mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 21:23 
Cytuj  
Nie tak dawno byliśmy świadkiem przenosin całej gildii z Rothat na 2E. Coż można powiedzieć o tym oprócz tego, że był to spory "zastrzyk" świeżych fragów do farmienia. Nawet full t2 wyfarmione na pve w żaden sposób nie pomogło...

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 21:35 
Cytuj  
order of Omega nigdy nie umiało grać. zaczynali się uczyć miesiąc przed odejściem do was, i full t2 nie mogą być. śmierdziela zabili nie wiele wcześniej niż przed rozpoczeciem nauki pvp co widać Pięknie w temacie progres pve.
Sant jakbym miałbyć złośliwy powiedziałbym ze y też się przeniosłeś z pve mój ty założycielu warriors fury ;) ;)

atak całkiem na poważnie połowa "zeczy" które "zucam" nie miałaby miejsca gdyby nie obiegowa opinia która dużym skrócie opisac można tak
grasz na pve?
jesteś cipa. PVP widziałeś na screnshotach. osoba która ma 20 lvl na pvp jest 999999999999999999999999 razy lepsza niż dowolona osoba grająca obecnie na pve.
i to w odniesiniu nie do Gildi które pvp FAKTYCZNIE widziały(a fakt, jest ich od groma) na screnshotach. tylko do gildi mojej, i do mojej osoby.

Sztandarowym przykłądem jest tutaj kaczuch (z którym notabene grałem gierki jeszcze na pve serwerze chyba że sprzedał konto) czy inny naznaczony cyferki.

Sytuacja jak w zwierciadle macintosh.
Ja wkruzam was generalizując, wy wkurzacie mnie generalizując.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 21:49 
Cytuj  
Kaczuch gra nadal napewno lepiej niz kiedys to ci moge zagwarantowac a czemu? bo ma pvp na codzien z wieloma graczami o wysokim skilu a nie z 4 osobami na krzyz gdzie kazdy wie jaki kto skill teraz odpali nie jest moze najlepszy ale napewno sie mocno podszkolil
Widze ze nic cie nieprzekona ze u nas czy nawet na Fury pvp stoi troche n ainnym poziomie;) (tutaj mowa o trzydziestce najleszych graczy na serwie bo reszta do ktorej i ja sie chyba zaliczam czy nawet wyzej podpisany Sant reprezentuje raczej podobny poziom do tych waszych graczy pvp)

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 22:46 
Cytuj  
och nie wątpie że gra lepiej. i ja tez mam pvp na codzień. tyylko że mniejszej ilości graczy.

NA FURY i aquiloni sam niedawno grałem i wiem ze tam jest wyższy poziom niż u nas, choć myśle że nasza czołówka nie miałaby tam żadnych kompleksów. tylko ze tych mamy 4 graczy my i ze 2 3 razy tyle wy a i to ze srengiem ^^
Komentować dalej twego postu już mi się nie chce.
to że masz wypaoczony pogląd o pvp u nas juz mówiłem ty mi nie wierzysz trudno. tak ejstem nubem 'graczem"z pve i pvp widuje tylko jak zakładam nową postać i mi miga takie coś poniżej two eagles.

btw rozwaliło mnie to u nas CZY NAWET na fury xD

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 23:09 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
Sant jakbym miałbyć złośliwy powiedziałbym ze y też się przeniosłeś z pve mój ty założycielu warriors fury ;) ;) .


I tu się mylisz, anie nie byłem założycielem WF ani się nie przeniosłem na 2E. Od początku jego powstania gram na nim ;)

Macintosh napisał(a):
Widze ze nic cie nieprzekona ze u nas czy nawet na Fury pvp stoi troche n ainnym poziomie;) (tutaj mowa o trzydziestce najleszych graczy na serwie bo reszta do ktorej i ja sie chyba zaliczam czy nawet wyzej podpisany Sant reprezentuje raczej podobny poziom do tych waszych graczy pvp)


Nie wiem jaki poziom pvp reprezentujesz, szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, nie uważałem się i nie uważam za gracza pro, jednak mimo wszystko sądzę, że umięjętności codziennego pvp ćwiczone przez prawie już rok mam troche wyższe od graczy non stop farmiących pve tudzież milionowego alta ;)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 23:22 
Cytuj  
ale ja cie porownalem do tych 4 pro graczy^^ jestes od ich lepszy Sancie?:P


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 06:51 
Cytuj  
Polanie hmmm to ci od miolionów altów :P ?

