mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:36 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Czyli przyznales sie ze oszukujecie w grze. Teraz wypierdalaj razem z Szonem (Zerg) :)


Oszukujecie? Mowie za siebie. Nie stalem tam caly obleg i nie prulem do bezbronnych celow. Wspomnialem tylko ze zdarzylo to mi sie raz czy dwa i nie robilbym ze sprawy Fifki afery, gdyz Polanie tez korzystali z tego buga, a mimo wszystko jakie to ma znaczenie na calosciowy przebieg oblega?

Pomijajac ...

Z Szonem w jego krucjacie nigdy sie nie identyfikowalem. LUbie go osobiscie jako gracza, fajnie sie gada itd, ale zdanie na niektore tematy mamy odmienne. Tobie zas gratuluje umyslowej impotencji Panie McMaster. Widze tez oznaki nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem. O chamstwie nie wspomne. Mam nadzieje ze jestes jakims niezrzeszonym nieszczesnikiem i nie nalezysz do HH. Jak do tej pory wszystkich z HH uznawalem za spoko ludzi, szkoda byloby gdyby nagle trafil sie wyjatek.

Ale fakt reasumujac szkoda mojego czasu na dyskusje z infantylnymi bucami twojego pokroju - czyt. forumowymi prostakami co to pisza co im slina na jezyk przyniesie gdyz to nie real i przyslowiego liscia w kniape nie zgarna.

Pozdrawiam reszte, konczac swoj udzial w watku.


_________________
Obrazek

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:42 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Oszukujecie? Mowie za siebie. Nie stalem tam caly obleg i nie prulem do bezbronnych celow. Wspomnialem tylko ze zdarzylo to mi sie raz czy dwa


Przyznajesz ze 2 razy oszukiwales w ten sposob. Nie rob wiec wstydu gildii WarCry i sam wyjdz z niej (dla dobra uczciwych graczy).
Ale watpie ze to zrobisz, bo takie gnidy jak ty nie maja nawet jaj.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:46 
Cytuj  
Ale ja nie jestem w WAR CRY. A pozatym kim ty jestes by mi mowic co mam robic? Z War Cry? HH? Jakos cie nie kojarze forumowy wichrzycielu.

Siejesz fetor szkodzac tylko HH i Polanom. Ja osobiscie uznalbym to za prowokacje, ale szkoda zachodu. HH tez niech sie nie przejmuja. Szkoda na takich ludzi czasu. Ja przynajmniej nie mam urazy ani do HH ani do do nikogo. A ciebie McMaster nazwyczajniej mi zal.

Buziaczki malinowy chlopczyku

PS Co do syfienia to raczej wstyd powinno byc War Cry za ciebie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 gru 2009, 13:51 przez Doodec, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:47 
Cytuj  
Zarri zostaw Szonna, on zyje w innym swiecie i czesto nie panuje nad tym co pisze, a faktycznie w rozmowie z nim jest inaczej.

Szonn, poprostu nie powinienes wybierac tej formy komunikacji bo zawsze konczy sie to robieniem sobie wrogow.
Tak bylo tez pare tygodni temu jak pozegnales sie z WarCry i dolaczyles do Royal Legion po tym jak rozkreciles spora drame i udalo ci sie obrazic wiekszosc znajomych.
Nie dziwie sie ze szamotanina z Zerg/Szonn w roli glownej jest obecna tez tu, nie dajcie sie mu wkrecic bo jako pasjonat ma wiele mozliwosci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 14 gru 2009, 14:09 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:50 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Ale ja nie jestem w WAR CRY.


to zmien sygnaturke

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:50 
Cytuj  
To nie jest ktos z HH, to jest buc Zarri aka Huragan zwykla swinia forumowa.


Cytuj:
Moze na swieta by admini oddali Huraganowi jego pierwsze konto.

McMaster napisał(a):
Dobry pomysl, ale nie liczylbym na to.


