mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 10:45 
Cytuj  
Rozumiem że ty za przyzwoitkę robisz ;)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 10:55 
Cytuj  
A czy ja mu tego zabraniam ? Czytaj ze zrozumieniem na drugi raz.
Pare dni temu wpadl Szonnik na naszego venta, nabluzgal mi na chacie i uciekl z podkulonym ogonem. Nawet nie mial odwagi powiedziec tego na glos :) Ot taka tchorzliwa menda.
Szonnik,jak masz jakis problem,to wejdz na venta i mi to powiedz. Jestem na tym samym vencie co Polanie calymi wieczorami. A moze boisz sie ze zjade cie jak bura suke ? Obiecuje byc grzeczny i wyrozumialy dla ciebie mendo :)


Ostatnio edytowano 18 sty 2010, 11:01 przez McMaster, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 10:59 
Cytuj  
Gdzie ja napisałem, że czagoś mu zabraniasz ? Czytaj ze zrozumieniem :)


Ostatnio edytowano 18 sty 2010, 11:10 przez Sant, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 11:03 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
JamBo napisał(a):
WOOOW ale wazelina :)


Szonn ma Wazelina na drugie imie. Zebyscie widzieli jak sie slini do orlegooczka w Royal Legionie :)


Mnie tylko ciekawi jak Szonn musiał mocno jechać z waziliną w stosunku do Santa aby mu wybaczył ten "plankton" :]

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 11:05 
Cytuj  
A mi tam szkoda HH i zycze zebyscie odbudowali sie jak najszybciej. Mozemy sie nie lubic ( bardziej tu bym personalizowal niz generalizowal) itp ale zle wam zyczyc nie bede, bo jak wy upadniecie to ktora polska gildia oprocz Polan postawi BK ?
Takie oblegi to gwarantowana duza dawka emocji w miare dobry ping i szansa ze bez crasha dociagnie sie do konca.

Lakhla nie martw sie przyjdzie wkrotce czas i na Advaite. Wczorajszy siege okazal sie niezlym treningiem na sucho. Pudzian zaczynal od Najmana ^^


Edit. Nie karmcie trolla. McMaster -Zarri - napisalem ci bardzo delikatnie sugerujac ze jesli chcesz mnie wyzywac tu na forum to zebys wszedl do mnie na kanal mendo. Zwyczajnie sie tego boisz jakajacy sie 40latku z mentalnoscia chlopca, a tu odwracasz kota ogonem.
Wracaj lepiej do swojej galaktyki Star Gniota Online bo spadles na ziemie i chyba mocno sie potlukles.
Aha i lepiej zajmij sie kolejna drama w WarCry masz spore pole do popisu....

Edit 2.


Ktos jeszcze chce cos napisac na moj temat prosze bardzo nie krepujcie sie. Mam to w glebokim powazaniu. Ciekaw jestem jak dalej potoczy sie dyskusja, ide po druga kawke.....
Jak to mawia moj mentor "Jedzie sie zawsze po najlepszych " :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:00 
Cytuj  
tak przy poniedziałku i aby ostudzić niektóre głowy, a także ku ogólnej zabawie proponuję losowo wybrać 10-15 aktywnych graczy z Polan i przenieść do HH, siły się mniej więcej wyrównają i zabawa nabierze rumieńców :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:02 
Cytuj  
To co Error idziemy ? ^^


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:07 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
To co Error idziemy ? ^^

"losowo", nie na ochotnika, poza tym, akurat z nami dwoma mogą być spore problemy :))


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:29 
Cytuj  
Ja osobiscie licze na Omega Warriors i Empire, gdyby te dwie gildie zawiazaly sojusz byloby to calkiem ciekawe.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:30 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
A mi tam szkoda HH i zycze zebyscie odbudowali sie jak najszybciej. Mozemy sie nie lubic ( bardziej tu bym personalizowal niz generalizowal) itp ale zle wam zyczyc nie bede, bo jak wy upadniecie to ktora polska gildia oprocz Polan postawi BK ?
Takie oblegi to gwarantowana duza dawka emocji w miare dobry ping i szansa ze bez crasha dociagnie sie do konca.


No ja szczerze mowiac dziwie sie ze nie najechalismy Advaity. Osobiscie poczekalbym na resa. Dal czas na zmobilizowanie sie / postawienie BK3 a w tym czasie staral sie naprawiac inne gildie. Jaka radocha w skladaniu w kostke T1. Sami pisaliscie ze to zadne wyzwanie i ze obronic sie nie da. Przeciez potem sie mozna wspolnie poprac majac T3 (stysfakcja bylaby wieksza i poprzeczka trudnosci wyzej). W miedzyczasie (BK musi chyba w sumie stac niezdobyty miesiac by postawic T3) proponuje wybrac sie na jakies inne fortyfikacje co by Ruskie z nudow nie musialy do nas na rajdy wbijac.

