mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 22:14 
Cytuj  
Klasyk :D

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 12:22 
Cytuj  
Niestety bedziecie musieli sobie poszukac nowego Zerga- z dniem dzisiejszym nie jestem juz wlascicielem konta- sprzedane. Pozdrawiam Polan i zycze wielu wygranych z HH. Do zobaczenia w swiecie EVE.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 12:39 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Do zobaczenia w swiecie EVE.


God Save The Eve!

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 13:23 
Cytuj  
A to już nie grasz z Royal legion w Wowa, miałeś wielkie plany być w najlepszej Progresowej gildii na BL`, a wyszło jak zawsze :)


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 16:13 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Niestety bedziecie musieli sobie poszukac nowego Zerga- z dniem dzisiejszym nie jestem juz wlascicielem konta- sprzedane. Pozdrawiam Polan i zycze wielu wygranych z HH. Do zobaczenia w swiecie EVE.


Za dużo szczęścia na jeden raz :).Z twoich życzeń wynika , że HH jest jedyną g , która nie jest w sojuszu z Polanami. Z pewnością będę obchodził EVE szerokim łukiem :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 13:31 
Cytuj  
Mimic_ napisał(a):
Tymczasem borem lasem.


EJ!!!!! To moj tekst !!!!! Pozatym tak sie Lowcy zegnaja :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 22:20 
Cytuj  
Gratuluję nowemu HH. Niezła taktyka tylko, że niestety ten serwer tego nie wytrzyma i crash będzie za każdym razem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 10:07 
Cytuj  
No atak byl bardzo mocny. Gratsy.

Ps. To byloby chore gdyby strategie (tymbardziej ze jak widac skuteczne) trzebaby zmieniac zw wzgledu na niedociagniecia softu. Niestety watpie czy cos sie zmieni. W moim przypadku co Patch (niby naprawiajacy) powoduje coraz wiecej zwiech, wysypek i lagow.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 10:29 
Cytuj  
A mi się wydaje że raczej Polanom powietrze uszło z opon :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 17 lut 2010, 11:51 
Cytuj  
Albo HH sobie dopompowalo ^^ :)


PS. Akurat zwiechy czy lagi nie maja duzego znaczenia gdyz dzialaja w wiekszosci przypadkow globalnie (po rowno dla wszystkich) - mowie o fakcie ze to kolejny nieskonczony siege co zaczyna byc frustrujace. Nie wspominam o wydanej kasie na upgrade sprzetu - nowiuska karta, extra dodatkowe 4 GB Ramu, nowka plyta, nowy procek. Inne gry smigaja jak zyletka przy 140 - 160 Fps (takze MMO). Dodatkowo w moim przypadku mam dosc napiety grafik i plan dnia musze sobie specjalnie pod np SIege ukladac. Wiec gdy nastepuje zwiecha /crash - cisnienie mi rosnie niemozebnie.

Pozdrawiam i do nastepnego starcia (czy to Siege, czy Khesz, mini czy most w Poitain :D )

Obrazek

.


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 00:23 
Cytuj  
A na naszym Rothacie nie ma problemu z lagami... bynajmniej nie przeszkadzają one w pełnych akcji i przemocy minigierkach.


http://www.xfire.com/video/223cb3/

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 07:36 
Cytuj  
Widze ze uber masta Rhanir siedzi na Rothacie, Loki a Ty byłeś na tyle naiwny aby go do siebie przyjąć? Przecież on i Sreng specjalnie zrobili transfer na PvE aby sie ubrać w t3. A póżniej Loki powiedzą Ci cmoknij mnie w pope wracamy do ruskich na 2e dalej kozaczyć. Myślałem jak na wodza więcej masz wyobrazni, ale pewnie przemówiło do Ciebie te 20k na jego koncie aby podnieś Ci range na yg.aoc. Nie wiem jak pozostali ludzi w c9 na ten fakt ale ja na nich miejscu nie grał bym z takim zjebem jakim jest Rhanir. Akhsalf a Ty sie jeszcze chwalisz ze grasz z nim w ramie w ramie na mini.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 07:36 
Cytuj  
Akhsalf napisał(a):
A na naszym Rothacie ...nie przeszkadzają one w pełnych akcji i przemocy minigierkach...

lol...


