mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 12.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 15:28 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Ferago napisał(a):
druzil napisał(a):
haha ,te strzalki oznaczaja sile pancerza w tym miejscu, wlasnie tam nie uderzac ;p


No właśnie, dobrze ze zapytałem. Grałem nie mając o tym większego pojęcia, nie ma powodu do śmiechu ponieważ i tak wciskałem zazwyczaj przyciski na pałę :P
chodzi o to że nie masz wpływu jaką strzałka kończysz kombo.
jeśli grasz vs jakaś klasa to posiadając wiedze jaka strzałka konczy najsilniejsze kombo tej klasy możesz z góry ustawić sobie na tą strone tarcze, podobno te tarcze BARDZO zmniejszają dmg jesli w nie idzie cios.


Dlatego ludzie z czasem wypracuja albo add-on jakis ktory bedzie sam zmienial shielda w zaleznosci od klasy jaka masz na targecie (w zaleznosci od tego gdzie najmocniej bije dana klasa)
albo sami ludzie rozkminia ze na taka klase trzeba sie shieldawac tu i tu


_________________
s4ndm4n.com
clanfire.org
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not."

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 17:23 
Cytuj  
FiRe-S4ndM4n napisał(a):

Dlatego ludzie z czasem wypracuja albo add-on jakis ktory bedzie sam zmienial shielda w zaleznosci od klasy jaka masz na targecie (w zaleznosci od tego gdzie najmocniej bije dana klasa)
albo sami ludzie rozkminia ze na taka klase trzeba sie shieldawac tu i tu


Jesli nie daj panie boze ktos kiedys cos takiego zrobi to bedzie smierc dla tej gry, zreszta takie rzeczy w innych grach sa albo zablokowane albo traktowane jak third party program a to juz wiadomo co sie z takimi graczami robi.

Proponuje addon sam grindujacy kiedy sie jest w robocie albo rajdujacy za gracza to byloby cos.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 19:33 
Cytuj  
Programu botujące pojawią sie jak tylko okaże sie ze na tych botach mozna zarabiac tzn ze znajdą sie ludzie chcacy kupowac za realna kase gold/matsy/wylewelowane postaci taka jest brutalna rzeczywistosc...

Kto grał w Lineage 2 ten wie jak to wyglada, to własnie boty zabiły ta gre na oficjalnych serwerach.

Ehhhh... oby tak sie nie stalo z AoC.

btw
jak ktos sie postara to juz mozna znalesc programy do Combosów a


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 20:56 
Cytuj  
nie potrzeba nawet programow do kombosow..wystarczy np nostromo pad czy klawiaturka np g15 gdzie mozna porobic macra/ewentualnie nagrac sekwencje wciskania odpowiednich klawiszy :)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 21:05 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
nie potrzeba nawet programow do kombosow..wystarczy np nostromo pad czy klawiaturka np g15 gdzie mozna porobic macra/ewentualnie nagrac sekwencje wciskania odpowiednich klawiszy :)


nie wszytkich stac na G15 >> patrz na topic o sprzecie :(
a taki programik to za free :D

btw
sa juz nowe UI zrobione przed modów


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 21:16 
Cytuj  
LOL!
Buhuehuehue noi tyle na temat innowacyjnego systemu walki :p
I znowu wracamy do klik i idzie cios :P
No chyba, że twórcy zablokują to, obsługe wszelkch modów jak i "zdolności" tej klawiatury czy innych do tego przeznaczonych. Módlmy się oto bo jesli nie to ciężko to widzę :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 21:46 
Cytuj  
Farin napisał(a):
LOL!
Buhuehuehue noi tyle na temat innowacyjnego systemu walki :p
I znowu wracamy do klik i idzie cios :P
No chyba, że twórcy zablokują to, obsługe wszelkch modów jak i "zdolności" tej klawiatury czy innych do tego przeznaczonych. Módlmy się oto bo jesli nie to ciężko to widzę :P


tej i innych klawiatur nie da sie zablokowac, wysylaja bezposrednio do komputera sygnaly jakbys klawisze wciskal, musieliby wykrywac klawiature i ja calkiem blokowac co byloby niezgodne z prawem niestety

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 22:15 
Cytuj  
imo tworcy przekombinowali :< na uj robic na siole nowy dziwny sposob sterowania jak wymyslono dotad wiele sprawdzonych...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 22:16 
Cytuj  
klawiatur owszem nie mogą, ale już dodatkowy soft klawiatur owszem

