mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:38 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Myslenie ma przyszlosc :)


nie u ciebie Szonn :)


_________________
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:39 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
zerg... jak ty dużo wiesz o AOC. Tylko ciekawi mnie dlaczego się jeszcze w niego nie nauczyłeś grać?


Już wiem dlaczego... by ty zamiast grać to siedzisz na forum i pierdolisz jakieś farmazony. W przyrodzie wszystko musi być równe zero, wiec jak się skilla nie ma to trzeba językiem nadrabiać.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:44 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Error jak Ty w ogóle wytrzymujesz z zergiem w gildii? W sumie dziwie się całej gildii że możecie siedzieć z nim na jednym komunikatorze ale pewnie chłopina siedzi cicho, pro-szóstek nie organizuje.


Szonn ma bana na venta, czasami wlazi z innego nicka ale zostaje szybko namierzony :)


_________________
Obrazek


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
Szarak napisał(a):
zerg... jak ty dużo wiesz o AOC. Tylko ciekawi mnie dlaczego się jeszcze w niego nie nauczyłeś grać?


Już wiem dlaczego... by ty zamiast grać to siedzisz na forum i pierdolisz jakieś farmazony. W przyrodzie wszystko musi być równe zero, wiec jak się skilla nie ma to trzeba językiem nadrabiać.


Nie wiem kim jesteś ale chyba Cie polubię ;)

Ja mam tylko jedno konto na mmorpg.pl więc mnie nie podejrzewać.

/Edit
Polanie jak będziecie wprowadzać zgodnie z propozycją zerga screeny z logowania to pamiętajcie że ma on 2 (abo i więcej ;p) konta w AoC więc poproście go o podanie obu a screeny wystawcie na widok publiczny zobaczymy jakie jeszcze posiada szmatławce poza lechami-pawlakami i viholisenami ;p


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Szonn ma bana na venta, czasami wlazi z innego nicka ale zostaje szybko namierzony :)


Bana to on dostał przy urodzeniu na rozum.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:52 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):
Rzeczywiście na widok vimesa, 3 polan stałoby jak kołki i dałoby się zabić.


Ta a jak Vimesa zobaczy 5 HH to zaraz asura.
Jak lubisz to możemy tak pisać tylko do czego to prowadzi. Error Cię broni, ale sam lubisz dołożyc do ognia, pokazać jaki to jesteś pro. A my Polanie to tylko wg. Ciebie dostarczyciele pkt. PvP.
Ale to jednak Polanie są najliczebniejszą Polską gildią na tym serwerze. Online potrafi być ponad 60 osób.
Pozdrawiam


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:55 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Ta a jak Vimesa zobaczy 5 HH to zaraz asura.


oooo kolejny błyszczeć zaczyna.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:55 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Ale to jednak Polanie są najliczebniejszą Polską gildią na tym serwerze. Online potrafi być ponad 60 osób.


ilosc nie rowna sie jakosc

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:00 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
ilosc nie rowna sie jakosc


Muszę cię zmartwić w AoC ilość ma kolosalne znaczenie. A jak przyjdzie ilość to jakość z respa nie może wyjść. I wtedy ... asura i płacz po forach jacy to Polanie źli bo dwa party, które przyszło od niechcenie rozwaliło jedno trudno zebrane ale zato jakie "jakościowe".


Ostatnio edytowano 14 sty 2010, 13:04 przez Gorszy, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:03 
Cytuj  
Hmmm A na mnie to wszyscy szarzuja... Nie wiedziec czemu :]


_________________
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:04 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Online potrafi być ponad 60 osób.


to po co ruskich na siege biora?

bo są KMIOTKAMI SERWERA PVP i się boją?

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:05 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Hmmm A na mnie to wszyscy szarzuja... Nie wiedziec czemu :]


Bo w miejscu stoisz i malo podskakujesz :wink:


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:08 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Mattheus napisał(a):
Rzeczywiście na widok vimesa, 3 polan stałoby jak kołki i dałoby się zabić.


