mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 mar 2010, 22:49 
Cytuj  
Czyżby free transfer znowu został zablokowany, bo nie widzę opcji na koncie, a miało być do 7. marca...

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 00:20 
Cytuj  
Sprawdzam tylko aktywne w ostatnim miesiącu na YG (www.aoc.yg.com ----> pvp rankings).


@Sant

W rzeczy samej transfery znowu zablokowane. W kulki lecą :<


9 się dowiemy, że specjalnie dla nas wydłużają transfery jeszcze jeden dzień ponad wcześniej zaoferowany tydzień ;D


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 11:20 
Cytuj  
Syf, brak kompetencji, jeden wielki burdel i glosne zakrzykiwanie glosow sprzeciwu. Typowe. Polska - peryferie Europy albo jak ktos to ladnie napisal, lezy w Europie ale tak w miejscu pod plecami. Az kurwica normalnie bierze. Jak bym tam wpadl to tych wszystkich skurwysynow bym normalnie przez okno powypierdalal. Darmowe gry maja lepszy support.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 12:29 
Cytuj  
Zapewbue Skwarkowi jest teraz "bardzo przykro, że takie sytuacje mają miejsce" :O

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 12:43 
Cytuj  
Ja pierdziele jebany Thror jest nie lepszy. Najpierw usunal posta a po jego ponownym wklejeniu zbanowal konto z bombki.

Ban za posta:
Cytuj:
Prosze nie usuwac moich postow - to zaczyna sie robic zenujace!!!!! Pytania bola czy nie znamy odpowiedzi wiec lepiej usunac posta..??

Post ponawiam.


Skwarkan napisał(a):
Wreszcie doczekaliśmy się uruchomienia opcji darmowych transferów na serwerach PL/RU! Jak to było już zapowiadane wcześniej, na skutek łączenia serwerów każdy z graczy ma możliwość przeniesienia swoich postaci między naszymi serwerami bez ponoszenia żadnych kosztów. Opcja darmowego transferu jest dostępna w szczegółach Waszych kont po zalogowaniu się na stronie register.ageofconan.com. Oferta ważna jest do 7 marca.


Ze niby gdzie ta opcja? Jakos nie widze jej w moim panelu sterowania. Podobno przedwczoraj jeszcze byla a od wczoraj znowu nie ma. Czy to Skwarkanie nie jest zenujace? Po co dawac ogloszenia o terminie takim czy takim skoro go nie dotrzymujecie. A jezeli.. O zgrozo wystapila nastepna usterka dlaczego znowu nie zostaja KLIENCI firmy Funcom poinformowani? W jaki sposob i czy zostanie to zadoscuczynione? Kiedy mozliwosc transferu bedzie znowu uruchomiona?

Prosze o kompetentne i rzeczowe odpowiedzi. Lanie wody, rzucanie ostami i mydlenie oczu by odwrocic uwage od problemu prosze sobie odpuscic. CHociaz pewnie znajac zycie odpowiedzi nie doczekam sie. No chyba ze zaczne flame'ic - wtedy jakis moderator sie znajdzie zeby Bana dac. Ludzie okazcie chodz odrobine kompetencji. Czekam (podobnie jak i ogromna ilosc innych graczy) na rzeczowe stanowisko wzgledem problemu darmowego transferu. Chyba zdajecie sobie sprawe ze wielu klientow czuje sie oszukanych. Nie wspominam nawet, ze niewywiazywanie sie z umowy swiadczenia pomocy technicznej (w nawiazaniu do uslug rozrywki cyfrowej) swiadczy o miernej jakosci uslugodawcy - w tym przypadku mamy pod lupa FUNCOM. Nie chcialbym by moje obawy (jesli chodzi wlasnie o Funcom i Polski support) znalazly tutaj potwierdzenie.

Pozdrawiam

PS.

Tomazino napisał(a):
Po prostu osoby odpowiedzialne za opiekę nad polskim klientem są niekompetentne, pierw brak opisu tak ogromnej łaty jak 1.06 teraz 4 dni transferów tak po prostu urżnięte bez gadania.

Swiete slowa.


Debilizm do kwadratu !!!!!! Syf i kila na tego Polskiego Conana. Mnie juz coraz bardziej zaczyna wkurwiac. Lepiej sie z COD'em zaczynam bawic i za darmo jest. Tutaj co obleg to crash, kilka razy godz. 22.00 trzeba szukac ludzi na Kesh (pustki az zal). DOdatku jak nie bylo tak nie ma i nie sadze zeby przed gwiazdka byl.