McMaster napisał(a):
bo ja lubie chujowe fora z chujowymi moderatorami, mozna sie tu wyzyc



wiecej nie chce mi sie cytowac, zaloze sie tez ze to co dostalem dzis na PW tez jest od niego

Cytuj:
"Cze wiesz tez nie lubie Mattheusa:) i moge ci cos powiedziec w sekrecie dostal bana na konto dwa dni temu ( sprawdzona informacja od znajomego z HH ). Prawdopodobnie cheatowal wiec to jest gorsze od tego co Imen zrobil. W statusie konta ma zablokowane pisal do eu suportu ale jakos bez efektu xD Pozdro "


Wiadomosc przekazalem Blaszowi wraz z textem co o tym sadze. Niestety dzis w WC takie zachowania sa tolerowane i na porzadku dziennym.

Koncze rowniez swoj udzial w tym watku.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:55 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Doodec napisał(a):
Ale ja nie jestem w WAR CRY.


to zmien sygnaturke


Nie mam najmniejszego zamiaru. War Cry jest moja pierwotna gildia, tam poznalem wielu swietnych ludzi, z ktorymi gram do dzisiaj. Z nia sie identyfikuje, wiec taka bede mial sygnaturke. Wracaj do Aiona i tam marudz chlopcze.


_________________
Obrazek

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:55 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Koncze rowniez swoj udzial w tym watku.


Umrzyj !

Doodec napisał(a):
Z nia sie identyfikuje, wiec taka bede mial sygnaturke.


Ciekawe czy Warcry bedzie siez toba identyfikowal maly cheaterku.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 14:14 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Ciekawe czy Warcry bedzie siez toba identyfikowal maly cheaterku.


McMaster z dedykacją dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=fPYB8uuyuMQ


Posty: 3
Dołączył(a): 14.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 14:22 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Wejscie na zwalona wieze to bug nie przecze, ale nie byl on dostepny tylko dla jednej ze stron. Samemu zdazylo mi sie raz czy dwa wlezc na rumowisko. :]


Bugiem jest to że koleś siedział w zniszczonej wieży i nie można było go trafić z dowolnego miejsca w którym był widoczny nawet z pozycji latającej, a on mógł bić dowolny cel w zasięgu.
A to że ktoś stoi na rozwalonym budynku i można go trafić to co to za bug, tylko graficzny błąd że postać wisi w powietrzu.

No ale wiadomo polanie oszukiwali hahaha śmiech na sali.
McMaster ogarnij się malinowy człowieczku i jak nie wiesz o co chodzi to się nie wypowiadaj.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 14:37 
Cytuj  
do postów powyżej
świadek: Ania (Anna-peace)
miejsce: oblężenie Gardak
pozostałe osoby: Error

Anna, podobnie jak Fifka, była w zniszczonym budynku, z tą różnicą, że nie mogła nikogo atakować, jak też i Jej nie można było "namierzyć"
Niestety w takiej sytuacji nie można wyjść z takiego miejsca - tylko poprzez azure. Mogło to się przydarzyć każdemu i niejeden raz miało miejsce - zapewne podczas każdego oblężenia są podobne sytuacje.

wnioski: przynajmniej w tym aspekcie odpuście sobie wszyscy, bo gra nie warta świeczki. Zawsze ktoś będzie na jakimś budynku czy murze i zawsze ktoś wpadnie w takie miejsce, a to, czy to wykorzysta, zostawmy sumieniu zainteresowanego


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 3
Dołączył(a): 14.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 14:45 
Cytuj  
fifka zrobił to dwa razy i to na pewno nie było przypadkowe ale jak zawsze każdy znajdzie wytłumaczenie :), a to już nie pierwsza akcja podczas ataków na gardak fifka robił to samo więc jest wszystko jasne. Czyli jest osobą niewinna która przypadkowo wykorzystuje bugi. Jakiego chłopak ma pecha zawsze w te bugi muszą mu przeszkadzać w grze. buhahah


Ostatnio edytowano 14 gru 2009, 14:50 przez Renegat, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 14:45 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
a to, czy to wykorzysta, zostawmy sumieniu zainteresowanego


Czyli jak ktos cheatuje w twojej gildii to jest to tylko jego sprawa i jego sumienia ?:) Ciekawa moralnosc Pani Dulskiej.
Jak inni cheatuja to afera, a jak nasi cheatuja to zamiatamy pod dywan :)
Oj Peccavi, nie ladnie.

