mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 111
Dołączył(a): 31.12.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:19 
Cytuj  
Tak w ogóle nie może być 100vs100, jak już to 96vs96 bo grupy są 6cio osobowe :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:21 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Powiedz mi zatem jaki wplyw ma Twoj whine na "to co Ci pod ryj podsuna"? Domyslam sie, ze niewiele osob z Funcomu zna jezyk polski a jeszcze mniej zaglada na to forum wiec szkoda Twoich nerwow (nikt nikogo nie zmusza do grania - nie podoba sie to nie graj). Toczysz piane jak jakis zakompleksiony gimnazjalista nie zauwazajac, ze Twoja racja moze nie byc jedyna racja w tym sporze. Ja osobiscie przedkladam mniejsze potyczki, na ktore mam wiekszy wplyw niz wieksze, na ktory moj wplyw jest znikomy. Wole rowniez jakosc nie ilosc i bardziej liczy sie dla mnie taktyka i zgranie niz bezmyslny masowy zerg. Jesli Funcom zaserwuje nam 48/48 to bedzie fajnie, jesli 100/100 - trudno, jakos to przezyje, w koncu to tylko kolejna gra a nie wyscig o zycie.
Proponuje Ci przejsc sie na jakis spacer, bo zachowujac taki przyrost zlosci i polskiej zolci, jaki prezentujesz do tej pory w swoich postach, najdalej za 2 posty dostaniesz krwotoku z nosa dziubku :)

nie boj sie na oficjalnym forum tez postuje
gre juz kupilem i czuje sie oszukany - jak wiele osob zreszta
jezeli ty liczyles na male potyczki to luzik mozesz byc zadowolony
chociaz nie mam pojecia dlaczego liczyles na male siege?

a myslisz ze taktyka przy 100v100 jest nie do ogarniecia?
no to masz chyba ludzi za nieposlusznych kretynow nie zdolnych do organizacji - moze tylko takich spotykasz...
ahhh i ta polska zolc - ktos ma kompleksy bycia Polakiem
i o krwotok z nosa sie nie boj ja nie mdleje na widok krwii synku

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:27 
Cytuj  
fajny topic na oficjalnym

"Funcom, what do I tell my 2-3 hundred guildies."







"Tell em....


"48 of us shall fight for honor! 252 of you will pray.""


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:27 
Cytuj  
czyli o ile rozumiem to nie bedzie mozliwosci kampowania pod keepami i oczekiwania na niczego nie swiadoma ofiare, ktora bedzie chciala udac sie do lasku na grzybki?
sorry ale im wiecej czytam tym wiecej mam watpliwosci.
przyznaje tez sie napalilem na keepy itd, ale patrzac na informacje, ktore mamy w tej chwili to faktycznie otrzymamy nie gre pvp ale pve z opcja pvp w wybranym czasie, terminie i miejscu.
tak troche niefajnie. jak w gw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
No dobra podsumowanie zrobmy, sa dwie teorie oparte o wczesne bety i plotki:

1. siege 100vs100, 9 twierdz, jedna twierdza na jedna gildie, siege co tydzien
2. siege 48vs48, 40 twierdz, trzy twierdze na jedna gildie, siege co trzy dni

co jest lepsze waszym zdaniem bo mi zaczyna podobac sie badziej ta druga wersja bo wymaga wiecej od gildii ?

to moze wrocmy do WoWa? codziennie mozemy miec kilkadziesiat AV
wymaga wiecej od gildii? 40 twierdz
twierdza dla kazdej gildii! jupi x)
to prawie jak w WoW z epaxami

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:36 
Cytuj  
tu masz ladniejsza grafike i gole cycki...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:37 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Buka, a co przeszkadza zeby Conan mial powazny charakter i powazna grupe odbiorcow? Jak patrze na podania o przyjecia w WarCry to bardzo duzo osob jest 24+. Jak dla Ciebie za malo powaznie?