Pozdrawiam

PS> Jak ktos chce dostac bana to prosze sie nie krepowac tylko wkleic moje go posta - zobaczycie jaki polski support jest szybki.


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 13:02 
Cytuj  
Thror napisał(a):
Dear Error,

You have received an infraction at Age of Conan Europe Forums.

Reason: Off-Topic Posts
-------
Witam, powstrzymaj się od postów nie wnoszących nic do dyskusji.
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:

Cytuj:
Tomazino napisał(a):
Po prostu osoby odpowiedzialne za opiekę nad polskim klientem są niekompetentne, pierw brak opisu tak ogromnej łaty jak 1.06 teraz 4 dni transferów tak po prostu urżnięte bez gadania. To tyle. Pozdrawiam wszystkich, nawet tych niekompetentnych :)


pachnie banem :)


All the best,
Age of Conan Europe Forums


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 4 mar 2010, 13:11 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 13:09 
Cytuj  
to nie wszystko
Thror napisał(a):
Witam, jeżeli masz jakiekolwiek pytania skierowane do moderatora, nieodtyczące dyskusji to używaj prosze wiadomości prywatnych. Forum nie jest miejscem do wylewania swoich żali czy frustracji. Można pisać na niemal każdy temat, ale posty flamujące,trollujące czy złośliwie komentujące daną sytuacje są i będą usuwane, nawet jeżeli dotyczą sytuacji transferów a ich twórcy będą odpowiednio "nagradzani".

Pozdrawiam
Thror

brzmi jak szantaż


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 13:17 
Cytuj  
Jak za komuny. Chcesz sie stawiac - stawiaj sie ale po cichu. Przez PW. Tak zeby nie zwracac na problem uwagi innych. Ja pierdziele jay ci moderatorzy sa smieszni. Proby wyciszania i zamiatania pod dywan by ukryc kompletny brak kompetencji. Szkoda czasu na takich aparatow jak np Pan Wazny - Thror. Pewnie teraz sie tasuje ze kolejnego sfrustrowanego gracza "NAGRODZIL" w swej umyslowej impotencji nie domyslajac sie nawet ze podobne posty sa powodowane nie zlosliwoscia ludzi lecz ich bezsilnoscia.

Wstyd i tyle.


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 13:22 
Cytuj  
dokładnie, na ich miejscu napisałbym: "qrwa, Panowie, nie mamy zielonego pojęcia co się dzieje, staramy się wyjaśnić sprawę, tez nas wnerwia podejście do serwerów PL" czy coś w tym stylu i byłoby OK. Nie, lepiej dać 100 warmów i 50 banów za byle gówno, przerośnięte ego pryszczatych małolatów


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 24
Dołączył(a): 11.02.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 13:38 
Cytuj  
Dane skwarka sa, gdzie pracuje, mieszka I jak wyglada tez. Ktos chce na pm ?;) nic ani nikt nie broni zeby sie z nim na "piwo" ustawic I pogadac. Ja bym sie go chetnie podpytal o kilka spraw gdybym byl blizej Polski.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 14:06 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
dokładnie, na ich miejscu napisałbym: "qrwa, Panowie, nie mamy zielonego pojęcia co się dzieje, staramy się wyjaśnić sprawę, tez nas wnerwia podejście do serwerów PL" czy coś w tym stylu i byłoby OK. Nie, lepiej dać 100 warmów i 50 banów za byle gówno, przerośnięte ego pryszczatych małolatów


Dokladnie. Wtedy nie byloby rozmowy, Sam bym pierdyknal skruche mowiac: Ok. Sorry.. Dajcie znac chlopaki jak cos bedziecie wiedziec.

A takie podejscie w styalu zesraj sie a nie daj sie to mnie rozwala poprostu.
Jak nie pietnowac takich rzeczy na forum? Na PW normalne jest ze zaraz sprawie leb sie ukreci. Dlaczego wiekszosc ludzi dochodzi swego dopiero jak napietnuje sie sprawe publicznie. Wlasnie dlatego ze firmy boja sie rozglosu i musza dupe ruszyc. A te PW to se moga Thror ze Skwarkiem wsadzic.
Jeszcze rozumiem zeby moj post byl obrazliwy czy szukanujacy. Bardzo nisko upadli...

