mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 01:49 
Cytuj  
Mimic_ napisał(a):
Lakhla na globalu, po wczorajszym siegu. Wyjebane mam na dowody. Fakty sa faktami :)


Ha ha Lakhla na globalu, on jest impulsywny jak mu ciśnienie skoczy to mówi różne rzeczy.

@Macintosh
Fakty są takie, że 10 minut wam zajęło zrobienie wyłomu w wewnętrznych murach, a potem przez godzinę zbiliście około 50% keepa T2. Cały siege trwa 1,5 h to statystycznie rzecz biorąc szanse małe mieliście żeby wygrać.
No ale pewnie mieliście przygotowaną jakąś specjalną taktykę na ostatnie 20 minut siega.


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 02:32 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Napewno istnieje ale nie w takim stopniu jak na two eagles a wy sie ciagle spieracie ze niema roznicy:P
A co do ostatnich wydarzen na Two Eagles To :
Krotka "Era Polan" Skonczyla sie Na tron ponownie powrocili HH obecnie jest to jedyna gildia na serverze ktora jest w stanie wystawic na siege 2 rajdy bez pomocy innych gildii i skutecznie przy tym sie bronic lub atakowac a przy dobrych checiach dalo by sie zlozyc i trzeci rajd:P jako jedna z pierwszych gildi zabila tez pierwsze bosy t3 Polanie obecnie na siegach musza sie posilkowac calym rajdem Rosjan(Moze to chwilowa zadyszka?) i mimo to nie sa w stanie sie obronic gdyby nie crashe to ich twierdza padla by niejeden raz co sami potwierdzali Jedyna ich taktyka to naprodukowac Petow ile sie da i modlic sie do croma aby im go zeslal;)


Tak więc:
Rosjan były 2 party, nie rajd. Ale to tylko szczegół, sami przecież pingwina wystawiacie :)

Samodzielnie, tak? Hmm..więc Coolnick rozumiem jest w hh? Jeśli tak to ok :)

T3 już wam na globalu gratulowałem :)

I jeszcze trochę samokrytyki proszę, crash Wam też parę razy dupcię uratował ;)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 08:46 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
...Fakty są takie, że 10 minut wam zajęło zrobienie wyłomu w wewnętrznych murach, a potem przez godzinę zbiliście około 50% keepa T2. Cały siege trwa 1,5 h to statystycznie rzecz biorąc szanse małe mieliście żeby wygrać.
No ale pewnie mieliście przygotowaną jakąś specjalną taktykę na ostatnie 20 minut siega.

statystyka ma to do siebie, że w zależności od preferencji "zamawiającego", te same wartości może zinterpretować niemal w dowolny sposób. Zaręczam Cię, że to nie Wy nas trzymaliście na zewnątrz, tylko my Was wewnątrz...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 10:04 
Cytuj  
Alvar napisał(a):

Tak więc:
Rosjan były 2 party, nie rajd. Ale to tylko szczegół, sami przecież pingwina wystawiacie :)

Samodzielnie, tak? Hmm..więc Coolnick rozumiem jest w hh? Jeśli tak to ok :)

T3 już wam na globalu gratulowałem :)

I jeszcze trochę samokrytyki proszę, crash Wam też parę razy dupcię uratował ;)

Coolnick jest w HH Pingwin Tez...

Moze i nas tez crash kiedys uratowal ale to bylo dawno temu ;) jak Pisalem Era Polan sie skonczylla ostanie siegi to zenada w waszym wykonaniu widac coraz wiecej Rosjan w waszych szeregach (2 pt czy rajd wali mnie to ile przynajmniej zapewniecie nam rozrywke;)) a szkoda bo fajnie sie walczylo kiedy sily byly wyrownane;)
Gorszy napisał(a):
Mimic_ napisał(a):
Lakhla na globalu, po wczorajszym siegu. Wyjebane mam na dowody. Fakty sa faktami :)


Ha ha Lakhla na globalu, on jest impulsywny jak mu ciśnienie skoczy to mówi różne rzeczy.

@Macintosh
Fakty są takie, że 10 minut wam zajęło zrobienie wyłomu w wewnętrznych murach, a potem przez godzinę zbiliście około 50% keepa T2. Cały siege trwa 1,5 h to statystycznie rzecz biorąc szanse małe mieliście żeby wygrać.
No ale pewnie mieliście przygotowaną jakąś specjalną taktykę na ostatnie 20 minut siega.

