mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 14:34 
Cytuj  
Naru-tan napisał(a):
? Nie chce zaczynac kolejnej dramy ale pare dni temu mialem najbardziej epicki moment od keidy gram w aoc, opisze go wam bo niestety nie pomyslalem zawczasu żeby go nagrac (do dzis kopie sie o to w glowe =\). Więc pewnego dnia późną porą kiedy hasałem sobie wesoło miedzy miastem kheshata a oazą napadla na mnie zgraja 4 wrednych zerglingow z hh, padlem oczywiście po tej jakże niehonorowej walce. Zawołałem wtedy na vt że jakies noby sie czają na hidzie w srodku khesh, od razu zglosili sie enola, zonk i keram ktorzy byli akurat na duelowni. Wydawałoby sie że walka bedzie sprawiedliwa gdyby nie to że do hh dolaczyla omega i empire (bylo ich gdzie na oko 8- ewka, sinney, 2 hoxy z hh, jakis tos na "s" z omegi, nekro i jeszcze ktos z empire i jeszcze jakies tam nieznane geby ktore wychodza na swiatlo dzienne tylko jak wiedza ze maja przewage liczebna) Jak sie skonczyl pojedynek? Wszyscy wymienieni wyladowali na resie (nikt z nas nie padl!), z ktorego juz nie wyszli. Więc 8 osob (glownie hh) zostalo zgankowane przez 4 (!!)
.

Kazdy kto dluzej gra ma takie momenty bijac hh Polan adwaite czy holera wie jeszcze kogos (wszedzie sa ludzie ktorzy nieogarniaja gry ) tylko ze wiekszosc nie podnieca sie tym az tak:P No ale naru ma chyba do tego prawo bo pewnie jeszcze do dzis sadzac po wypowiedziach i filmikach ma zal do HH :P


Posty: 9
Dołączył(a): 24.01.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 15:24 
Cytuj  
Do ludzi z hh tak w sumie nic nie mam, ta gildia ma po prostu straszny problem z dowodztwem. W tej chwili prowadzona jest tam polityka terroru, nie pasuje to wylot, a epiki sa traktowane jak skarb narodowy. Troche za duze cisnienie i ludzie odchodza, prosta sprawa. Jak dla mnie to jedyna możliwością żeby hh stało sie stabilna i w po pewnym czasie znaczącą cokolwiek na serwerze gildia to niuniknione odejscia blasza i zastapienie go errorem (bez urazy dla innych oficerow ale error jest jedynym czlowiekiem u was ktory umie patrzec w przyszlosc, patrzac w tyl to on pierwszy reagowal bo wiedzial co sie stanie, a blasz budzil sie z reka w nocniku i przekazywal dowodzenie jak sie zaczynalo robic nieciekawie). Fifce radzilbym odebrac prowadzenie rajdow, bo niestety dziala jak taki wielki demotywator i jedyne co robi to zniecheca ludzi. Moge miec troche nieaktualne dane bo np fifki juz dluuugo nie widzialem. Wynika to z tego ze zbieranie informacji o hh toto samo co ich zbieranie u talionow, mozna, ale po co bo i tak nic nie zrobią.

Tak generalnie to życze wam wszystkiego najlepszego i sukcesow, ale w tej sytuacji raczej ich nie doswiadczycie zbyt wiele =\

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 16:58 
Cytuj  
Naru-tan napisał(a):
niuniknione odejscia blasza i zastapienie go errorem (bez urazy dla innych oficerow ale error jest jedynym czlowiekiem u was ktory umie patrzec w przyszlosc, patrzac w tyl to on pierwszy reagowal bo wiedzial co sie stanie

To dlaczego wytrzymal w Polanach tylko 2 tygodnie i wrocil z powrotem do HH? Czyzby byl prawdziwym prorokiem i objawil mu sie koniec Polan?;)
A tak serio dobrze jest tak jak jest teraz wszystkim to pasuje poza paroma osobami z poza gildi^^

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 18:17 
Cytuj  
@Jarczew

Twoje przypuszczenia można określić co najwyżej jako http://pl.wikipedia.org/wiki/Plotka
A nowy strój T2 dla twojego demo powinien wyglądać tak: http://www.filmpolski.pl/z1/61z/2861_4.jpg

