mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 16
Dołączył(a): 5.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 14:28 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Był czas, że nie braliśmy ale to byliśmy posądzani o to że z nikim nie potrafimy się porozumieć, co więcej jesteśmy nacjonalistami. Teraz zapraszamy do wspólnej zabawy graczy zza Buga i znowu źle. Wam to się dogodzić nie da. Czy my was pytamy dlaczego przed siegiem jest tyle kropek (plusów) do HH.
Jak sam na to nie wpadłeś to zdradzę ci tajemnicę tylko nikomu nie powtarzaj! Zasada jest prosta jak przyjdą do nas to nie przyjdą wam pomagać, bo niektórym z nich jest wszystko jedno po której stronie staną.


sant daj mu medal bo gościu jest zajebisty :)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 14:57 
Cytuj  
Dać to ja ci moge w czambo jak cię w Khesh dorwę :wink:


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 15:40 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Navigator napisał(a):
czemu bierzecie rosjan na siega? Wcześniej tego nie robiliście a ostatnio ciągle przewijają się rosjanie u was. Rozumiem branie rosjan jak jest godzina 13.00 lub 17.00 ale o 20.00 zabieracie rosjan.


Był czas, że nie braliśmy ale to byliśmy posądzani o to że z nikim nie potrafimy się porozumieć, co więcej jesteśmy nacjonalistami. Teraz zapraszamy do wspólnej zabawy graczy zza Buga i znowu źle. Wam to się dogodzić nie da. Czy my was pytamy dlaczego przed siegiem jest tyle kropek (plusów) do HH.
Jak sam na to nie wpadłeś to zdradzę ci tajemnicę tylko nikomu nie powtarzaj! Zasada jest prosta jak przyjdą do nas to nie przyjdą wam pomagać, bo niektórym z nich jest wszystko jedno po której stronie staną.




Takimi postami wkurwiasz... A nie pamiętasz jak to było od razu po wygranym siegu przez hh leciały posty, że nie jesteśmy polakami z ruskami gramy, że sami to byśmy nic nie zrobili jak tak można ruskich brać oni za nas całą robotę odwalają... A teraz gadacie jak *&@#(*&)_, że zapraszacie ich bo my tak robiliśmy.... Wyjaśnijcie mi to w prosty sposób. Bo grałem w polanach i do momentu zapraszania rosjan i tłumaczenia tego w tak dziecinny sposób miałem do gildii szacunek a teraz pluje sobie w twarz....

P.S Nasuwa się Anglia za czasów IIwś....

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 16:14 
Cytuj  
Ja nie wiem czy wam ludzie na sile zalezy by sie obydwie gildie na siebie wkurwialy. Czasem mam wrazenie ze kilku niespelnionych w jakis sposob o niczym innym nie mysli tylko o tym jak tu dojebac jeszcze jadu.

Mam nadzieje tylko ze sa jeszcze w grze ludzie normalni, ktorzy na takie dopierdalanie kaczek maja zwyczajnie wyjebane.




PS. Tak - ja do nich sie zaliczam i cale to pieprzenie mnie zwyczajnie smieszy. I teksty po stronie HH i po stronie Polan.
Nie ma lepszych tematow do dramy?


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 16:23 
Cytuj  
Po prostu drama jaką zrobili polanie nie raz nie dwa z powodu rosjan była wszędzie... I po każdym siegu wznawiana.... A teraz po prostu sobie rosjan dobieracie....

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 16:30 
Cytuj  
Martwcie sie lepiej by Siege odbyl sie bez lagow i Crasha, a nie wkurwiania sie obu stron po 15 minutach.

SIEGE - CASTEROM ZAKAZ WSTEPU :] :] :]


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:25 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Hmmm A na mnie to wszyscy szarzuja... Nie wiedziec czemu :]

już chyba nie bo wykazałeś się ostatnio skillem dachołaza i kampisz nad respem w mieście kesz NC:/

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:33 
Cytuj  
DerWulf napisał(a):
Doodec napisał(a):
Hmmm A na mnie to wszyscy szarzuja... Nie wiedziec czemu :]

już chyba nie bo wykazałeś się ostatnio skillem dachołaza i kampisz nad respem w mieście kesz NC:/


No proszę kolejny temat mega drama. Kiedyś to w Khess było prawdziwe kampienie (w mieście), teraz to tylko nie groźne utrudniane strażnikom (npc) życia.


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:42 
Cytuj  
bandytaz czy w moim poście jest cokolwiek dramy, zarzutów, potępienia , nagany lub też przyzwolenia??? To suche stwierdzenie faktów w odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące szarzy . CZYTAMY-MYŚLIMY-WYCIĄGAMY WNIOSKI -EWENTUALNIE ODPOWIADAMY :P


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:55 
Cytuj  
Ale czy ktoś mi wyjaśni dla czego teraz rusków zgarniacie ? Bo odpowiedzi sensownej na to pytanie mi brak...

