mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 1.02.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 01:14 
Cytuj  
Ostatnio widzieliśmy skreena z aktywnością członków w gildii polanie.
Ale jak tak dłużej sie przyglądam to tam nie ma członków a tylko same PIZDY.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 04:00 
Cytuj  
Impega napisał(a):

Chyba mylisz graczy z HH ze swoją osobą który idzie tam gdzie dostanie ciepłe pełne koryto.


Marna prowokacja musisz sie bardziej postarac. To kiedy wracasz na stare smiecie do Szarych Szeregow ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 08:36 
Cytuj  
superboss napisał(a):
Ostatnio widzieliśmy skreena z aktywnością członków w gildii polanie.
Ale jak tak dłużej sie przyglądam to tam nie ma członków a tylko same PIZDY.


O kolejny 12-latek (dziecko neo, które chciało zaistnieć w temacie) dorwał się do klawiatury.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 09:10 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
superboss napisał(a):
Ostatnio widzieliśmy skreena z aktywnością członków w gildii polanie.
Ale jak tak dłużej sie przyglądam to tam nie ma członków a tylko same PIZDY.


O kolejny 12-latek (dziecko neo, które chciało zaistnieć w temacie) dorwał się do klawiatury.


Zapomniałeś dodać "pryszczaty" ;)


Posty: 8
Dołączył(a): 30.01.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 09:11 
Cytuj  
podobno Sant został wyrzucony z Polan?Troche sie o niego martwie ,obawiam sie ,ze nasz ulubiony dostarczyciel rozrywki na forum pozbawi nas dokonalej zabawy z kogo teraz bedziemy sie śmiali?

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 09:18 
Cytuj  
obserwator napisał(a):
podobno Sant został wyrzucony z Polan?Troche sie o niego martwie ,obawiam sie ,ze nasz ulubiony dostarczyciel rozrywki na forum pozbawi nas dokonalej zabawy z kogo teraz bedziemy sie śmiali?


A ja słyszałem, że podobno się moczysz w nocy...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 10:45 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Impega napisał(a):

Chyba mylisz graczy z HH ze swoją osobą który idzie tam gdzie dostanie ciepłe pełne koryto.


Marna prowokacja musisz sie bardziej postarac. To kiedy wracasz na stare smiecie do Szarych Szeregow ?


Nigdzie się nie wybieram i nigdy nie byłem w Szarych Szeregach więc pudło mój ulubiencu, musisz się bardziej postarać. Tylko wydaje mi się po utracie kręgosłupa moralnego (a może wogóle go nie miałeś) ciężko Ci idzie myślenie.
Wyjdz z dzieckiem na spacer , świerze powietrze dobrze Ci zrobi może coś wymyślisz.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 11:18 
Cytuj  
Widzę,że nastroje jak zwykle w "normie"...
Dla wszystkich zainteresowanych grami pvp i nie tylko ;) w celach odstresowawczych(jeśli istnieje takie słowo eheh) pograjcie w
CANAAN-a

http://en.canaan.gpotato.eu/game/

Bawcie się dobrze.

p.

ps. z innej beczki ... jeśli chodzi o wstępowanie w szeregi POlan... jakoś nie widze problemów (nazwijmy je"rasowych"?).
POlanie są otwarci .
Kazdy kto chce się dobrze bawić,pogadać na vencie na temat gry ...i ;) nie tylko może liczyć na inva do gildii
(oczywiście powinien spełniać wymogi ujęte w rekrutacjii).

"Lala" ;) (jak ktoś przekształcił mu nick eheh) napisał już,ze wiele osób traktuje pare oddanych fragów strasznie emocjonalnie i są potem pamiętliwi.Być może taka nasza cecha narodowa...nie zapominajmy,że jest to gra i ma nam sprawiać przyjemność.A im nas więcej tym lepiej.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 12:35 
Cytuj  
Impega napisał(a):

Nigdzie się nie wybieram i nigdy nie byłem w Szarych Szeregach więc pudło mój ulubiencu, musisz się bardziej postarać. Tylko wydaje mi się po utracie kręgosłupa moralnego (a może wogóle go nie miałeś) ciężko Ci idzie myślenie.
Wyjdz z dzieckiem na spacer , świerze powietrze dobrze Ci zrobi może coś wymyślisz.


Nigdy nie mialem zasad i jestem bezwzglednym chujem wiec radze ci o tym pamietac zanim zaczniesz mi organizowac czas wolny.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 1
Dołączył(a): 7.01.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 13:24 
Cytuj  
Chuje to jesteś ale tempym

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 13:39 
Cytuj  
PawelSL napisał(a):
Chuje to jesteś ale tempym


Ktoś tu jest "tempy" ale z gramatyki!

