mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 13:40 
Cytuj  
To będę sam oblegał server :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 13:47 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Warto odświeżyć wątek :wink:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41314

No nie powiem - płacić 29,99 zł a 51 zł to jest jednak różnica. Warto będzie przejść na polskie serwery (i polską wersję) :D


to jest taniej niz za OSI serwery 10 lat temu , wtedy dolar stal po 4 zl :)
fakt godny odnotowania bo jednak dla Polaka taniej=lepiej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 13:51 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
To będę sam oblegał server :lol:


hehe sam nie będziesz grał bo moja siostra jak zobaczyła aoc i usłyszała że będzie po polsku to powiedziała że sobie kupi - ale będziesz miał przerąbane bo Ona nigdy nie grała w żadnego mmorpga :)
Tak serio jak to wyjdzie to czas pokarze, ja jestem jedynie przeciwny pełnej polskiej lokalizacji dlatego że przez to gra straci klimat :) Zresztą nie wyobrażam sobie aby jakaś kluczowa postać mówiła np. głosem Lindy :)


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 14:41 
Cytuj  
Zawsze mnie zastanawiało skąd sie bierze przeświadczenie ze "jeśli gra będzie po PL to straci klimat". Co to za bzdura jakaś taka za przeproszeniem? Czy Conan to aby na pewno wypowiadał sie w języku angielskim w swoich czasach? szczerze wątpię :-) A więc o wersji ang już mozna powiedzieć, że nie trzyma klimatu. :-) Oczywiscie jesli przymkniemy oko i przez chwile wyobrazimy sobie ze ten swiat zyl.

jeśli lokalizacja będzie dobra to nic nie straci klimatu, a wręcz przeciwnie może go jeszcze zyskać. Jakoś nie wyobrażam sobie np inaczej oglądać Shreka niż w wersji zlokalizowanej. :wink: Czy Wiedźmin po PL jest zły? No nie, jest bardzo dobry (tak, wiem to produkcja PL, no ale w koncu jest po polsku wiec nasz jezyk chyba nie jest taki nieklimatyczny). Wszystko zależy od jakości lokalizacji, dobranych aktorów a raczej ich głosów, tekstów itd. to tak ogolnikowo bo zdaje sie lokalizacja AoC ma być w wersji kinowej wiec wogole nie ma o czym gadać.

Osobiście bardzo się cieszę, że gra będzie lokalizowana, trzymam tez kciuki zeby to wypalilo bo jesli wypali to tworcy, takze innych gier zaczną nas dostrzegać jako ciekawy rynek dla swoich produktów i to nie tylko pod katem spolszczania tytułów ale także abonamentu, imprez dotyczących gier czy konkurów. Funcom juz na starcie robi dla polakow znacznie wiecej ni z zrobil blizzard przez 4 lata i chocby dlatego kupie gre takze w wersji PL.


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 14:53 
Cytuj  
Z niektórymi pozycjami owszem zgodzę się ale są też produkcje takie jak np. Harry Potter gdzie dubbing to porażka na maxa :) Mam nadzieję że cd-projekt podejdzie do tego profesjonalnie tak jak kiedyś do crpgów podszedł i tłumaczenie będzie ok. Z tego co mi się obiło o uszy to ma być pełną lokalizacja :)
Dla samej polskiej wersji ja też zakupię o ile będzie mi gwarantować możliwość gry na tych serwerach których obecnie gramy :)


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:11 
Cytuj  
czytając to forum w pewnym momencie odniosłem wrażenie, ze jak gra będzie po polsku to na pewno będzie do kitu, sypnie sie klimat i wogole to obciach grac po polsku, a jak jeszcze na polskim serwerze to juz kompletna kompromitacja. Smieszy mnie to o tyle, ze pewnie 80% osob z tego dzialu tak naprawdę gra w pl gildii gdzie czat jest po polsku, forum po polsku i graja sami polacy..., no ale on gra na ang kliencie po angielsku i w ogóle oh, ech wow klękajcie narody bo on poliglota :D Ilu z Was czytało Conana w języku Szekspira? ... zresztą ilu w ogóle czytało jakąś książkę z przygodami Conana? :wink: Pewnie niewielu, polecam sięgnąć do lektury może w końcu gankerzy przestana tlumaczyć się klimatem świata..., uwierzcie Conan nie zaszlachtowal każdego przechodnia na swojej drodze. :D No ale zrobiło się nie na temat..., dajmy im to zlokalizować, zobaczmy jak wyszlo i wtedy krytykujmy bądź chwalmy co mam nadzieje robić.


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:17 
Cytuj  
Cóż, mój angielski jest raczej marny (bardziej aspekty techniczne, dogadać się dogadam, ale..) więc tak naprawdę questów w ogóle nie czytam, tylko patrzę, gdzie pojawił się nowy wskaźnik questa :lol: Co za tym idzie klimatu nie ma dla mnie niestety wcale, dlatego czekam na polska wersję, gdzie na pewno przejdę na polski serwer, zacznę wszystko od nowa czytając każdy quest od początku do końca :)

PS.
Polecam wszystkim stronkę

http://aoc.mmodb.com/

Baza danych związana z Age of Conan.


