mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 08:54 
Cytuj  
Anna ucieszyła mnie Twoja wypowiedz na tym forum że odbierasz to jako zabawę bo właśnie taki był zamysł stworzenia tego eventu . Był też pomysł taki że jeśli ktoś będzie z Anną w party lub całe będzie party HH a w nim Anna będzie potrójny lub poczwórny bonus dkp. :] Ale taki event może będzie zorganizowany po tym a wtedy pamiętaj nie bądz naiwna i nie przyjmuj inv :wink: (a szczególnie od Mimica :] bo dla niego będzie dkp wagowo zwiększone)

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 09:04 
Cytuj  
Mnie tez pomysl bardzo sie podoba. Kiedys kombinowalismy cos w stylu Running Mana. Mianowicie grupa maks 3 osob (w tym jedna scigana + 2 ochroniarzy) miala przedostac sie ogolnie okreslona droga z punktu A do punktu B. Trasa np jest okreslona jako Start Gory Elgofianskie (Chata mysliwska), Pola Zmarlych, Rowniny Lachejskie (Wioska Rzemieslnicza). Na uciekinierow poluja grupy scigajacych (tez po 3 osoby). Wygrywa osoba ktora pierwsza ubije Sciganego lub Scigany i Ochrona - gdy SCigany dotrze do celu.

Jakby ktos mial ochote na cos takiego - po waszym evencie mozna cos takiego zlozyc.

PS. HH Polujacych na punkty pragne przeprosic za nieobecnosc - na serwie bede dopiero od jutra.


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 09:23 
Cytuj  
Jutro siege więc wszyscy będą mieć pole do popisu :D (o ile nie będzie crasha :roll: ). Ostatni siege na jakim byłem trwał aż jedną minutę...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 09:50 
Cytuj  
@Sant
wczoraj dwa razy padła Kashata, więc raczej nie ma co się spodziewać finału podczas oblężenia :(


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 10:34 
Cytuj  
<przerywając na chwile spozywanie popcornu>
swoją drogą na eu serwerach podobno wszystko naprawili.
naz serwer jak widać znowu lezy w kambodży albo antarktyudzie, i pieprzony misiek polarny obalił jakiś układzik scalony :(


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 11:13 
Cytuj  
Tak na marginesie lyes... heehe ,że ci się jeszcze ten popcorn nie przejadł 8)
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 11:32 
Cytuj  
przejadł się, ale po czipsy musiałbym do sklepu popierdalać a akurat nie ządnego jelen... ochotnika który zzrobił by to za mnie :P


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 11:49 
Cytuj  
Bardzo latwo cie Doodec sprowokowac :)

Nie oplaca sie komentowac twoich pseudo-intelektualnych wypocin. Mysle ze ponizszy obrazek bedzie najlepsza riposta, jadem, zolcia ->
Obrazek

Btw. Nigdy nie mialem przyjemnosci rozmawiac z kimkolwiek z polan, a chcialbym. Ale w sumie fakt, lepiej wylewac pomyje komus na forum, niz mu to powiedziec.

Pozdrawiam


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 12:02 
Cytuj  
Mimic_ hm jak by Ci to powiedzieć ,patrząc na to co wypisujesz na globalu,priv,na czacie na stronie polan i w paru innych miejscach - nie dziw się,że jesteś stosownie odbierany.Chwilowe z twojej strony poważne zachowanie jest traktowane jako wyjątek potwierdzający regułę.
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 12:14 
Cytuj  
Sprowokowac mnie? Dobre :) Mimic chcialbym sie w realu z toba spotkac. Zobaczyloby sie kto jest cwaniaczkiem a kto fusem^^ . Obrazka zadnego ci nie wkleje bo szkoda na ciebie czasu, wystarczy juz ze chcialo mi sie wogole napisac tego posta. A moze pochwalisz sie ze jednak myslisz, a nie tylko piszesz co tylko slina ci na jezyk przyniesie? Szastasz frazesami. Wyjasnij wiec madrusiu moze w ktorym miejscu moje stwierdzenia sa PSEUDO-INTELEKTUALNE ??? Moze masz wgladzik w moja cenzurke? Wcale sie nie uwazam za intelektualiste. Mniemam ze jezyk jakiego uzywam, ktory nawiasem mowiac nie jest wcale jakichs gornych lotow, sklonil cie do kontrporownania. Czy moze zdania wielokrotnie zlozone?
No coz ... Tylko zalowac i nastepnym razem uzywac prostszych sformulowan.. Wroc... Prostszych slow zeby nie bylo za trudno...



buziaczki cukiereczku /bez odbioru


@Liteon
Jednak cos dalo. Mimic sie wysylil na elokwentniejsza wypowiedz. Ciekawe ile zajelo sklecenie jej.

*wzorem Lye odpala Popcorn z Micro i czeka z niecierpliwoscia*


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 lut 2010, 12:39 przez Doodec, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 12:28 
Cytuj  
Moi drodzy, ja myślę (a jak myślę to robi mi się strasznie ciepło ;) ), że to nie jest Mimic, którego znacie z 2E, tylko osoba używająca podobnego nicka ;>

Więc możecie na wzór Don Kichota z nim walczyć, albo darować mu jego dość ciekawy styl prowadzenia dyskusji z nami :roll:


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 12:29 
Cytuj  
jedyne co mam pod ręką, to kawa więc przestańcie już z tym popcornem, tym bardziej że to obrzydliwe żarcie nie wspominając o jego wyglądzie... :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 12:38 
Cytuj  
Error co ja zrobie ze im cos bardziej niezdrowe - tym bardziej smakuje ^^


Kurde... jarac mi sie chce a jestem w trakcie rzucania..... Popcorn leczy wtedy niemozebnie.. :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 12:39 
Cytuj  
to wyślij mi meilem coś lepszego od popcornu :P


a tak btw, nie wiem jak wy ale ja jako bestrony obserwator mówi,,eże Mimic na tym forum straszliwy żal sobą reprezentuje....

