mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:29 
Cytuj  
Kim ty wogole error jestes poza placzka forumowa? Wyrazam swoja opinie, nie jest to zabronione, bede pisal co mi sie tylko podoba i nikt ani nic nie jest w stanie tego zmienic.
Z osobowoscia to moze ty masz problemy bo napewno nie ja :)

Widze error ze trafilem w czuly punkt :) Byles juz na zewnatrz ?

Teraz sie zastanawiam jedynie jaka rozprawke dane mi bedzie przeczytac, lub tez kolejna analize psychologiczna, psychologa hobbysty (no fakt prawnik juz byl :D ) tylko kiedy w koncu sobie uswiadomicie ze jedyne co mam niemala pompe z tej rozmowy :)

Stroszcie piorka;


Ostatnio edytowano 23 lut 2010, 14:33 przez Mimic_, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:31 
Cytuj  
pytanie raczej powinno brzmieć: kim Ty jesteś? :) do tej pory dałeś się poznać jedynie jako uber fochfurrer, nic poza tym


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:34 
Cytuj  
A ty dales sie poznac jako ubersprzedawczyk :) i nadal ta latka do ciebie jest przyczepiona.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:38 
Cytuj  
Mimic_ napisał(a):
A ty dales sie poznac jako ubersprzedawczyk :) i nadal ta latka do ciebie jest przyczepiona.

lol
Sant, poza kilkoma składkami, które raczej wpłynęły na konto Polan, a nie moje dostałem coś za przejście do Was?

a może to HH mi zapłaciło (tylko czym?) za powrót? Mimic, bawisz mnie, żałośnie wprawdzie, tak południowoamerykańskotelenowelowo, ale zawsze...
poza tym lepiej już mieć łatkę taka jaka mam, od takiej jaka sobie właśnie doklejasz

tylko ja dalej jestem w HH, ty juz nie
EOT


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 23 lut 2010, 14:51 przez Peccavi, łącznie edytowano 2 razy

Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:41 
Cytuj  
Zebys ty jeszcze error mial na tyle jaj zeby to mumblu powiedziec :)
Fakt lepiej siedziec caly czas cichutko, a pozniej na forum pokazywac jaki sie nie jest zajebisty.

Gratki :)

Ps. Co do latek, jesli odpowiada ci latka sprzedajnej dziwki, to gratuluje podejscia do tematu.

Pozdro

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:52 
Cytuj  
masz coś ciekawego jeszcze do dodania?


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 14:56 
Cytuj  
Widzisz taka jest roznica miedzy nami. Ja odchodze od kompa i zapominam o temacie, a ty go bedziesz rozkminial conajmniej do konca wieczoru :)

Moge ci jedynie wspolczuc.

Cu :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 15:03 
Cytuj  
i tu się z tobą zgodzę, przez całe życie staram się nie być obojętny na chamstwo, wulgaryzm, usiłuję zrozumieć takie przypadki, ich pobudki by jakoś temu zaradzić, ty mój "kolego", łapiesz się niestety do grupy nieuleczalnie chorych, ale zawszę mogę się mylić... :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 15:06 
Cytuj  
Odsapnales juz ?:)

Obrazek
Widze ze jestes takim polaczeniem supermena z psychologiem hobbysta :)

Ps. Kolegow to ja mam troche lepszych niz ty :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 15:27 
Cytuj  
Dla rozluznienia atmosfery

Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2010, 18:30 
Cytuj  
Mimic_ napisał(a):
Napisze wam tak, to nie ja pisze rozprawki na bezsensowne tematy, to nie ja wyciagam gildyjne brudy. Co ja zrobilem?:) napisalem 2 zdania i wkleilem 1 zdjecie :)


To jest moja ostatnia gra mmo w jaka przyszlo mi grac, ale fakt jest taki ze age of conan ma najbardziej popierdolone community jakiekolwiek na oczy widzialem. Placzki, dewoty, cnotki... tak was czytam i mysle ludzie czy wy nie macie jaj ? Ale w sumie czego sie mozna spodziewac po typach spedzajacych 12h przed kompem. Jeszcze zrozumialbym jesli mielibyscie 15 - 16 lat, ale wiekszosc osob ktora tutaj sie udziela ma 25-30 lat...

