mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 12:59 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Impega napisał(a):
ciągle jest niesmak że w tej całej wojnie między HH a Polanami to wygranymi są rosjanie. Bez ich pomocy ani keep HH ani keep Polan nie dotrwał by do t3. Więc ciągle na 2E to oni rozdają karty...


I znowu zaczynamy, kto zaczął kto się od kogo uczy i skąd brane są wzorce. Po co to od nowa wałkować.
Może najwyższy czas się porozumieć i zawrzeć sojusz i wspólnie walczyć tym bardziej, że za chwilę karty zostaną rozdane od początku i łatwiej będzie zdobyć każdy keep niż go obronić.


Czy ja coś zaczynam? jedynie stwerdziłem fakt że na serwerze 2E to rosjanie rozdają karty... więc prosił bym o czytanie ze zrozumieniem i nie doszukiwaniu się w nim czegoś czego tam nie ma.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 13:40 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Czy ja coś zaczynam? jedynie stwerdziłem fakt że na serwerze 2E to rosjanie rozdają karty... więc prosił bym o czytanie ze zrozumieniem i nie doszukiwaniu się w nim czegoś czego tam nie ma.


Omg... No dobrze to po kolei bo kolega nie nadąża. Takie stwierdzenie o rozdawaniu kart przez rosjan już padło i doprowadziło do kilkunastu stron opowieści dziwnej treści. Zeby spróbować temu zapobiec to napisałem to co wyżej.
Spróbujmy może się porozumieć, niż na siebie naskakiwać.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 13:48 
Cytuj  
Ciekawe czy jest szansa na to ze czesc ludzi z tych 950 osobowych molochow na RUS PvE nie przejdzie na nasz server ? Mogliby przeciez skorzystac z nadarzajacej sie okazji...


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 14:12 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Ciekawe czy jest szansa na to ze czesc ludzi z tych 950 osobowych molochow na RUS PvE nie przejdzie na nasz server ? Mogliby przeciez skorzystac z nadarzajacej sie okazji...

ryzykujesz wiele takim postem Zerq, zaraz Ci Loki napisze żebyś się "odjebal" od pve czy coś w podobnym tonie :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 14:26 
Cytuj  
Ja podzieliłbym te 950 na 8 i wtedy mozna mówić o realnej liczbie graczy, bo co moża robić na serwerze pve oprócz expienia milionowego alta...? ;)

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 14:35 
Cytuj  
Sant napisał(a):
co moża robić na serwerze pve oprócz expienia milionowego alta...? ;)


No jak można biegać po pkt handlowym albo porównywać godzinami ceny, farmić kasę do 1 mln. golda, zbierać wszystkie recki dostępne na serwie. Może ma ktos jeszcze jakieś pomysły co da się zrobić na serwerze PvE po wbiciu kilku postaci na 80lvl?
Też nie wierzę w te 950 osób.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 14:44 
Cytuj  
robić głupawe jazdy, pobawic się instancjami, eksperymentowac grac z kolegami? i od czasu do czasu pvp nie zobowiązujące i nie zmuszające nikogo

i zerg nie ryzyukje nic, ja tylko prsiłem byś ty mój wszechwiedzący peccavi odjebał się od nas. raz a porządnie, albowiem banialuki które zwykłes wypisywać męcza mnie i moich kolegów. już.

i na miliard procent ruskiemu szło o postaci w gildii a nie ludzi

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 15:59 
Cytuj  
heh Reset to w sumie tak jakby event zaczal sie od 0 pomijajac oczywiscie ze strony maja juz poubierane (wzglednie) i dolewelowane sklady.

Moze zamiast sie klocic i wypominac warto byloby zastanowic sie czy jest szansa by Polskie gildie zakopaly (przynajmniej na czas jakis) topor wojenny i ruszyly wspolnie przeciw Rosjanom? Fajnie byloby porozdawac karty na 2E :] (Wiem wiem ... znowu nie bedziecie brali mnie niepoprawnego marzyciela na powaznie. Za duzo jadu wsrod co niektorych, ktorzy nie beda potrafili zjednac sie wzgledem wspolnego celu.)

cyt.
- Ni chuja .... Nigdy przenigdy z tymi kurwami nie bede walczyl po jednej stronie!!!
- Ty... Ale dlaczego?
- Bo NIE!!!! Bo to Nooby i debile!!!! I wogole wkurwiaja mnie!
- .......


Dopasujcie sobie. W kazdej z gildii pewnie znajdzie sie pare osob o podobnych podejsciu.

