mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 16
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 21:03 
Cytuj  
Miałem okazję pograć w PvP weekendzie ale jako że bardziej interesuje mnie PvE to posiedziałem sobie trochę na wyspie na tych 1-6lvl podziwiając grafikę i bawiąc się systemem walki. Rzuciła mi się w oczy łatwość zabijania mobów. Można było tankowac kilka mobów na podobnym i troszku większym lewelu od siebie nie tracąc specjalnie życia. Samo życie też bardzo szybko się odnawiało. Jak to wygląda obecnie w becie na wyzszych lewelach? Widaomo coś jak ma to wyglądać w wersji koncowej, bo takie lajtowe bicie mobkow moze sie szybko znudzic.
Jeszcze odnośnie assassina, czy ta klasa moze uzywac kuszy, tak przynajmniej cos pisze na oficjalnej ale nie jest to chyba najswiezsze info?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 21:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Khebeln napisał(a):
embe napisał(a):
Dokladnie, nie wiem czy dodanie atrybutow jest dobre, ja jestem przeciwnikiem takiego pomyslu, no ale zobaczymy jak to bedzie dzialac, mam nadzieje ze przez to itemizacja nie bedzie wieksza w grze.
Obrazek


Ja osobiscie lubie itemizacje, i nie mam nic przeciwko. Ale kazdy lubi co innego wiec zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu :wink:

Itemizacja to była fajna w DDO. Ogólnie w systemach DnD, tam to było przemyślane imo.
W grach, których itemizacja powoduje boostowanie na chama maksymalnie statow baowych (str, int itd) aka wow, eq2, jest poprostu zjebana :<. W tedy gra w prostej lini zaczyna prowadzic do bezwzglednego grindfestu, a nie kombinowania jak tu zrobic najlepiej.


Tu sie zgodze jednak z dwojga zlego wole grind niz brak itemizacji wogule. A marzenie p prawdziwym mmorpg w swiecie np Forgoten Realsm :roll: ech moze sie marzenie zisci kiedys :] Swoja droga R.A.Salvatore pracuje z jakas grupa nad nowym mmorpg ktore jeszcze nie zostalo zapowiedziane w klimatach fantasy :] moze Forgoten Realms Online 8)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 22:08 
Cytuj  
artt napisał(a):
Miałem okazję pograć w PvP weekendzie ale jako że bardziej interesuje mnie PvE to posiedziałem sobie trochę na wyspie na tych 1-6lvl podziwiając grafikę i bawiąc się systemem walki. Rzuciła mi się w oczy łatwość zabijania mobów. Można było tankowac kilka mobów na podobnym i troszku większym lewelu od siebie nie tracąc specjalnie życia. Samo życie też bardzo szybko się odnawiało. Jak to wygląda obecnie w becie na wyzszych lewelach? Widaomo coś jak ma to wyglądać w wersji koncowej, bo takie lajtowe bicie mobkow moze sie szybko znudzic.
Jeszcze odnośnie assassina, czy ta klasa moze uzywac kuszy, tak przynajmniej cos pisze na oficjalnej ale nie jest to chyba najswiezsze info?


Co do 'tankowania' to jest to uzaleznione od klasy i lvl, ogolnie kazda klasa daje sobie rade z conajmniej dwoma mobkami na swoim lvl, a klasy klasy rogue i soldier spokojnie daja sobie rade juz 3-4.

Kazda klasa moze uzywac kusz, nie wiem czy zostanie to zmienione ale docelowo mialo byc tak ze trowny i kusze sa dla wszystkich, jedynie luki wymagaja wiekszej umiejetnosci.

Obrazek Obrazek Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 04:29 
Cytuj  
No no graficznie muszę przyznać, że coraz lepiej to wygląda.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 06:51 
Cytuj  
Slaby soldier ze mnie :P , 2 moby to max na tym samym lvlu jak dla mojego conquerora, heh.