Lakhla to jedna z niewielu osob w Polanach ktora nie prowadzi swietej wojny przeciw HH wiec jego zdanie chyba jest bardziej obiektywne niz reszty ktorzy tutaj sie wypowiadaja:P
Gorszy Statystyki wloz sobie miedzy bajki i niezapominaj ze trzeba bylo jeszcze zdobyc przewage punktowa oraz ponabijac fragow...

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 11:12 
Cytuj  
<powolnym ruchęm ręki sięga po popcorn nie zdejmując zafascynowanego zwroku z monitora nawet na chwile>

a tak btw mam rozumieć że dalej was na siegach krashuje?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 11:28 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
<powolnym ruchęm ręki sięga po popcorn nie zdejmując zafascynowanego zwroku z monitora nawet na chwile>

a tak btw mam rozumieć że dalej was na siegach krashuje?

Nie pamietam juz siega gdzie sie spotkalo 96 ludzi i niebylo crasha:P

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 12:20 
Cytuj  
Moi drodzy przyjaciele z HH, nie unoście się tak, bo odlecicie. Fortuna ma to do siebie, że kołem się toczy, a wóz, że się jest raz nad nim raz pod nim.

Tak czy siak, myślę że cieszymy się, iż po paru miesiącach wreszcie złapaliście drugi oddech i stać Was na coś więcej niż tylko gadanie.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 12:42 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Fakty są takie, że 10 minut wam zajęło zrobienie wyłomu w wewnętrznych murach, a potem przez godzinę zbiliście około 50% keepa T2. Cały siege trwa 1,5 h to statystycznie rzecz biorąc szanse małe mieliście żeby wygrać.
No ale pewnie mieliście przygotowaną jakąś specjalną taktykę na ostatnie 20 minut siega.


Gorszy keep miał 41% a czasu było 44 min jak był crash. Więc nie pisz bzdur. Druga sprawa to taka że w ciągu 50 min wszystkie budyni, mury były zniszczone a keep miał 41% a wy siedzieliście jak banda tchórzy nawet dupy nie ruszając się spod keepa i produkując przy okazji miliony petów. A różnorodne pety widziałem: węże, koty, hieny, ładne panie :] Cały zwierzynieć :D

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 lut 2010, 13:03 
Cytuj  
To byla odpowiedz na naszego pingwina :P Smieszne sie to juz robi ;)
Jesli Gorszy lubisz statystyki to obejrzyj sobie dzisiejszy ranking gildii i zobacz kto wygral w najwazniejszej konkurencjii na servie "chwale" Jak to napisal niejaki Sant ale wg mnie te statystyki tez nieodzwierciedlaja dokladnie prawdziwej sytuacji jaka jest na servie...

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 08:27 
Cytuj  
Navigator napisał(a):
Gorszy keep miał 41% a czasu było 44 min jak był crash. Więc nie pisz bzdur. Druga sprawa to taka że w ciągu 50 min wszystkie budyni, mury były zniszczone a keep miał 41% a wy siedzieliście jak banda tchórzy nawet dupy nie ruszając się spod keepa i produkując przy okazji miliony petów. A różnorodne pety widziałem: węże, koty, hieny, ładne panie :] Cały zwierzynieć :D


O to mamy kronikarza w HH wszystko widział i wie najlepiej.
Hmm... to piszesz, że widziałeś ładne panie, węże, koty, hieny itp. To mamy dwa wyjścia albo wy byliście tak małym zagrożeniem, że Polanie z nudów czekając na was mieli czas na zmienianie strojów, przyzywanie petów, albo tobie się to tylko wydawało... (odstaw to co bierzesz).

Ostatni siege Adwaita kontra 7 Legion. Po stronie adwaity HH, po stronie 7Legionu Polanie. Czas trwania siega około 1 minuty i crash. To jest chore, żeby wszystkie siege kończyły się crashem a ten skończył się zanim część osób broń zdążyło wyciągnąć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 09:12 
Cytuj  
Umowcie sie na siege 1 rajdowy, bez petow. Ewentualnie maks 1 caster na prty i tyle.

