mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:32 
Cytuj  
Mam kilka pytań myślę, że zainteresują one spore grono. W miarę możliwości proszę o konkrety bez mrzonek i domysłów

1) Jak wygląda craft. Czy są jakieś profesje specjalizacje ? czy można skilować wszystkie czy np 2 wybrane. Jak zdobywa sie ewentualne matsy?

2) Handel czy coś w rodzaju Ah? własnych sklepików ? czy darcie papy na chacie ?

3)Itemy. Lecą z mobów czy tylko matsy lub coś w rodzaju tokenów? Czy są itemki z specyficznymi cechami takimi jak uaktywnienie czaru typu teleport? polimorf itp czy same + do statów krytów speli ?

4) Jak wygląda rozbudowa wioski ? Czy słabe gildie z małą ilością graczy będą miały prawo istnienia? Raczej trudno im będzie w 10 osób wyfarmić budynki podobne do budynków w gildiach 100 osobowych?

5) Jedna gildia może posiadać więcej niż jedną wioskę ?

6) w grze występuje lifesteal?

7) Czy w klasach rogue jest coś takiego jak ukrywanie ? czy można sie w tym poruszać ? jak wygląda detekcja ?

8) przemieszczanie: Czy występuje system portali ? Czy może są one zarezerwowane dla wybranych klas?

9) Rasy: Czy rasy są do siebie wrogo nastawione? Czy jest możliwość aby w jednej gildii było kilka "ras"? czy jest możliwość aby różne rasy razem raidowały ? ( zastanawiam sie bo z tego co widzę to nie wszędzie są tankowie albo casterzy)

10)Pvp: Czy outdoor pvp ma racje bytu? Czy na serwach pvp można zabić każdego bez kar? Czy lecą jakieś itemy z ekwipunku po zgonie ? Jak wygląda resowanie? Czy jakieś klasy mogą resować a jak tak to jakie ? Czy występuje coś w rodzaju nagród za pk ? Na czym polega zdobycie wioski. Zbiera sie grupa ludzi o 5 nad ranem jak nikogo nie ma i wchodzi do wioski i jest ich ?

Ok to na tyle jeżeli ktoś ma chęci i czas poświęcić tym pytenią to z góry thx. Nie grałem w dużo mmorpg więc pewno niektóre pytania są tendencyjne ale i tak proszę o odp :)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:44 
Cytuj  
Ad 9) Rasa jest tylko jedna ludzie, nie ma czegoś takiego jak strony konfliktu tu przede wszystkim liczy sie gildia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:50 
Cytuj  
Cytuj:
7) Czy w klasach rogue jest coś takiego jak ukrywanie ? czy można sie w tym poruszać ? jak wygląda detekcja ?

Kazda klasa moze sie skradac. Do tego sluzy skill Hide(ing), który poprostu rozwijamy. To czy mozna sie chowac czy nie, zalezy od miejsca, i od wielkosci skilla. (jesli jest za maly, to na przykład nie mozemy sie ukryc na otwartej przestrzeni, ale w cieniu lub skrytym miejscu juz tak).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 08:56 
Cytuj  
jest już masa stron o AoC, ale chyba najbardziej skomasowane i treściwe wiadomości masz tu :
http://www.mmo24.pl/index.php?page=65

edit do 2 posta wyżej :
rasy są 3: Aquilonian,Cimmerian,Stygian i determinują tylko wybór klasy

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 09:37 
Cytuj  
Ok dzięki świetny tekst

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 10:30 
Cytuj  
a te intro co dodali w jednym z ostatnich patchy,to jest ten trailer CG z lipca ubieglego roku czy cos innego ????


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 10:45 
Cytuj  
Ten sam trailer. Aczkolwiek z lepszą muzą :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 12:11 
Cytuj  
hmm to jest jakis system portali albo cos innego do szybkiego przenoszenia miedzy lokacjami a'la gryfy w WoW ?bo nic nieznalazlem do tej pory na ten temat.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 15:58 
Cytuj  
A ja mam takie pytanko jak wyglada świat w AoC chodzi mi o to czy mozna sie poruszac tak jak w Guild Wars ze mamy wyznaczona sciezke i sie jej trzymamy czy raczej jak w wowie w kazda z mozliwych stron ??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 16:02 
Cytuj  
GW to nie mmo.

