mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 16:05 
Cytuj  
Rosjanie nas całkiem zaleją na 2E.... ale trzeba się tylko cieszyć bo fragów przybędzie hehhe. No i może mini gry się rozkręcą..
Gorszy BK poziomu 1 kto to utrzyma? każdy utrzyma (crashe w tym pomogą). :]

Oj ale na PvE będzie poruszenie , emerici się troche rozruszają, może na PvE będą oblężenia i poczują tak co to znaczy crash na siegu :wink:

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 16:10 
Cytuj  
E, zawiodłem się ;<

1. I do polskiego pve i do pl/ru pvp zostają dołączone serwery rosyjskie, które jak wynika z moich informacji nie są zbyt zaludnione... Swoją drogą większość gildii już dawno przeszła z tego rosyjskiego serwera na 2E, więc lipa. W praktyce oznacza to tyle, że FC wyłącza prawie puste, lub puste serwery...

2. Pozostaje kwestia przenoszenia postaci... Czy Fury stanie dla nas otworem? Szczerze wątpię, no ale ;)

3. Fak, fak, fak - dopiero Polanie postawili bk3 i znowu lipa będzie ;p Nawet nie miałem się okazji nacieszyć. Choć...Cóż, prawdopodobnie i tak te same gildie będą budowały swoje twierdze i wątpię, że powstanie jakaś nowa znacząca siła. Inna sprawa, szkoda, że właśnie w momencie połączenia serwerów nie zostanie wprowadzony jakiś system regulujący zmienianie gildii itd. - po prostu żeby to miało jakiś sens.

4. Ta jest, żałuję, że nie dorzucili nam Niemców, Francuzów czy innych łobuzów ;p

Żeby była elegancka klamra kompozycyjna...

E, zawiodłem się ;<


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 16:19 
Cytuj  
No więc mamy co chcieliśmy :) Przyznam, że niepokoi mnie trochę sprawa bk , po prostu zdobędą je Ci, którzy pierwsi się zalogują po połączeniu, a w obronie pomogą crashe :/ (bo wątpię w cudowną poprawę) i tak 8 pierwszych gildii będzie miało bk...

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 17:51 
Cytuj  
A to na odstresowanie przed następnymi walkami

http://z0r.de/?id=810

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 22:53 
Cytuj  
Reset BK jest nieporozumieniem. MoonOfBlood to pustynia gdzie hasają jedynie świstaki!

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 sty 2010, 23:06 
Cytuj  
cała nadzieja w C9 (jak i pozostałych gildii z Rothat), jak chłopcy nie wymiękną (sorki za określenie) to może być ciekawie, o ile oczywiście zechcą zachować tożsamość gildyjną i nie przyłączą się do istniejących już gildii


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 01:00 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
cała nadzieja w C9 (jak i pozostałych gildii z Rothat), jak chłopcy nie wymiękną (sorki za określenie) to może być ciekawie, o ile oczywiście zechcą zachować tożsamość gildyjną i nie przyłączą się do istniejących już gildii


nie do końca rozumiem do czego pijesz ^^


Posty: 9
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 01:08 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
cała nadzieja w C9 (jak i pozostałych gildii z Rothat), jak chłopcy nie wymiękną (sorki za określenie) to może być ciekawie, o ile oczywiście zechcą zachować tożsamość gildyjną i nie przyłączą się do istniejących już gildii


nie wiem co bierzesz ale daj trochę

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 01:42 
Cytuj  
Akhsalf napisał(a):
Peccavi napisał(a):
cała nadzieja w C9 (jak i pozostałych gildii z Rothat), jak chłopcy nie wymiękną (sorki za określenie) to może być ciekawie, o ile oczywiście zechcą zachować tożsamość gildyjną i nie przyłączą się do istniejących już gildii


nie wiem co bierzesz ale daj trochę

lyesmyth napisał(a):
Peccavi napisał(a):
cała nadzieja w C9 (jak i pozostałych gildii z Rothat), jak chłopcy nie wymiękną (sorki za określenie) to może być ciekawie, o ile oczywiście zechcą zachować tożsamość gildyjną i nie przyłączą się do istniejących już gildii


nie do końca rozumiem do czego pijesz ^^

współczuję, ale spieszę z wyjaśnieniem:
skorzystacie z okazji i przejdziecie na 2E, zrobi sie "tłok" na spotach pvp, walka bedzie (może być) ciekawa - zawsze, oczywiście możecie dalej "gnusniec" na serwerze pve
EDIT: i może wy przestańcie "brać" skoro tak oczywiste sprawy wymagają objaśnień, mistrzunie z Rothat


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 02:04 
Cytuj  
o mało co nie zostałeś mordercą Peccavi, pięć obecny w tym momencie osób na vencie, o mało nie umarło ze śmiechu.

Naprawdę starałem się być grzeczny mimo wielu twoich sugestii ale teraz korzystając z okazji braku moderacji napisze to wprost

Chyba Cię pojebało byśmy mieli iść na 2e ^^
powiem Ci więcej, nie zanosi się by ci co niedawno tam poszli mieli tam zostać, darmowy transfer to zaiste błogosławieństwo.

