mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 13:35 
Cytuj  
Ani lans ani flex. Jak jest się gildii mix US/EU i w głosowaniu przeważa opcja Us to cóż...trzeba się dostosować :) A poza tym US startuje 3 dni przed EU :>
Są 2 bety. General, trwająca cały czas i technical "włączana" raz na parę tyg.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:25 
Cytuj  
Czy jak teraz zapisze sie do bety to jest jakas realna szansa ze sie dostane:P(fak fakte , beta juz trwa:E) .Chyba ze pomoze mi moja specyfikacja kompa ale skoro bete i tak okroili :/(w crysisie na high 36 fps:P w dx 10 of coz)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:51 
Cytuj  
Na styczeń devsi zapowiedzieli coś "dużego" jeśli chodzi o betę, testowanie sieges itd. A to oznacza albo masowe zaproszenia albo już open betę. Jedynym pewnikiem jest fakt, iż prędzej lub później będzie open beta. A specyfikacja kompa czy też termin zapisania się jak niesie doświadczenie nie mają znaczenia przy zaproszeniach do bety żadnego mmorpg. Ja mam jedynie nadzieję, iż dotrzymają marcowego terminu wydania z przynajmniej miesięczną open betą.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:58 
Cytuj  
jeśli z abonamentami będzie jak np. w EVE, że w europie płaci się w euro, a w USA tyle samo, tyle, że w USD, to ja pewnie też na US serwery pójdę - zwyczajnie ze względów ekonomicznych :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 12:44 
Cytuj  
Ja jestem tylko ciekaw kiedy nastapi ta premiera .Produkt mial byc niby gotowy na gwiazdke , premiera pod koniec marca , ale z tego co czytam na forum to moze sie okazac ze poczekamy zapewne do maja jesli open beta sie spozni - albo jesli w ogole nastapi :P .Mi sie tam nie spieszy , wole poczekac i dostac dopracowany produkt do reki niz dostac cos wczesniej ale z bugami i czekac potem na jakies patche :) .Jak dostane sie do bety (co mam nadzieje nastapi w nidlugim odstepie czasu) to zobacze na wlasne oczy jak bardzo conanowi brakuje do mojego idealu :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 13:04 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja jestem tylko ciekaw kiedy nastapi ta premiera .Produkt mial byc niby gotowy na gwiazdke , premiera pod koniec marca , ale z tego co czytam na forum to moze sie okazac ze poczekamy zapewne do maja jesli open beta sie spozni - albo jesli w ogole nastapi :P .Mi sie tam nie spieszy , wole poczekac i dostac dopracowany produkt do reki niz dostac cos wczesniej ale z bugami i czekac potem na jakies patche :) .Jak dostane sie do bety (co mam nadzieje nastapi w nidlugim odstepie czasu) to zobacze na wlasne oczy jak bardzo conanowi brakuje do mojego idealu :P

ja już mam taką "nadzieję" od paru miesięcy i dupa :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 13:08 
Cytuj  
Gdyby ten produkt mialby byc gotowy w marcu, to wiedzielibysmy o nim sporo wiecej, a NDA byloby juz zniesione. Premiere przeloza, bo Funcom oglosil kiedys, ze drugi raz gry skonczonej w polowie wydawac nie bedzie (AO).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 13:19 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Gdyby ten produkt mialby byc gotowy w marcu, to wiedzielibysmy o nim sporo wiecej, a NDA byloby juz zniesione. Premiere przeloza, bo Funcom oglosil kiedys, ze drugi raz gry skonczonej w polowie wydawac nie bedzie (AO).


