mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 10:18 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
iniside napisał(a):
Gilrad napisał(a):
W Conanie na uznanie tylko marketing zasługuje.

Po tych 2 tygodniach rozczarowań przypomniałem sobie o Vanguardzie przeglądając fora widzę, że gierka zrobiła postępy. Tam poczekam na Warhamera

Lepiej w EQ2 grac tbh.
Na serverach PvP sa ludzie i mozna golda lootowac.

również z czystym sumieniem mogę polecić eq2,ale tylko pod warunkiem że ktoś woli coś bardziej złożonego i rozbudowanego niż wow, oczywiście tak kolega radzi serwery pvp bo na pve pewnie teraz bardzo mało osób gra
tym bardziej że chyba teraz do końca miesiąca można za darmo pograć (coś w topiciu o eq2 prawdopodobnie wspominali) :)


Serwery pvp us, rp us i pve eu mają ciągle najwyższy load i gra bardzo dużo ludzi. Polaków gra zdecydowanie najwięcej na pve eu Runnyeye i może jeszcze parę osób znajdzie się na pvp Nagafen. Gra za darmo + wszystkie dodatki gratis jest ponad miesiąc jeszcze, bo do końca lipca. Dotyczy to wszystkich zawieszonych kont w co wliczają się także konta trailowe, jeżeli były zakładane przed majem 2008.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 17:43 
Cytuj  
[/quote]taki marketing działa jednorazowo[/quote]

Młody człowiek to podatny grunt, jak mu się powtarza, że nie ma lepszej gry od Conana a cała reszta niezgadzających się z tą opinią to dziecinni fanboje WoWa i dodatkowo ogłosi, że to dla dorosłych, to osobiście mam wątpliwości
czy to zadziała tylko jednorazowo :)

Dzięki za info o EQ2 pewno też zerknę, fajnie, że ta gra żyje po tylu latach i ma się nieźle choc Vanguard też podobno nabrał rozpędu (autopathe ważą coś ok 2 g )

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 18:47 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
do Vanguard-a (autopathe ważą coś ok 2 g )


teksturki zmieniają?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 19:29 
Cytuj  
Dzięki za info o EQ2 pewno też zerknę, fajnie, że ta gra żyje po tylu latach i ma się nieźle

EQ to ich flagowy produkt, wiec dbaja o niego. Nie jestem w stanie rozgryzc ich posuniec odnosnie VG, bo moglby okazac sie gra duzo lepsza od EQ2.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 22:29 
Cytuj  
Dwa dni temu zalogowałem się do VG i wyskoczył mi komunikat (już w samej grze, żeby było jasne): "wykryto nieskompilowane zasoby, czy chcesz je teraz skompilować?" i to właśnie dodał jeden z ostatnich patchy, rychło w czas :lol:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 13:35 
Cytuj  
Grałem od premiery i po pierwszym, darmowym miesiącu cofnąłem subskrypcje. Dojechałem do 56 poziomu i gra mi zbrzydła. Rozumiem, że w nowym MMO, rzeczy w rodzaju balansu klas, czy contentu w end game są dalekie od ideału, ale w AoC nie ma w zasadzie ani jednego, dopracowanego tematu. Nawet te zupełnie podstawowe, fundamentalne i czysto techniczne sprawy, jak engine graficzny, brak contentu w trakcie levelowania, zbugowane skille/spelle/featsy, leżą. Może za parę miesięcy ta gra przestanie przypominać płatną betę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2008, 15:32 
Cytuj  
Nie narzekaj, juz leci T2 set dla grindfesta-shinny-fans.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 09:59 
Cytuj  
wlasnie konczy mi sie pre-paid WoW i mam dylemat:
kupic AoC czy kolejne 2 miesiace warcrafta czy moze odpoczynek zrobic i poczekac na Lich King ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 11:28 
Cytuj  
odpowiedz jest prosta: skad my to kurwa mamy wiedziec? cos z toba nie tak or smth?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 11:40 
Cytuj  
Postal napisał(a):
odpowiedz jest prosta: skad my to kurwa mamy wiedziec? cos z toba nie tak or smth?


:D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 12:27 
Cytuj  
Jakie pytanie taka odpowiedź...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 15:19 
Cytuj  
Postal napisał(a):
cos z toba nie tak or smth?

widocznie chyba tak....zadajac pytanie glupi myslalem ze ktos na forum kto kupil i gral miesiac w AoC wypowie kilka zdan zdecydowanie na plus lub minus porownujac obie gry :(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 15:25 
Cytuj  
marcinas napisał(a):
Postal napisał(a):
cos z toba nie tak or smth?

widocznie chyba tak....zadajac pytanie glupi myslalem ze ktos na forum kto kupil i gral miesiac w AoC wypowie kilka zdan zdecydowanie na plus lub minus porownujac obie gry :(


A ja głupi myślałem że jak człowiek potrafi się zarejestrować, nawet potrafi napisać posta to będzie potrafił przeglądnąć kilka tematów na temat danej gry gdzie znajdziesz mnóstwo recenzji albo skorzystać z googla, a jednak niekoniecznie. Zresztą co to jest te 100zł, kup, wypróbuj :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 17:42 
Cytuj  
Mozna tu poczytac troche wartosciowych postow, gdzie znajdziesz mini-recenzje i rzeczywiste pierwsze wrazenia graczy. Do tego wydaje mi sie, ze duzo mozna wywnioskowac z ciagle trwajacych dyskusji.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 17:47 
Cytuj  
w skrócie AoC to nie WoW i nigdy WoW-em nie będzie, więc wszyscy Ci co liczyli, że AoC będzie czymś na kształt WoW 1.5 czy nawet WoW 2 już odpadli i poszli pisać gdzie indziej.
I z drugiej strony WoW to nie AoC i nigdy AoC-em nie będzie, nawet nowy dodatek (jakiś Lich King tak?) tego nie zmieni.

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 21:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
A ja głupi myślałem że jak człowiek potrafi się zarejestrować, nawet potrafi napisać posta to będzie potrafił przeglądnąć kilka tematów na temat danej gry gdzie znajdziesz mnóstwo recenzji albo skorzystać z googla, a jednak niekoniecznie. Zresztą co to jest te 100zł, kup, wypróbuj :P

wlasnie skasujcie to forum przeciez mamy google - super rozumowanie


_________________
Nat is fat

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 21:38 
Cytuj  
nattehfat napisał(a):
MagPS napisał(a):
A ja głupi myślałem że jak człowiek potrafi się zarejestrować, nawet potrafi napisać posta to będzie potrafił przeglądnąć kilka tematów na temat danej gry gdzie znajdziesz mnóstwo recenzji albo skorzystać z googla, a jednak niekoniecznie. Zresztą co to jest te 100zł, kup, wypróbuj :P

wlasnie skasujcie to forum przeciez mamy google - super rozumowanie


Nadinterpretujesz to co napisałem, stwierdziłem jedynie że niech poszuka na forum minirecenzji (zalety, wady AoC były wałkowane setki razy, nawet przez tych którzy niegrali w grę) albo żeby poszukał poprzez google ich, tyle.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 22:07 
Cytuj  
linknij jedna dobra recenzje porownujace owe dwie gry prosze ... no wiec ile? (ah oczywiscie z tego forum)


_________________
Nat is fat

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 12:19 
Cytuj  
Zadziwiający hype związany z grą ustąpił zadziwiającej ciszy na forum:) Czy AoC to fail roku czy też zwykłe rozczarowanie?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 12:27 
Cytuj  
jaki FAIL ?
to płatny beta-test tylko w tym przypadku to Ty płacisz


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.