mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 00:30 
Cytuj  
w secret world kocie jest świąt NASZ realny prawdziwy, w którym dzieje sięTYLKO pve i tam wszyscy jeśtesmy pluszowymi misiakami i się kochamy wielce
natomaist w drugim wymairze jest pvp z podziałem na frakcje

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:28 
Cytuj  
Anko napisał(a):
Tak jest, rozdzielanie miedzy 2 instancje, pvp i pve to jest kompletna głupota! Kto by wtedy chodził na rajdy instancją pvp? Kto by się wpakowywał na nie swój zerg sam? No nikt :/

to może i jest problem ale np, gildia która osiąga któryś tam poziom "sławy" może na jakiś czas przejść na instancje pve z możliwością zabijania - coś jak kiski w Aionie, zawsze jest jakieś wyjście, trzeba szukać rozwiązań, a nie krytykować :)
na przykład
ograniczyć ruch tylko z instancji pve na pvp ale wspólne mini i oblężenia


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:58 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
wspólne mini i oblężenia


To raczej byłaby rzeź, gracze pve zamknęliby się w swoich instancjach i nosa poza nie by nie wystawili :har:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:17 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Peccavi napisał(a):
wspólne mini i oblężenia


To raczej byłaby rzeź, gracze pve zamknęliby się w swoich instancjach i nosa poza nie by nie wystawili :har:

są zapewne tacy na pve którzy to samo myślą o nas, bez obaw, zaraz się pewnie odezwą :) wspomnę tylko, że mini nie są obowiązkowe

@down
choćby i tak


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 13:24 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 14
Dołączył(a): 6.12.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:21 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
ale np, gildia która osiąga któryś tam poziom "sławy" może na jakiś czas przejść na instancje pve


To raczej gildia żeby osiągnąć któryś poziom sławy musiałaby trochę więcej poryzykować na pvp ;)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 14:15 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
wspomnę tylko, że mini nie są obowiązkowe


mini tak, ale siege - aż wole nie myśleć, płacz i zgrzytanie zębów ;)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 16:59 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Peccavi napisał(a):
wspomnę tylko, że mini nie są obowiązkowe


mini tak, ale siege - aż wole nie myśleć, płacz i zgrzytanie zębów ;)

aż boję sie wywoływać do tablicy, ale co mi tam :) poszukaj postów Haderaha aka Loki, On jest przekonany, że nie ma większej różnicy pomiędzy poziomem pvp na serwerach pve i pvp, zapewne dotyczy to tez oblężeń...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:33 
Cytuj  
nie drogi Peccavi jestem przekonany że między dobrymi graczami z pvp serwerów a dobrymi z pve nie ma większej róznicy. Jeśli wierzyć mi nie chcesz zapytaj, srenga blade czy nawet vimesa który ostatnio troszkę z nami gra ;).

różnic między siegami jest taka, że my na pve serwerze staiwmy najpier zabawę, potem zwycięstwo, dzieki czemu u nas na siegach kastrów nie ma więcej jak 16 razem z pomami i tosami. M.in dlatego na pve serwerze nigdy nie było crasha. i dzięki temu u nas po siegu raz w skutek omyłki doszło do wyzywania się od ciasteczek. nikt nikomu nie sugerował utraty jaj, lub nie posiadania jaj w ogóle ^^
No i nikt nie próbuje robić 5 tysiuęcy tych obrzydliwych abominacji jakimi są pet nekro... :(
a co do pomysłu z instancjami pvp pve to mi się on bardzo podoba, bo ja włąsnie czegoś takiego sam oczekuje jako gracz. nie mam ochoty grać pvp ciągle, ale jak chce jest dla mnie dostępne.
coś pięknego.
a co do samego problemu siegów.
Gildie pve porpostu przestałby je posiadać. nie byłoby takiej smutnej aczej sytuacji jak mamy na rothacie że 4 keepy niby zajete a w sumei bóg wie po co, a nikomu niechce się ich burzyć bo i tak nic z tego nie dostanie... ^^
a tak btw wciąz wydaje mi się że siege nie powinny być częsiej niż raz w tygodniu


