mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:14 
Cytuj  
@ Impega

Star Trek - mój ulubiony serial ;)

A co do bk to czemu HH ani razu nie przyszło samo tylko ciągnie cały serwer za sobą ?


Posty: 6
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:25 
Cytuj  
dajcie już pokój panocki i potraktujcie to na sportowo jako zabawe a nie znow sie zaczyna sranie w banie


_________________
Na kolana gamonie bo jestem w stanie wywołać w was tak silny dysonans poznawczy, że wam huba na korze mózgowej wyrośnie!!!!;)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:49 
Cytuj  
Przypomne ci drogi Sancie ze zaczelo sie to po tym jak qpo odeszlo z HH i postanowilo po "hamsku" razem z Polanami odebrac im keepa kiedy HH potrafilo zlozc ledwo rajd ze swych ludzi wtedy Desperacko szukali jakies Pomocy i znalezli ja u braci ze wschodu Polanie wiec zaczeli spamowac po forach i globalach ze HH to wielkie zlo bo korzystaja z pomocy kolegow z 7legionu a nawet i calego servera Zaczeli pisac ze przegrywaja ale maja swoj honor bo niepotrzebuja zadnej pomocy i swietnie sobie daja rady. W miedzy czasie HH pokłóciło sie z 7 legionem o keshate i ganking. Na oblegi znalezli nowego sojusznika Omege Wariors (Polska Gildie) i kilka atakow z powodzeniem przeprowadzilo razem z nimi. Polanie i tak widzieli wszedzie spisek i Ruskich wiec korzystajac na tym ze HH sa sklocone z Rosjanami skladaj im propozycje pomocy na oblegu ci chetnie sie zgadzaja ale jest jeden warunek zakaz gankowania na keshacie HH organizuje w miedzyczasie mini sojusz z BH (pomoc tylko na oblegach reszta nic nikogo nieobchodzi) i tak 2 najwieksze Polskie wspierane przez rosyjskie gildie spotykaja sie przynajmniej raz w tygodniu na oblegu z czego wiekszosc czasu to lagi krashe i klotnie o to kto ma wiecej Rosjan na oblegu oraz na keshacie gdzie Polanie wraz z calym serverm walcza przeciwko HH i Omedze ot krotka historia tego jak to bylo mysle ze obiektywna w miare;)

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 16:48 
Cytuj  
@Macintosh

Odnośnie "chamskiej" próby przejęcia BK HH przez Polan - pamiętam wieczór jak przeszliśmy, parę osób z HH weszło na Khess. Pytanie na vencie: "lejemy?", odpowiedź "zostawcie, jakoś tak głupio". I co na to HH? A nic, wjechali w nas. Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć przesłanie "Nie ma żadnej mięty między nami" ;p


Nikogo nie usprawiedliwiam, ale zawsze jakoś fajniej znać wydarzenia z kilku perspektyw, bo jak widzisz na 2E sprawy nie są nigdy czarne i białe.


Ja traktuje to jako zabawę, zresztą można inaczej ustosunkować się do gry?
Jednak nie brakuje tutaj graczy dla których "cel jest niczym, ruch jest wszystkim". Przypuszczam, że sporo osób zapytanych o co tak naprawdę teraz chodzi nie umiałoby odpowiedzieć mi na to pytanie.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 16:56 
Cytuj  
@Macintosh
Zatem ja ci przypomnę że HH nawet nie mogąc złożyć rajdu szczycili się wszędzie jacy to nie są pro i rozwalają wszystko. Tak naprawdę całą robotę robili za nich Rosjanie, a HH chowało się za ich plecami.
Międzyczasie Polanie nie mając żadnego sojusznika prowadziło samotnie walki bk, zergi na Kheshacie. Jakkolwiek bk nie udawało nam się obronić ponieważ obronienie twierdzy T1 jest w tej chwili niemożliwe (w obecnej chwili T2 bronimy bez problemu). Na Kheshacie z powodzeniem wygrywaliśmy zergi, nie tylko z HH ale i Rosjanami, HH zazwyczaj stało na respointach (zresztą do dziś z HH nic się nie zmieniło, pozatym że ich w Khesh prawie nie widać poza duelującym się Maciusiem).
Nie wiem i nie interesuje mnie jakie, z kim i gdzie HH posiada sojusze. Polanie w dalszym ciągu nie posiadają z nikim oficjalnego sojuszu. Jedynie przyjaźnimy się z kilkoma rosyjskimi graczami i to wszystko!
Co do Omegi - nie oszukujmy się, bez obrazy ale ta gildia jeśli chodzi o PVP znaczy niewiele by nie pisać, że w ogóle. To że HH znalazło sobie mięso armatnie - no cóż każdy orze jak może. Naiwność Omegi!
Tak więc nie pisz takich głupot że HH walczy w Khesh przeciwko całemu serwerowi bo jak i Bandytaz zauważył ich tam praktycznie nie ma. W tej chwili na Khesh panuje nieoficjalny sojusz przeciwko Advaicie i Norten Rage (nie pamiętam dokładnie nazwy)!


