mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 13:52 
Cytuj  
zgodzę się ,że nazwy itemów po angielsku brzmią może fonetycznie ładniej ( i bardziej szpanersko) - ale język polski to po prostu NASZ język i pisanie, że ang>> pol jest żenujące - to po co tu zaglądacie jak tu wszyscy piszą w tym brzydkim języku?

dla mnie dupa>> ass :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 14:14 
Cytuj  
już chętniej bym na ruskim realmie pograł aby języka poużywać, niż na pl się z tysiącami eloziomków męczyć.

jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wyjdzie i jak tak na prawdę ostatecznie będą wyglądać serwery pełne polaków ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 14:27 
Cytuj  
Co za głupoty wypisujecie, że rzeczywiście, można by pomyśleć że granie na polskim serwie to głupota

@Nishruu
Z dupy porównanie, do tego rózga, jaka rózga pff

RufeN napisał(a):
już chętniej bym na ruskim realmie pograł aby języka poużywać


n/c

RufeN napisał(a):
niż na pl się z tysiącami eloziomków męczyć.


Właśnie fajnie...ahhh...ile dramy, pomarzyć dobra rzecz

RufeN napisał(a):
jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wyjdzie i jak tak na prawdę ostatecznie będą wyglądać serwery pełne polaków ;)


Jak na Burning Legion, tylko że, brak szwedów, turków i innego robactwa

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 15:09 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Vallador napisał(a):
Mam wrazenie, ze zarowno to obnizenie abonamentu jak i zlikwidowanie bariery jezykowej wydatnie przyczyni sie do zaludnienia ich dzieciakami...


Mowisz tak jakby teraz nie bylo dzieciakow :)

a co do polskich nazw itemow, np. zobaczcie jak piekne sa polskie nazwy znanych mieczy:



polowa z tych, ktore wymieniles to nazwy wlasne, lub nie przetlumaczone z ang, wiec o co ci chodzi? jak zwykle pierdolniesz glupote i myslisz, zes fajny. gg


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...


Ostatnio edytowano 1 maja 2008, 15:13 przez Duven, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 15:11 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
już chętniej bym na ruskim realmie pograł aby języka poużywać, niż na pl się z tysiącami eloziomków męczyć.

jestem bardzo ciekawy jak to wszystko wyjdzie i jak tak na prawdę ostatecznie będą wyglądać serwery pełne polaków ;)


Takie same eloziomki sa w rosji i innych krajach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 15:40 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
słowo klucz : serwery
wiec jest nadzieja na serwer także RPG PvX
gdzie nie ma szans na ziomków XXXPL


przy gównianym supporcie GMów (a większość ludzi się właśnie takiego spodziewa) będzie tam takich ziomków cała masa ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 15:52 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Bartlem napisał(a):
słowo klucz : serwery
wiec jest nadzieja na serwer także RPG PvX
gdzie nie ma szans na ziomków XXXPL


przy gównianym supporcie GMów (a większość ludzi się właśnie takiego spodziewa) będzie tam takich ziomków cała masa ;)

Ja chetnie zostane GM polskiej wersji.
Tylko zadnych ogloszen ze zatrudnia nie widac :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 19:48 
Cytuj  
nie bardzo kapuje problemu niektórych - AoC opiera się na grze w gildiach- to jakich ludzie będziecie w nich mieli zależy od Was- dzieciaków nie przyjmować i po sprawie- będą tworzyli mięso armatnie dla innych do klepania

przeszkadza wam jak ktoś ma nicka RysiuPL? - a niech ma, już wolę taki niż xxx11111xxxx i w tym stylu, a często "angielskie" nicki są przekleństwami i obrażliwe - ale to juz w porządku bo kissmyass jest w inglisz - hipokryci z co poniektórych- a , że jakiś baran napisze na czacie - eloziomzapodałbyskasyrodakowi - to się udaje ,że to nie do mnie i już

z nazwami itemów w grze z obcokrajowcami może być problem to fakt, ale przyczepianie się co do samych nazw to już kwestia gustu

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 20:46 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

przeszkadza wam jak ktoś ma nicka RysiuPL? - a niech ma, już wolę taki niż xxx11111xxxx i w tym stylu, a często "angielskie" nicki są przekleństwami i obrażliwe - ale to juz w porządku bo kissmyass jest w inglisz


Dobrze mówisz. Niektórzy ludzie noszą koszulki z napisem I am stupid bo to fajne i po ang ale koszulki z napisem Jestem głupi w życiu by nie założyli bo to obciach

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 08:41 
Cytuj  
A ja jak zagram w AoC to wolę eng ver. Błedęm było, że dawno temu kupiłem sobie Diablo 2 w wersji PL. Więcej razy tego błędu nie popełnię.
Nie że polskiego języka nie lubię, ale wolę czytać po angielsku i przy okazji ćwiczyć ten język. Prawdę mówiąc to przez gry RPG po angielsku trochę mi się podniósł skill w angielskim. No i też przez gadanie w grze z ludźmi z europy po angielsku.
Sam mam znajomą co nigdy się angielskiego w szkole nie uczyła, a przez oglądanie filmów i gry anglojęzyczne coś załapała i teraz jak coś do niej mówię po angielsku to rozumie!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 09:04 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
nie bardzo kapuje problemu niektórych - AoC opiera się na grze w gildiach- to jakich ludzie będziecie w nich mieli zależy od Was- dzieciaków nie przyjmować i po sprawie- będą tworzyli mięso armatnie dla innych do klepania

przeszkadza wam jak ktoś ma nicka RysiuPL? - a niech ma, już wolę taki niż xxx11111xxxx i w tym stylu, a często "angielskie" nicki są przekleństwami i obrażliwe - ale to juz w porządku bo kissmyass jest w inglisz - hipokryci z co poniektórych- a , że jakiś baran napisze na czacie - eloziomzapodałbyskasyrodakowi - to się udaje ,że to nie do mnie i już

z nazwami itemów w grze z obcokrajowcami może być problem to fakt, ale przyczepianie się co do samych nazw to już kwestia gustu