;)


Posty: 8
Dołączył(a): 30.01.2010
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 20:23 
Cytuj  
Naru,nie osmieszaj sie,prawda jest taka ,ze gdziekolwiek na kesz spotaksz Polanina lub kilku i ich zbijesz ,to zaraz placz,a po 10 min oddawania za free fragow zbiega sie pomoc w liczbie od 10 do 20 polan.Jestescie jedyna gildia ktora po pobiciu placze i wzywa posiłki.Nie wiem po co bo przeciez wiadomo ze w 4 nikt nie bedzie bil sie na 2 party.A płacz ,ze zaatakowali cie z hida tylko potwierdza ze pomyliles serwery ,skorzystaj z mozliwosci darmowego transera na pve

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 22:43 
Cytuj  
Impega napisał(a):
pewnie po tej epickiej chwili w aoc opisanej wyżej nie mogłeś zasnąć i musiałeś wziąć zimny prysznic :]

Jego kamerka zarejestrowala przypadkowo szalona noc po tej mega hiper wygranej epickiej bitwie;)
http://www.funweb.pl/movie/16043/Azjaty ... ier-video/


Posty: 9
Dołączył(a): 24.01.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 07:59 
Cytuj  
a ty obserwator kim jestes? wracaj do schowka na miotly i nie wychodz bo straszysz sasiadow ;P
Mac, zarabisty filmik, omG! ;D


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 09:14 
Cytuj  
Sant napisał(a):
A nowy strój T2 dla twojego demo powinien wyglądać tak: http://www.filmpolski.pl/z1/61z/2861_4.jpg

;)


Sant nie wiem jak ty wyszukujesz te linki :) ale powiem jedno wyobraznie i poczucie chumoru masz niezlą ( potraktuj to jako komplement).

Naru co do poziomu PVP ( lv 1-5 ) to masz racje nie jest on tak wysoki jak w Polanach. Powod prosty my nie famimy i nie zamierzamy farmic punktow PVP w Fight Clubach tak jak to Polanie robia :). Przyklad ENOLA ktora w ciagu tygodnia wbila caly 5 lvl PVP - przybylo jej do tego 2000 fragow :). Powiedz jakim cudzem bylo to mozliwe ? Wychodzi okolo 300 fragow dziennie + okolo 20-25 tys pkt :). Jak to jest mozliwe ? Przeciez biorac pod uwage ze za swiezego gracza masz cos kolo 100 pkt. Wynika ze Enola zabijala codziennie cala populacje serwera :). Myslicie ze ludzie tego nie widza ?

Kolejna sprawa nie obrazaj mnie gdyz zauwaz iz ja nie obrazam ciebie. Pisze tylko zgodnie z nazwa watku - biezaca sytucaj na 2 eagle - jak owa sytuacji wyglada xD.

Co do nazywania Polan Noobami , to nie uwazam iz sa nimi obecnie.Polanie czy to sie komus podoba czy nie sa najliczniejsza gildia Polska na serwerze. W każdej gildii sa gracze PRO ( wyróżniajacy sie ) u was np Banga. Są to gracze ktorzy maja tak zwanego skilla. W momencie kiedy zbierze sie zgrana grupa takich graczy, przeciwnik ( o podobnej liczebnosci ) nie ma szans. Taka sytuacja ma miejsce np na mini z 7 legionem. To odnosnie akcji z Keshatty - dodam iz z twojej wypowiedzi wynika iz HH walczylo z Omega razem i inna gildia jeszcze ( czyli praktycznie bylo im trudniej gdyz nie mieli komunikatora glosowego tak jak wy). Takie sytucje tez zdarzaja sie w druga strone Polanie atakuja w 10 osob a przegrywaja z 5 z innej gildii. To sytucja normalna.