Nawet wyjaśnię Ci czemu tego nie uczynimy.
Albowiem w gildii mamy około do kupy 60 70 graczy, i może 20 z nich pvp w ogóle bawi, i wszystkie te osoby dawno, bo już przy tworzeniu się 2e zadeklarowały się, że ich miejsce tam gdzie gildia, a gildia to również te 50 osób które pvp nie bawi.
Ci co na pvp chcieli pójśc uczynili to.

no i skoro to już sobie wyjaśniliśmy, mam cichą nadzieje że twoje idiotycznę sugestie w końcu ustaną, bo zaprawde powiadam Ci, niedobrze się robie jak czytam, kiedy to ty właśnie peccavi lepiej wiesz, co chcemy robić, i co zamierzamy robić.

a tak jak już jesteśmy przy tym, jaki to 2e jest zajebisty szczególnie dla nas... znalazłeś suchego na globie?


Posty: 2
Dołączył(a): 16.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 03:01 
Cytuj  
12.01.2010 PŁATNERZ STOI!!!!
W niecały miesiąc postawiliśmy PŁATNERZA T3.
Teraz KOWAL :P
Zapraszamy chętnych do EMPIRE. (już możesz bawić się na Full Płatnerzem)
Silna gildia, fajni ludzie, dobra zabawa.
Nie ma co owijać w bawełne, dajemy się we znaki wielu gildiom (PVP), stajemy się coraz silniejsi (nie lękamy się nikogo- słabi się boją).
Potrzebujesz Pomocy (gdzie inni cię olewają), chcesz rajdować (ubrać się w epickie rzeczy), chciałbyć zbić kilka osób na PVP (słabo ogarniasz postać)
MY CI POMOŻEMY ! MY CI POMOŻEMY ! MY CI POMOŻEMY ! MY CI POMOŻEMY !
To nie jest żadne oszustwo (co nam to da że Ciebie oszukamy?).
Nie zastanawiaj się. ***Potrzebujemy naprawdę aktywnych ludzi***


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 04:28 
Cytuj  
Człowieku, to nie miejsce na reklamy gildii Twojej, ani żadnej innej, tu się toczy DRAAMAA!! :D


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 06:33 
Cytuj  
Chłopie weź wypierdzielaj z tym szitem empire.... Nie wiem kto w tym gównie gra ale pisanie, że nikogo się nie boicie to już naprawdę śmiech na sali....

Z santem w sprawie resetem się zgadzam :) tam naprawdę tylko świstaki latają :)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 08:30 
Cytuj  
Asunsciao napisał(a):
...Silna gildia, fajni ludzie, dobra zabawa.
Nie ma co owijać w bawełne, dajemy się we znaki wielu gildiom (PVP), stajemy się coraz silniejsi (nie lękamy się nikogo- słabi się boją)...


http://pl.wikipedia.org/wiki/Kamikaze :wink:

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 09:01 
Cytuj  
Hymm a ja myślałem że z Empire to macie sojusz a tutaj takie śmiechy z nich.. :wink: Mucha to jeszcze tam gra w tej waszej gildii? pewnie sobie w brode pluje teraz ... chłopak sie nie ubierze u was w epixy na których mu tak zależy :P

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 09:17 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Hymm a ja myślałem że z Empire to macie sojusz...

:o :o :o


edit...
A na forum ogólnym cenzura działa w pełni i niewygodne dla fc posty są expresowo usuwane

Ponieważ mój post został usunięty z oficjalnego forum przytoczę go tutaj:

Sant napisał(a):
Wiele gildii poświęciło dużo czasu i wykonało sporo pracy aby postawić BK poziomu 3, a tu mają resetować spoty dla kilku może kilkunastu osób emigrujących na 2E z pustyni jaką jest MoonofBlood. Kolejny poroniony pomysł jakiegoś oszołoma z Funcomu. I jeszcze ta śmieszna rekompensata w postaci surowców, które to można zdobyć w jeden wieczór.
Po raz kolejny fc robi z graczy idiotów!

http://aoc.yg.com/guilds?srv=26&rnk=1


A oto przyczyna w szacownego guru forum Aoc:
Cytuj:
otrzymujesz ostrzeżenie za marudzenie. Nie ma potrzeby zamieszczania takich postów


Pozostaje mi na koniec zacytować Skwarkana
Skwarkan napisał(a):
Przykro mi, że takie sytuacje się zdarzają

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 10:06 
Cytuj  
Sant ja w AoC gram od premiery europejskiej i już mnie nic nie zdziwi w tej grze. Nie ma sensu robić dramy bo i tak FunCom ma w środku dupy wszystko. :] Trzeba zacisnąć pośladki i jechać dalej z tym koksem :P

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 11:03 
Cytuj  
Takie podejście fc do graczy powoduje m.in. to że zmuszeni są do zamknięcia kolejnych serwerów.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 11:39 
Cytuj  
Ciekaw jestem czy pozostana przypisane lokacje BK. Juz nie wiem jak mam rozumiec wyzerowanie. Zczyszczenie do poziomu 1 czy calkowicie usuniecie przypisanego BK do Gildii? Czyli np kto pierwszy sie zaloguje i zajmie miejsce czy jak? Nie ogarniam tego do konca. No i zgadzam sie z zalami innych odnosnie calego tego zerowania. Shit i kupa... Z Crashami to niestety chyba juz tak bedzie gdyz kuleje silnik, ktory trzebaby pisac chyba od poczatku. Same patche jak widac nic nie daja. Na forach zagranicznych gracze organizowac zaczynaja siege bez casterow ( :] ) Czyli tylko melee + lotry + kaplani. I ponoc znacznie obniza ryzyko Crasha.

Hue hue Od dzisiaj po 1 Demo i 1 Necro na rajd :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
Podczas wielkiego łączenia na fury wszystkie spoty zostały porpostu skasowane, i trzeba było je znowu przejąć

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.