mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 gru 2009, 12:10 
Cytuj  
Liteon napisał(a):
lyesmyth napisał(a):
a ot jest fakt

rhanir jest z c9
black jack jest z c9
i mizu lepiej znany jako naaru jest z c9.
ci którzy zdecydowali się odejść na pvp serwerze troszkę się porozbiegali


Czasami szkoda tego "rozbiegania" i związanych z tym problemów.
Heh.przypomina mi się sytuacja z przed paru miesięcy(QPO pvp)- zgadałem się na vencie,że dzisiaj na serw.pve jest "sicz" ;) - idziesz -ide - ja też to super- no i się okazało hehe ,że ja swoim "liteonkiem" byłem w C9 a rozmówca w Oprawcach....(o ile wiem Flashka teraz w VII legionie :) dla odmiany )
p.


pociersze Cie tym, że flashka jest członkiem c9 na pve, i gra z nami aktywnie nawety teraz ^^


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 06:40 
Cytuj  
Hm , o ile pamiętam miał strażnika ale nick ... no zapomniałem w Oprawcach,hm teraz w C9 heeh ciekawe(kurka jakoś na R).Wiem,że byłem na niego zły :) bo jak w Qpie źle się zaczeło dziać to do HH szybciutko...(tak mi sie z tym okrętem tonącym i z tymi co uciekają ;)zresztą nie on jeden... )
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 07:13 
Cytuj  
redgar, teraz hh sa na niego źli bo gra na pvp serwie w 7 legionie :P


Posty: 3
Dołączył(a): 10.12.2009
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 13:46 
Cytuj  
Liteon napisał(a):
Hm , o ile pamiętam miał strażnika ale nick ... no zapomniałem w Oprawcach,hm teraz w C9 heeh ciekawe(kurka jakoś na R).Wiem,że byłem na niego zły :) bo jak w Qpie źle się zaczeło dziać to do HH szybciutko...(tak mi sie z tym okrętem tonącym i z tymi co uciekają ;)zresztą nie on jeden... )
p.


Liteon on nie uciekł dlatego, że się źle zaczęło dziać. Przeniósł strażnika i postawił ultimatum, że jeżeli nie będzie miał pierwszeństwa do epików to odejdzie. ( bo się uważał za pro 3I0 )

aaa nick to Redgar ;]


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 gru 2009, 23:36 
Cytuj  
to samo w HH bylo, przyszedl do gildii zobaczyl ze dkp ( i dwoch straznikow z duza iloscia pkt ) to dal noge :)

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 10:50 
Cytuj  
bez uraz ale patrząc na to jak wygląda pvp w obu gildiach ja nie dziwie się że poszedł do ruskich


Posty: 6
Dołączył(a): 13.12.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 12:00 
Cytuj  
Człowieku ogarnij się.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 13:34 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
bez uraz ale patrząc na to jak wygląda pvp w obu gildiach ja nie dziwie się że poszedł do ruskich

Loki, co do "naszego" pvp, to proponowałam Wam (C9) - przenieście się na 2E, będzie można zweryfikować, czy Wy jesteście tacy dobrzy i czy HH takie słabe..., że nie wspomnę o Rosjanach


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 14:54 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
bez uraz ale patrząc na to jak wygląda pvp w obu gildiach ja nie dziwie się że poszedł do ruskich


A po za tym w C9 na PvE pewnie PvP ma się wyśmienicie :D. Oblężenia i zerq na keszh raz do roku w zielone świątki :D (bez urazy)

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 15:23 
Cytuj  
nie to miałem na myśli
o polanach i ich pvp jest tuaja 50 stron postow, czy chcą czy nie, czy to prawda, czy nie przykleiła się do nich łatka noobów.
HH nie robi nic poza zergami, do dualowni nei macie wstępu,.
minigierki też gracie rzadko.
no i jakie zostały możliwości?
Szare Szeregi
Empire
i ruscy rhanira

przykre ale prawdziwe.
a jak tak bardzo ci zalezy na weryfikacji zrób sobie postać na pve. my na pvp szczególnie po tm co opowiadają nam redgar i sreng nie wybieramy się.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 17:06 
Cytuj  
Ja ostatnio miałem czasu (w końcu!) pobawić się w PvP i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak to teraz wygląda w Polanach. Może czasem brakuje wspólnego ogrania w grupie, ale miałem przyjemność grać z bardzo ogarniętymi i dobrymi graczami.

Dajemy radę i w zergach i na mini i na duelach.

HH nie ma wstępu na duelownię? To chyba kwestia podejścia, bo jak byłem w HH to żadnego problemu nie miałem ze spokojnym duelowaniem się.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 18:24 
Cytuj  
lyesmyth napisał(a):
o polanach i ich pvp jest tuaja 50 stron postow, czy chcą czy nie, czy to prawda, czy nie przykleiła się do nich łatka noobów.
HH nie robi nic poza zergami, do dualowni nei macie wstępu,.
minigierki też gracie rzadko.

