mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:52 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Fajna sprawa, że w końcu dorzucają coś do PvP. Imo przydałby się jeszcze revmap poziomów PvP,bo aktualnie same w sobie są lipne i nie bardzo widzę jak oni planują wprowadzić te poziomy 6-10.

osobiście widziałbym nie revamp co reset :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:58 
Cytuj  
żebyś nie spieprzył z surowcami teleportem (da się nimi handlowac)
i tak btw bankierów usuwają z BKów w cymmeri :) sprawdziliśmy.
wiec jeśłi ktos chce zwiać z surowcem pvp bedzie musiał przemycic go do conarh o własnych siłach :P

EDIT
pozaty mna testlivie mówiaże robiacoś na pozostałe pgoranciza ale nie zapoweiedzieli jeszcze cio :D w sensie że nie gotowe


Posty: 9
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 17:01 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
lyesmyth napisał(a):
nie to tylko w cymmeri :P
wiesz dowcip polega na tym ,że tam zergi występować będą bo musza, ale nie jednej gildii ^^ przynajmniej później

no i dobrze, o to głównie chodziło żeby "wyprowadzić" zergi z Kesh, tylko dalej nie rozumiem dlaczego tylko cymeria (gildie mające tam BK będą chyba w lepszej sytuacji) i dlaczego wprowadzili blokadę azury z pogranicza
@down
ale dalej pozostaje pytanie dlaczego tylko Cymeria i jaki będzie miał wpływ BK...



a co ci przeszkadza że tylko Cymeria? nawet lepiej będzie to teren bardziej zaludniony, ludność nie będzie rozproszona na pozostałych pograniczach a spooty na BK zyskają większą wartość i tylko najlepsze gildie na sewerze będą się mogły o nie pokusić :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 18:41 
Cytuj  
Akhsalf napisał(a):
...a co ci przeszkadza że tylko Cymeria? nawet lepiej będzie to teren bardziej zaludniony, ludność nie będzie rozproszona na pozostałych pograniczach a spooty na BK zyskają większą wartość i tylko najlepsze gildie na sewerze będą się mogły o nie pokusić :)

nie pisałem nigdzie, że mi przeszkadza, jedynie pytałem się dlaczego tylko tam - musisz przyznać ze to znaczna różnica, poza tym nikt jeszcze nie wie jakie będą konsekwencje, ale mogę Ci odpowiedzieć: na cymeryjskich są tylko surowce pvp, a teraz jeszcze dołożą ołtarze i może i inny contetnt pvp, więc siłą rzeczy zmarginalizują pozostałe pogranicza. Oby nie było tak, że 2-3 rajdy spowodują to samo co dzieje się podczas oblężeń (ergo crash), a to już może przeszkadzać, nie sądzisz?


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 9
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 22:03 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
nie pisałem nigdzie, że mi przeszkadza, jedynie pytałem się dlaczego tylko tam - musisz przyznać ze to znaczna różnica, poza tym nikt jeszcze nie wie jakie będą konsekwencje, ale mogę Ci odpowiedzieć: na cymeryjskich są tylko surowce pvp, a teraz jeszcze dołożą ołtarze i może i inny contetnt pvp, więc siłą rzeczy zmarginalizują pozostałe pogranicza. Oby nie było tak, że 2-3 rajdy spowodują to samo co dzieje się podczas oblężeń (ergo crash), a to już może przeszkadzać, nie sądzisz?


Po wtorkowym wyłączeniu serwerów zauważyłem wyższe FPSy na tychże pograniczach(wzrost o conajmniej 10FPS), myślę że FC zdaje sobie sprawę że takie crashe mogą wystąpić i pracują nad tym aby zdarzało się to bardzo rzadko a nawet wcale ;)
Ogólnie rzecz biorąc nadchodzące patche i zmiany w AoC zapowiadaj się nieźle i jestem pozytywnie nastawiony co do żywotności tej gry.
A co do zmarginalizowania pogranicz aquilońskich i Kush to przy populacji polsko-ruskich serwerów uważam za wskazane.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 12:51 
Cytuj  
Największa bolączka AoC, to fakt że nie mają już w zanadrzu "launchu" (no chyba, że koreański :) ) żeby przyciągnąć jakieś wielkie rzesze graczy ;(

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 13:03 
Cytuj  
Akhsalf napisał(a):
...A co do zmarginalizowania pogranicz aquilońskich i Kush to przy populacji polsko-ruskich serwerów uważam za wskazane.

tak się składa, że sprawa dotyczy także serwerów gdzie jest znacznie więcej ludzi...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:41 
Cytuj  
Greetings! Funcom would like to invite you to the Closed Beta for Age of Conan's upcoming expansion, Rise of the Godslayer!!

http://www.sk.xsk.pl/polanie/images/aoc/rise.screen.JPG


Posty: 9
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:55 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Greetings! Funcom would like to invite you to the Closed Beta for Age of Conan's upcoming expansion, Rise of the Godslayer!!

http://www.sk.xsk.pl/polanie/images/aoc/rise.screen.JPG


właśnie sprawdziłem pocztę i mam to samo, dostałem odsyłacz do konta i ściągnięcia duplicator toola.
może się spotkamy na jakimś polu ryżowym xD

tak z ciekawości, wszyscy dostali takie zaproszenie czy tylko wybrańcy? :)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:16 
Cytuj  
Nie jestes wybrancem bo ja tez mam:P


Posty: 9
Dołączył(a): 24.01.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 12:41 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=9xNa9J4atLM


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 16:18 
Cytuj  
Ja tam zadnych HH nie widzialem xD.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 17:38 
Cytuj  
mizu, zacznij ty normalnej muzyki słuchać xD


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:13 
Cytuj  
hmm jakby to delikatnie ująć?:) sp........ 9 minut

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:27 
Cytuj  
jaka walka taka muza:P
Ps.Przynajmniej niebylo crasha ;) i te "osły" znowu niewygraly;)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:40 
Cytuj  
Hahaha muzy wymiata xD


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 08:55 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
jaka walka taka muza:P
Ps.Przynajmniej niebylo crasha ;) i te "osły" znowu niewygraly;)


Na moje oko, to nie osioł, a raczej muł :]
Crasha również nie było wczoraj, w niedziele. HH po raz kolejny nie stawiło się do obrony własnego bk!


Posty: 9
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 12:47 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Macintosh napisał(a):
jaka walka taka muza:P
Ps.Przynajmniej niebylo crasha ;) i te "osły" znowu niewygraly;)


Na moje oko, to nie osioł, a raczej muł :]
Crasha również nie było wczoraj, w niedziele. HH po raz kolejny nie stawiło się do obrony własnego bk!


Kolejny dobry powód na nakręcenie filmu, tym razem Naru nie zawiedź nas z doborem muzyki :)))

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 08:28 
Cytuj  
No i mamy nowe rozdanie na serwerze 2E. Wszyscy startują od zera z BK.
Tzn. BK już pozajmowane i 1 lvl jest. W niedzielę pierwsza obrona POLAN po restarcie. Nie wszyscy mają te same miejscówki.
Sytuacja jak poprzednio na 8 możliwych BK do zajęcia 2 mają polskie gildie, 6 rosyjskie.


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 09:44 
Cytuj  
Szczerze kibicuje Polana w niedziele. Chodz powiem ze obronic t1 bedzie bardzo ciezko.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.