mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 10:11 
Cytuj  
Dadzą radę, pościągają ruskich i się obronią :]

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 10:17 
Cytuj  
jakby co, to myślę że znajda się chętni do pomocy w obronie, o ile tylko zechcecie z niej skorzystać...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 11:16 
Cytuj  
Ja nie widze / nie rozumiem powodu dlaczego nie zaprosic Polskich gildii do pomocy zamiast rosyjskich ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:11 
Cytuj  
Peccavi inicatywa ciekawa nie przecze, decyzja jednak jak wiesz nalezy do zarzadu gildii oraz rajd lidera. To oni zdecyduja o kierunku :)
Wiesz ze jest grono osob ktore nie ma nic przeciwko uczestnictwu innych gildii na takich oblegach.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 13:25 
Cytuj  
Tak sobie dumam i myślę, że Polanie dalej mogą prowadzić wojnę z HH, ale jeśli udałoby się ją "ucywilizować" wyszłoby to wszystkim na dobre.
Nic by się nie stało jeśli ograniczyłoby się ilość graczy po każdej ze stron do liczebności tej mniej licznej i zaprzestania korzystania z wątpliwej pomocy Rosjan. Moglibyśmy nawet uzgodnić, że wygrywa ta strona, która uszkodzi Skarbiec w 50%, unikniemy wtedy wszyscy utratę bonusów, a samej zabawie niewiele to zaszkodzi. Dla wszystkich także byłoby lepiej gdybyśmy sobie pomagali podczas ataku czy obrony na/przed Rosjanami - lepiej mieć w rajdzie np Bange i Wirka, Kostka i Maurewa niż świeżo upieczone 80 lvl bez sprzętu i lvl pvp.
To moja prywatna opinia, więc proszę nie traktować tego jako oficjalne, czy jakiegokolwiek inne, stanowisko HH.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:26 
Cytuj  
No nie wiem jak to bedzie ze strony naszej dyrekcji, aczkolwiek ja chetnie moge pomoc HH przeciw ruskim.


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 17:48 
Cytuj  
Mam takie pytanko, czy HH przenosi sie na Fury ? Widze niezwykle poruszenie w temacie na oficjalnym forum, stad moja ciekawosc.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 18:16 
Cytuj  
nie wiem, na pewno nie cala gildia...
obiektywnie rzecz ujmując, gildia wielkości HH nie ma czego szukać na Fury, jedyne co ma sens to dołaczyć sie do jakiejś gildii gdzie grają Polacy (lub jakiejkolwiek innej) co nie jest znowu takie proste - do Futilez i AD musiałem zdawać "egzamin" z pvp czyli wygrać minimum 7 dueli, każdy z inną klasą - fakt że to było dawno i w czasach 1.04 ale było :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 18:37 
Cytuj  
Dobrze ze tos mial wtedy one hita^^
Czy ja wiem czy HH niemiala by czego tam szukac z cala pewnoscia problem bylby z batle keepem ale z reszta dali by sobie rade ciekawsze gierki mini czy zergi lub duale niz na two eagles brak niektorych zaklamanych Polskich gemb na servie:P a ci co by zostali pewnie by doszli do polan lub innych gildi bo niebylo by sensu chyba siedziec w hh dalej...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 18:51 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Mam takie pytanko, czy HH przenosi sie na Fury ? Widze niezwykle poruszenie w temacie na oficjalnym forum, stad moja ciekawosc.


no i tutaj zaczyna się dylemat Polan bo z kim będziecie się bić i ch... wieszać jak HH wywędruje na Fury :]

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 19:07 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Zerg napisał(a):
Mam takie pytanko, czy HH przenosi sie na Fury ? Widze niezwykle poruszenie w temacie na oficjalnym forum, stad moja ciekawosc.