Obrazek Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 07:22 
Cytuj  
Ke? Ja conquererem na 14lvlu biore bez problemu 2x17lvl. Am I pr0? ;). Chyba, ze na dalszych lvlach zmienia sie stosunek lvl/ilosc mobow. Za kazdym razem jak mam wyjsc z Tortage to mi postacie wipuja ;) ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 07:53 
Cytuj  
jakos nie bardzo przemawia do mnie na maxa zitemizowana wersja bg mmorpg.
mmorpg dla mnie to gra z ludzmi. a nie grind to get more shiny itemz.
khebeln tobie stanowczo polecam zakup ps2 i jrpg. tam ziszcza sie twoje wszelkie marzenia odnosnie itemow.

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 12:31 
Cytuj  
Sa jakies moze informacje na temat pre paidow do age of conan,czy jedyna mozliwoscia bedzie opłata poprzez karte platnicza?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 12:50 
Cytuj  
gloom napisał(a):
Sa jakies moze informacje na temat pre paidow do age of conan,czy jedyna mozliwoscia bedzie opłata poprzez karte platnicza?

wg:
http://www.ageofconan.com/order_UK.html
beda na gram.pl
(w prawym dolnym rogu sa fotki timecardow - po kliknieciu lista dystrybutorow)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 14:06 
Cytuj  
Pojawilo sie info o pelnej polskiej lokalizacji AOC.

http://community.ageofconan.com/wsp/con ... le=CONTENT

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 14:17 
Cytuj  
nie przeczytalem tego topicu i zalozylem juz nowy na ten temat :(


_________________
gole babki i czekoladki


Posty: 46
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 14:30 
Cytuj  
ankesen napisał(a):
Pojawilo sie info o pelnej polskiej lokalizacji AOC.

http://community.ageofconan.com/wsp/con ... le=CONTENT


No nieźle, widać że CDP daje rade :-) Dobra wiadomość dla naszych rodaków co nie za bardzo lubią angielski.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 16:02 
Cytuj  
to ze beda cycki to wiedzialem, ale ze beda tez cipki to juz jest MEGA ODLOT !!!!!!!!!!

ponizej najnowsza reklama AoCa :)

Obrazek

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 16:04 
Cytuj  
Marnie zrobione te cycki tbh.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 18:12 
Cytuj  
lepsze jak silikonowe donice


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 18:51 
Cytuj  
zastanawiajace jest ze juz 12 tys lat temu one golily sobie bobra ? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:06 
Cytuj  
Lil napisał(a):
zastanawiajace jest ze juz 12 tys lat temu one golily sobie bobra ? :)

To jest Hyboria, ciezko tu okreslac date wstecz wzgledem naszej aktulanej daty..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:15 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Lil napisał(a):
zastanawiajace jest ze juz 12 tys lat temu one golily sobie bobra ? :)

To jest Hyboria, ciezko tu okreslac date wstecz wzgledem naszej aktulanej daty..


Howard stated that the geographical setting of the Hyborian Age is that of our earth, but in a fictional period in the past, circa 14,000 BC to 10,000 BC.[2]


Za wikipedia ;) ...

T.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 19:45 
Cytuj  
Naga Keaira krąży po necie co najmniej pół roku...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 20:03 
Cytuj  
Templair napisał(a):
iniside napisał(a):
Lil napisał(a):
zastanawiajace jest ze juz 12 tys lat temu one golily sobie bobra ? :)

To jest Hyboria, ciezko tu okreslac date wstecz wzgledem naszej aktulanej daty..


Howard stated that the geographical setting of the Hyborian Age is that of our earth, but in a fictional period in the past, circa 14,000 BC to 10,000 BC.[2]


Za wikipedia ;) ...

T.

No ale to fantasy mimo wszystko. Nie przypominam sobie zeby 14k lat temu istniała jakaś cywilizacja :P.
Moze bardziej chodzi o poziom rozwoju niz o konkretna date ? :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.