mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:16 
Cytuj  
Lolineczek napisał(a):
ale na drugiej obronie nie mieli byscie szans gdyz przez ostatnie 25min siega z skarbca nie zszedl zaden % :), o trzeciej obronie chyba nie musze tu pisac


Chyba byłaś na innym siege....
W momencie crasha skarbiec miał 35%, kwestia kilku minut i padłby.

@Peccavi
Co do ostatniej obrony keepa Polan, to śmieszne jest mówienie że padłby w 30 minut, jak przedostanie się do pierwszego pierścienia zajmuje kilkanaście minut, tak późniejsza obrona to zupełnie inna bajka. Obrona naszego keepa polega głównie na bronieniu dwóch punktów przy skarbcu, do których nie mogliściie się przedrzeć i padaliście jak kawki. ;)

Co do ogółu wszystkich ostatnich siege, to jedynie mogę rzec to, iż FC robi sobie kpiny i ma to wszystko w d...!

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:25 
Cytuj  
@Sant
możesz mi wierzyć lub nie, wiem co mówię..., albo inaczej, przypomnij sobie proszę, co się stało bezpośrednio przed crashem, resztę dopowiedz sobie sam


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:31 
Cytuj  
Obrazek

MACIE NA USPOKOJENIE. :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:33 
Cytuj  
przy takim zdjęciu jeszcze trudniej o spokój :))


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 9
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:41 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"Irrumabo vos et pedicabo vos"

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 13:45 
Cytuj  
Hmm przed crashem usiłowaliście przejąć prawy punkt oblężniczy skarbca, po kilku chwilach wylądowaliście na respawnie...cóż więcej mogę sobie dopowiedzieć...!?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 14:07 
Cytuj  
EOT...,


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 14:09 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Hmm przed crashem usiłowaliście przejąć prawy punkt oblężniczy skarbca, po kilku chwilach wylądowaliście na respawnie...cóż więcej mogę sobie dopowiedzieć...!?


Sant skoro tak sądzisz to Twoje umiejętności analizowania i wyciągania wniosków są znikome.

Co do petów to napiszę tylko tyle, że przyzywanie na Waszej obronie kociaków, węży, petów z xibu było naprawdę żałosne. (To, że nekro czy demo ma pety jeszcze zrozumie, ale cała reszta poniżej jakiejkolwiek granicy) Robiliście wszystko co było możliwe, żeby spowodować crsha. I proszę nie wciskać komukolwiek, że HH próbowało wywołać crasha, bo nigdy nie z ust raid liderów nie padło sformułowanie aby tworzyć pety bo za wszelką cenę trzeba obronić skarbiec (na ostatnim ataku to nawet skasowaliśmy wszystko co się dało, aby zminimalizować możliwość wystąpienia crasha) Nie chcę tu zwalać całkowitej winy na Polan bo głównym winowajcą jest fc, jednak jak napisałem wcześniej, zrobiono wszystko aby tak się stało.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 14:16 
Cytuj  
Blad napisał(a):
I proszę nie wciskać komukolwiek, że HH próbowało wywołać crasha.

Mam przez to rozumieć, że przez prawie cały siege wasi necro biegali bez petów, a pod jego koniec gdy skarbiec miał kilkanaście procent wszyscy wasi necro nagle zmienili build pod pety i zaczęli ich masową produkcję...?

Hipokryzją zalatuje...


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 14:22 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Mam przez to rozumieć, że przez prawie cały siege wasi necro biegali bez petów, a pod jego koniec gdy skarbiec miał kilkanaście procent wszyscy wasi necro nagle zmienili build pod pety i zaczęli ich masową produkcję...?

Hipokryzją zalatuje...


Nie będę się powtarzał, napisałem już raz i wystarczy. Może Ty wiesz lepiej, tego nie neguje.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 14:36 
Cytuj  
Blad napisał(a):
Sant napisał(a):
Mam przez to rozumieć, że przez prawie cały siege wasi necro biegali bez petów, a pod jego koniec gdy skarbiec miał kilkanaście procent wszyscy wasi necro nagle zmienili build pod pety i zaczęli ich masową produkcję...?

Hipokryzją zalatuje...


Nie będę się powtarzał, napisałem już raz i wystarczy. Może Ty wiesz lepiej, tego nie neguje.