*

Posty: 140
Dołączył(a): 3.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 22:26 
Cytuj  
Wiecie jak to dokladnie dzialaja w praniu te kombosy ?
Przecie wystarczy jakis inny parametr ktory bedzie zmienny od sytuacji (np korekcja kierunku ataku, czy odleglosci) w trakcie trwania komba i juz bedzie trzeba klikac recznie. Mam nadzieje ze tak to mimo wszystko bedzie, mimo ze rowniez mam mozliwosc zbindowania kombosow.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 22:29 
Cytuj  
Zainstalowałem w końcu, pograłem trochę... nie chce ktoś kupić konta z EA? :P

Jednak nie mam siły/ochoty/czasu/chęci na poznawanie kolejnego mmorpg od podstaw + chyba przyzwyczajenie do WoW jednak przekreśla dla mnie AoC (przynajmniej narazie).


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 22:41 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Zainstalowałem w końcu, pograłem trochę... nie chce ktoś kupić konta z EA? :P

Jednak nie mam siły/ochoty/czasu/chęci na poznawanie kolejnego mmorpg od podstaw + chyba przyzwyczajenie do WoW jednak przekreśla dla mnie AoC (przynajmniej narazie).

lol. Argument roku.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 00:02 
Cytuj  
Wiecie jak to dokladnie dzialaja w praniu te kombosy ?

Manualne wklikiwanie ma te przewage, ze mozesz sie caly czas poruszac (chociaz makrowanie nie zablokuje poruszania sie, ale ... czyt. dalej) i np. chwile opoznic "zamkniecie comba", jesli przeciwnik sie oddali, lub zdecydujesz sie zmienic cel. Poza tym o dzialaniu combosow/spelli pisalem w poprzednich swoich postach. Nie rozumiem w czym problem ogolnie, juz tak ludziom powykrecalo rece od tych noskillowych levelquestow, ze nie moga kliknac prostej sekwencji przyciskow _wyswietlanej na ekranie w czasie uzywania comba_?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 00:49 
Cytuj  
dla mnie problem w tym ze trzeba klikac ;/ mialem nadzieje na cos bardziej w stylu tpp hack & slash z konsol


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 06:24 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
dla mnie problem w tym ze trzeba klikac ;/ mialem nadzieje na cos bardziej w stylu tpp hack & slash z konsol
Odstaw leki albo się porządnie wyśpij Ash, a potem przeczytaj co napisałeś :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 07:06 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
Poziomka napisał(a):
nie potrzeba nawet programow do kombosow..wystarczy np nostromo pad czy klawiaturka np g15 gdzie mozna porobic macra/ewentualnie nagrac sekwencje wciskania odpowiednich klawiszy :)


nie wszytkich stac na G15 >> patrz na topic o sprzecie :(
a taki programik to za free :D

btw
sa juz nowe UI zrobione przed modów


Wiesz taka klawirke czy nostromo kupuje sie raz i uzywa do wielu gier zaczynajac od mmo po gry typu Counter strike etc:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 07:14 
Cytuj  
czy ktos moglby mnie uswiadomic w kwestii sneak attack?
dziala na mpby, ale czy rowniez na graczy?
i czy ktos skumal do konca fps system rangera? i ustawienia optymalne kamery/szybkie przelaczanie tpp - fps?
jak na razie jedyna metoda jaka znalazlem jest scrollowanie, potem strzal - gra przelacza sie wtedy w tryb tpp i juz w ogole nic nie widac dookola.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 07:35 
Cytuj  
sie martwicie tymi klawiaturkami :) przeciez te makra z klawiatury sa "proste", gorzej z programami wysylajacymi zdarzenia nacisniecia klawisza - tu naprawde mozna robic "ciekawe" rzeczy :)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 07:37 
Cytuj  
Tak jak tutaj kolega wyzej napisal, manualne wciskanie klawiszy ma ta zalete (cos czuje, ze pozniej to bedzie kluczowa kwestia), ze rozpoczecie komba mozna opoznic. Mozna wcisnac jakis skill, i za 2 sek (ktore mozna spozytkowac np. na podbiegniecie) dac strzalke w gore i dopiero wtedy combo sie wykona.

Jak dla mnie do zdecydowana przewaga nad tymi nagrywanymi kombinacjami klawiszy.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 08:16 
Cytuj  
Jak będą comba na 5 klawiszy, to wystarczy sobie zmakrować 4ry i ostatniego walnąć manualnie, co za problem.


_________________
Twój stary jest protection

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.