Tego się właśnie obawiam ;/ Jeśli przełożą to w ciągu najbliższego tyg max dwóch. I pewnie na wrzesień. Ale wciąż mam nadzieję :) i trzymam za słowo niejakiego Jorgena Tharaldsena szczycącego się funkcją Product Director twierdzącego, iż nie mogą sobie pozwolić na kolejne przesunięcie...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 15:31 
Cytuj  
Powiem tak:AoC ma szanse sporo namieszac ale musi byc dopracowany do granic mozliwosci .Wowa nie pokona -ale nie o to chodzi przeciez bo gra mierzy w zupelnie inny połap wiekowy .Jesli system walki bedzie taki jak obiecuja, czyli cos wiecej niz wciskanie w odpowiednim czasie 1-9(mam nadzieje ze wkrotce przekonam sie o tym w praktyce) , jesli uda im sie stworzyc na tyle interesujacy swiat aby jego eksploracja sprawiala sporo przyjemnosci ,i dadza nam wolna reke przy kreacji postaci (tzntych dodatkowych specjalizacji bedzie wiecej niz kilka , ponoc ma byc ich kilkadziesiat) , to kupie na pewno .Swoja droga dziwi fakt iz strasznie malo osob sie wypowiada o samej grze (rozumiem ze NDA ale bez przesadyzmu:P).A jesli nawet przeloza premiere to moze imo poprawic troche sprawe bo bardziej dopracowany produkt = wiecej frajdy z gry:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 16:16 
Cytuj  
NDA to jedna sprawa, ale zawsze jakies przecieki byly, sa i beda. O Warhammerze Online mozna sie naprawde wiele rzeczy dowiedziec (tez przeciez maja NDA, a beta jest we wczesniejszej fazie niz ta Conana). Wiec albo tych testerow jest tylko paru i siedza cicho, albo nie ma o czym opowiadac i czym sie chwalic (dla dobra nas wszystkich, lepiej, zeby to byl ten pierwszy powod, bo jesli gra naprawde ma wyjsc w przeciagu dwoch miesiecy, to powinna byc juz gotowa).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 17:08 
Cytuj  
Obawiam sie ze poslizgi z premiera beda glownie w celu marketingowym, wiadomo ze premiera dodatku do WoW-a i Warhammera nie jest dobrym pomyslem na start kolejnej gry, mozliwe ze sztucznie opozniaja bete.

Druga sprawa to trafienie do wiekszej ilosci graczy z przecietnym sprzetem, mimo ze standartem na zachodzie jest komp wystarczajacy na duzo lepsza gre niz conan to jednak kazdy liczy na masowego odbiorce, a tu juz nie jest tak dobrze ze sprzetem.

Premiera w marcu moze miec oplakany efekt jesli dodatek do wow-a bedzie po tym okresie, najlepszy moment to miesiac dwa po premierze WotLK i tak chyba celuje Warhammer.
Napewno jesli na rynku bedzie w podobnym okresie tyle premier nowych tytulow to ktos polegnie bo nie ma szansy na utrzymanie sie tylu gier na znosnym poziomie zaludnienia, a dobrze wiemy ze jesli malo ludzi gra to dodatkow zniecheca to innych.

Brak info i przeciekow z bety sprawia ze nie ma tak duzego zainteresowania, skrajnie negatywnym przykladem byl vanguard i wiemy jak to odbilo sie dodatkowo na tej grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 17:42 
Cytuj  
Juz to chyba pisalem gdzies, ale jesli wydadza te gre w marcu, to bedzie not-that-massively multiplayer online failure.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 22:19 
Cytuj  
Ja tylko dodam jeszcze, że beta keys chodzą po 300$...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 02:15 
Cytuj  
Hmmm tak btw nie chce ktos kluczyka pozyczyc/wydac albo cos ;p .Bo pewno na dostanie bety do warhammera nie ma szans:E ...A do AoC nawet linka z potwierdzeniem meila jeszcze nie dostalem ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 12:09 
Cytuj  
w jakim Ty świecie żyjesz :D

betakeje chodzą po 300$, chętnych setki tysięcy, a Ty chcesz pożyczyć/dostać hie hie


_________________
. . .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 19:44 
Cytuj  
Zycie nauczyło mnie że zawsze warto prubowac każdej opcji:D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 19:46 
Cytuj  
Próbuj próbuj, może Ci się poszczęści. Pozdrawiam V. :lol:

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 19:55 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Próbuj próbuj, może Ci się poszczęści. Pozdrawiam V. :lol:

Którego V ?:) Napisałbyś lepiej coś o becie:)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 20:16 
Cytuj  
Va. tego V. :lol:

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 sty 2008, 21:36 
Cytuj  
Co nie zmienia faktu, że mógłbyś podzielić się wrażeniami...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.