mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 21:34 
Cytuj  
mi się podoba


_________________
psn

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 21:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mi się podoba


Jaaaaaaaaaaaasne :P


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 22:14 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Jakie moje żale? Czytając wszystkie posty związane z AoC można śmiało stwierdzić, że 85% ludzi jest niezadowolonych z tej gry, 10% nic do niej nie ma, ale po darmowych dniach nie przedłużą abonamentu a te pozostałe 5% to zadowoleni lub Ci co grali w bete.


O kolejny pan z dupy statystyk. Ludziom ktorym sie gra podoba nie beda pisac co chwile "mi sie podoba" w przeciwienstwie do whinerow.
Nie podoba sie, nie grajcie - proste. Ja sie nie zachwycam, ale daleko mi jest tez od slania jobow.


Nie żadne pan (jak już to Pan) z dupy statystyk. Przejrzyj sobie ot choćby to forum - co drugi (a nie raz i 5 pod rząd) to narzekanie. A pier.... "nie podoba sioę, nie grajcie" to wiesz do kogo można mówić. Zapłaciłem i mam prawo wyrazić swoją opinię, jak każdy inny gracz. A to, że wyjdzie z tego ostrzeżenie dla innych to na pewno jest na plus. Pamiętaj - jeden zadowolony klient zachęci kilka innych osób, jeden zawiedziony klient zniechęci 1000 innych osób. Prawa ekonomi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 22:20 
Cytuj  
Ja sie zdeczka zmuaszam do gry, daje sobie jeszcze tydzien i zrobie to samo co desh.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 22:37 
Cytuj  
No mnie sie gra tak super tez nie podoba, ale gram sobie, bo obecnie nie ma kompletnie nic w co mozna pograc, wiec mnie tam odpowiada.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 23:23 
Cytuj  
Kupiłem AoC tylko dlatego, ze czekam na Warhammera.
Średnio fajny ten Conan...


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 23:33 
Cytuj  
blizz ci placi za antyreklame AoC

To bylaby chyba ich najbardziej chybiona inwestycja. Koles pare postow wczesniej twierdzil, ze ArchLord mial bardziej skomplikowany i dynamiczniejszy combat, w ktorym to momencie stracil cala swoja wiarygodnosc...

I bardzo dobrze, niech chlopak ostrzega innych.

Niech przy tym poda jakies trzymajace sie kupy argumenty i moze bedzie to nawet warte przeczytania.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 23:46 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Nie żadne pan (jak już to Pan) z dupy statystyk. Przejrzyj sobie ot choćby to forum - co drugi (a nie raz i 5 pod rząd) to narzekanie. A pier.... "nie podoba sioę, nie grajcie" to wiesz do kogo można mówić. Zapłaciłem i mam prawo wyrazić swoją opinię, jak każdy inny gracz.


Stary, wszyscy to już wiedzą o czym szczekasz. Czego tu jeszcze szukasz? Przecież oczywiste, że wszystkim, którym gra odpowiada zaglądają tu raz na jakiś czas, bo *grają*, a cała reszta, spamująca w tym dziale 24/7 to trolle, dzieci neo i sredniofajni, wiecznie niezadowoleni malkontenci twojego pokroju. Jeśli sprawia ci to taką niesamowitą przyjemność i musisz o czymś bredzić to idź "ostrzegaj" kolegów we flames.

Dział flames -> TUTAJ

Powodzenia.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 01:06 
Cytuj  
konrador napisał(a):
blizz ci placi za antyreklame AoCKoles pare postow wczesniej twierdzil, ze ArchLord mial bardziej skomplikowany i dynamiczniejszy combat, w ktorym to momencie stracil cala swoja wiarygodnosc...


Nie żaden koleś, bo w piaskownicy razem się nie bawiliśmy. I zacytuj mnie, gdzie napisałem, że ArchLord ma BARDZIEJ SKOMPLIKOWANY combat? Weź gościu czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że ma dynamiczny. Jeżeli Ty twierdzisz, że inny to sprawdź w słowniku, co w ogóle oznacza to słowo.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 01:07 
Cytuj  
zax napisał(a):
Przecież oczywiste, że wszystkim, którym gra odpowiada zaglądają tu raz na jakiś czas, bo *grają*, a cała reszta, spamująca w tym dziale 24/7 to trolle, dzieci neo i pierdoleni, wiecznie niezadowoleni malkontenci twojego pokroju.


Są też takie lapserdaki i drapichrusty jak ja, którym gra sypnie się, potem trzeba stać w kolejce a na koniec dowiedzą się, że nie mogą wejść na swoją postać, bo server jest Heavy Loaded.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 05:50 
Cytuj  
Och, nie naburmuszaj sie tak, Tobiaszku! :-P

Dynamika walki w MMO laczy sie z jej skomplikowaniem. Gry, ktora wymaga maniakalnego spamowania dwoch przyciskow odpowiadajacych za potionki (jesli nie ustawisz sobie autolykania - swoja droga bardzo skillowe i wplywajace na zwiekszenie dynamiki rozgrywki rozwiazanie) i dwoch za te same spelle niskimi cooldownami nie mozna nazwac dynamiczna i tym samym majaca jakikolwiek zwiazek z dynamika, bo mozna ja obslugiwac ogladajac sobie TV.

Aha, sprzeczajcie sie w temacie i przeklinajcie sobie we flames.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:00 
Cytuj  
Jak cos to mam do sprzedania AoC, wersja zwykla, nowka w folii. Cena 100zl + 5zl wysylka. Jak ktos chce moge sprzedac sam klucz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:39 
Cytuj  
juz sie poddales szybko, bez zrywania foli z pudelka heh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:43 
Cytuj  
Kupił, przeczytał Desha, sprzedał.


_________________
...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:46 
Cytuj  
kto to desh?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:47 
Cytuj  
A propos ewolucji na rynku MMO. Sprawdzcie jak wygladalo forum MMORPG.pl przed wydaniem WoWa i rok po wydaniu WoWa;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:54 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
kto to desh?


Deshroom.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 12:58 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
A propos ewolucji na rynku MMO. Sprawdzcie jak wygladalo forum MMORPG.pl przed wydaniem WoWa i rok po wydaniu WoWa;)

Mniej wiecej rok przed wydaniem wow zaczalem korzystac z tego forum. Ludzie zdecydowanie prezentowali wyzszy poziom. Potem pojawil sie dzial wow i przyciagnal mase "inteligentow".


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 09:37 
Cytuj  
Może znacie jakiś sklep w którym można kupić AoC za paypal bo szukalem troche i albo nie ma na stanie albo jest wersja US tylko.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 11:29 
Cytuj  
Samo czytanie tego forum zniechęca. Poziom wypowiedzi świadczy o poziomie graczy.
Open PVP bez zadnych zasad... Predzej czy pozniej powstanie gildia 80tek, znudzonych grą, tnących wsyzstko co się rusza, wtedy Ci ktorzy piszą że PVP bez zasad jest ok, zmienią zdanie. Forum służy do wymiany podlągów. Kazdy może napisać co uważa za stosowne, byle by poparł to jakimiś argumentami. Niestety na razie argumenty widze po stronie tych, którym gra sie nie podoba... Przeraża szczególnie ilość opisanych bugów. Gram obecnie w Lotro i osoby z mojego Kinu mowią że raczej po miesiącu odpuszczą sobie AoC. Trzeba mieć nadzieje żę Devsi to naprawia, byle szybko bo jak wyjdzie WHO, może być dla FC za późno.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 277 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.