To dlaczego niemcy nie maja HelgaGR, albo brytyjczycy JohnGB ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 09:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To dlaczego niemcy nie maja HelgaGR, albo brytyjczycy JohnGB ?


maja i to bardzo duzo... na BLu kupa ludzi lata z nickami SvenSWE albo LuluNL :)

nooby sa wszedzie :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 09:45 
Cytuj  
Lil napisał(a):
iniside napisał(a):
To dlaczego niemcy nie maja HelgaGR, albo brytyjczycy JohnGB ?


maja i to bardzo duzo... na BLu kupa ludzi lata z nickami SvenSWE albo LuluNL :)

nooby sa wszedzie :>

Na BL nigdy mnie nie bylo :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 4
Dołączył(a): 25.03.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 10:10 
Cytuj  
Dobrze mówisz. Niektórzy ludzie noszą koszulki z napisem I am stupid bo to fajne i po ang ale koszulki z napisem Jestem głupi w życiu by nie założyli bo to obciach]

sam jestes obciach, wstydzisz sie swojego ojczystego jezyka , ja lubie ang, niem, jakikolwiek ,ale moj ojczysty jezyk jejst dla mnie najfajniejszy, w zadnym jezyku nie potrafie tak wyrazic tego co mysle, z tym sie urodzilem i tak zostanie, ty tez tak masz ale uwazasz ze to obciach...naucz sie szanowac siebie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:21 
Cytuj  
zepu napisał(a):
Dobrze mówisz. Niektórzy ludzie noszą koszulki z napisem I am stupid bo to fajne i po ang ale koszulki z napisem Jestem głupi w życiu by nie założyli bo to obciach]

sam jestes obciach, wstydzisz sie swojego ojczystego jezyka , ja lubie ang, niem, jakikolwiek ,ale moj ojczysty jezyk jejst dla mnie najfajniejszy, w zadnym jezyku nie potrafie tak wyrazic tego co mysle, z tym sie urodzilem i tak zostanie, ty tez tak masz ale uwazasz ze to obciach...naucz sie szanowac siebie

Wyjdz. Znajdz sobie forum odpowiednie dla siebie. Nic ci do tego co kto uwaza za najfajniejszy jezyk. Ja polskiego nie lubie, wole angielski.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:27 
Cytuj  
Skoro 80% z was woli angielski to co wy kurwa robicie na polskim forum? Na MMORPG.com żadnego pr0 usera stąd nigdy nie widziałem - ciekawe dlaczego?

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:44 
Cytuj  
inside napisał(a):
To dlaczego niemcy nie maja HelgaGR, albo brytyjczycy JohnGB ?


Chyba HelgaDE?

inside napisał(a):
Wyjdz. Znajdz sobie forum odpowiednie dla siebie. Nic ci do tego co kto uwaza za najfajniejszy jezyk. Ja polskiego nie lubie, wole angielski.


Ja pitolę, ale jesteś pr0. Wiem, że teraz moda na angielski, ale z takim głupim pozerstwem to się jeszcze nie spotkałem. Jeśli tak nie lubisz polskiego, to co tu jeszcze robisz? 2,5k postów, współczuję bólów, jakich niewątpliwie musiałeś doznawać pisząc tutaj. Męczennik kur*a.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:56 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
inside napisał(a):
Wyjdz. Znajdz sobie forum odpowiednie dla siebie. Nic ci do tego co kto uwaza za najfajniejszy jezyk. Ja polskiego nie lubie, wole angielski.


Ja pitolę, ale jesteś pr0. Wiem, że teraz moda na angielski, ale z takim głupim pozerstwem to się jeszcze nie spotkałem. Jeśli tak nie lubisz polskiego, to co tu jeszcze robisz? 2,5k postów, współczuję bólów, jakich niewątpliwie musiałeś doznawać pisząc tutaj. Męczennik kur*a.


to forum w pozerstwie zaczyna przebijac battlenet :) Niezle mozna sie posmiac z tych pro anglikow wstydzacych sie polskiego :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 11:59 
Cytuj  
Ale teraz podobno przewiezli polskim anglikom zmywaki do holandii, na youtube sa juz filmiki jak przebieraja ubrania na smietnikach.

Ja czekam na polska wersje i z checia wlacze lub wylacze ta opcje jesli taka bedzie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 12:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale teraz podobno przewiezli polskim anglikom zmywaki do holandii, na youtube sa juz filmiki jak przebieraja ubrania na smietnikach.

Ja czekam na polska wersje i z checia wlacze lub wylacze ta opcje jesli taka bedzie.


pl wersja bedzie dzialala tylko na PL serwerach, na kupionym w maju kleincie bedzie mozna grac na PL serwerach ale z gra po angielsku (info z podcasta na gram.pl).

btw embe Warcry juz zdecydowalo czy bedzie gralo na eng czy na pl?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.