mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 19:14 
Cytuj  
Embe, ale wtedy traci sie przyjemność z gry, jak masz coś takiego za free. A jak masz perspektywę, że musisz to zdobyć ciężką pracą, to masz motywację do dalszej gry.


_________________
...


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 20:16 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Embe, ale wtedy traci sie przyjemność z gry, jak masz coś takiego za free. A jak masz perspektywę, że musisz to zdobyć ciężką pracą, to masz motywację do dalszej gry.

Niby tak ale.. pracę jedną to ja już mam a przyjemność.....? no offence :)


_________________
Germion, GM Twierdza AoC
http://twierdza.org.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2008, 21:56 
Cytuj  
hehe... widze ze schematy z WoW-a sa mocniejsze, a jesli np takie mounty beda banalnie latwe do zdobycia tak samo jak itemki to wtedy bedzie placz ze jednak itemizacja z WoW-a jest super ? :)

Za duzo teoretyzujemy, nikt nie wie jak bedzie w dniu premiery wygladala mozliwosc kupna mountow, konie zwykle sa od 40lvl i to jest tylko pewne, nawet nie znamy ceny, nie wspominjac o mamutach i rhino, samei plotki nie wystarcza by twierdzic ze bonus w postaci mamuta to plus lub minus.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 07:35 
Cytuj  
WSZYSTKIE mounty beda od 40 levelu, nawet te z preordera. Jest to wyraznie wyjasnione na fourm Conana. Od 1 levelu bedzie tylko ta jakas badziewna torba i te smieszne itemki z edycji CE.
Mounta z pre-ordera sie dostanie, ale uzyc bedzie mozna od 40 levelu.


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 07:59 
Cytuj  
no i pewnie ten preorderowy mamooth bedzie mial tylko inny kolorek skory niz normalne mamoothy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 09:57 
Cytuj  
Lil napisał(a):
no i pewnie ten preorderowy mamooth bedzie mial tylko inny kolorek skory niz normalne mamoothy :)
to kiepsko bo każdy bedzie wiedział ze go nie farmiles co uważam za wiekszy prestiż :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 09:59 
Cytuj  
I jego dzienny urobek bedzie wiekszy i w innym kolorze :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 10:03 
Cytuj  
mam własne zdanie, możesz mieć swoje :wink:


_________________
psn

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 10:23 
Cytuj  
Zamówiłem sobie gre na www.game.co.uk , czy teraz mogę zamówić drugą gre z innym adresem dostawy czy wszystko przyjdzie na jeden?

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 13:46 
Cytuj  
dobra wiadomosc dla chacych nabyc CE :)

http://www.game.co.uk/PC/RolePlaying/Ma ... s-Edition/

wyglada na to ze dodali mounty do versji CE!:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 14:00 
Cytuj  
giwera napisał(a):
dobra wiadomosc dla chacych nabyc CE :)

http://www.game.co.uk/PC/RolePlaying/Ma ... s-Edition/

wyglada na to ze dodali mounty do versji CE!:)

yyy, przecież była od początku mowa o mountach w CE


_________________
Obrazek

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 14:19 
Cytuj  
giwera napisał(a):
dobra wiadomosc dla chacych nabyc CE :)

http://www.game.co.uk/PC/RolePlaying/Ma ... s-Edition/

wyglada na to ze dodali mounty do versji CE!:)



Game Exclusive. Also includes 8 extra inventory slots. Limited offer while stocks last. Item will be emailed out on launch day. Customers who have already pre-ordered this game will also receive the bonus offer. This offer is valid against the standard edition only. This offer finishes on release of the game.

O ile dobrze czytam to obowiązuje to tylko zwykła edycję. Też pomyślałem, że dają mounta z CE tak pomyślałem jak zobaczyłem mamuta i CE ale potem przeczytałem tekst napisany maczkiem =]

EDIT: Wysłałem im pytanko o early access key i o termin ewentualnej wysyłki samego pudełka, narazie zero odzewy ( 4 dni czekam )

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 15:48 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
yyy, przecież była od początku mowa o mountach w CE

No wlasnie nie.

Na poczatku bylo tylko ze mounty w normalnym preorderze i nawet na oficjalnym forum ludzie pisali ze zamawiaja CE + normal preorder dla mounta.


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 18:28 
Cytuj  
giwera napisał(a):
Varenthin napisał(a):
yyy, przecież była od początku mowa o mountach w CE

No wlasnie nie.

Na poczatku bylo tylko ze mounty w normalnym preorderze i nawet na oficjalnym forum ludzie pisali ze zamawiaja CE + normal preorder dla mounta.


tzn bylo bardzo niejasno
http://www.ageofconan.com/order_UK.html
z tego np wynikalo ze niby sie naleza

w sklepach bylo tylko przy wersji zwyklej
taki informacyjny bajzel

mam nadzieje ze wersja na sendicie tez ma te bonusy

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 18:30 
Cytuj  
CDP wreszcie ma pre-ordery.

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9w3eGe5

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 18:32 
Cytuj  
Ani słowa o early access z gram.pl.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 18:34 
Cytuj  
Jest ale to "Ważna informacja:
Dzięki kluczowi będziesz mógł zagrać już 3 dni przed premierą - wystarczy wykupić dostęp o wartości 5 USD na stronie Funcom. Otrzymasz też bonusy: pas zwiększający pojemność ekwipunku oraz dodatkowego wierzchowca - do wyboru War Mammoth i Killer Rhino." :) Ciekawe czy kazdy moze sobie ten dostęp kupić?

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 18:45 
Cytuj  
oooooo my bad xD

*

Posty: 62
Dołączył(a): 4.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 18:49 
Cytuj  
ultima ma w swojej ofercie prepaidy. Ale jak narazie jest to goła gra bez żadnych bonusów :( A co do CDP to musiel;i dodać dzisiaj około południa bo rano jeszczwe nic nie było :)


Ostatnio edytowano 22 kwi 2008, 18:50 przez Pelan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2008, 18:50 
Cytuj  
Zamowienie zlozone. Mam nadzieje, ze nie dadza dupy i gra bedzie na czas. Co do pasa na start 3 dni wczesniej to rozumiem jest dla wszystkich preorderowcow.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.