no i tutaj zaczyna się dylemat Polan bo z kim będziecie się bić i ch... wieszać jak HH wywędruje na Fury :]

hehe sadzac po textach na shoutboxie ze stronki Polan to oni nawet martwili sie o to ze niebedziemy miec keepa swojego:P w koncu Markon podal info i ulzylo:P Teraz sie martwia ze chcemy sobie odejsc i niebedzie z kim walczyc?;)
Pitrek: HH do wora i do jeziora!
Miedzy innymi dlatego z mila checia bysmy sobie poszli:P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 23:18 
Cytuj  
Oj nie przesadzaj z tym martwieniem sie Macintosh :)

Martwic powinniscie sie wy bo na Fury sa mocne gildie ktore maja juz obsade, wiec ciezko bedzie wejsc do jakiejs i miec te same przywileje co macie teraz. Mimo wszystko powodzenia i krzyzyk na droge ^^


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 09:05 
Cytuj  
INUYASHA1234: jak HH nie ma BK to z kim bedziem sie lac?

Cytat z Shuta PolanxD. Widac jak w Polanach jest chec do walki z Rosjanami :). Ba po wczorajszych placzach i prosbach do leaderow gildii Agression o wycofanie siega ( ataku na polan, powodem podobno byla mala liczba zapisow u Polan 14 osob ) wszystko uklada sie w logiczna calosc. Swoja droga ciekawe co tam im naobiecywali za nie atakowanie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 11:21 
Cytuj  
jarczew77 napisał(a):
Ba po wczorajszych placzach i prosbach do leaderow gildii Agression o wycofanie siega ( ataku na polan, powodem podobno byla mala liczba zapisow u Polan 14 osob ) wszystko uklada sie w logiczna calosc. Swoja droga ciekawe co tam im naobiecywali za nie atakowanie.


Hahahahahah Jarczew77 chlopie ogarnij sie.

Ze mao ludzi ? I co z tego. Bylismy juz na obronie w 12 osob przeciw dwom rajdom. Po chuj jadu wrzucasz na sile? Cos ci zalezy zeby dowalic do pieca bo dramy za malo?

Mam wypomniec kto ostatnio nie zjawil sie na siegie? Wiec skoncz z tymi infantylnymi insynuacjami. Przejdz sie na spacer, powdychaj swiezego powietrza to moze przestaniesz pierdoly pisac.

Ja pierdole co by kurwac Polanie nie robili zawsze sie znajdzie jakis oszolom by do tego dorobic dodatkowa ideologie.

- Napierdalamy rajdy BRC W1 W2 W3 - zle, lamy PVE
- Napierdalamy gierki - zle, nooby i cheaterzy
- Bronimy keepa uczac sie i czesto dostajac wpierdol od gildii zajmujacych sie PVP od poczatku - zle, hehe wypierdalaj na PVE
- Bronimy keepa (bedac jeszcze tylko we wlasnym skladzie) - zle, pierdoleni ksenofobi i nacjonalisci
- Zdobywamy Keep'a - zle, caly rajd ruskich byl z wami i mieliscie farta

Generalnie to jakby nawet jezdzic po wszystkich i rozpierdalac keepy w drzazgi i jak walec przetaczac sie po wrogach - zawsze bedzie jebana plakietka.

Polanin = Noob, ciota, gej, lama. Nie to co my.

Czyta sie takie teksty i tylko czlowiek zaczyna sie zastanawiac czy faktycznie dobrez robi tlumaczac podobnym oszolomom po stronie Polan, ze po drugiej stronie siedzi czlowiek taki sam jak ty.

Skoncz pierdolic Jarczew, zajmij sie czyms innym, nie wiem bloga zrob jacy to POlanie sa be, cokolwiek, ale na milosc boska skoncz majaczyc.
Uwielbiasz (bez zadnych dowodow) pomawiac, oskarzac i pietnowac jak np o ukladanie sie z Advaita przed siegem, - tu mozna, tu nie proza zycia codziennego i nikt ci w garb nie przypierdoli ani do sadu nie pozwie. Rozluznji poslady chlopie i uswiadom sobie ze to tylko zlepki pikseli lataja po ekranie.