Nikt ci nie każe, fakty mówią same za siebie :)


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 15:44 
Cytuj  
Blaszu moja śp. babcia mówiła w takiej sytuacji :cyt."gadała dupa z Panem na wieki wieków amen".
Pozdrawiam :)

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 15:47 
Cytuj  
Lakhla, tam z tyłu to wiatrak? Fajny :wink:


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 16:49 
Cytuj  
KRZESŁEM GOO
KRZESŁEM GO KURWA
KRZEEEEESŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<sięga po następną paczke popkornu>

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 18:48 
Cytuj  
Hahahahahah Wiatrak .... I to jaki !!!!!!!!!!


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 6.12.2009
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 20:24 
Cytuj  
To komu mam podziękować? :)
Albo ktoś kto mnie lubi postanowił urozmaicić mój cykl szkoleń pvp, albo komuś udało się przypadkiem.
Tak czy inaczej... wiecie jakie mam zasady. Nie atakuję pierwsza. To nie ułatwia zdobywania doświadczenia pvp, o expie nie wspominając. Skoro mam takie podejście, to chciałabym nauczyć się bronić z pozycji osoby atakowanej. Mitrą ;) Ambitny plan. Tak naprawdę to chciałabym to jeszcze robić w płóciennej sukience, ale to jeszcze wyższa szkoła jazdy :)
W rzeczywistości, jak już jakiś pojedynczy gracz mnie zaatakuje, to zanim przypomnę sobie, których klawiszy użyć, to już nie żyję. Brak doświadczenia.
Aż tu nagle okazało się, że ktoś zapewnił mi drobną akcję edukacyjną. I wiecie co? Już widzę pierwsze efekty :) Wyprowadzam sobie na spacer owieczkę w Keshacie, kiedy nagle wpada we mnie szarżą jakiś HH*. Normalnie zanim przypomniałabym sobie, gdzie mam które przyciski... ale to był już kolejny dzień Waszego eventu, więc... :) No właśnie, do tej pory myślałam, że jak ktoś mnie atakuje, to jestem zawsze na straconej pozycji. Pokazaliście mi, że wcale tak nie jest, dziękuję :)

*Ten uczestnik zgodnie z zasadami eventu był sam :) I potem walczyliśmy jeszcze kilkanaście razy, więc miał okazję również dostać swoje punkty dkp. Zachęcam do takich prób również pozostałych graczy. Może właśnie o to chodzi z tymi "samotnymi łowcami"? Żeby gracze odważyli się czasem przejść gdzieś samotnie :)


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2010, 21:47 
Cytuj  
Na mnie zawsze Aniu mozesz liczyc :)

Btw. Mysle ze chyba jednak pomylilas serwery. Albo jestes anomalia, jedna z wielu w szeregach polan.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 00:05 
Cytuj  
U nas anomalie mają od TEGO ludzi ;)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 07:58 
Cytuj  
@Anna
nie mam z tym nic wspólnego

@Mimic
nie wydaje Ci się, że czasami lepiej jest mądrze milczeć niż....?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 08:44 
Cytuj  
Mimic - chlopczyku malowany. Swoimi tekstami dowodzisz tylko, iz to ty wlasnie anomalia jestes. Intelektualna. Nie odpisuj. Dyskusje z trolami forumowymi twojego pokroju uwazam za marnotrawstwo czasu - w przypadku dysputy sprowadzacie ludzi do swojego poziomu by nastepnie zajechac ich doswiadczeniem. Spamisz, flejmisz, szukasz jadu na sile. Po co? Co post to kaczucha dojebana na calego. Error dobrze ci napisal. Czasami lepiej przemilcz sprawe zamiast wszem i wobec okazywac poziom swojej umyslowej impotencji.


cyt. Lepiej milczec i byc podejrzewanym o glupote niz odezwac sie i rozwiac wszelkie watpliwosci.

PS. Nadmienie tylko ze post ten skierowany jest stricto ku Mimicowi (chociaz pewnie i tak nie zrozumie), z racji jego przyziemno-infantylnego stylu dyskusji. Nie ma nic wspolnego z jego przynaleznoscia do HH. No ale coz, widac kazda gildia ma jakas taka maskotke ^^. Niepokornego urwiska, krzykacza i maciwode.

No a teraz czekamy na Drame


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 lut 2010, 08:55 przez Doodec, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.