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 08:27 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
różnic między siegami jest taka, że my na pve serwerze staiwmy najpier zabawę, potem zwycięstwo, dzieki czemu u nas na siegach kastrów nie ma więcej jak 16 razem z pomami i tosami. M.in dlatego na pve serwerze nigdy nie było crasha. i dzięki temu u nas po siegu raz w skutek omyłki doszło do wyzywania się od ciasteczek. nikt nikomu nie sugerował utraty jaj, lub nie posiadania jaj w ogóle ^^
No i nikt nie próbuje robić 5 tysiuęcy tych obrzydliwych abominacji jakimi są pet nekro... :(


Loki zobaczymy jak ruscy zawitają u was na PvE i zobaczysz te piękne crashe , milion petów.... i ping 4-5k :] ciasteczek też nie będzie ...

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 08:31 
Cytuj  
JamBo napisał(a):
Polanie hmmm to ci od miolionów altów :P ?


Ha ha ha , "miolionów" to rozumiem nowa liczba. Ciekawe ile ona oznacza, (sorki, nie mogłem się powstrzymać).
To jest to generalizowanie. Polanie mają sporo altów, ale nie wszyscy. Co innego jest mieć wiele altów a co innego używać w PvP. Sant gra demonologiem na codzień.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 08:43 
Cytuj  
hmm co prawda w tym temacie nie mam za wiele do powiedzenia ale przypomniala mi sie mala anegdotka :)

w wowie mowilo sie (i dalej mowi), ze stormscale jest taki pro itd, ze tam najlepszi gracze graja i ze na tamtej bg miec 1800 rating to tak jak 2200 gdzie indziej. przetransferowalem sie tam (gralem na poziomie 2.4-2.5k) i co ? nie zauwazylem ZADNEGO skilla powyzej tego co widzialem. owszem z 10-15 osob na serwerze bylo naprawde 'bogami pvp' ale reszta - poziom normalny jak wszedzie. i na ss rowniez wbilem 2.4k rating nie znajac prawie nikogo jak sie tam przenosilem,

a czego to dowodzi? ze zawsze sa miejsca, gdzie ludzie lubia przechwalac sie jacy sa pro :) nie wiem czy tak jest wlasnie w tym temacie - nie gram na 2eagles - ale ocencie sami.

z moich obserwacji z roznych mmo ( a bylo juz ich troche ) wynika, ze poziom pvp jest mniej wiecej wszedzie rowny. okolo 70% graczy to totalne 'nooby', 20% wie ocb, 8-9% jest naprawde dobrych, a ten okolo 1maly procencik to ludzie naprawde pro. jestem pewien, ze Ci naprawde pro graja i na rothat i na 2eagles - chociaz biorac pod uwage balans klas w aoc i ogolnie rozwoj tej gry to nie zdziwilbym sie, gdyby okazalo sie, ze wiekszosc juz nie gra :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 08:53 
Cytuj  
@up
Masz rację, tak to procentowo się pewnie rozkłada, natomiast trudno porównywać (imho) rating z wowa do mechaniki pvp w AoC, można mieć wysokie k/d i niski lvl pvp jak i odwrotnie, tu nie jest to akurat aż tak wymierne i oczywiste.
Sądzę, że największym problemem, graczy z pve nie jest samo pvp jako takie, co zaskoczenie,że jadąc gdziekolwiek należy się liczyć z tym, że można tam nie dojechać za pierwszym, czy nawet na dziesiątym razem. Bezpieczne drogi już takimi nie są, a boost w Kesh czy na Trakcie może szybko skończyć się na rez-punkcie, tak samo jak wyjście z willi, brc, że nie wspomnę o modnych ostatnio polowaniach na zbierających surowce itd. Nie wszystkim to odpowiada i nie wszyscy się przyzwyczajają do tego, a na pewno nie przychodzi im to szybko.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 11:33 
Cytuj  
Impega napisał(a):
lyesmyth napisał(a):
różnic między siegami jest taka, że my na pve serwerze staiwmy najpier zabawę, potem zwycięstwo, dzieki czemu u nas na siegach kastrów nie ma więcej jak 16 razem z pomami i tosami. M.in dlatego na pve serwerze nigdy nie było crasha. i dzięki temu u nas po siegu raz w skutek omyłki doszło do wyzywania się od ciasteczek. nikt nikomu nie sugerował utraty jaj, lub nie posiadania jaj w ogóle ^^
No i nikt nie próbuje robić 5 tysiuęcy tych obrzydliwych abominacji jakimi są pet nekro... :(


Loki zobaczymy jak ruscy zawitają u was na PvE i zobaczysz te piękne crashe , milion petów.... i ping 4-5k :] ciasteczek też nie będzie ...


myślę że aż tak źle nie bedzie. gadałem z liderem jednej z gildii. tiwerdzi ze oni podobnoeie jak my grają dla klimatu, i nie robią rajdów age of casrters.ale i tak najbardzie jstesujące jest t oże jedna z ich gildii raz na jakiś czas sama jest w stanie wystawić dwa rajdy :P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 12:02 
Cytuj  
Ja jednego moge pozazdroscic PvE- atmosfery gry. Szkoda za u nas nie mozna sie tak dogadac. My wystawiamy rajd wy tez i probujemy sie w boju.