<popija popcorn zimną colą >

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 13:05 
Cytuj  
o lol, każdy ma gorsze i lepsze dni, niejednemu z nas zdarzały się wpadki na tym forum...

wracając do popcornu, to nie wiem jak dobrze on by nie smakował, to wygląd zżartych przez próchnice ząbków odrzuca mnie..., wolę gotowany bób :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 13:24 
Cytuj  
Napisze wam tak, to nie ja pisze rozprawki na bezsensowne tematy, to nie ja wyciagam gildyjne brudy. Co ja zrobilem?:) napisalem 2 zdania i wkleilem 1 zdjecie :)


To jest moja ostatnia gra mmo w jaka przyszlo mi grac, ale fakt jest taki ze age of conan ma najbardziej popierdolone community jakiekolwiek na oczy widzialem. Placzki, dewoty, cnotki... tak was czytam i mysle ludzie czy wy nie macie jaj ? Ale w sumie czego sie mozna spodziewac po typach spedzajacych 12h przed kompem. Jeszcze zrozumialbym jesli mielibyscie 15 - 16 lat, ale wiekszosc osob ktora tutaj sie udziela ma 25-30 lat...

Moja rada jest taka, ruszcie dupy sprzed kompa, wyjdzcie na zewnatrz, rozejrzyjcie sie dokladnie i co widzicie ? Tak to swiat rzeczywisty, tam gdzie sie chodzi ze znajomymi na piwo, uprawia sie sporty, pracuje sie, i co najwazniejsze POZNAJE SIE LUDZI I ROZMAWIA SIE Z NIMI...przerazajace prawda?

Ja koncze jakakolwiek rozmowe z wami bo jak to Zerg :DDDD napisal:
"Jestescie dla mnie tylko pixelami";

Btw. Az dziwne ze jeszcze gracie w aoc, po takiej ilosci jadu, zolci mi ta gra by po prostu zbrzydla.
Ale w sumie troche was rozumiem, kazdy musi miec swoja piaskownice w ktorej chociaz raz w zyciu moze poczuc sie zajebisty, gratuluje ze ja znalezliscie, szkoda tylko ze to gra komputerowa o ktorej za kilka lat nikt nawet niebedzie pamietal, tak jak o tym bezsensownym topicu :)

Obrazek

PS. " o lol, każdy ma gorsze i lepsze dni, niejednemu z nas zdarzały się wpadki na tym forum... "

Wez se qrwa chlopie daruj.
Pozdro

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 13:29 
Cytuj  
E, Peccavi przesadzasz :<

Próchnica, próchnicą, ale wiesz cola "rozpuszcza" zęby, czipsy są tłuste i niezdrowe, od jedzenia z McDonalda będziesz przypominał stereotypowego mieszkańca US&A, od alkoholu padnie Ci wątroba itd.

Wszystko z umiarem i damy jakoś radę, to nie instant casty ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 13:35 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Moi drodzy, ja myślę (a jak myślę to robi mi się strasznie ciepło ;) ), że to nie jest Mimic, którego znacie z 2E, tylko osoba używająca podobnego nicka ;>

Więc możecie na wzór Don Kichota z nim walczyć, albo darować mu jego dość ciekawy styl prowadzenia dyskusji z nami :roll:


"Wyochędożywszy tedy zbroję, z szyszaka hełm sporządziwszy, nadawszy nazwę swemu podjezdkowi i przybrawszy imię jak na bierzmowaniu, osądził, że nie pozostaje mu nic innego jak wyszukać sobie damę, w której by się zakochał"

Don Kichote

Czyżby to Anna miałaby być, Mimic tak ostatnio coś miętę czuje do Ani, wiosna idzie...kto wie :)


Ostatnio edytowano 23 lut 2010, 14:17 przez Sant, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 13:42 
Cytuj  
Mimic napisał(a):
Tak to swiat rzeczywisty, tam gdzie sie chodzi ze znajomymi na piwo, uprawia sie sporty, pracuje sie, i co najwazniejsze POZNAJE SIE LUDZI I ROZMAWIA SIE Z NIMI...przerazajace prawda?


Wielu (w tym mnie) nic nie przeszkadza w pogodzeniu grania (oczywiscie raptem kilka godzin w tygodniu a nie 10-12 dziennie) z rodzina, praca, wyjsciem na silownie, wyskoczeniem do pubu, czy wyjsciem by pile pokopac.

Rozwalaja mnie za to komentarze ludzi ktorzy chyba sami maja problem z postrzeganiem i odbieraniem rzeczywistosci, czy to realnej czy wirtualnej. Wbrew pozorom zasady dobrego wychowania stosuje sie i tu i tu takie same.

@Sant
Nie wiem.... Moze to takie zaloty czy cus...

MAKE ANNA-PEACE NOT WAR !!!! :D :D :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:15 
Cytuj  
Myślę Mimic, że coraz bardziej zbliżasz się do stylu Rhanira (to jakieś fatum, większość HoXow ma problemy z osobowością), nie chcesz grać - nie graj, a jeśli masz zamiar kontynuować, to nie utrudniaj innym, a przede wszystkim sobie.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.