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 16:59 
Cytuj  
A pamietasz moze jak to QPO wychodzac z HH okradlo ich zabierajac co sie dalo z surkow w banku ? A potem dziwisz dlaczego HH zaczelo atakowac QPO ( ktore wyszlo ) na kesh.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:04 
Cytuj  
Chyba nadużywasz słowa "kraść" albo nie rozumiesz jego znaczenia!
Znasz chyba takie słowo jak podział majątku. Dlaczegoż to niby mieli by zostawić to co wnieśli przychodząc do HH ? Oczekiwałeś Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:07 
Cytuj  
@Sant
To jak postawiliscie t2 jesli jest to niemozliwe? a moze juz nawet t3?
ehhh Jedni pisza ze nie ma tam nigdy Polan drudzy ze HH tez niewidac moze tam nikogo niema...
W Omedze tez sa dobrzy gracze tak jak i w Polanach zabawne ze Zerg pisal kiedys tak o was;) Omega jeszcze sie uczy ale wkrotce napewno bedzie znaczaca gildia na Two Eagles
Jak by teraz qpo odeszlo od Polan to tez bysie im oddawali wszystkie podatki?
@Jarczew
Surke sobie wzieli bo zbierali podatki i do nas z tego co wiem to przyniesli tez cos surowca ze soba wiec mieli chyba prawo co prawda wygladalo to na kradziez i no ale ok;)
@Bandytaz
przynajmniej cos sie dzieje na Two Eagles ;)


Ostatnio edytowano 9 sty 2010, 17:31 przez Macintosh, łącznie edytowano 3 razy

Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:22 
Cytuj  
Chyba nie rozumiesz na czym polega gildia. W osoby z QPO ktore weszly do HH zgodzili sie ze od tej pory beda grali pod bandera HH. Podatki ktore byly zbierane nie sa wykorzystywane przez jakis czas az do momentu uzbierania pewnej ilosci ktora starcza na postawienie jakiegos budynku.QPO zakosilo wychodzac wszystko to co zbieralo nie tylko QPO ale w wiekszosci starzy gracz HH. Wiec nie mow mi ze to ie byla kradziez. Poza tym nawet jak z HH wyszlo 15-20 osob z QPO to ich sprawa i nie oznaczalo to iz maja prawo ograbiac bank gildii , poniewaz grajac w HH zgodzili sie zbierac surki na rozbudowe miasta HH. WIedzieli na co sie zgadzaja i kradnac surki przy wyjsciu postapili chamsko co ostatecznie juz zniechecilo HH do traktowania ich z szacunkiem.

Sant odpowiedz mi czy jak ktos odchodzi z Polan to oddajecie mu caly podatek ktory zebral do tej pory ? Bo z twojej wypowiedzi i stwierdzenia podzial majatku wynika ze tak i QPO mialo prawo bo zbieralo go z HH razem ( pomijam fakt ze zakosili tez wszystko rowniez czesc zebrana przez HH ). Zrozum ze to QPO wyszlo z HH ( z wlasnej winy ) i nie mialo prawa nic zabierac.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:26 
Cytuj  
A może i T3 kto wie... :)
Dobrych graczy z Omegi...hmm policze na palcach jednej ręki i jeszcze palców zostanie :)

Podatki a wniesiony majątek to dwie różne rzeczy :)
jarczew77 napisał(a):
Sant odpowiedz mi czy jak ktos odchodzi z Polan to oddajecie mu caly podatek ktory zebral do tej pory ? Bo z twojej wypowiedzi wynika ze QPO mialo prawo bo zbieralo go z HH razem ( pomijam fakt ze zakosili tez wszystko rowniez czesc zebrana przez HH ). Zrozum ze to QPO wyszlo z HH ( z wlasnej winy ) i nie mialo prawa nic zabierac.

odpowiedź masz tu :)
Macintosh napisał(a):
Surke sobie wzieli bo zbierali podatki i do nas z tego co wiem to przyniesli tez cos surowca ze soba wiec mieli chyba prawo co prawda wygladalo to na kradziez i no ale ok;)


Macintosh napisał(a):
Ten sojusz przeciwko adwaicie to jest chyba tylko jak hh tam niema bo jesli jest to sam osobiscie widzialem kilka razy jak Polanie sa w rajdzie i z adwaita i 7 legionem i kimkolwiek kto by tam niebyl i niemia nad nickiem HH


Kiepski wzrok masz, owszem z 7 legionem robimy party ale z advaitą nie :) Z uwagi na to iż wpieprzeją się w duele nikt nie pała do nich sympatią.