Na mini gierki na PvE gildia C9 chodzi randomem. Dlaczego nie pre-made ? Zeby dac innym szanse- tak jest trudniej....

Pamietam jeszcze czasy Buciorna i moment kiedy WC spotkal sie na pograniczach z QPO. Postawilismy sobie cel zdobycie osady, bronionej przez QPO potem odwrotnie. Jaka to byla zabawa, kto wtedy myslal zeby isc na pogranicza i miedzy gildiowo bawic sie w podobne rzeczy.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 12:37 
Cytuj  
no nie wiem, Zerq, gram ostatnio na pve (tzn expie postać przed przenosinami) i z wiekszości z tego co pisza na globalu mam niezłą polewkę, niektórzy bawią się w epopeje fantasy, chodza na ryby, polowania etc - z pewnością to fajna zabawa, ale będąc "przyzwyczajony" do cieknącego jadem naszego global chat'u jakos mnie to bawi mimochodem.

Z innej mańki, czy ktoś cos wie bliższego o wieżach, które niby maja być w 1.06, bo przejechałem wczoraj wzdłuż i wszerz większość map i nie udało mi się trafić na takowe. To ma byc coś na wzór wowa, że trzeba będzie sprawować nad nimi kontrolę czy jaki czort?

i tak zupełnie na marginesie, to sprawdzałem różne warianty bulidu i wyszło na końcu coś podobnego jak graja teraz hox'si (jedno drzewko na full)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 12:56 
Cytuj  
zytałes epopeje o ostatnim przemytniku mitrhrilu ^^?

wieży nie ma są ołtarze Boriego nas pograncizach cymmeryjskich

To zajebiście skomplikowana sprawa z nimi.
trzeba najpierw przejąc jeden ołtarzyk, potem skłądac na nim ofiary z surowców pvp rzadkich, i posążków borieo robionych ze zwykjłych surowców.
rzadkie surowce i posązki boriego mają100% dropu po śmierci pvp.
Ołtarze mozna przejmować raem z nagromadzonymi ofiarami, lub je desakrować.

No i najlepsze. nagrody są przyznawane podłóg gildii, przy czym nagrody opłącalne są tylko wtedy kiedy mamy 2 3 party na instancji. więcej ludzi i nagrody są dużo mniejsze ;)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 13:00 
Cytuj  
Boże, nawet tak proste rzeczy FC potrafi skomplikować do granic absurdu zzz
to takie czarne coś stylizowane na węża, czy splecione 2 węże? bo znalazłem cos takiego w Kesh niedaleko Onyx


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 13:42 
Cytuj  
nie to tylko w cymmeri :P
wiesz dowcip polega na tym ,że tam zergi występować będą bo musza, ale nie jednej gildii ^^ przynajmniej później

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:16 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
nie to tylko w cymmeri :P
wiesz dowcip polega na tym ,że tam zergi występować będą bo musza, ale nie jednej gildii ^^ przynajmniej później

no i dobrze, o to głównie chodziło żeby "wyprowadzić" zergi z Kesh, tylko dalej nie rozumiem dlaczego tylko cymeria (gildie mające tam BK będą chyba w lepszej sytuacji) i dlaczego wprowadzili blokadę azury z pogranicza
@down
ale dalej pozostaje pytanie dlaczego tylko Cymeria i jaki będzie miał wpływ BK...


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 20 sty 2010, 14:39 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:36 
Cytuj  
O tym byla mowa od dawna, po co komu zerg w Keszacie ? Pogranicza przez 90% czasu lezaly odlogiem. Teraz to sie zmieni i bardzo to cieszy.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:40 
Cytuj  
Fajna sprawa, że w końcu dorzucają coś do PvP. Imo przydałby się jeszcze revmap poziomów PvP,bo aktualnie same w sobie są lipne i nie bardzo widzę jak oni planują wprowadzić te poziomy 6-10.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.