Sant napisał(a):
McMaster z dedykacją dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=fPYB8uuyuMQ


a ja mam dla ciebie http://www.youtube.com/watch?v=6rnJosYUAQo

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 15:10 
Cytuj  
Hahaha, Zarri otaczasz wszystkich :D Ledwie się pojawiłeś w temacie a już zacząłeś kłótnie z każdą możliwą stroną oprócz naszych braci zza Bugu (a to i tak pewnie tylko dlatego, że nie piszą tutaj ;) ) .

Chciałbym coś wyjaśnić:

1) Bug, exploit to nie to samo co czit, czy hax.
2) Potępiam obydwie formy działania, ale je rozróżniam i wiem, że czasem ciężko oprzeć się ludziom pokusie profitów jakie notabene są możliwe do osiągnięcia bez ingerencji programów, skryptów czy innych niedozwolonych metod.
3) Mogę mówić,że widziałem już paręnaście oblężeń i na każdym to się zdarza...cóż, pozostaje czekać aż Fc to naprawi.
4) Gracze mogą zostać na murach jeżeli te się zapadną pod nimi jak na nich stoją (nie wiem jak było w przypadku osób na screenie, ale a nuż właśnie tak).
5) Ani HH, ani Polanie, ani 99% populacji 2E nie czituje, pomyliłeś gry ;p

A i spokój, bo widzę, że wszyscy po kolei deklarują koniec swojego udziału w tym temacie.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 15:14 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
A i spokój, bo widzę, że wszyscy po kolei deklarują koniec swojego udziału w tym temacie.


No i dobrze, o to mi chodzilo :) Same placzki i mamisynki tutaj od 60 stron topica :) Na dodatek jeszcze usprawiedliwiaja cheatowanie swoich gildiowiczow. Porazka to cale community polskiego AOCa. Jeszcze posty Headhuntersow sa na jakims poziomie, ale reszta to dno.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 15:37 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
maly cheaterku.


Hahahaha. Cheatami sie brzydze i nigdy ich nie wykorzystywalem dla wlasnej korzysci. A wpierdzielenie sie na rumowisko nastepuje czesto gdy wali sie wieza na ktorej stoisz. Mozna wtedy szyc ale tez niestety zgarniasz.

Drugi raz to gdy probowalem sie tam dostac by pojechac (niestety nieskutecznie) Fifke, ktory prul bezkarnie naszych. Gdzie tu cheat Panie ze wspanialego Polish Aion Community.

Nie osmieszaj sie. I wracaj szerzyc bute i prostactwo gdzie indziej skoro to nasze Community tak ci smierdzi. Zgadzam sie tez ze niektore posty trzymaja tu poziom. Twoje do nich nie naleza z pewnoscia.

Pozdrawiam

IBER CZITER LAKHLA :)


PS. W Commando na Amidze uzywalem Joy'a z AUTOFIRE, a w UFO: Enemy Unknown nie chcialo mi sie klikac myszka 1100+ razy by wziac surki ze zdobytego UFO wiec przyklejalem przycisk myszki tasma klejaca (przyznaje sie bez bicia :] )


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 17:05 
Cytuj  
McMaster=Wadera ???


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 23
Dołączył(a): 22.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 18:09 
Cytuj  
McMaster to Huragan ten co z morcznego legionu z wowa bla i ten dupek co rozwalil nam forum w twierdzy Huragan qurwa zarri debil z czit warcry a embe to jego guwniany bossss

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 18:17 
Cytuj  
KALEKI MISZCZ II napisał(a):
i ten dupek co rozwalil nam forum w twierdzy


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 18:37 
Cytuj  
hahaha, jestem bossem Huragana !
na kolana teraz :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.