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 08:41 
Cytuj  
No widze ze chlopaki lubia akcje typu ogrzewamy raczki na mini, wspolnie chodzimy na khes i odgrywamy swoje role itp bzdety. Pvp pelna gemba :D

PS. Temu kto przyjal rhanira do gildi gratuluje wyobrazni, I tak skonczy sie to tak samo jak z Vimesem, czyli rhanir bedzie ci pisal ze chetnie by ci matke wyruchal.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 10:06 
Cytuj  
Mimic_ napisał(a):
No widze ze chlopaki lubia akcje typu ogrzewamy raczki na mini, wspolnie chodzimy na khes i odgrywamy swoje role itp bzdety. Pvp pelna gemba :D.

Mimic nie znasz się to nie pvp ale RP , może petycje napiszą o zmianę serwera z PvE na RP-PvE :wink:


Posty: 8
Dołączył(a): 30.01.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 11:28 
Cytuj  
Nazywajcie sobie serwer jak chcecie,tylko pamietajcie ,że samo granie w party z Rhanirem to obciach,a zaproszenie go do gildii winduje reputacje 100% w dół.Ale spoko w sumie wielkie dzięki za ciepłe przyjecie na swoim serwie tej zakały, niech wam teraz zaśmieca wasz global kretyńskimi tekstami i obraza was na priwie,może lubicie takie klimaty?jak by co to możemy podesłac jeszcze kilku kretynów z naszego serwera i może w końcu poziom kultury graczy na serwie pvp troche sie podniesie.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 12:11 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Widze ze uber masta Rhanir siedzi na Rothacie, Loki a Ty byłeś na tyle naiwny aby go do siebie przyjąć? Przecież on i Sreng specjalnie zrobili transfer na PvE aby sie ubrać w t3. A póżniej Loki powiedzą Ci cmoknij mnie w pope wracamy do ruskich na 2e dalej kozaczyć. Myślałem jak na wodza więcej masz wyobrazni, ale pewnie przemówiło do Ciebie te 20k na jego koncie aby podnieś Ci range na yg.aoc. Nie wiem jak pozostali ludzi w c9 na ten fakt ale ja na nich miejscu nie grał bym z takim zjebem jakim jest Rhanir. Akhsalf a Ty sie jeszcze chwalisz ze grasz z nim w ramie w ramie na mini.

Innymi słowy sugeruejsz że po miesiącu znasz lepiej człowieka, z którym ja grałem już ponad rok. Sugerujesz że jak się ubierze full t3 wróci w podskokach na 2e, mimo iż wtedy kiedy tam był, nic nie stało na przeszkodzie by grać z nami dalej altem, i rajdować na TL. Okej impega. mimo iż nie wiem kim jesteś, i sreng zapewne też nie ciesze się, że dysponujesz tak szeroko wiedzą. w końcu rok znajomości z kimś to nic w porównaniu z opinią osoby której nikt nie zna. Zaiste
Rhanir wbił 8k z tych 20 na rothacie, razem ze mną w party dośc często zesztą, i przeciwko mnie w duelu itp. Zeście pozwolili mu się rozbrykać na 2e ja nie dowierzałem, ale cóż stało się. ja nie pozwoliłem, i jak dotąd rhanir jest spokojny, i nikt się na niego nei skarży. Ale nie bede o nim mówił bez jego obecności.

a tak już całkiem offtopicowo, nawet jeśli się przeniosą t obęde miał potem ubaw po pachy, jak będe czytał posty flamujące o nich, skrawk igloba które mi wyślę, i generalnie bede miał ucieche jak to pro skill z serera pvp dostaj po pupie od noobów z pve ;) i znowu czyiś światopogląd sięzburzy (bo taaaank ejst do dupyyyy i grać sięnim nieee daaa błe błe błe ejdź o hary poters bułłłałaa)

obserwator napisał(a):
Nazywajcie sobie serwer jak chcecie,tylko pamietajcie ,że samo granie w party z Rhanirem to obciach,a zaproszenie go do gildii winduje reputacje 100% w dół.Ale spoko w sumie wielkie dzięki za ciepłe przyjecie na swoim serwie tej zakały, niech wam teraz zaśmieca wasz global kretyńskimi tekstami i obraza was na priwie,może lubicie takie klimaty?jak by co to możemy podesłac jeszcze kilku kretynów z naszego serwera i może w końcu poziom kultury graczy na serwie pvp troche sie podniesie.