Moja rada jest taka, ruszcie dupy sprzed kompa, wyjdzcie na zewnatrz, rozejrzyjcie sie dokladnie i co widzicie ? Tak to swiat rzeczywisty, tam gdzie sie chodzi ze znajomymi na piwo, uprawia sie sporty, pracuje sie, i co najwazniejsze POZNAJE SIE LUDZI I ROZMAWIA SIE Z NIMI...przerazajace prawda?

Ja koncze jakakolwiek rozmowe z wami bo jak to Zerg :DDDD napisal:
"Jestescie dla mnie tylko pixelami";

Btw. Az dziwne ze jeszcze gracie w aoc, po takiej ilosci jadu, zolci mi ta gra by po prostu zbrzydla.
Ale w sumie troche was rozumiem, kazdy musi miec swoja piaskownice w ktorej chociaz raz w zyciu moze poczuc sie zajebisty, gratuluje ze ja znalezliscie, szkoda tylko ze to gra komputerowa o ktorej za kilka lat nikt nawet niebedzie pamietal, tak jak o tym bezsensownym topicu :)


PS. " o lol, każdy ma gorsze i lepsze dni, niejednemu z nas zdarzały się wpadki na tym forum... "

Wez se qrwa chlopie daruj.
Pozdro


napisał facet który połowe dzisiejszego dnia spędził na plucie jadem w
Cytuj:
bezsensownym topicu

o grze o
Cytuj:
ktorej za kilka lat nikt nawet niebedzie pamieta


może ty też powinneneśc sobie znaleść jakiegoś lepszego zabójce czasu niż AoC?
<wyciąga miseczke z popcornem> może pożujesz, z braku laku, lepsze to, niż wklejanie starych demotów

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 21:21 
Cytuj  
i jak tam robićie party na turniej minigierkowy chłopaki z 2e :D?


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 lut 2010, 23:54 
Cytuj  
Haderach cyz to robisz cos w zuciu oporcz raidowania i udzielania sie na kazdym mozliwym forum?


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 00:19 
Cytuj  
Lolineczek napisał(a):
Haderach cyz to robisz cos w zuciu oporcz raidowania i udzielania sie na kazdym mozliwym forum?


No ciekawe ? to podziw,zazdrość, szyderstwo a może masz zamiar nasladować :wink: .

Zauważylem, że żreeee popcorn :lol: no i czasami jeszcze się udziela na różnych ventach itp.
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 02:05 
Cytuj  
gram na skrzypcach i pianinie, śpie piję cole, czasem vodkę, gram w karty z kumplami z reala i w kości z virtuala. czasem odwiedzam miasto króla kraka, słucham muzyki, ogladam filmy.
jakby mi się chciało to sięgnął bym dalej w przykładach, naprzykład ostatnio do moich codzinnych zadań należy odśnieżanie i przylutowywanie sobie antenty do dachu.

Jak chcesz spytać o coś konkretnego nie wachaj się :)


Posty: 6
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 08:29 
Cytuj  
Ty to masz życie...... ehhh;)
Do pracy nie chodzisz, (chyba że to odśnieżanie i lutowanie anten telewizyjych to Twa profesja), w totka wygrałeś czy jak? bo tak trochę darmozjadem zaleciało, albo w Ameryce mieszkasz;)
też bym tak chciał
tylko tego popcornu za dużó...


_________________
Na kolana gamonie bo jestem w stanie wywołać w was tak silny dysonans poznawczy, że wam huba na korze mózgowej wyrośnie!!!!;)

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 12:12 
Cytuj  
to są anteny internetowe niestety :P
a specyfika mojej pracy, daje mi kupe wolnego czasu pod koniec jesieni i w zime więc pudło :P


Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 12:18 
Cytuj  
Loki zbiera truskawki i inne szparagi, dlatego ma teraz czas wolny.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 14:30 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
a specyfika mojej pracy, daje mi kupe wolnego czasu pod koniec jesieni i w zime więc pudło :P




JA WIEM !!!!!!!!!!!! JA WIEM !!!!!!!!!!!!!!

Daje duzo czasu pod koniec jesieni i w zimie - wiec to musi byc:

Obrazek

:D :D :D

Wiedzialem !!!! Alez jestem bystrzacha !!!


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2010, 14:37 
Cytuj  
Skąd masz to zdjęcie?? przecież to ja je Haderowi robiłem i nikomu nie dawałem go ;[

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.