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:32 
Cytuj  
Z tego co wiem wniesli tylko surki pvp. Natomiast zakosili surki evp (bazalt magnetyt itp ). Te surki ktore zbieralo nie tylko QPO wHH ale takze pozostałe 20-25 osob z HH . I tylko nie mow ze to chamstwo bylo.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:56 
Cytuj  
Jarczew, pierwsza sprawa - gdy miały miejsce wydarzenia opisywane przez Ciebie najzwyczajniej w świecie nie grałeś, więc dziwne, że nagle leży Ci to najbardziej na sercu.


Wyszliśmy z własnej winy? Nie, z własnej woli za to tak. I jak mówię, nie mam pojęcia co, kto i dlaczego Wam naopowiadał, a prawda jest taka, że miesiąc żyliśmy względnie spokojnie i dobrze się razem bawiliśmy, a tu lipa - wywalenie Naru i za nic nie chcecie go z powrotem. I nie mówcie mi, że żaden z oficerów nie wiedział jaki może mieć skutek wyrzucanie, bez porozumienia i wytłumaczenia jednego z nas. Skoro jesteśmy razem i razem zarządzamy gildią to trzeba mieć na uwadze (albo się zorientować...), że jesteśmy dość związani ze sobą i całkiem zgrani.


Co do surówki - większość z nas oddała 4x czy nawet 5x podatek, a do tego wnieśliśmy sporo na początku. Nie zrobiliśmy tak, że trzymamy to co nasze ukryte, tylko pomogliśmy Wam w budowie bk itd. Do dziś pamiętam, że to właśnie Drizzt zajmował się odbudową budynków, stawianiem nowych, a wszystko to robił w sporej części z surowców dostarczonych przez nas.


Czy wyszło nas 15-20 osób to bym się sprzeczał. Ale skoro tak uważa osoba, której wtedy nie było...Ja bym raczej szacował liczbę graczy, którzy opuścili HH na 40. Znakomita większość byłego QPO czuła się na tyle związana z resztą by wyjść z gildii. Zresztą i tak przez sporą część naszego pobytu u Was stanowiliśmy 60-70% ludzi online - na początku nawet nie czułem różnicy między QPO i HH.

Szczegółów "kradzieży" surówki nie znam, ale jestem przekonany, że kradzież to duże słowo i nie warto go nadużywać pod wpływem emocji i rozgoryczenia.

I co byś Jarczew na nas nie mówił, to jednak w Polanach jakoś wszystko się bez większych niesnasek ułożyło. Ba, nie wyobrażam sobie kontynuowania przygody w AoC bez sporej części ludzi, których poznałem po przejściu do Polan.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:58 
Cytuj  
Więc jeszcze raz
Macintosh napisał(a):
Surke sobie wzieli bo zbierali podatki i do nas z tego co wiem to przyniesli tez cos surowca ze soba wiec mieli chyba prawo co prawda wygladalo to na kradziez i no ale ok;)


;)


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 18:06 
Cytuj  
Naru - wylecial dlatego ze zabijal czlonkow HH na keshacie. Nie porownoj surkow pvp i evp bo to inna bajka. Gdyby wyszlo z HH 40 osob wtedy to powiedz mi dalczego QPO sie rozpadlo ? Przy 40 czlonka spokojnie gildia moze bronic BK rajdowac itp .Smiem twierdzic ze troche koloryzujesz.
Ja nie mowie ze Polanie maja uwazac na was czy cos podobnego. Tylko przypominam iz nie fair bylo okradac HH przy odchodzeniu. Ogolnie nic do was nie mam. Nawet szacunku xD ( joke).

Sant dales zly cytat chyba to tam widac iz ludzie z QPO tez mowi iz wygladalo to na kradziezxD

QPO przynioslo ze soba sporo surkow ale PVP ( bezuzyteczne gdyz zbiera sie je expresowo). A zakosili surki EVP.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 19:06 
Cytuj  
Mysle ze tylko wyrzucenie Naru nie bylo bezposredna przyczyna odejscia wszystkich Naru byl osobom ktora kilka razy wedrowala miedzy hh a Qpom wczesniej ze 4 razy byl w HH jak nielepiej;) jako jeden z pierwszych dolaczyl do HH przed oficjalnym polaczeniem jeszcze i dostal na wstepie ostrzezenie od blasza ze jesli cos wywinie to leci odrazu stalo no i pekl balon;)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:16 
Cytuj  
Sant napisał(a):
@ Impega

Star Trek - mój ulubiony serial ;)

A co do bk to czemu HH ani razu nie przyszło samo tylko ciągnie cały serwer za sobą ?