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 14:03 
Cytuj  
*wcina kanapke i popija kawka*

Na Seta... Co ja bym robil w tyrce gdyby nie ten dzial ^^


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 7.12.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 15:11 
Cytuj  
Może w końcu byś popracował porządnie xD


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 16:30 
Cytuj  
Liteon napisał(a):
Widzę,że nastroje jak zwykle w "normie"...
Dla wszystkich zainteresowanych grami pvp i nie tylko ;) w celach odstresowawczych(jeśli istnieje takie słowo eheh) pograjcie w
CANAAN-a

http://en.canaan.gpotato.eu/game/

Bawcie się dobrze.


To wygląda identycznie jak Aion, nawet muzyka ta sama ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 16:34 
Cytuj  
Anko napisał(a):
Może w końcu byś popracował porządnie xD


Przeciez pracuje.

Zaczynam o 7.30
Rozbujam sie gdzies do 8.00
Do 8.30 maile i te sprawy, instalowanie sie w biurze i takie tam
O 9.00 kawka i sniadanie wiec nie oplaca sie zaczynac.
Od 10.00 gdzies do 12.30 jakos tam pracuje
12.30 zabieram sie za DKP, posprawdzam posty.
O 13.30 Lunch
Od 14.30 do 15.00 pracuje
15.30 zawijam do domu :)

Troszke trudniej gdy zaczynam o 10.00 ale no tylko sie to przesuwa.

Wiec prosze bez insynuacji jakbym sie slizgal czy cos. Robi czlowiek jak wol i jeszcze mu wypominaja ... Teraz to mi przykro


_________________
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 1 lut 2010, 17:12 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Anko napisał(a):
Może w końcu byś popracował porządnie xD


Przeciez pracuje.

Wiec prosze bez insynuacji jakbym sie slizgal czy cos. Robi czlowiek jak wol i jeszcze mu wypominaja ... Teraz to mi przykro


To mi jest przykro, że Tobie jest przykro :cry:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 10:35 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Sant napisał(a):
Macintosh napisał(a):
Impega napisał(a):
pewnie po tej epickiej chwili w aoc opisanej wyżej nie mogłeś zasnąć i musiałeś wziąć zimny prysznic :]

Jego kamerka zarejestrowala przypadkowo szalona noc po tej mega hiper wygranej epickiej bitwie;)
http://www.funweb.pl/movie/16043/Azjaty ... ier-video/


Takie filmiki śmieszą "pryszczatych" 12. latków. W przeciwnym razie pomyślę, że jesteś dewiantem!

ok przyznaje sie jestem pryszczatym Krzysiem a conana dostalem od Mikołaja
Ps. Sant polecam zapoznac sie z poziomem twoich filmikow i fotek jakie tutaj dales ktore napewno wyzszego poziomu nie reprezentuja czyli wyglada na to ze jestes moim rowiesnikiem^^


Cóż takiego było nieodpowiedniego w moich filmikach...? Próbujesz się tłumaczyć Krzysiu ?
Chyba przyznasz, że podniecanie się półnagim Azjatą robiącym z siebie kretyna zalatuje dewiacją... no chyba, że się ma 12 lat (niekoniecznie w rozwoju fizycznym)!


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 13:26 
Cytuj  
Sant napisał(a):
...Chyba przyznasz, że podniecanie się półnagim Azjatą robiącym z siebie kretyna zalatuje dewiacją...


Tak Sant, również myślę, że masz problem :P

Ps. A wystarczy odrobina poczucia humoru i można to przyjąć inaczej :)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 13:32 
Cytuj  
DerWulf napisał(a):
Sant napisał(a):
...Chyba przyznasz, że podniecanie się półnagim Azjatą robiącym z siebie kretyna zalatuje dewiacją...


Tak Sant, również myślę, że masz problem :P

Ps. A wystarczy odrobina poczucia humoru i można to przyjąć inaczej :)


Problem to ty masz ze zrozumieniem pewnych społecznych rzeczy. Ale spokojnie - przyjdzie z wiekiem ;)


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 2 lut 2010, 13:54 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Problem to ty masz ze zrozumieniem pewnych społecznych rzeczy. Ale spokojnie - przyjdzie z wiekiem ;)


Oops co to za "pseudo słowotwórstwo" SPOŁECZNE RZECZY .Proponuje używaj sformułowań powszechnie ci znanych z słownika polskiego i słownika wyrazów bliskoznacznych i nie sil się na pół inteligenta . Bo ani historia myśli społecznej ani nauki społeczne nie opisują takiego zjawiska.

Zawsze kiedy brak rzeczowych argumentów do dyskusji "Ynteligenty" powołują się na czytanie ze zrozumieniem BTW realizowane w programie nauczania klas gimnazjalnych:P

Mimo wszystko pozdrawiam!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.