Pozdrawiam w szczegolnosci tych z ktorymi mozna jeszcze pogadac i nie traktuja cie mutanta bo jestes z OMFG !!! POLAN.

Sorry wszystkich za ton wypowiedzi ale juz szlag mnie trafiac zaczyna jak po raz setny to czytam.

PS. I zeby nie bylo. Odejscie HH na Fury uwazam za bardzo duza strate dla serwa. Ale ludzie docenia to dopiero wtedy jak serw powoli zacznie swiecic pustkami. Czy jeden czy kilku graczy jest to zwyczajnie strata ludzi do wspolnej zabawy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 11:47 
Cytuj  
Dudus ale wybuchles jakis czuly punkt? Jarczew tylko zacytowal tekst z waszej stronki no i dziwnie to wygladalo ze Agresion sie wycofalo po tym jak nie mieliscie full skladu chyba ze to mial byc friedndly war to ok nie wnikam;)
a co to przykladow ktore podales ponizej to wiele takich tez bys znalaz w odwrotna stone co by hh by nierobilo to Polanie na swoje to przeloza:P chodzby to ze Ruski robia wszystko za HH rajduja (pamietacie teksty rekutacyjne polan? Jedyna Polska gildia rajdujaca) wygrywaja siege itp.
a Krolem takich farmazonow jest chyba Zergus poczytaj sobie od poczatku temat wojna polsko ruska dla rozluznienia;)

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 12:36 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
a Krolem takich farmazonow jest chyba Zergus


O Zergu aka Szonn mozecie sobie sporo poczytac tutaj (sa tez fotki)

http://www.warcry.nazwa.pl/forum/viewto ... &start=210

milej zabawy, hehe


Posty: 9
Dołączył(a): 24.01.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 12:45 
Cytuj  
lakhla, nie przejmuj sie jarczewem, to zakompleksiony i pryszczaty debil (bez urazy :P) a co do wycofanie sie agression ze siega to juz radze ich pytac, bo my sie sami zastanawiamy. Generalnie dobrym pytaniem jest dlaczego go nam wypowiedzieli bo to raczej dzieci piaskow, wiec o pvp jako takim zbytniego pojecia nie maja~~
Generalnie drogi shanksie mozemy porozmawiac o poziomie pvp w hh, na pewno chcesz? Nie chce zaczynac kolejnej dramy ale pare dni temu mialem najbardziej epicki moment od keidy gram w aoc, opisze go wam bo niestety nie pomyslalem zawczasu żeby go nagrac (do dzis kopie sie o to w glowe =\). Więc pewnego dnia późną porą kiedy hasałem sobie wesoło miedzy miastem kheshata a oazą napadla na mnie zgraja 4 wrednych zerglingow z hh, padlem oczywiście po tej jakże niehonorowej walce. Zawołałem wtedy na vt że jakies noby sie czają na hidzie w srodku khesh, od razu zglosili sie enola, zonk i keram ktorzy byli akurat na duelowni. Wydawałoby sie że walka bedzie sprawiedliwa gdyby nie to że do hh dolaczyla omega i empire (bylo ich gdzie na oko 8- ewka, sinney, 2 hoxy z hh, jakis tos na "s" z omegi, nekro i jeszcze ktos z empire i jeszcze jakies tam nieznane geby ktore wychodza na swiatlo dzienne tylko jak wiedza ze maja przewage liczebna) Jak sie skonczyl pojedynek? Wszyscy wymienieni wyladowali na resie (nikt z nas nie padl!), z ktorego juz nie wyszli. Więc 8 osob (glownie hh) zostalo zgankowane przez 4 (!!)
Więc drogi shanksiku, daj na luz i zamiast pluc kwasem i slepo wierzyc w to ze hh jest pro w pvp to pomysl jeszcze raz (oczywiście zgadzam sie z tym ze macie pare dobrych osob jak np ewke, fifke, wirka (jego to chcialbym miec na wlasnosc ;P) i bj, co do matta to ciagle nie mam zdania ale na pewno widac w jego grze ta dluga przerwe, zobacyzmy moze wroci do formy). Nie chce tutaj nikomu ubliżać, nie taki mój zamiar. Zrozumiałe jest że nie każdego kręci masterowanie skilla, niektorzy chcą sie po prostu bawić.
Podsumowując shanksiku, wy bawcie sie w swojej piaskownicy, a my bedziemy sie bawic w naszej, a jak sie pojawia jakies ladne nowe foremki to sie o nie bedziemy lac i mam nadzieje ze wtedy juz nie bedzie tyle placzy co teraz, bo nie oszukujmy sie, robisz fatalna robote na tym forum i nie ma co sie dziwic ze hh ma problemy kadrowe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 13:21 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Dudus ale wybuchles jakis czuly punkt? Jarczew tylko zacytowal tekst z waszej stronki no i dziwnie to wygladalo ze Agresion sie wycofalo po tym jak nie mieliscie full skladu chyba ze to mial byc friedndly war to ok nie wnikam;)
a co to przykladow ktore podales ponizej to wiele takich tez bys znalaz w odwrotna stone co by hh by nierobilo to Polanie na swoje to przeloza:P chodzby to ze Ruski robia wszystko za HH rajduja (pamietacie teksty rekutacyjne polan? Jedyna Polska gildia rajdujaca) wygrywaja siege itp.
a Krolem takich farmazonow jest chyba Zergus poczytaj sobie od poczatku temat wojna polsko ruska dla rozluznienia;)