Ktos wyzej napisal, ze HH zlapalo wiatr w zagle. I dobrze. Oczywistym jest fakt ze po mergu gildia rosnie w sile.

Co do Siege - tylko pozostaje frustracja, gdyz nie sadze by Funcom cos w tej kwestii zrobil.

Crash na ostatnim Siege uratowal dupe Polanom - oczywiscie ze to prawda. Ten kto twierdzi ze tak nie bylo - nie orientuje sie chyba w realiach Siege'y. Zreszta kubelek zimnej wody moze by spowodowal jakies ozywienie i lekka zmiane kursu w jakim zycie Gildyjne sie toczy. To ze Crashe wczesniej ratowaly HH to juz inna sprawa.

Jedyne co mnie smieszy to fakt obrzucania sie nawzajem blotkiem zaraz po crashu. Na szczescie sa ludzie z ktorymi i przed i po mozna spokojnie i ze smiechem pogadac. Tych pozdrawiam.

Co do tego co Lakhla mysli, sadzi, pisze na ogolnym. To sprawa moja. Do czasu jak nikogo nie obrazam i nie dzialam na szkode Gildii - ci ktorym to nie w smak moga mnie co najwyzej cmoknac w pompke.

Pozdrawiam serdecznie


_________________
Obrazek

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 09:53 
Cytuj  
A jak się Lakhla odniesiesz do tego, że ktoś profanuje twój nick:
cytat ze strony HH
"EWENT DLA PRAWDZIWYCH ŁOWCÓW
Zabij gwiazdy Polan S.. N.. Z.. Lakla N.. M.. E.. K.. A.. R.. F.. B.. Z.. Na dowód wklejamy linka ze zdjęciem. (...). Dodatkowy bonus za zabicie Annypeace 2 x więcej pkt. Start od 19 do 28"

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 10:44 
Cytuj  
Kurcze, chyba zacznę się bać... chyba rzeczywiście poszukam sobie jakichś czitów na godmode.... ;)

Ale żeby Bogu ducha winną Annę... ? :o


Ostatnio edytowano 22 lut 2010, 12:11 przez Sant, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 11:20 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
A jak się Lakhla odniesiesz do tego, że ktoś profanuje twój nick:
cytat ze strony HH
"EWENT DLA PRAWDZIWYCH ŁOWCÓW
Zabij gwiazdy Polan S.. N.. Z.. Lakla N.. M.. E.. K.. A.. R.. F.. B.. Z.. Na dowód wklejamy linka ze zdjęciem. (...). Dodatkowy bonus za zabicie Annypeace 2 x więcej pkt. Start od 19 do 28"


O mamo!! *pokrasnial* Ze niby ja - Gwiazda ???

Nic tylko sie cieszyc ze jakies tam punkty sa za mnie. Akrat traktuje to jako pozytyw. Oznacza to ze nie jestem chyba takim nijakim noobem :P
A ze mnie ktos kilka razy wiecej przejedzie - co z tego :) Tylko fun bedzie.

Lowcom moge przyrzec ze zrobie wszystko by byc jak najtrudniejsza zdobycza.

BTW Co szkodzi taki event zorganizowac po stronie POLAN? Akurat tego typu przedsiewziecia tylko ozywiaja gre ;) Ustalcie nagrode za pomoc Annie gdy jest atakowana przez nieprawych Zbojcerzy z HH :D

Pozdrawiam

PS. LakHla ... Nie Lakla. Przez miekkie H ^^


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lut 2010, 11:37 przez Doodec, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 11:35 
Cytuj  
Bawi mnie czytanie kto .kogo,kim i dlaczego - dlatego ten temat jest ok!.
Dowiedzieć się można ciekawych rzeczy .
Co do zabaw na pve i mini - nie wiem czemu tak na lyesmyth wsiedliście kurka ponoć jest demokracja(zresztą znając go i tak wątpię czy się tym w jakikolwiek sposób przejął) od siebie dodam,że szkoda tego podziału serwerowego - kupe fajnych ludzi siedzi na pve(patrz QPO i C9) ale to ich sprawa."Piję" tylko do tego,że gdyby więcej Nas było na 1 serw. było by o wiele ciekawiej.