Pozdrawiam



PS.
Obleg przeciw Advaita powinien byc przez Polan natychmiast zapisany. Zeby daleko nie szukac - Za wpierdalanie sie na Siege ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:02 
Cytuj  
@Loki, strasznie jesteś nerwowy, byle "g" wyprowadza Cie z równowagi i tak na koniec Ci powiem, skoro mi przypisujesz tytuł "wszechwiedzącego", to przypatrz się oficjalnemu forum, a nie znajdziesz tematu gdzie łaskawie nie udzielałbyś się, powinieneś tylko dołączać legendę do swoich "prac", bo mało kto rozumie co piszesz. Równie dobrze mógłbym napisać "spadaj stąd złociutki i nie wypychaj policzka językiem", bo ten topic ma się do Ciebie jak C9 do pvp, mniej więcej, czyli nijak.
I żeby było jasne, piszę tylko to co myśli o C9 znaczna większość grających na 2E.
Howgh


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 15 sty 2010, 16:14 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:02 
Cytuj  
I tu sie mylisz bo Polanie juz wypowiedzieli HH siega xD. Dodam iz HH nie bedzie odbudowywac twierdzy do resetu ktory bedzie niebawem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:05 
Cytuj  
No nie wiem. Nie ja rzadze. Wolalbym isc na Advaite.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:54 
Cytuj  
Chca sobie podbudowac morale wiec ida na latwizne jak mawiaja Polanie t1 podobno nie da sie obronic ^^
A co do Walki z Rosjanami to pewnie jesli nadeszla by jakas oficjalna prosba o pomoc ze strony Polan to HH pewnie pomoglo by w ataku czy obronie keepa co nie raz udawadniali i wspierali inne gildie na siegach mimo iz niemieli z nimi najlepszych kontaktow;)


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 17:50 
Cytuj  
Moje zdanie jest takie, że za polanami nie przepadam to uważam, że jako dwie najlepsze gildie powinny się wspierać w oblężęniach. Ofc między sobą niech trwają ale takiej advaicie to dupe bym chętnie skopał.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 17:57 
Cytuj  
Swiatelko w tunelu? :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 20:29 
Cytuj  
Pogaście zawczasu, bo nie wiadomo, co na to nasz brat niedźwiedź ;) Tchórzem nie jestem, ale jest spore prawdopodobieństwo, że wspólne atakowanie rosyjskich gildii przez Polan i HH skończyłoby się wielkim połączeniem Rosjan ;) Miło wspominam walki i zergi na początku 2E, ale wtedy było nas dość równo - poza tym, że Polacy byli podzieleni ;)

Co do wielkich rosyjskich gildii z pve - dzielcie przez 6-8 i tak jak Sant mówi, wtedy pasuje do danych z yg.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 01:44 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Tchórzem nie jestem, ale jest spore prawdopodobieństwo, że wspólne atakowanie rosyjskich gildii przez Polan i HH skończyłoby się wielkim połączeniem Rosjan ;)

Ech... Marzenia....

JPD... A tak kurwac niewiele potrzeba. Ja bym wszystko dal za to zeby zjednoczone sily Polskie byly nawet i tlamszone przez zjednoczone sily Rosyjskie.

O sytuacji ze Polacy napierdalaja Ruskich nawet nie smiem marzyc. Przez caloksztalt historii jechali nam jak burej suce, wiec co niby na takim AOC mialoby sie zmienic.

Walczyc z wiatrakami?... Szukac ludzi ktorym sie bedzie chcialo zapomniec ze zostali zgankowani przez .... , ze .... zakasowali go we 3 na jednego, ze ..... to pipki ch.. potrafiace....

Tak ...patrze ... I generalnie wiecie ... W knadze to mam ....

Ja tam, po resie napierdalam ruskich (oczywiscie bez zadnych ksenofobicznych podtesktow)..... Chociazby Solo...

Jakby ktos mial ochote sie przylaczyc..... PW.


Pozdrawiam

Wasz utopista - Lakhla


PS. A teraz wyobrazcie sobie... Tak na chwile... Wiem ze ciezko...
Ze Polanie, HH, Omega, Empire, War Cry, .... , .... (wstawic w miejsce kropek) zasadza sie na Rosjan... Kto by takiemu pociskowi wyskoczyl?


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 02:37 
Cytuj  
Widzisz Lakhla wsio haraszo tylko :

- ile rajdow i gdzie ? ( zapewne wyszloby 1,5 i ci co byliby w tym 0.5.... juz to sobie wyobrazam )

- czy wszyscy maja wejsc na czas ofensywy do 1 gildii ? ( juz widze te placze i veta)

-jaki stawiamy sobie cel ?