I to by generalnie pokazalo ze mamy wielkie owlosione jak mamut jaja wielkosci arbuzow. (bez urazy dla zenskiej czesci spolecznosci :P )


Pozdrawiam


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sty 2010, 12:41 przez Doodec, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:31 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Ja osobiscie licze na Omega Warriors i Empire, gdyby te dwie gildie zawiazaly sojusz byloby to calkiem ciekawe.

przeciwko?
Doodec napisał(a):
I to by generalnie pokazalo ze mamy wielkie ... jaja wielkosci arbuzow...

co by się prostatą to nie skończyło :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:34 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Mysle ze na dzien dzisiejszy niema szans aby HH zjednoczylo sie z innymi gildiami Polskimi przeciw walce z Rosjanami co najwyzej istnieje szansa ze sie zgodza komuś pomóc w oblegu aby sobie ponabijac fragi;).Keshata i inne lokacje odpadaja ...


@Impega
Ja jestem za porozumieniem, ale tego typu posty jakoś dają mi do myślenia. Pozatym pytanie po co bronić keepa na serwie PvP jest hmm...

Walczyć ramię w ramię z wami tylko po to żebyście sobie ponabijali fragi, to jakoś mnie nie kręci. Jeżeli mamy mieć porozumienie to raczej powinno być trochę szersze niż tylko na oblegi. (To jest tylko moje zdanie !!!).
A i jeszcze jedno przecież warunki pokoju nie bedą ustalane na forum. Tu potrzebna jest rozmowa między szefami obu gildii po wcześniejszych ustaleniach wewnątrz gildii.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 12:39 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Ja jestem za porozumieniem, ale tego typu posty jakoś dają mi do myślenia. Pozatym pytanie po co bronić keepa na serwie PvP jest hmm...

Walczyć ramię w ramię z wami tylko po to żebyście sobie ponabijali fragi, to jakoś mnie nie kręci. Jeżeli mamy mieć porozumienie to raczej powinno być trochę szersze niż tylko na oblegi. (To jest tylko moje zdanie !!!).
A i jeszcze jedno przecież warunki pokoju nie bedą ustalane na forum. Tu potrzebna jest rozmowa między szefami obu gildii po wcześniejszych ustaleniach wewnątrz gildii.

dwie gildie, wspólny cel - razem przeciwko wszystkim wow, już mi się podoba :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 14:00 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Zerg napisał(a):
Ja osobiscie licze na Omega Warriors i Empire, gdyby te dwie gildie zawiazaly sojusz byloby to calkiem ciekawe.

przeciwko?


Przeciwko nam lub HH. Fajnie by bylo gdyby postawili BK. Trzecia -nowa-sila na serverze, a moze nawet pierwsza ?! :wink:

Wczoraj padla tez taka propozycja, zeby przed siegem spotkac sie - dwie strony - i umowic ze np. wystawiamy rajd na rajd. Byc moze daloby to szanse na gre bez lagow, crashy itp.

Na forum Fury spotkalem sie z podobna inicjatywa wczesniej. Gildia PvP placila innej dowolnej zglaszajacej chcec za udzial w Siege 1 rajd na 1 rajd ( obrona potem atak ). Chlopaki chcieli miec fun- 1 caster na grupe max.....

Jesli liderzy nawiazaliby przyjazdna wspolprace moze moglibysmy pomyslec o takim Siegu. Max 1 Demo albo Necro albo ToS na grupe. Rajd na rajd. Obrona a potem atak, tak zeby kazda ze stron poczula smaczek.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 14:35 
Cytuj  
bo gdyby FC słuchał co ludzie piszą, to zrobiliby po 2 instancje na mapę: 1 pve, 2 pvp, mogliby zamknąć (połączyć) jeszcze klika serwerów. ludzi byłoby dużo więcej, a ci od czystej roboty (czytaj: z pve) mieliby spokój, który tak sobie cenią, chyba że któremuś zachciałoby się nagle wyściubić nos


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 15:28 
Cytuj  
Tylko, że wtedy instancje PvP na lvl-ach poniżej 80, chyba by nie istniały, bo komu chcialoby się rozwijać swoją postać, robiąc questy na instancjach PvP. Jak mieliby bezstresową instancję PvE. a zapomnij już wogóle o polowaniach na górników.


Posty: 8
Dołączył(a): 7.12.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 16:13 
Cytuj  
Tak jest, rozdzielanie miedzy 2 instancje, pvp i pve to jest kompletna głupota! Kto by wtedy chodził na rajdy instancją pvp? Kto by się wpakowywał na nie swój zerg sam? No nikt :/


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 16:20 
Cytuj  
Ale np mogliby wtedy dac Lowcy specjal skilla

Dimensional Shot - Kicks Target from PVE instance to PVP instance and from PvP Instance to PvE Instance. All Target's team members are translocated to the same instance as the main target. You can use this skill in a friendly fire mode too i.e. on your Guild / Team members. This ability has a long cooldown time.

:] Ale by zadymka byla ^^


*brdynk* (dzwiek cieciwy) i *wziiium* (teleport)


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 16:29 
Cytuj  
To poczekajcie na kolejny produkt FC, tam beda wlasnie 2 swiaty rownolegle pvp i pve. A Conana zostawcie takim jaki jest ^^

@down

cos w tym stylu obilo mi sie o uszy.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 18 sty 2010, 23:34 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 sty 2010, 21:25 
Cytuj  
Nie słyszałem żeby w The Secret World coś takiego planowali ;>

@edit

ok, ja zamuliłem - cały czas myślałem o tych nieszczęsny instancjach pvp i pve dla JEDNEJ lokacji ;) biję się w piersi ;p ups...w pierś ;D


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 00:52 przez bandytaz, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.