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:25 
Cytuj  
DerWulf napisał(a):
bandytaz czy w moim poście jest cokolwiek dramy, zarzutów, potępienia , nagany lub też przyzwolenia??? To suche stwierdzenie faktów w odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące szarzy . CZYTAMY-MYŚLIMY-WYCIĄGAMY WNIOSKI -EWENTUALNIE ODPOWIADAMY :P


Może nad interpretuję i chcę sam rozkręcić dramę, heloł? ;D

NC w moim słowniku oznacza "bez komentarza", co w tym wypadku dla mnie zabrzmiało jako potępienie tego gdzie Lakhla skacze lub nie ;p

@JamBo

Bo tak. Odnoszę niejasne wrażenie, że nie taką odpowiedź miałeś na myśli, ale nie można mieć wszystkiego od razu ;)

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:29 
Cytuj  
JamBo napisał(a):
A nie pamiętasz jak to było od razu po wygranym siegu przez hh leciały posty, że nie jesteśmy polakami z ruskami gramy, że sami to byśmy nic nie zrobili jak tak można ruskich brać oni za nas całą robotę odwalają... A teraz gadacie jak *&@#(*&)_, że zapraszacie ich bo my tak robiliśmy.... Wyjaśnijcie mi to w prosty sposób. Bo grałem w polanach i do momentu zapraszania rosjan i tłumaczenia tego w tak dziecinny sposób miałem do gildii szacunek a teraz pluje sobie w twarz....


Odpowiedzi dlaczego zapraszamy Rosjan już kilku udzieliłem. Tak jest i już musisz przejść nad tym do porządku dziennego. Chcesz napisać, że HH wolno, a Polanom nie?
Grałeś w Polanach i jaka drama się wydarzyła, że opusciłeś nasze szeregi.
Poszedłeś do silniejszej wtedy gildii i co. Teraz jest słabsza dlaczego? Może to ty jesteś problemem gdzie byś się nie udał tam wpi...l dostajesz.
HH w ostatnim czasie przyjeli wielu graczy z innych gildii, ale to już nie to samo HH. A sam szyld nie walczy. Zawsze starali się wykradać najlepszych. Po rozpadzie z QPOWC niestety dla nich biorą co leci.

Ludzie nie traktujcie tego tak poważnie to tylko zabawa słowna na forum, ważne żeby było z kim walczyć. Gra to zabawa nie życie. Co to za różnica kto z kim i przeciwko komu?
Dziś o 20.00 siege miejmy nadzieję, że nie będzie crasha.
Życzę przyjemnej zabawy i dużej ilości fragów.


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:57 
Cytuj  
To ciekawe czemu tego nikt z polan nie pisał jak leciały kurwy pod szyld hh, że niema co się przejmować i przejść z tym do porządku dziennego. Jak my z rosjanami to dla was źle jak wy z rosjanami to ok. I mam się z tym pogodzić bez żadnego wyjaśnienia a ni chuja.

A odszedłem z polan bo to gildia nastawiona na pve a jedyną opcją było wtedy hh i tak już zostało do dziś.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 22:20 
Cytuj  
DerWulf napisał(a):
już chyba nie bo wykazałeś się ostatnio skillem dachołaza i kampisz nad respem w mieście kesz NC:/


Ha ha ... Nie . Wyciagne miecz i bede sie okladal z barbem. Kto zabronil komus wejsc tam i mnie sciagnac? Gra Lowca ma te uroki ze masz duza przewage jesli znajdziesz sobie dobra pozycje do strzalu. Nie rozumiem skad ten zal. Podaj nick zebym wiedzial zeby strzelac do ciebie tylko z odleglosci 5 m i w dodatku na plaskim terenie. Moze inaczej. Wogole nie bede strzelal. Jeszcze cie trafie i bedzie placz.

Pozdrawiam

PS. Gratsy wszystkim za Siege. Swietna obrona. Niewiele brakowalo a bylaby skuteczna. Polanom tez oczywiscie nic innego jak tylko powinszowac zdobycia Keepa HH.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 sty 2010, 22:21 przez Doodec, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 22:20 
Cytuj  
I wygrana dzięki rosjanom....

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 22:24 
Cytuj  
Polanom gratulujemy w koncu niebylo crasha i keep HH padl. Co z tego ze Rosjanie im pomagali? Liczy sie dobra zabawa thx;)


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 22:33 
Cytuj  
Polanie ale przyznajcie ze mieliscie jakas zmowe z Adavita aby wbijala na Pogranicza przez co ciagle 5-8 osob z HH wywalalo z instancji. Zreszta na dowod tego wklei screena z oblezenia. Bedzie na nim widac iz HH bylo atakowane przez 2 gildie ( przyznam sie pierwszy raz cos takiego widzialem :) ). Mimo wszystko swietna walka ping niesamowity 2000 ( ale taki sam pewnie dla atakujacych i broniacych ). Sadzac po sposobie atakowania ,widac ze Error sie postaral xD.

Keep HH nie zostal zdobyty tylko zniszczony, zdobycie by bylo gdybyscie go zajeli ( atakowali bez wlasnego keep ) co jest znacznie trodniejsze niz atakowanie z wlasnym bk3, ale to szczegol.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 22:36 
Cytuj  
I tak 19 stycznia zresetują keepy :] heheh i zabawa zaczyna się od początku..

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 22:37 
Cytuj  
Jarczew Advaita nas tez kasowala. Zwyczajnie niezly sposob na zdobycie dodatkowych punktow PVP - wiadomo ze bedzie pelno celow, ktore gdzie indziej trzeba wyszukiwac. Nie wiem czy zwrociles uwage ale przy rozpoczeciu podatnosci wlasnie poprzez ich ataki bylismy rozciagnieci w linii od respa po brame 1 muru, co skutecznie opoznilo sprawne rozpoczecie oblegu o kilka minut. Wszelkie zarzuty sugerujace ze Polanie mieli cos z tym wspolnego to bzdury. I moge zapewnic ze Polanie nic takiego nie zorganizowali.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 23:04 
Cytuj  
Jak teraz pojechaliście HH to kiedy atak na jakiś bk rosjan? czy raczej oni teraz wasi przyjacele :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.