Ta a jak Vimesa zobaczy 5 HH to zaraz asura.
Jak lubisz to możemy tak pisać tylko do czego to prowadzi. Error Cię broni, ale sam lubisz dołożyc do ognia, pokazać jaki to jesteś pro. A my Polanie to tylko wg. Ciebie dostarczyciele pkt. PvP.
Ale to jednak Polanie są najliczebniejszą Polską gildią na tym serwerze. Online potrafi być ponad 60 osób.
Pozdrawiam


Do Vimesa jak nas nie ma przynajmniej 8 to nawet nie podchodzimy a na asurę może nie starczyć czasu żeby znaleźć ją w zakładce zdolności bo w przeciwieństwie do Polan HH nie ma jej w atutach ;p
A do Vimesa nic nie mam w sumie w porządku gość a dziwi mnie tylko trochę że zadaje się z takim człowiekiem jakim stał się rhanir.
Wielu ludziom Polanin wciąż kojarzy się ze statystykami 23 zabitych, 368 zgonów i buildami pod PvE.
Nie pokazuje jaki jestem pro bo nie jestem, nigdy nie mówiłem (chyba ze w żartach) i nie będę mówił (chyba że w żąrtach ;p) że jestem uber pro conq.
Dokładam oj dokładam bo dzięki temu wielu ludzi ma się z czego pośmiać a i Error też pewnie nie czyta tego tematu jak nekrologu ;p

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:11 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
to po co ruskich na siege biora?

bo są KMIOTKAMI SERWERA PVP i się boją?


Tylko po to, żeby już nikt nam nie zarzucał ksenofobii. Jeszcze nie wyczailiśmy tylko gdzie tego pingwina można zwerbować.


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:22 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Szarak napisał(a):
to po co ruskich na siege biora?

bo są KMIOTKAMI SERWERA PVP i się boją?


Tylko po to, żeby już nikt nam nie zarzucał ksenofobii. Jeszcze nie wyczailiśmy tylko gdzie tego pingwina można zwerbować.


i znowu ci się błysnać udało. może niedługo jakiś medal dostaniesz za zasługi pvp?

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:43 
Cytuj  
Szarak może napiszesz w końcu coś co ma znamiona sensu ? W przeciwnym razie skończ mamleć (jak to pani Frau miała w zwyczaju do Maślanej mawiać) i nie troluj!


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 13:57 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Szarak może napiszesz w końcu coś co ma znamiona sensu ?


Przygadał kocioł garncowi.

Wedle życzenia. Nie dziękuj.


Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 14:03 
Cytuj  
Szarak napisał(a):
Gorszy napisał(a):
Online potrafi być ponad 60 osób.


to po co ruskich na siege biora?

bo są KMIOTKAMI SERWERA PVP i się boją?


Mnie też własnie zastanawia, Sant możesz nam wytłumaczyć czemu bierzecie rosjan na siega? Wcześniej tego nie robiliście a ostatnio ciągle przewijają się rosjanie u was. Rozumiem branie rosjan jak jest godzina 13.00 lub 17.00 ale o 20.00 zabieracie rosjan. To w jakiej porze macie 60 ludzi online? Myślę że wytłumaczenie jest jedno , musicie zebrać jak najwięcej casterów. :] Ostatnio wystawiliście prawie samych demo i nekro. Tylo że z kominikacja było słabo z rosjanami i było to bardzo widać bo poruszaliście się po mapie bez składu i ładu. :] Sant musisz chyba podszkolić się w rosyjskim. :wink:


Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 14:05 
Cytuj  
Navigator napisał(a):
Mnie też własnie zastanawia, Sant możesz nam wytłumaczyć czemu bierzecie rosjan na siega?



uuuu..... :) czekamy na sensowna odpowiedz santa :) ciekawe co tym razem wymysli? :)

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 14:21 
Cytuj  
Navigator napisał(a):
czemu bierzecie rosjan na siega? Wcześniej tego nie robiliście a ostatnio ciągle przewijają się rosjanie u was. Rozumiem branie rosjan jak jest godzina 13.00 lub 17.00 ale o 20.00 zabieracie rosjan.


Był czas, że nie braliśmy ale to byliśmy posądzani o to że z nikim nie potrafimy się porozumieć, co więcej jesteśmy nacjonalistami. Teraz zapraszamy do wspólnej zabawy graczy zza Buga i znowu źle. Wam to się dogodzić nie da. Czy my was pytamy dlaczego przed siegiem jest tyle kropek (plusów) do HH.
Jak sam na to nie wpadłeś to zdradzę ci tajemnicę tylko nikomu nie powtarzaj! Zasada jest prosta jak przyjdą do nas to nie przyjdą wam pomagać, bo niektórym z nich jest wszystko jedno po której stronie staną.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.