mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 14:38 
Cytuj  
Na szybko gdyz w pracy jestem i nie mam czasu:


Cytuj:
Open letter from polish community

Dear Funcom
We - Polish Player would like to share our oppinion about so called "polish support."
As you are probably aware there should be Client/Player Support existing in any game of MMO genre both in game in a form of active GM and outside of a game in form of an e-mail support.
Unfortunatelly we have to admit that such a support is barely noticed or in most cases not even existing on pl/ru serwers.
On the Rothat server there is well know issue of a player who paid 100g for photo with GM made in January 20??. It is sad to say it, but that player still hands his 100g. Reward is still waits (tego zdania nie za bardzo rozumiem co mialo byc powiedziane)
When we write petition in our language, we never get any kind of answer. When some of us writes to English support the querry is answered and solution/help returned back usually the next working day.
Our support is such an incompetent that even right now, over a month after Server merging took place - our battlekeep resources refund is not returned to us!
We have a patch 1.6.2 imlemented right now but at this stage there is still no translated version of all the changes uncluded in the above mentioned Patch in Polish language.


Needless to say we all feel now like a "worse" sub-community of Age of Conan. We think that even though there is a disproportion in relation to standard monthly subscribtion charges between EU and PL/RS servers it does not explain the way we are treated or rather we should say IGNORED by Polish Suppport Team. Making long story short, many of us think about suspending their subscription.

Please be advised that it is not just a single person's unfortunate or bad experience.
Please find attached a list of Players both sharing our opinion and agreeding with all the above mentioned issues/exposed facts.


Signed:
- All the Circle of Nine Guild members (over 100 active players)
-.....
-.....



Ale wydzwiek takiego listu jest hmmm taki sobie. To powinno byc cos bardziej na globalna skale. Pozatym nie jestem jakims znawca czy wirtuozem tego typu listow, ale powinien byc chyba napisany bardziej profesionalnie by byc branym pod uwage (jesli wogole co takiego moe miec miejsce :P )

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 15:09 
Cytuj  
A nie dalo sie tego listu napisac po angielsku?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 15:27 
Cytuj  
A umiesz?


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 18:32 
Cytuj  
Widzieliście jak przez ostatni czas HH się zeszmaciło? Od czasu połączenia z QPO wprowadziło tam zlamiałą atmosferę, zarazili całą gildie jakąś gównianą dotę. Potem wapniaki przyszły i się stali pr0, niektórzy do tej pory nie rozgryźli do końca swoich skili a są już full epik. I na co to było? Jak jakiś tam rdzeń HH odszedł do Aiona to nie lepiej było zahibernować HH w AoC? Zamknąć i otworzyć jak wszyscy się zawiedli super Aionem? Teraz szkoda wywalać takich wapniaków, ahh. Szkoda dobrej gildi, dawniej przynajmniej jak walczyłem z HH to widziałem – Zgrani ludzi, znający grę(chociaż nie wszyscy byli normalni), a teraz? Lamerstwo, noobostow, casual, chaos (nawet na prostych manewrach na kesz)


Pozdrwo.
ex-Rothat gracz (dobrze ze teraz transfery były:P)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 20:12 
Cytuj  
Tak koles te Lamy,noby, casuale Obecnie sa najmocniejsza gildia na serverze czy ci sie to podoba czy nie Reszta servera trzesie portkami zeby tylko nieprzyszli rozwalic im keepa 7legion i strong Will juz upadl kto bedzie nastepny? Obecnie prawie kazda znaczaca gildia na serwerze chciala by miec sojusz z HH (Moze poza Polanami)po porazce zglosily sie nawet wyzej wymienione gildie. Jednak HH nadal zostaje nieugiette bo ich motto przeciez brzmi Sami przeciw swiatu...Na forach rosyjskich mowi sie o globalnym sojuszu przeciw nam
Milo jest patrzec na keshacie kiedy jedna gildia jaka jest HH laczy pozostale, mimo ze zwasnione lacza sie w rajdy aby stawic nam czolo bo inaczej niemaja szans...
Polanie druga najwieksza Polska gildia obiecywala ze z biegiem czasu zaatakuja tez Rosjan niestety ale lata swietlnosci raczej maja juz za soba i pewnie tego juz niedozyjemy...
Pozdro i wracaj spowrotem na pve