Tak w AoC mozesz chodzi gdzie chcesz tak jak w kazdym innym mmo. :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 18:52 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
Mam kilka pytań myślę, że zainteresują one spore grono. W miarę możliwości proszę o konkrety bez mrzonek i domysłów
Ciezka sprawa, wiekszosc to domysly bo jedynie mala grupa devsow i wybranych beta testerow grala sobie na full wersji testujac najciekawsze rzeczy.

Hab-KJ napisał(a):
1) Jak wygląda craft. Czy są jakieś profesje specjalizacje ? czy można skilować wszystkie czy np 2 wybrane. Jak zdobywa sie ewentualne matsy?

Od 20lvl masz harvesting i mozesz wyszkolic sie we wszytskich pieciu profesjach, a od 40lvl zaczyna sie carfting, ktory jest 'skilowany' w questach, by miec dostep do najlepszych recept musisz wybudowac w gildii lub musi ci gildia wybudowac budynki crafterskie.
Surowce zdobywasz na terenach pvp.

Hab-KJ napisał(a):
2) Handel czy coś w rodzaju Ah? własnych sklepików ? czy darcie papy na chacie ?

Jest lokalne AH, plus dodatkowo kazde miasto gildiowe moze tez miec trade post i jesli otworzy bramy to mozna tam robic zakupy.

Hab-KJ napisał(a):
3)Itemy. Lecą z mobów czy tylko matsy lub coś w rodzaju tokenów? Czy są itemki z specyficznymi cechami takimi jak uaktywnienie czaru typu teleport? polimorf itp czy same + do statów krytów speli ?

Itemy leca z mobkow, bossow, masz z questow, staty to glownie skile plus troszke atrybutow, nie ma umiejetnosci.

Hab-KJ napisał(a):
4) Jak wygląda rozbudowa wioski ? Czy słabe gildie z małą ilością graczy będą miały prawo istnienia? Raczej trudno im będzie w 10 osób wyfarmić budynki podobne do budynków w gildiach 100 osobowych?

Gildia musi miec conajmniej 40 osob na odpowiednim lvl by zaczynac przygode z budowaniem miasta.

Hab-KJ napisał(a):
5) Jedna gildia może posiadać więcej niż jedną wioskę ?

Tylko jedno miasto.

Hab-KJ napisał(a):
7) Czy w klasach rogue jest coś takiego jak ukrywanie ? czy można sie w tym poruszać ? jak wygląda detekcja ?

Assasin specjalizuje sie w ukrywaniu, reszta klas moze miec hide i perception od 15lvl ale szkoda na to wydawac duzo punktow, wiec to juz sprawa gracza.

Hab-KJ napisał(a):
8) przemieszczanie: Czy występuje system portali ? Czy może są one zarezerwowane dla wybranych klas?

Tylko w portach w stolicach i czesci miasteczek masz polaczenia do szybkiego transportu, nie wiem jak to bedzie w wersji finalnej, magia nie ma poratli, masz odpowiedik hs-a jak w WoW.

Hab-KJ napisał(a):
9) Rasy: Czy rasy są do siebie wrogo nastawione? Czy jest możliwość aby w jednej gildii było kilka "ras"? czy jest możliwość aby różne rasy razem raidowały ? ( zastanawiam sie bo z tego co widzę to nie wszędzie są tankowie albo casterzy)

Na serwerach pvp jest ffa, tylko szacunek dla innej osoby ogranicza :)

Hab-KJ napisał(a):
10)Pvp: Czy outdoor pvp ma racje bytu? Czy na serwach pvp można zabić każdego bez kar? Czy lecą jakieś itemy z ekwipunku po zgonie ? Jak wygląda resowanie? Czy jakieś klasy mogą resować a jak tak to jakie ? Czy występuje coś w rodzaju nagród za pk ? Na czym polega zdobycie wioski. Zbiera sie grupa ludzi o 5 nad ranem jak nikogo nie ma i wchodzi do wioski i jest ich ?

Takie rzeczy raczej dowiemy sie 20 maja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 18:53 
Cytuj  
Khann napisał(a):
A ja mam takie pytanko jak wyglada świat w AoC chodzi mi o to czy mozna sie poruszac tak jak w Guild Wars ze mamy wyznaczona sciezke i sie jej trzymamy czy raczej jak w wowie w kazda z mozliwych stron ??

