mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 16:01 
Cytuj  
Oj dawno mnie tu nie było :D. Dla ciebie McMaster mam specjalny prezent [img=http://img263.imageshack.us/img263/162/styleou.jpg]

To jest dokładnie to co wniosłeś do tego "threadu".

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 16:09 
Cytuj  
obleśne ale prawdziwe bella.. niestety
a szkoda bo po tych filmikach miałem nadzieje że flame bedzie jakiś taki fajniejszy


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 09:02 
Cytuj  
Tak poza wszystkim to twórcy "krótkiego filmiku na pdst. postów" inwencji nie brakuje :) filmik powala.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 20:05 
Cytuj  
Może nie w temacie, ale czy naszego prawnika hobbystę wywalili z RL że gra teraz w Conana z Polanami ?
Filmik Zarriego super :), o on sam z tego go poznałem na vencie jest spoko, a że lubi dramy, to niech się ujawni ktoś kto ich nie lubi :)
Pamiętam, że za czasów wyboru wspólnego serwera Aiona polskiego community, pojawiały się posty w działach serwerów na Aionsource o tym że Polskie community wybrało dany serwer co zrobiło spore zamieszanie na forum, wszyscy myśleli że to Zarri, a okazało się że to szonn, do czego sam się potem na vencie przyznał :) . Wiec nawet ktoś taki jak szonn, bez poczucia humoru lubi dramy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 20:34 
Cytuj  
Co wy sie tak z tego warcry szonna uczepiliście ? Kazdy lubi poczytać drame bo to drama napedza forum i gre. Nie rozumiem tylko skąd ta nagła nienawiśc do szonna, człowieka, który spędził z Wami tyle lat wspólnie grając, bawiąc się czy dyskutując a w pewnym sensie pomagał organizować wam "gildie" . Chciał cos zmienić, chciał cos zrobic z tym " pospolitym ruszeniem" a za to został zbesztany, nieslusznie osadzony i osaczony przez tysiace altów swoich kolegów. Czy zmienił sie dla Was tylko dlatego, że postanowił w jednej z gier zagrac z nami? Ode mnie macie u siebie boskiego w DFO ktorego sam zachecałem by do was wstapil bo nie za dobrze radzi sobie z angielskim. Gra u was, nadal jest w RL i ma w gildii wysoki status a co najważniejsze nadal jest naszym dobrym kolegą. Wstyd panowie, że z braku laku, jedziecie po swoich kolegach.

Cytuj:
wszyscy myśleli że to Zarri, a okazało się że to szonn, do czego sam się potem na vencie przyznał


Jakiś dowód na to ?
Pamiętam ta sytuacje i osoba która to zrobiła ( straszyła serwer przybyciem nań polaków w łamanej angielszczyźnie) zachowała sie poniżej dna. Po co w nasze polskie sprawy mieszac inne narody.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 21:16 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Jakiś dowód na to ?
Pamiętam ta sytuacje i osoba która to zrobiła ( straszyła serwer przybyciem nań polaków w łamanej angielszczyźnie) zachowała sie poniżej dna. Po co w nasze polskie sprawy mieszac inne narody.


Wybacz ale nie nagrywamy każdej rozmowy z venta, gdyby tak było wkleiłbym twoje przyznanie do używania cheatow w DFO :) . My również nie jesteśmy za tym żeby robić burdel na zachodnich stronach i psuć opinie Polakom.

Zapomniałeś dodać że gra również Szczurek, który również ma wysokie stanowisko. Tak czy inaczej z tego co wiem oni potępiają cheat`owanie.

ps. zbanowali ci konto w DFO ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 21:24 
Cytuj  
Ja tez potepiam cheatowanie. Bajki o rozmowach na vencie możesz sobie wkleic między powiastki tosena o latającej tratwie zwanej poduszkowcem. Do wszystkiego się przyznałem chocby tu na forum jak i opisałem okoliczności wielokrotnie, więc nie wiem skąd ten kolejny rage w moją strone.
Nie zbanowali, ban w dfo jest praktycznie nie możliwy stąd tez takie moje nastawienie do tegoz tytuł, to gra i raj dla cheaterów a kazdy grający w tą gre jest cheaterem nie tylko poprzez używanie róznego rodzaju macr ( do skillowania) ale także takie programy jakich wy uzwyaliście do automatycznego lootowania ciał innych graczy, radarów czy innych zabawek. Wina producentów, że do tego dopuścili. Być może zawitam sobie na jakiś czas do DFO by was randomowo pogankować jak mnie natchnie.


Wracając do tematu - skąd ten rage w stosunku do waszego kolegi ?
Cytuj:
My również nie jesteśmy za tym żeby robić burdel na zachodnich stronach i psuć opinie Polakom.

Cytuj:
wszyscy myśleli że to Zarri, a okazało się że to szonn, do czego sam się potem na vencie przyznał :)


W takim razie czemu o tym wcześniej nie mówiłeś skoro wiedziałes ( a nawet cie to śmieszy), że ktoś z twojej gildii robił burdel Polakom na zachodnich oficjalnych forach ? Czemu tego nie potępiłeś ?
Boś cham i prostak .