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 20:31 
Cytuj  
Macintosh może opowiesz o minigierkach Polanie vs HH :D
Tępy zerg dps, to jest to co hh ma, zgranie grupowe to jest to, co hh bardzo chciałoby mieć, niestety jak widzę co prezentujecie na mini...wiele wody upłynie w Grzmiącej Rzece nim coś się zmieni, o ile się zmieni.
Na dzień dzisiejszy jedyne, co słyszymy to że Polanie, to cziterzy... ale nie ma co się dziwić jak 98% graczy HH nie ogarnia swojej klasy, nie mówiąc już o pozostałych klasach!

Tak jak to Zonk napisał dziś na mini Joviszowi: więcej chodźcie na mini, a mniej do kanałów!

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 20:54 
Cytuj  
Wez Sant tu niepier... o Mini bo sam Nieraz bylem w premade ktory bil Polan jak chcial
Co do kanalow to byla gdzies mowa o tym ze to Polan tam ciagle widac a co do skila poszczegolnych graczy wez popracuj najpierw nad swoim bo jestes jednym ze slabszych demonologow ze swojej gildi ktorych widac na mini czy oblegach...

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 21:05 
Cytuj  
hmmm ciekawe rzeczy opowiadasz, bajarz z ciebie byłby pierwsza klasa!

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 21:06 
Cytuj  
zanim sobie wyrwiecie nawzajem twarze dwie sprawy
list napisałem wyżej w czasnie poniżej 4 minut w zwiazku z czym orto, i gramatycznie reprezentuje sobą dno to jest taki przykład co chcę napisać
Doodec
a co byś dodał?
uważam że jest dobrze wyważony. napisze ten post w globalnym kanale eu, jakby kilku graczy z polskiego community wkleiło swój post z prostym /signed już będzie moc.
Wkleimy post. wszyscy z c9 którzy udzielają się na forum napisząswoje signed by pokazac funcromowi że nie damy sobie w kasze dmuchać ani pluć, jakby inni zainteresowani gracze chcieli pomóc byłbym wdzieczny
jeśli ktosedzie miał jeszcze cokolwiek do dodania proszę o zabranie głosu

od siebie dodam że list do poniedziałku poprawię.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 21:41 
Cytuj  
Łapcie, poprawiona nieco wersja, 10 min roboty z mojej strony (błędy pewnie jakieś nadal są, brakuje mi ostatnio praktyki w tym barbarzyńskim języku ;p ), ale na pewno "bardziej lepsza".


Cytuj:
Open letter from Polish community

Dear Funcom,
We - Polish Players would like to share our opinion about so called "Polish support".
As we all know, every single MMO has to have some support both in and outside the game.
Unfortunately, we have bunch of complaints about Polish support, which by many of us is described as unexistant.
On the Rothat PvE server there is well known story about player who said that he will pay 100g for screenshot with GM. We feel sorry to say that this player still owns his gold and reward is still waiting for lucky guy who will meet one of our GMs (We wonder if we even could use plurar form).
Petitions written in our language hardly gets responses (Again, we are wondering if "never" wouldnt be better description). On the other hand when we write in english to English support we usually get answers and solutions pretty fast (Up to 24h).
We are sad to announce that our support is poorly informed and incompetent (for example: even now, over month after server merges have been completed our resources for battlekeeps havent been refunded.).
The game is patched to version 1.06.2 now and we are still missing 1.06 patch notes translation. We found this ridicouls and silly.


Needless to say that we all feel like a "worse" sub-community of Age of Conan now. Even if our monthly fee is a little bit lower than "standard EU" one, we dont like way how we are treated (not to say "ignored") by Polish Support Team. We have to face these facts somehow, so many of us just consider suspending their subscriptions.
Age of Conan is great game, but we feel like we dont have a choice - ignored, forced to stay on our two servers, helpless and hopeless.