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 18:15 przez lyesmyth, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:42 
Cytuj  
Mam nadzieję, że błąd w moim nicku jest przypadkowy, Co do Vimesa, to gra na 2E już wystarczająco długo i sam się go zapytaj jak mu się "wiodło" na samym początku - na Rothacie był niemal niepokonany, na 2E dostawał przez jakiś czas łomot niemal od każdego. Nigdy nie twierdziłem, że ludzie z pve nie dadzą sobie rady, tylko, że różnica pomiędzy serwerami i stylem grania jest na tyle istotna, że trochę czasu upływa zanim się "ogarnie" wszystko


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:47 
Cytuj  
No tak z tym niepokonanym to bym nie przesadzał drogi Peccavi. i zresztą pytałem i gadałem na ten temat ;)
ale fakt faktem wtedy raczej nikt mu nie podskakiwał ;)

a i błąd jest o tyle przypadkowy, na ile przypadkowa jest już niemal permamentna utrata jednego C w nicku moim, w twoich postach


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 18:16 przez lyesmyth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:11 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
No tak z tym niepokonanym to bym nie przesadzał drogi sreccavi. i zresztą pytałem i gadałem na ten temat ;)
ale fakt faktem wtedy raczej nikt mu nie podskakiwał ;)

a i błąd jest o tyle przypadkowy, na ile przypadkowa jest już niemal permamentna utrata jednego C w nicku moim, w twoich postach

O! brak "c" jest absolutnie przypadkowy, zaręczam, poza tym nie powoduje obraźliwych skojarzeń w przeciwieństwie do Twojej "interpretacji"...
Jako że w Twoim nicku faktycznie występuje "c" niniejszym przepraszam i prostuję:
We wszystkich postach, w których napisałem "Haderah" uczyniłem to nieświadomie i bez jakichkolwiek podtekstów , insynuacji, ani także nie miało to być przyczynkiem do pogorszenia się samopoczucia zainteresowanego. Ogłaszam wszem i wobec, że w rzeczonych postach powinno być napisane "H a d e r a c h"


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:15 
Cytuj  
Rhanir mnie jakiś czas temu uświadomił w ciekawej aferze z nędzną kopią mojego nicku (pisanego właśnie bez c wtym przypadku) i podejrzewałm że mnie w każdym poście oskarżasz że faktycznie ja się zniżyłem do betonu wtedy.
Skoro tak nie jest niniejszym ja Ciebie Peccavi przepraszam również posty edytuje.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:18 
Cytuj  
hmmm? wzbudziłeś moją ciekawość, brak owego "c" zmienia cokolwiek, poza wymową u ortodoksyjnych polonistów? Mam na myśli jak brak litery może przyczynić się do powstania afery? No i jakiej, bo najwyraźniej coś mnie ominęło.
Wnioskuję że są dwie postaci: Haderah (osobnika X) i Haderach (Twoja) i w związku z tym, że "zjadło" mi się "c" doszedłeś do wniosku iż oskarżam Ciebie o cokolwiek? Marne to przesłanki ale rozumiem ze mogłeś poczuć się urażony - spoko, to zbieg okoliczności jedynie.


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 18:26 przez Peccavi, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:18 
Cytuj  
Ale sie usmialem , zaiste piekna wymiana zdan xD

Po piwie dla obydwu stron !!!


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:25 
Cytuj  
wole vodke
Kiedyś była afera zbliżona do tej która miał rhanir nie dawno. gdzieś tam ktoś się podkłada nie pamiętam już w sumie kto. w każdym razie przyłapał ich nekro na lvl 40 którymś tam robiąc screen. No i uwiecznił się ten nekro też a nick on miał haderah własnie przez samo H. mojego nicku orginalnego użyć nie mógł bo na serwerze pvp wciąż na 27 powina być moja postać z porpawną pisownią.
no i stąd nasz niesnaski, bo wkurzyałeś mnie miłosiernie. co post do mnie. to to nieszczęsnego H sugerujące, że bawiłem się niskie kablowanie ^^
tak głupie że aż śmieszne na swój sposób.

no i pozatym Cholera wie jakie utrata C może mieć wpływ na znaczenie tegoż słówka ^^

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:29 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
...no i pozatym Cholera wie jakie utrata C może mieć wpływ na znaczenie tegoż słówka ^^

Ha! i tu należy spytać się naszego lingwisty Lakhli, jest specem od wymowy "h" i "ch" :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:33 
Cytuj  
azaraz wpadnę i spytam :P