A) pokazac im ze umiemy z nimi walczyc przez 30 minut ? ( bo tyle ludzie wytrzymaja max 1 godzina)
B) pokazac im ze sie zjednoczylismy i oni tez powinni ? ( ruscy raz dzadza ciala ale tego samego dnia siada do stolu i zacznie sie... )


- kto by tym wszystkim dowodzil i jaka bylaby strategia dzialania ?
( co gildia to i talentow pelno)

-wreszcie komunikacja gdzie wepchniesz okolo 100 osob ? ( bo nie wyobrazam sobie zeby podczas takiej akcji ktos pisal do mnie zamiast mowic). Przypomne tylko ze Vent na ktorym siedzimy nie jest wylacznie nasz.


Mysle ze w tym calym zamieszaniu wcale nie chodzi o to kto kogo ile razy, ale o efekt koncowy ktory przypuszczam bylby zaden. Wiesz dobrze ze mi wsio ryba jesli zapadnie taka decyzja to moge latac i healowac chodzby i samego Mattheusa pytanie jednak jest takie ile taki uklad moze wytrzymac.... bo problemy przyjda wraz z ubiciem kogos gdzies czy nie powodzeniem calej akcji. Moga one wywolac jeszcze glebszy rozlam, przypisanie winy jednej gildii ( znajac zycie noobom Polanom ), itp. a to chyba nam nie chodzi.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 10:50 
Cytuj  
Szonn z takim podejsciem (szukanie wielkich planow i wskazywanie przeciwnosci) to faktycznie padaka.

A zalozenie byloby proste. Jechac ruskich. Na Kesh, na piaskach, w zamku Conana. Gdzie tylko sie pojawia. Robic wspolny Zerg, pomagac sobie. Jednym slowem jednoczyc sie przeciw Rosjanom. Swoje wojenki mozemy toczyc jak sie ich zmiecie do respa.

Rozpisywac oblegi na Rosyjskie gildie, zamiast wskakiwac w okienka Polskich gildii wykonczajac sie wzajemnie.

W stylu Advaity utrudnic wrogom dojazd do siege'a.

Jesli i tak Rosjanie okaza sie mocni - stworzyc jeden wspolny rajd (byc moze z optymalnym skladem, najsliniejszych graczy. Przykladowo atakuje HH (sklada jeden / poltora mocny rajd z HH plus dwie/trzy grupy (mocnych graczy) z Polan / Omegi - grajacych w grupach. Tu tylko osoby te musialyby przed rajdem dostac zadanie konkretne gdyz komunikacyjnosc bylaby utrudniona. Ewentualnie jedna z osob powinna miec odpalony Vent i np TS.

No ale co tam... Zobaczymy jak bedzie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 11:54 
Cytuj  
No wlasnie wskazalem ze nawet skromny plan wymaga pewnych przedsiewziec, a im dalej w las tym wiecej drzew. Nie twierdze ze zle mowisz tylko zadaje dodatkowe pytania, ktore kazdy sobie zapewne zada predzej czy pozniej.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:46 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Szonn z takim podejsciem (szukanie wielkich planow i wskazywanie przeciwnosci) to faktycznie padaka.

A zalozenie byloby proste. Jechac ruskich. Na Kesh, na piaskach, w zamku Conana. Gdzie tylko sie pojawia. Robic wspolny Zerg, pomagac sobie. Jednym slowem jednoczyc sie przeciw Rosjanom. Swoje wojenki mozemy toczyc jak sie ich zmiecie do respa.

Rozpisywac oblegi na Rosyjskie gildie, zamiast wskakiwac w okienka Polskich gildii wykonczajac sie wzajemnie.

W stylu Advaity utrudnic wrogom dojazd do siege'a.

Jesli i tak Rosjanie okaza sie mocni - stworzyc jeden wspolny rajd (byc moze z optymalnym skladem, najsliniejszych graczy. Przykladowo atakuje HH (sklada jeden / poltora mocny rajd z HH plus dwie/trzy grupy (mocnych graczy) z Polan / Omegi - grajacych w grupach. Tu tylko osoby te musialyby przed rajdem dostac zadanie konkretne gdyz komunikacyjnosc bylaby utrudniona. Ewentualnie jedna z osob powinna miec odpalony Vent i np TS.

No ale co tam... Zobaczymy jak bedzie.

Mysle ze na dzien dzisiejszy niema szans aby HH zjednoczylo sie z innymi gildiami Polskimi przeciw walce z Rosjanami co najwyzej istnieje szansa ze sie zgodza komuś pomóc w oblegu aby sobie ponabijac fragi;).Keshata i inne lokacje odpadaja ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.