Co do naszych prywatnych wojenek - wyszło na to ,że HH i Polanie są jak kargule - zawsze lepiej mieć prywatnego wroga(btw.gratuluje HH umiejętności dyplomatycznych i zwiększenia populacji :) ). to tak apropo zabawnych tekstów tego typu :

Cytuj:
Krotka "Era Polan" Skonczyla sie Na tron ponownie powrocili HH obecnie jest to jedyna gildia na serverze ktora jest w stanie wystawic na siege 2 rajdy bez pomocy innych gildii i skutecznie przy tym sie bronic lub atakowac a przy dobrych checiach dalo by sie zlozyc i trzeci rajd:P jako jedna z pierwszych gildi zabila tez pierwsze bosy t3 Polanie obecnie na siegach musza sie posilkowac calym rajdem Rosjan


Tak w sprawie siga ,hm bawiłem się chyba na ok 20 - róznie się kończyły i tak btw wyciąganie wniosków i stawianie teorii co by było gdyby było(jeśli by krasza nie było ;) ) jest zawsze bajaniem...
np. na przedostatniej obronie HH kipa zostało ok 45 min do końca a kip miał 10-20% ? no nie pamiętam dokładnie - ciekawe jak by się to skończyło ale...był crash

Tak samo nasz ostatnia obrona... niestety też się nie dowiemy bo był crash.Wyciąganie wniosków -- może jednak wróżkom zostawie :wink:

p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 11:45 
Cytuj  
Event jak event, trochę rozrusza prawdziwych łowców, a i dostarczy dużo zabawy :)

@Lakhla

Widzę, że Twój nick już poprawiony :)

A co do Anny to sam nie wiem dlaczego liczona jest x2, pewnie dała się we znaki któremuś z pomysłodawców :P


Posty: 9
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 11:52 
Cytuj  
Hahantersi - to gildia która samodzielnie wystawia dwa rajdy na BK i ma za złe Polanom, że "obecnie na siegach musza sie posilkowac calym rajdem Rosjan".
blasz na forum funcomu
"Strong as never before after merging with Omega power we are still recruiting russian players"
Czy to twórcy sukcesów HH? -Omega power i russian players-

Crash.
Udany siege który zakończył się zniszczenie BK Hahantersów.
Polanie ( decyzja Markona) zapobiegli crashowi niszcząc własne pety i przywołańców.


_________________
"Irrumabo vos et pedicabo vos"

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 12:15 
Cytuj  
Do dziś mam screena z tego siege jak biedny Riziel stoi i prowadzi masową produkcję petów, tak że jego necro aż się czerwony zrobił (biedaczysko). Na szczęście T3 HH "przeminęło z wiatrem" :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:02 
Cytuj  
to, że na ostatnim oblężeniu tak długo nie było crasha wynika tylko z tego, że HH starało się jak mogło, aby do tego nie dopuścić, w innych okolicznościach BK zostałby zniszczony w 30 minut - to tak tytułem wyjaśnienia...
Widzę natomiast, że moda na podglądanie, śledzenie, "upamiętnianie" na ss, sobie wygodnych sytuacji nie mija. Do niedawna, większość z tego co tu jest pisane, bawiło mnie, teraz najczęściej czuję obrzydzenie pomieszane ze współczuciem. Dotyczy to zarówno jednych, jak i drugich...,
Crash stał się panaceum na niemal wszystko, od oblężeń po osobiste animozje..., n/c


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:03 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Do dziś mam screena z tego siege jak biedny Riziel stoi i prowadzi masową produkcję petów, tak że jego necro aż się czerwony zrobił (biedaczysko). Na szczęście T3 HH "przeminęło z wiatrem" :)


I kto to mowi :P na ostatnich "epickich obronach" samy nasraliscie tyle petow ze nawet mrowisko w moim ogrodzie nie mialo nigdy tyle miesa ile wy podczas obrony :P, pozatym wszyscy wiedza ze 2x dostali byscie becki gdyby nie crashe. Co do oborny HH oakenhome, za pierwszym razem pewnie by wam sie udalo wiec gratki ale na drugiej obronie nie mieli byscie szans gdyz przez ostatnie 25min siega z skarbca nie zszedl zaden % :), o trzeciej obronie chyba nie musze tu pisac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.