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 21:46 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Ja tez potepiam cheatowanie.


I to mówi ktoś kto razem z kolegami jechał na płatnym zestawie hacków. Pozostaje tylko pogratulować po raz kolejny skrajnej hipokryzji.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 22:03 
Cytuj  
Ekhem...przenieście proszę swój "obcy" flame gdzie indziej, tutaj flame'ujemy tylko w klimacie AoC ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 22:09 
Cytuj  
Spoko :). Ja się wyłączam i czekam na dalsze cześci bo miło się was czyta. Taki kulturalny flame, a weszło stado outside wieprzów i pospuło atmosfere ( mówie także o sobie ).

Pozdrawiam.


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 22:10 
Cytuj  
przepraszamy :) , to jak w temacie AoC`a to gra obsługuje już dx10 i ma system Alliance`ów ? pytam poważnie bo mnie to ciekawi , ale nie na tyle żeby szukać info po stronach :)


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 23:57 
Cytuj  
Z tego co mówią (osobiście się dowiem, jak graficzną wymienię), to obsługuje i wygląda genialnie.

Alliance'ów tworzyć nie można jeszcze niestety :/ a przydałoby się...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 08:25 
Cytuj  
@lyesmyth aka Haderah
mi tam rybka ile masz na karku...
doskonale jednak pamiętam, między innymi Twoja dramę i żenujące próby zajęcia BK Elity jak i Oprawców, przestań już chrzanić jaki to z Ciebie dobry wujek, przyjazny dla środowiska i żyjący w symbiozie ze wszystkimi

@eagleeyes
nic nie mamy do Szonna, poza tym, żeby - jak sam raczyłeś zauważyć - organizował swoje gildie, a nie inne, w których nie gra (i grać zapewne nie będzie)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 09:05 
Cytuj  
próby zajęcia bk elity i oprawców?
po pierwsze w życiu nie próbowaliśmy zajmować komukolwiek keepa z uwagi na to, że sami mamy jeden ten sam, od roku. po drógie między c9 a elitą i oprawcami były wojny, ale tylko z tymi drugimi były emocjonalne, z elitą bijemy się, bo lubimy to robić, bez litości, bez nienawiści, bez flamu. za długo na pvp serwerze już siedzisz peccavi, pamięć ci się zwyczajnie zaciera
ciekawe

a kwestie moich dram pominę, dopuściłem się jednej, uważając że da rade zjednoczyć polaków, i do końca życia mi wystarczy, nigdy wcześniej, nigdy później dram nie prowadziłem, i nie uczestniczyłem inaczej jak obserwator.

dobry stuff tam macie na pvp serwerze
musze poprosić srenga by mi troszkę wysłał

BTW jestem haderaCH, CH nie samo h

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 09:33 
Cytuj  
nvm
miałem jedynie na myśli to, że na tym cholernym 2E, ci którzy na Rothacie byli często w tej samej gildii trafiają tu do różnych i nagle okazuje się, że wszystko, co było wcześniej, staje się nieistotne -> to odnośnie tego co napisałem o Was i Elicie. Nie twierdziłem przecież, ze tak się stanie (gdybyście przeszli), tylko że znam takie przypadki.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 11:08 
Cytuj  
a ot jest fakt

rhanir jest z c9
black jack jest z c9
i mizu lepiej znany jako naaru jest z c9.
ci którzy zdecydowali się odejść na pvp serwerze troszkę się porozbiegali


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 07:23 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
a ot jest fakt

rhanir jest z c9
black jack jest z c9
i mizu lepiej znany jako naaru jest z c9.
ci którzy zdecydowali się odejść na pvp serwerze troszkę się porozbiegali


Czasami szkoda tego "rozbiegania" i związanych z tym problemów.
Heh.przypomina mi się sytuacja z przed paru miesięcy(QPO pvp)- zgadałem się na vencie,że dzisiaj na serw.pve jest "sicz" ;) - idziesz -ide - ja też to super- no i się okazało hehe ,że ja swoim "liteonkiem" byłem w C9 a rozmówca w Oprawcach....(o ile wiem Flashka teraz w VII legionie :) dla odmiany )
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 16.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 11:13 
Cytuj  
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 11:58 
Cytuj  
@up
tak trudno się powstrzymać, nawet przed Świętami?
pomijając milczeniem "wartość" artystyczną i inwencję twórczą autora


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 12:08 
Cytuj  
To zdjęcie na naszej stronie dostępne było już kilka dni temu (wtedy gdy tu na forum trwalo wymienianie się zdjęciami i filmikami).
Kolejna prowokacja kogoś komu się nudno zrobiło.
Widzę, że ktoś nowy założył sobie konto (1 post), żeby znów pobudzić do walki na forum między HH a Polanami. Bo niektórych rajcuje jak jest szerzona nienawiść.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.