po zaciągnięcu opinii kilku moich przyjaciół grających na serwerze pvp z radością stwierdzam, iż poziom waszego globala an idrgnął, jak lezał sobie cichutko na dnie, tak wyciągnął się tam jeszcze wygodniej.
Nie będe zaprzeczałże swego czasu rhanir miał dość duży wkład w ten global co mnie też drażniło ale... od kutasów kurew global aż gęsty, wzajemne oskarżanie się o czity noobactwo i fight clubin są na porządku dziennym. bez urazy ale wam się taki sposób wypowiedzi albo podoba, albo nie przeszkadza, bo maci taki sam od początków, tylko wyzwiska się zmieniają, od kwestia mody.


Co do rp, jako już niestety ex gm warhammera zawszę lubiłem się w to bawić i jak jest okazja zawsze siębawimy.

Filmik który oglądaliście niestety jest niekompletny. Otóz jak zapewne wam wiadomo wprowadzone zmiany w systemie exp, mimo znacznego przyśpieszenia zdobywania lvl pvp, sprawiło również że gierk istraciły na dynamice oraz wywołało wiele zjawisk patologicznych, jak wydłużanie gierki za wszelką cene.
Ponieważ nasi przeciwnicy doskonale wiedzą że nie zburzymy totemu, wychodzą lub jeśli zależy im na 150 exp leża sobie spokojnie.
Więc by wprowadzić trochę emocji w player vs player w tych smutnych przypadkach kiedy akurat nie bijemy się z premadem firewindu (jedyna gildia która potrafi nam stawić czoła, dobrze że są tam :) ) postanowilismy grać przy wrogim totemie, przy khitajskich podpiwkach w kości o pieniądze.
raz doprowadziło to do ciekawej sytuacji kiedy to wrogie party w hidzie uciekło i prawie zburzyło nam totem. musze przyznać że byliśmy zaskoczeni takim ruchem, bardzo miło zaskoczeni.

PS jeśli was to pocieszy rhanir jest 30 srebra w plecy ramach wczorajszych gierek. Wiem że lubicie dokopywać swoim wrogom na globalu privie i czacię wieć mam nadzieje że ta wiadomośc jawnej straty jaką rhanir poniósł rozjaśni wasze smutne oblicza

Pozdrawiam Loki

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 12:42 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
Innymi słowy sugeruejsz że po miesiącu znasz lepiej człowieka, z którym ja grałem już ponad rok. Sugerujesz że jak się ubierze full t3 wróci w podskokach na 2e, mimo iż wtedy kiedy tam był, nic nie stało na przeszkodzie by grać z nami dalej altem, i rajdować na TL. Okej impega. mimo iż nie wiem kim jesteś, i sreng zapewne też nie ciesze się, że dysponujesz tak szeroko wiedzą.


Prawda jest taka Loki że Rhanira nie znam od miesiąca , no może nie tak długo jak Ty ale z dłuższej perspektywy czasu wolałbym go nie znać. Wiedziałem że Twój post tutaj się pojawi bo trzeba było bronić dobrego imienia gildii i że jest u was w gildii. I nie porównuj poziomu kultury Rhanira do innych osób bo tego nie da się porównać.

lyesmyth napisał(a):
Zeście pozwolili mu się rozbrykać na 2e ja nie dowierzałem, ale cóż stało się. ja nie pozwoliłem, i jak dotąd rhanir jest spokojny, i nikt się na niego nei skarży

No teraz to mnie rozwaliłeś my mu pozwoliliśmy?? przecież on nie ma 6 lat..... ale ok rozumiem C9 to przedszkole gdzie takie okazy jak Rhanir stawia się do kąta i jest spokój :]

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 14:46 
Cytuj  
Loki, zabawny post, zaiste..., ale tylko zabawny, nic więcej


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2010, 14:52 
Cytuj  
A my na ogół nie przedłużamy gierek na siłę :O (Przynajmniej mówię o premade w których gram). Jak jakaś ma trwać 20 min to trwa, jak nie to szkoda się nudzić. Owszem expa mniej, ale liczy się dobra zabawa.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.