You should be aware that this is not imagination or bad experience with support of just few people. This is how feels our entire community.

We ask for changes. We ask for attention and proper treatment.


Below we have attached a list of players who agree with this open letter and who feels that something has to be done.


Greetings from Polish AoC community.





Bulwa, znowu mnie w tym tygodniu nie będzie (to już 3 z rzędu chyba ;< ), a z chęcią bym popatrzył jak HH ownuje. Wiecie są rzeczy, których jak się nie zobaczy to się nie uwierzy. Poziom w 1v1, 6v6 czyli tam gdzie trzeba największego ogarnięcia jak czytam ciągle nad wyraz przeciętny ;)

@Macintosh

Bił Polan czy "premejd" Polan?

Bo ja pamiętam jak raz zostałem zbity po tym jak zostałem sam w drużynie ;(


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 mar 2010, 23:18 
Cytuj  
Sprawiedliwy napisał(a):
Widzieliście jak przez ostatni czas HH się zeszmaciło? Od czasu połączenia z QPO wprowadziło tam zlamiałą atmosferę, zarazili całą gildie jakąś gównianą dotę. Potem wapniaki przyszły i się stali pr0, niektórzy do tej pory nie rozgryźli do końca swoich skili a są już full epik. I na co to było? Jak jakiś tam rdzeń HH odszedł do Aiona to nie lepiej było zahibernować HH w AoC? Zamknąć i otworzyć jak wszyscy się zawiedli super Aionem? Teraz szkoda wywalać takich wapniaków, ahh. Szkoda dobrej gildi, dawniej przynajmniej jak walczyłem z HH to widziałem – Zgrani ludzi, znający grę(chociaż nie wszyscy byli normalni), a teraz? Lamerstwo, noobostow, casual, chaos (nawet na prostych manewrach na kesz)


Pozdrwo.
ex-Rothat gracz (dobrze ze teraz transfery były:P)


a Tyś kto zaś?


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 4
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 12:40 
Cytuj  
Sprawiedliwy napisał(a):
Widzieliście jak przez ostatni czas HH się zeszmaciło? Od czasu połączenia z QPO wprowadziło tam zlamiałą atmosferę, zarazili całą gildie jakąś gównianą dotę. Potem wapniaki przyszły i się stali pr0, niektórzy do tej pory nie rozgryźli do końca swoich skili a są już full epik. I na co to było? Jak jakiś tam rdzeń HH odszedł do Aiona to nie lepiej było zahibernować HH w AoC? Zamknąć i otworzyć jak wszyscy się zawiedli super Aionem? Teraz szkoda wywalać takich wapniaków, ahh. Szkoda dobrej gildi, dawniej przynajmniej jak walczyłem z HH to widziałem – Zgrani ludzi, znający grę(chociaż nie wszyscy byli normalni), a teraz? Lamerstwo, noobostow, casual, chaos (nawet na prostych manewrach na kesz)


Pozdrwo.
ex-Rothat gracz (dobrze ze teraz transfery były:P)


No i gówno wyszło z szydła... podobno wczoraj maurew odszedł z HH przez jakiegoś Kalisa (Who the fuck is he?). Najgorszym momentem dla HH nie byl okres kiedy mieli 10-20 aktywnch graczy, ale ten moment kiedy maja 50-60 aktywnych graczy, zbieranina, polanie v2.0

@Sant, Nie moge w to uwierzyc, ale zgodze się z tobą. Aktualnie jedyna bronia HH na pvp jest zerg i przewaga liczebna, jak wczoraj ich jechałem na kesh to zal mi ich bylo.. jak lemingi podchodzili pod to AoE, 0 zgrania, chaos, pojedyncze ataki, brak koordynacji. To nie bylo to co dawniej, kiedy HH potrafiło zmieść każdego jak było ich nawet 2x mniej..


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 13:50 
Cytuj  
Sprawiedliwy hm,nie znam Cię? mam nadzieję,że będziesz pisał sprawiedliwie ;) :).