Na poczatku do 5lvl masz sciezke, potem juz swiat jest otwarty i mozna chodzic gdzie sie chce.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 11:16 
Cytuj  
Czy itemy w AoC są Soulbound? Jeśli tak to czy mounty też?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 12:18 
Cytuj  
mam poważny problem - włączam grę i słyszę muzyczkę , widze kursor , którym mogę ruszać - ale ekran jest cały czarny i nic ...
mam najnowsze stery do grafiki, płyty głównej, direct 9c (wczoraj ściagane)
moja konfiguracja: athlon 3800, grafa Gigabyte 7600 GT, 2 GB ram

proszę o pomoc - 3,5 dnia ściągania ( neo) i nie moge pograć :cry:

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 12:44 
Cytuj  
hmmm a ja mam pytanie ktore sie jeszcze chyba tutaj nie pojawilo ,co z talentami,gdy zle rozdamy jest mozliwosc zresetowania ich?


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 12:56 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
mam poważny problem - włączam grę i słyszę muzyczkę , widze kursor , którym mogę ruszać - ale ekran jest cały czarny i nic ...
mam najnowsze stery do grafiki, płyty głównej, direct 9c (wczoraj ściagane)
moja konfiguracja: athlon 3800, grafa Gigabyte 7600 GT, 2 GB ram

proszę o pomoc - 3,5 dnia ściągania ( neo) i nie moge pograć :cry:


z oficjalnego forum:
Cytuj:
Game was starting up fine to the log in screen last night, but after downloading the patch this morning the only thing that loads up is the sound to the intro videos, and then after I click a few times it skips to the log-in screen and plays the background music there, except no video plays at all, it's just a black screen.

Anyone have a similar issue, or know how to repair it?


odpowiedzi:

1. Same here, worked like a charm in window mode though (just run simpleconfig.exe).

2. try to change the resolution.

3. Had the same prob. Just start the SimpleConfig.exe in your AoC folder and switch some settings and return them to your normal settings. Press OK and you should be fine.
Worked for me.


jeszcze ze 3 odpowiedzi ze tez im pomoglo i koniec tematu
wiec przetestuj - powinno smigac ;)

mozliwe ze config sie spapral po patchowaniu i wystarczy go zmienic i nadpisac



Marti napisał(a):
hmmm a ja mam pytanie ktore sie jeszcze chyba tutaj nie pojawilo ,co z talentami,gdy zle rozdamy jest mozliwosc zresetowania ich?

teraz w becie jest darmowe (a przynajmniej bylo ze 2/3 tyg temu) - klikasz przycisk i rozdajesz od nowa
pozniej zapewne tez bebdzie - pewnie platne
a mnie ciekawi kwestia skili(tych takich ale climbing hiding etc) czy ktos znalazl sposob na zresetowanie ich i czy bedzie taka mozliwosc?

zax napisał(a):
Czy itemy w AoC są Soulbound? Jeśli tak to czy mounty też?

takie ze zwyklych dropow byly niesoulbound - moze byly boe ale chyba tez nie - nie mam pewnosci jako ze nikomu ich nie oddawalem i nie wystawialem na ah (jak jeszcze gralem to dopiero startowalo)
sb byly chyba wylacznie questowe itemy
kurde specjalnie sie nad tym nie zastanawialem a to w sumie wazna rzecz

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 15:10 
Cytuj  
Soulbuond sa itemy rare lub lepsze z questow, droopy mozna sprzedawac, nie wiem jak droop itemy z raidow i craftingu, a i tak wszystko moze byc zmienione do dnia premiery.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 15:13 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
a mnie ciekawi kwestia skili(tych takich ale climbing hiding etc) czy ktos znalazl sposob na zresetowanie ich i czy bedzie taka mozliwosc?


Można było je "respecnąć" na 80lvl u specjalnych trenerów odpłatnie ( drogo jak cholera ), przynajmniej przed ostatnim wipe, nie wiem jak jest teraz.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 15:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
Soulbuond sa itemy rare (...)


Masz na myśli epixy? W sumie to całkiem istotna kwestia jest. Soulbound = brak ekonomii i handlu na poważnie. Sztuczne ograniczenie wprowadzone przez Blizza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2008, 15:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
Soulbuond sa itemy rare lub lepsze z questow...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.