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:23 
Cytuj  
Polska wersja przyda sie owszem , polskie serwery nie koniecznie sa potrzebne.


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:34 
Cytuj  
Ale jakoś nie chce mi się wierzyć że gildie z fury albo ymir przejdą na Polskie serwery, szczególnie z fury bo z kim przyjdzie nam walczyć tylko ze sobą, bo np Anglicy, Niemcy czy Francuzi na pewno nie zalogują się na polskich serwerach bo wolą swoje :) Więc gildie takie jak Warcry czy C9 na 99 % zostaną na Fury :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 131
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 15:49 
Cytuj  
Zapomnieli dodać że jak się będzie płacić te 30zł to będzie można grać tylko na polskich serwerach o 50% mniej sprawnych (lagi, itp.) niż te normalne :P :roll:

Zresztą i tak napewno bym nie grał w pl wersje conana a tymbardziej na pl serwerach, ze względu na to że nie lubie czytać czata w którym co 2 słowo zaczyna się na k, h, p, oraz na możliwość podszlifowania języka obcego.


Posty: 33
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 16:03 
Cytuj  
Takich opnij slucham w 90% :] czyżby szykowała sie wielka kaszana z tymi polskimi serwerami ? Odpalą serwery i .... mobki zdechną z nudów 8)


_________________
Obrazek

Circle of Nine - Rekrutacja Age of Conan

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 16:28 
Cytuj  
Tbh, chce obczaić polski serwer rppvp.

Może będzie ciekawie ? :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 16:29 
Cytuj  
Tak pewnie bedzie. Otwieranie polskich serwerow mialoby sens w przypadku gry o przynajmniej takiej popularnosci jak WOW.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 16:37 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Tak pewnie bedzie. Otwieranie polskich serwerow mialoby sens w przypadku gry o przynajmniej takiej popularnosci jak WOW.


Myślę, że płatności zrobią swoje. Jak już napisałem 51 zł a 30 zł to jednak różnica.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 17:30 
Cytuj  
Dobra reklama zalatwi im odpowiednia ilosc graczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 18:10 
Cytuj  
Różnica między przeciętnymi graczami z PL i z Europy zachodniej jest jeszcze taka, że na zachodzie gracze potrafią grać w kilka gier i płacić kilka abonamentów. U nas się to rzadko zdarza.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 19:23 
Cytuj  
Myślę, że płatności zrobią swoje.

Obnizenie abonamentu nie pomnozy liczby graczy w magiczny sposob, a jesli abonament nizszy to i profity mniejsze. Smecenie emulatorkowcow, ze jesli abonament bylby nizszy, to by grali to dokladnie takie samo pieprzenie glupot, jak gadka wszystkich piracikow z komputerami za 5k, placacych 100zl abonamentu miesiecznie za internet, ktorzy placza, ze gry sa za drogie w stosunku do zarobkow. Jednak nawet jak ceny spadaja do 20zl w przypadku gier starszych np. (chociaz ludzie szukali mozliwosci "zassania" Painkillera, ktory byl do kupienia za 20zl w dniu premiery, co jest juz szczytem kurewstwa), to oni je i tak wola sciagnac, bo costam. Nie wiem, na co liczy CDP... Wyglada na to, ze sa calkowicie oderwani od rzeczywistosci.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 19:32 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Smecenie emulatorkowcow, ze jesli abonament bylby nizszy, to by grali to dokladnie takie samo pieprzenie glupot, jak gadka wszystkich piracikow z komputerami za 5k, placacych 100zl abonamentu miesiecznie za internet, ktorzy placza, ze gry sa za drogie w stosunku do zarobkow. Jednak nawet jak ceny spadaja do 20zl w przypadku gier starszych np. (chociaz ludzie szukali mozliwosci "zassania" Painkillera, ktory byl do kupienia za 20zl w dniu premiery, co jest juz szczytem kurewstwa), to oni je i tak wola sciagnac, bo costam.


Zgadzam się z Tobą w 100% !!! Wracając do AoC. Mam nadzieję, że jednak znajdzie się paru graczy, którzy będą grać na polskich serwerach. Tak naprawdę to jeszcze nie wiemy na jakiej zasadzie te płatności będą - czy każdy Polak niezależnie gdzie gra, czy też taki, które gra na polskich serwerach a może taki, który posiada polska wersję... a może wszystko na raz :har: W każdym bądź razie ja jestem bardzo zainteresowany. Zresztą wszystko będzie dostępne za kilka miesięcy a do tego czasu może się dużo wydarzyć.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 19:45 
Cytuj  
Ciekawe czy gracze z wersji angielskiej przejda na pl ?
Majac dobra gildie i max lvl i miasto ?
Mysle ze CD projekt powinien pomyslec o tych graczach i zrobic mozliwosc transferu postaci do wersji polskiej z angielskiej.
Ja sam osobiscie jak osiagne 80 lvl to chyba nie chcialo by mi sie od nowa zaczynac na pl servie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2008, 20:07 
Cytuj  
Transfer 80lvl na nowo powstaly serwer to jego smierc, wiec zapewne tego nie zrobia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.