Hm,ciekawie waść prawisz,jak rozumiem na podstawie słów onego Redgara alias Flashka tudzież Srenga,hm obiektywnie mówiąc nie przypominam sobie,żeby HH w czasie gdy tam byliśmy czegoś w pvp brakowało,a i teraz po powrocie paru graczy CZęsto ;) się spotykamy i w kesh i na gierkach.
Co do Polan w tej chwili gierki są obstawiane praktycznie cały czas dwoma ,czasami i trzema składami,być może nie wszyscy są "pro"ale praktyka działa tylko na korzyść.
Myślę,że nie był bym daleki od prawdy piszac,że Polacy na kesh wymiatają(oczywiście najczęściej jedni drugich :) ) - to tak apropo - "ruscy rhanira"(fakt na gierkach jest wymiatający skład VII legionu z tym,że jakoś strasznie "zdrowotni" są - podobno ;) przez przypadek błędy w grze wykorzystują ehehhe).

p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 18:51 
Cytuj  
Liteon zapomaniłeś dodać ze spotykacie sie z Rosjanami i HH na oblężeniach dość często :D czego na PvE ani słychu ani widu. Zerg na keszh z HH czy rosjanami, Według Lokiego to żadne PvP :wink: . Mass PvP ?? a fuj nie ma jak duelowanie się w kółko z tymi samymi osobami na PvE do obrzydzenia (czy to na duelowani czy na minigrach).
To jest prawdziwe PvP na serwerze PvE a nie jakieś popierdułki na serwerze PvP. :]

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:03 
Cytuj  
Liteon napisał(a):
... skład VII legionu z tym,że jakoś strasznie "zdrowotni" są - podobno ;) przez przypadek błędy w grze wykorzystują ehehhe).p.

wczoraj podobny "problem" mieli ludzie z BH więc to dotyczy wszystkich - Wirkowi kilka dni temu tez sie to przytrafilo - nawet nie wiedzial jak i kiedy zaskoczył god mode


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:04 
Cytuj  
Nie mniej fama poszła w ślad liteon, ja się z nią nie zgadzam, bo akurat wiedze o polan czerpie nie od srenga i nie od redgara lecz od mizu, nie mniej opinia ogólna przyczepiła się jak rzep do psiego ogona, i troszke czasu minie nim fama owa spływnie

generalnie problemem waszego serwera to samo co naszego. mamy niemal identyczną populację, u was widać to nawet baqrdziej bo ta gra jest tak skonstruowana, że robienai pve nie widać wcale. stĘchlizną wieje od pól roku 2 gildie w sadzie tylko istniały

Impega, mamy tyle pvp, że nie musimy się martwić ruskami, czy organizować jakieś tam farmy na low lvl, bo nam się kd ratio wydaje za niskie.
a tak btw kiedy wy mieliście uczciwy sieg? taki którego nie skrashowało?

ciekaw jestem, bo coś o nich ostatnio nie słychać

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:23 
Cytuj  
Cytuj:
a tak btw kiedy wy mieliście uczciwy sieg? taki którego nie skrashowało?

Dziwne rzeczy prawisz, co prawda nie ma mnie od tygodnia w grze ale kilka ostatnich siege odbyło się bez crashy. Ostatni crash, który pamiętam miał fakt kilka tygodni temu, kiedy to atakowaliśmy HH.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:56 
Cytuj  
Obawiam się, że populacja na 2E jest znacznie wyższa niż na Rothatcie. I mówcie co chcecie ;p

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 21:48 
Cytuj  
nie prawie, pytam się albowiem nie wiem ^^ generalnie co słyszę o siegach to krash to poprostu pytam czy jeszcze się odbywają

bandytaz, może i większa na 2e jest ale to ciekawa rzecz, już pół roku temu się nad tm zastanawialiśmy. jak to jest że znam 3 ludzi od outcastu i 7 z elity jak te gildie od roku maja skład rajdowy?
jak to jest że nie słysze o kiljku innych gildiach wcale, nie widuje ich, nie znam nikogo od nich, a często widz\e ich w wing 2 w wyszukiwarce, czyli rajdują, i mają skład rajdowy?

na pvp takich numerów nie ma
jak w gildi jest 200 osób z altami to połowe z nich znasz i takie są realia pvp serwa

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 22:04 
Cytuj  
Odbywają się, choćby dzisiaj o 22.45 mamy.
Omega Warriors atakują Polan.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 02:26 
Cytuj  
Tak się składa,że wszystkim muszę podziękować za wyśmienitą zabawę(Naszym i Waszym :) ).
Trzeba przyznać ,że było ciężko ale wreszcie się udało stawić opór najeźdźcom :).Bez krasza itp.

p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.