@Mimic - no ja tez za daleko mieszkam, pozatym szkoda by mi bylo czasu. Rownie dobrze co on moze. Najwyzej napisac ze mu przykro. I tak wszystkim mota FC. Nasi mogliby sobie chociaz te debilne osty podarowac.


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 16:40 
Cytuj  
Może jakaś zbiorowa petycja do FC w wprawie żenady w/w panów...
Choć z drugiej strony nie wiem czy FC jest na tyle "chętny" żeby chciało mu się zadziałać.
Ja z forum ogólnym dałem sobie spokój, szkoda czasu i nerwów na dwóch półgłówków udających "Polish Head of GM and Community Manager"!


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 19:19 
Cytuj  
przychodzi na mysl raczej skrót: Polish Head of GM and Censorship Manager

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2010, 23:36 
Cytuj  
chętnie podpiszę siępod taką petycją


Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 00:11 
Cytuj  
Najprawdopodobniej to polski i rosyjski AoC działa na zasadach licencji. CDP oraz rosyjski dystrybutor wykupili taką licencje i została podpisana na określonych zasadach, np. za support odpowiadają pl/ru dytrubutor za apdejty FC itp. i właściwie gdyby Norwedzy nawet chcieli to nie mogą nam pomóc (poprzez pisanie ang. petycji raczej robią to z przymrożeniem oka). Ostatnio Craig Morrison na twitterze odpowiedział ze FC szykuje rosyjski support - być może licencje nie długo wygasną, dlatego CDP jest tak słabo teraz zaangażowane (nawet brak tłumaczeń patch notesow)

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 09:12 
Cytuj  
Nie wiem ale kurwac napisalem petycje do angielskiego MG - odpowiedz o uruchomieniu dostalem na nastepny dzien (wczoraj 04.03.2010 rano) i opcja przeniesienia byla aktywna. I to sie nazywa support. Od Polskiego nawet nie dostalem potwierdzenia przyjecia petycji i nr-u referencyjnego petycji.

ZAL. pl


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 09:34 
Cytuj  
zastanówmy sie może gdzie i w jakiej formie sie zwrócić o odwołanie/zmiane naszego(?) supportu


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 11:53 
Cytuj  
Nie wiem Error, nie znam sie na tym, ale z checia sie podpisze pod owa petycja.


_________________
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 13:26 
Cytuj  
Pisanie polskiego listu

Open letter from polish community

Dear Funcom
We as a polish players we would tell you abaut polish support.
As you know in a mmo genre shoulde exist any kinde of support, in game in form of GM and outside of game in form of e-mail support.
We us a united polish community would like to tell you, that such support on pl/ru serwers is berly noticed.
On server rothat there is well know issue of player that pays 100g for photo with gm made at least in jenuary. Its sad to say, but this playes still hands his 100g. reawrd still waiting.
When we write petition in our language, there is never any kind of answer. When some of us wrote to english support they responded to us in one day!
Our supported feild so much, that even right now a month after a merges our batllekepp resours are not returned!
we have patch 1.6.2 right now but there still was not anz translation of patch note 1.6


We all know that we are treated like diffrent servers, yet we belive that berly noticible discount in peyments do not justifai total dissapperienc of polish support.
it makes old players leave and new players do not appper. Why becous they know that if they have ANY kind of problem nobody will respond.



This is opinon of :
Whole guild circle of nine (100 players)


dzisiaj mamy piątek. niech to sobie polezy do poniedziałku sugestie poprawki i chęci podpisu proszę dawać w tym temacie.
moyemz pisac jeszcze po polsku ale nie widze powodu by to robić, i tak nikt poza skwarkanem tego nie pczeczyta
I tak btw. Moim zdaniem chłopa nie powinniśmy się czepiąc. on ma wykazy od funcroma takie i takie i musi się ich trrzymac. mam niejasne wrażenie że dupy daje nie skwarek i cdp a fucom własnie.
Pamiętam jak na początku serwerów smialiśmy sięz naszych gmów GÓwno mogę, i zawsze tłumaczył się że zanim coś zrobi funcom musi pozwolić. na eu takich syrk ów nie bylo.


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 13:40 
Cytuj  
Jak już wspominałem, DŻIZAZ HADER, naucz się angielskiego :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.