Co do zerg na kesh - fajnie,że na nowo w jakiś dzień można się pogonić z kimś bo ostatnie tygodnie to tylko duele były.
Macintosh widzę,że coś cię rozpiera heeh - bravo - zadowoleni dłużej grają(ale zauważ,że nie wszyscy lubią zergi ,a jeśli chodzi o Polan nikt nie zmusza do uczestnictwa w czym kolwiek).
Transfery trochę zamieszały,nudzący się poszli sprawdzić jak wygląda tam "gdzie Nas nie ma" wieści pewno przekażą :).
Reszta ma zamiar przeczyścić T3(narazie trzeba opracować skuteczne taktyki - 60% pani H. to mało :() .
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:01 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Sprawiedliwy napisał(a):
Widzieliście jak przez ostatni czas HH się zeszmaciło? Od czasu połączenia z QPO wprowadziło tam zlamiałą atmosferę, zarazili całą gildie jakąś gównianą dotę. Potem wapniaki przyszły i się stali pr0, niektórzy do tej pory nie rozgryźli do końca swoich skili a są już full epik. I na co to było? Jak jakiś tam rdzeń HH odszedł do Aiona to nie lepiej było zahibernować HH w AoC? Zamknąć i otworzyć jak wszyscy się zawiedli super Aionem? Teraz szkoda wywalać takich wapniaków, ahh. Szkoda dobrej gildi, dawniej przynajmniej jak walczyłem z HH to widziałem – Zgrani ludzi, znający grę(chociaż nie wszyscy byli normalni), a teraz? Lamerstwo, noobostow, casual, chaos (nawet na prostych manewrach na kesz)


Pozdrwo.
ex-Rothat gracz (dobrze ze teraz transfery były:P)


a Tyś kto zaś?


jak to kto, następny troll z Polan któremu się nudzi....

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:35 
Cytuj  
@up
mówisz? kolejny, któremu brak odwagi by się podpisać..., a co do wczorajszej Kashaty, cóż..., jest sporo prawdy w tym co napisał - niestety


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 4
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:50 
Cytuj  
Jakich Polan? Co myśle o nich? Polanie bez QPO by dalej byli na wymarciu, serwer by ich nie znal, nie mowiac juz siegach. Do tego potrzbuja 100 sojuszów zeby cokolwiek zdziałać nawet z gildia w ktorej teraz jestem. Maja góra 20 ogarniętych graczy jeśli chodzi o AoC, z czego 'normalnych' i 'na poziomie' może jest 5 max. I tutaj mój komentarz się kończy dt. Polan - Nie ma sensu pisać czegoś co jest oczywiste i co zostało powiedziane.

Wracając do HH - Chcialem sprostowac. Panowie z Omegi tez wydaje sie ok i ogarnięci, maja dystans do gry, znaja swoje klasy, w porównaniu do większości nowego skladu z HH x_X


Posty: 15
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 17:55 
Cytuj  
A już zacząłem wierzyć że wspólnie ponad podziałami zjednoczymy się przeciwko wspólnemu wrogowi Funcomowi. Odłóżcie na bok spory (przynajmniej na forum) i razem tak dopierdolmy FC żeby w końcu nas zauważyli.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:02 
Cytuj  
Ale FC jest niewinny :< Odpowiedzialność za całą sytuację ponosi polski wydawca - CDP. Nie umieją się porządnie dogadać, wywalczyć naszych praw, zatrudnić odpowiedniej ilości kompetentnych osób do obsługi gry i klientów.

Jak grałem na EU to mnie nikt nie pytał skąd jestem i dlaczego, po prostu miałem takie same prawa jak inni.


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.


Posty: 15
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:31 
Cytuj  
Nikt nie wie na jakich warunkach została podpisana umowa między CDP a FC i wątpię żeby FC dało pełną kontrole i dowolność w ilości GM i ludzi od suportu CDP bo to w końcu ich gra i im psują opinię. FC przymykając oko na CDP i na nas staje się współwinne.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 19:54 
Cytuj  
Zawsze jest opcja, że po prostu nie są do końca świadomi tego jak się sprawy mają, a jeżeli czegoś nie zrobimy to też nigdy się nie dowiedzą ;)


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.