Sant łatwo się mówi jak ma się 60 ludzi online. Ale jak mówią fortuna kołem się toczy. Sant poczuj się jak HH. Pare miesięcy temu HH było wstanie samodzielnie stworzyć 2 rajdy na oblężenia. Atak był skierowany na rosyjskie BK i co się okazło ? obojętnie kogo się atakowało widziało się te same mordy na oblężeniu po stronie rosjan. Wiem że to było wałkowane pare razy, więc Sant jeśli posiadacie siłe 2 rajdów, uważacie się za gildie PvP czemu nie atakujecie inne BK ? (rosjan)? . Ostatnio tylko HH z pomocą Omegi zatakowało rosyjski BK . Więc Sant pokaż że masz jaja i atakujcie BK rosyjskie. Jeśli tego nie zrobicie będzie się za wami ciągnąc łatka że Polanie to gildia PvE itp. Oczywiście nie chce Cię pouczać i nie naskakuje na Ciebie ale poza rajdamy PvE, i zergiem skierowane najczęściej w stosunku HH nic nie robicie na tym serwerze w kierunku PvP. Na forum tylko czytam , tak samo jak w waszej kronicie PvP że na tym serwerze jedynym wrogiem jest gildia HH.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 00:43 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Bella to oczywiscie chodzi o Polan? bo zaprosiliscie na swoją obronę caly serwer BH, 7legion,BoS i Empire


Chodzi o wszystkich, którym "miszka" pomaga :lol:

Impega napisał(a):
Ktoś napisał że powinien być "cd" odnośnie opuszczania gildi i w sumie tak powinno być , wtedy moża by było się spodziewać na oblężeniach czegoś innego niż teraz co widzimy.


Zupełnie się z tobą zgadzam. Ten "ktoś" to zresztą ja. "Cd" przy zmianie gildii pokazałby, która gildia jest silniejsza. Obecnie liczy się po której stronie stanie "miszka" a może raczej "większa miszka".

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 13:38 
Cytuj  
jarczew77 napisał(a):
Naru - wylecial dlatego ze zabijal czlonkow HH na keshacie. Nie porownoj surkow pvp i evp bo to inna bajka. Gdyby wyszlo z HH 40 osob wtedy to powiedz mi dalczego QPO sie rozpadlo ? Przy 40 czlonka spokojnie gildia moze bronic BK rajdowac itp .Smiem twierdzic ze troche koloryzujesz.
Ja nie mowie ze Polanie maja uwazac na was czy cos podobnego. Tylko przypominam iz nie fair bylo okradac HH przy odchodzeniu. Ogolnie nic do was nie mam. Nawet szacunku xD ( joke).

Sant dales zly cytat chyba to tam widac iz ludzie z QPO tez mowi iz wygladalo to na kradziezxD

QPO przynioslo ze soba sporo surkow ale PVP ( bezuzyteczne gdyz zbiera sie je expresowo). A zakosili surki EVP.


Zabijał? Myślałem, że lubicie wewnątrz gildiowe zabijanie się ;) Taki przytyk - nie bierz do serca.

Widzę, że poczucie humoru kiepskie skoro tak Wam przeszkadzają zabawy tego typu. Polowanie na Naru to świetna zabawa przecież! ;D

QPO się nie rozpadło, tylko MY umiemy iść czasem na kompromis i przeszliśmy do Was, bo jak to już ktoś napisał, duży może więcej.
Zresztą 40 osób, to nie 40 osób równocześnie online.

@Belladonna

Nie dość, że moja ulubiona aktorka to tak mądrze gada :D

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 15:16 
Cytuj  
Wczoraj byłem świadkiem podobnej sytuacji. Na mini był z nami w party jeden z graczy HH, po przeciwnej stronie premade HH. Po tym jak pocisnęliśmy HH do zera czyjaś "urażona duma" wywaliła z gildii gracza hh który był z nami w party :o
Zatem, gdzie tu sens, a gdzie logika ?


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 16:40 
Cytuj  
Sant jesli masz na mysli Delatokse to wylecial on nie dlatego ze HH przegralo mini ( w przeciwnym teamie byl Dela).Wylecial on za obrazliwe teksty jakie po tej gierce pisal na czacie gildiowym, w tym momencie przegial i dostal kicka. Nie wiem jak w Polanach ale w HH nie tolerujemy wyzywania innych graczy z gildii. Poza tym Dela i tak jechal na kredycie bo on jak kobieta zmienny jest ( gral w HH,Polanach , 7 w miedzy czasie w RusCorpie tez sie przewijal na Fury )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.