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 20:26 
Cytuj  
Prawda jest taka ze wszyscy gracze przychodzac z Rothata na poczatku niezle dostaja po dupie jest to dla nich lekki szok na Rothacie wymiatali a tu wpierdal od wiekszosci jedni to wytrzymują i szkola swoje umiejetnosci zeby dorównać szybko reszcie jak Vimes czy Rhanir (na poczatku tez plakali na komunikatorze ze dostaja na mini czy ze ktos chetuje na dualach ^^ ) Inni sie zalamuja i koncza z gra lub wracaja na rothat opowiadajac wszystkim ze na two eagles graja same lamy itp zeby tylko starzy koledzy niepomysleli ze niedalem sobie tam rady gdzie sa teraz takie osoby jak Klatwa ,Blade,Ciapek,...
Jeszcze niewidzialem zeby ktos wrocil z powrotem na Rothat kto sie w jakis sposób wyróżniał by skilem na dualach;)


Haderah to alt Naruto uzumaki

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 20:54 
Cytuj  
dla klątwy 2e to był ostatni przystanek przed odejściem z aoca. liczył że na 2e wieje mniejszą nudą. się zawiódl.
Blade gra dalej na obu serwerach
Ciapek, nie gra wcale gdyż funcom obrzydził mu gierkę dokumentie. zresztą nie powiesz mi że Ciapek po przeniesieniu się jakoś przesadnie grał ;)
Rhanir generalnie płacze, taki ma styl SZCZERZE wątpie by to co reprezentował u was na mumblu różniło się czymkolwiek od jego normalnych zachowan :P hox jest zawsze first targetem xD aż mi się łezka w oku kręci kiedy sobie przypomne jak to razem płakaliśmy jakie to UP klasy mamy xD

i generalnie macintosh ILE to osób się transferuje ;)? że ąz średnią wyjeżdżasz :D
Kiedy Vimes i rhanir się przenosili wciąz były dokonywane zmiany w klasach, i dalej nie wzzyscy jeszcze umiel igrać. tak u nas jak i was podejrzewam że to była większap rzyczyna szoku niż różnica w skilu nazwijmy to ogólnym. że już nie wspomne że Vimes i rhanir mieli prawo czuć się OP. w momencie kiedy otworzyli transfery wywiało pól rothatu i na duelowni było 6 osób razem z rhanirem i vimesem.
teraz jest z LEKSZA inaczej ^^
aztak btw. świetnei że ty wiesz najlepiej co opowiadają nam osoby które grająna 2e alobo sięstamtąd przenieśli. Powiem Ci że to naprawdę zajebiście, zalecami Ci powiązać swoją przyszłośc z programami typu zapowiedź pogody. Dzięki tobie od razu będe wiedział jaka będzie owa. Zupełnie odwrotna niż przepowiedziałeś.

nikt nigdy nie mówił że na 2e są same lamy, conajwyżej że jest ich tam dużo, tylko że widzisz. wszyscy zdają sobie sprawę, że to głownie dlatego że na 2e pvp grają WSZYSCY a u nas 50 osób które chcą a w związku z tym utrzymają się mimo konkurencji.

I wiesz co? a 2e w porównaniu z othatem faktycznie grają same lamy. Wiesz dlaczego? ILOŚCIOWO GRA WAS TAM W ******** WIĘCEJ
i GRAJĄ TAM WSZYSCY
a więc a przedewszystkim LAMY.
NIKT
NIGDY
nie przeczył isteniniu przyskillowanych graczy u was kociak

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 21:20 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
aztak btw. świetnei że ty wiesz najlepiej co opowiadają nam osoby które grająna 2e alobo sięstamtąd przenieśli. Powiem Ci że to naprawdę zajebiście, zalecami Ci powiązać swoją przyszłośc z programami typu zapowiedź pogody. Dzięki tobie od razu będe wiedział jaka będzie owa. Zupełnie odwrotna niż przepowiedziałeś.

Po prostu wnioskuje to z twoich wypowiedzi tutaj i na oficjalnym forum gdzie zucasz czasem nickami piszesz jakie zeczy na vencie opowiadaja o nas i widzialem jaki poziom reprezentowaly te osoby pod wzgledem pvp

Na Two Eagles gra faktycznie tez duzoj lam bo wszscy napewno tutaj nie sa pro elo wymiataczami


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 21:23 przez Macintosh, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.