Taa sorry ponioslo mnie troche, ale normalnie szlag mnie trafia jak sie takie rzeczy czyta. I nie przecze ze takie teksty lecialy (nie potrzebnie ze strony Polan) i zapewniam ze zawsze je pietnowalem. Cisnienie mi sie tylko podnosi jak kazdy sprowadza wszystko do relacji kto tu jest Noob'em a kto Pro-Elo. Fakt HH np byli od poczatku nastawieni na PVP wiec trudno sie dziwic ze to czego Polanie musieli sie potem uczyc, oni juz mieli obtrzaskane. Nie mniej dalej szlifujemy nasze umiejetnosci i malymi krokami osiaga sie sukcesy. Zal tylko ze widac wszedzie zawisc i wkurw.

Dodatkowo rozwala mnie punkt widzenia niektorych graczy (i w Polanach i w HH) patrzacych sie tylko wstecznie i tarktujacych kogos kto im wpierdzieli np na Keshacie co najmniej taka miara jakby im opony w samochodzie poprzebijal czy kobiete wydymal. Zreszta wystarczy na nasz Rzad kochany zerknac - podobna sytuacja. Mnie wielokrotnie jechano, HH gankowalo mnie na respie - co nie przeszkadzalo sie posmiac, jak sie udalo chociaz jednego czy dwa fragi z partyzanta urwac, a potem pogadac wspolnie, zapytac jak np lepiej ugryzc tego czy tamtego, na koniec podziekowac sobie wzajemnie za wspolna bitke..

A reszta... No kurwac ludzie az chce sie rzec... to takie POLSKIE.

Pozdrawiam - wasz marudny utopista


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 13:51 
Cytuj  
Naru-tan napisał(a):
lakhla, nie przejmuj sie jarczewem, to zakompleksiony i pryszczaty debil (bez urazy :P).


za to Ty Naru jestes zajebisty w obrażaniu ludzi.... poziomu kultury tylko pozazdrościć ... najpierw obrażasz ludzi a póżniej że nie chciałeś nikogo obrazić , nie raz pokazałeś swoją dwu licowość bo zakłamany jesteś do szpiku kości ale nie czas rozpamiętywać stare rany...

pewnie po tej epickiej chwili w aoc opisanej wyżej nie mogłeś zasnąć i musiałeś wziąć zimny prysznic :]


Posty: 8
Dołączył(a): 7.12.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 13:54 
Cytuj  
Tak jest, Naru to pała ale i tak jest spoko xD


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.