Posty: 8
Dołączył(a): 30.01.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 11:21 
Cytuj  
widzisz Naru dopóki na każda krytyke bedziesz odpowiadal obrażaniem rozmowcy nick bedzie Obserwator.Kupowanie 80 fragów,obrazanie w grze i na forum,notoryczne farmirmienie na sobie poziomu pvp,bieganie z ruskimi w party i bicie Polakow/gdy piszecie,że gildie powoluje sie do innych celow/ to wystarczy by wasza gildia byla odbierana jak banda nobkow i nikt was nie szanowal.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 11:30 
Cytuj  
Jedyne co mi przychodzi na mysl gdy czytam texty Schanksa i Obserwatora - http://www.pown.it/2764


Error na lidera. To jedyny u was czlowiek ktory moze obecnie utrzymac to co jeszce zostalo na przyzwoitym poziomie- zanim wszyscy w taki czy inny sposob przeniesiecie sie do znienawidzonych Polan.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 12:22 
Cytuj  
jarczew77 napisał(a):
Taka sytuacja ma miejsce np na mini z 7 legionem.


7 legion ma parcie na zwyciezstwa w minigierkach, które to w znacznej mierze zdobywa dzięki czitowaniu.

Co do reszty twojego postu to zerg ujął to w doskonały sposób!


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 12:43 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Jedyne co mi przychodzi na mysl gdy czytam texty Schanksa i Obserwatora - http://www.pown.it/2764


Nawet podobna od mnie xD


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 12:44 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Jedyne co mi przychodzi na mysl gdy czytam texty Schanksa i Obserwatora - http://www.pown.it/2764


Nawet podobna do mnie xD

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 12:52 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Impega napisał(a):
pewnie po tej epickiej chwili w aoc opisanej wyżej nie mogłeś zasnąć i musiałeś wziąć zimny prysznic :]

Jego kamerka zarejestrowala przypadkowo szalona noc po tej mega hiper wygranej epickiej bitwie;)
http://www.funweb.pl/movie/16043/Azjaty ... ier-video/


Takie filmiki śmieszą "pryszczatych" 12. latków. W przeciwnym razie pomyślę, że jesteś dewiantem!

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 13:19 
Cytuj  
Enola 15k zabitych, gratulacje i wyrazy szczerego podziwu.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 13:21 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Macintosh napisał(a):
Impega napisał(a):
pewnie po tej epickiej chwili w aoc opisanej wyżej nie mogłeś zasnąć i musiałeś wziąć zimny prysznic :]

Jego kamerka zarejestrowala przypadkowo szalona noc po tej mega hiper wygranej epickiej bitwie;)
http://www.funweb.pl/movie/16043/Azjaty ... ier-video/


Takie filmiki śmieszą "pryszczatych" 12. latków. W przeciwnym razie pomyślę, że jesteś dewiantem!

ok przyznaje sie jestem pryszczatym Krzysiem a conana dostalem od Mikołaja
Ps. Sant polecam zapoznac sie z poziomem twoich filmikow i fotek jakie tutaj dales ktore napewno wyzszego poziomu nie reprezentuja czyli wyglada na to ze jestes moim rowiesnikiem^^

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 13:39 
Cytuj  
Zerg napisał(a):


Error na lidera. To jedyny u was czlowiek ktory moze obecnie utrzymac to co jeszce zostalo na przyzwoitym poziomie- zanim wszyscy w taki czy inny sposob przeniesiecie sie do znienawidzonych Polan.

Tak samo moglbym napisac ze Lakhla na lidera Polan bo jest to jedyna neutralna osoba i moze zatrzyma ludzi przed odchodzeniem do Empire czy innych gildii. Santa zdegradowac do giermka bo szuka zaczepki ze wszystkimi i nieogarnia swojej gildii do tego jego glupawe teksty pod adresem niektorych osob czasem rozbrajaja:P mam nadzieje ze zrobicie tak bo jak nie to Polanie padna w ciagu najblizszych 2-3 miesiecy i wszyscy sie spotkamy w tak znienawidzonej dobrej->bardzo dobrej Empire. Powodzenia;)
@down
sry Lakhla zgubilem literke;)


Ostatnio edytowano 31 sty 2010, 22:01 przez Macintosh, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 20:31 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Tak samo moglbym napisac ze Lahla



Lakhla ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 20:49 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
zanim wszyscy w taki czy inny sposob przeniesiecie sie do znienawidzonych Polan.


Chyba mylisz graczy z HH ze swoją osobą który idzie tam gdzie dostanie ciepłe pełne koryto.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 00:53 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Macintosh napisał(a):
Tak samo moglbym napisac ze Lahla



Lakhla ;)


Jakby cie uslyszeli na vencie to by mowili Lala :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.