Nie przeszkadza mi to, i licze na to, ze bedzie powaznie. Tylko po zabawie w bete i kilku dniach na tym forum zaczynam sie martwic o to, ze powazni ludzie beda w zdecydowanej mniejszosci. Co do Warcry to sam jestem na liscie tej gildii i ciesze sie bardzo, ze mamy taka a nie inna srednia wieku.

Lufanga - owszem czasem wstyd mi, ze jestem polakiem bo jestesmy wyjatkowo zadufanym w sobie i klotliwym narodem. Tym milym akcentem koncze to, w co niepotrzebnie dalem sie wciagnac - rozmowe z Toba.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:40 
Cytuj  
Lufanga - jeszcze raz pytam skąd to przypuszczenie że nie będzie open world ?? to dla mnie bardzo istotne zagadnienie, przecież nie może być tak jak w gw bo to będzie bezsens. Jest jakieś oficjalne potwierdzenie tego ??

ps - skoro na open becie był to mam nadzieje że pozostanie

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:42 
Cytuj  
To było już parę razy wyjaśniane. Będą zony. Czyli przy wejściu do każdej krainy będzie zonowanie.
Zony mają limit iluśtam graczy, więc gdy w zonie będzie na przykład 300 ppl, to 301 osoba wejdzie do innej instancji danej zony. Tak samo działały sklepy w AO.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny


Ostatnio edytowano 13 maja 2008, 14:45 przez Pipboy, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:43 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
I do Soba jeszcze na koniec: Zawsze mozna zmniejszyc detale do minimum. Jak ktos ladnie kiedys powiedzial grywalnosc >>> grafika big time

Pozdrawiam


No łej. Wiesz dlaczego? już Ci napiszę.
Wiele osob na tym forum ma aktualnie barzo mocne maszyny. Graja w gry w 1680x1050 i w fajnych graficznie tytulach (assasins creed) mozna naprawde zamknac oczy idac spac i biegac dalej, poniewaz zachowuja Ci sie obrazy z gry w mozgu tak bardzo sa realistyczne.

Grajac w mmo, odtwarzajac swoja postac, tworzac swoje drugie Ja, tez tego chce. Chce widziec pelen wypas graficzny, swietne animacje, super combat system i zapierajac dech widoki. Tego chce aktualnie w mmo, glownie grafiki i filmu w monitorze. Jezeli mam grac w low detalach to sobie wowa mozna odpalic i grac z emo kidami ktorzy podniecaja sie s4 wygladajace jak gwiezdne wojny albo czekajacy na walki w powietrzu gnomami (wtf).

Zobacz w AoC jak zajebiscie masz graficznie odwzorowane itemy, postacie, swiat, czujesz sie jakbys tam zyl. Blizzard zrobil gre 3 lata temu ktora odpalana byla na slabych kompach. Dzisiaj przy mocnym sprzecie powoli mozemy zapomniec o spadku fpsow ponizej 30, ale to trwalo AZ 3 lata!!. Wiec imo, siege w AoC przy 100 na 100 jest nie mozliwy przy tak zaawansowanej grafice, przynajmniej przez najblizsze 2 lata.

Podsumowujac. Czytam niektore posty w ktorych ktos pisze, ze gra bedzie fajna przez 2 miesiace. Tez tak czuje, chociaz nie ukrywam ze mam nadzieje na cos wiecej. Zostaly niecale 2 tygodnie do premiery, zobaczymy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
mozna naprawde zamknac oczy idac spac i biegac dalej, poniewaz zachowuja Ci sie obrazy z gry w mozgu tak bardzo sa realistyczne.

Zobacz w AoC jak zajebiscie masz graficznie odwzorowane itemy, postacie, swiat, czujesz sie jakbys tam zyl.


napiszą o Tobie artykuł na onecie :roll:


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:50 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
To było już parę razy wyjaśniane. Będą zony. Czyli przy wejściu do każdej krainy będzie zonowanie.
Zony mają limit iluśtam graczy, więc gdy w zonie będzie na przykład 300 ppl, to 301 osoba wejdzie do innej instancji danej zony. Tak samo działały sklepy w AO.


a już się wystraszyłem że będzie tak jak w gw, czyli tylko spotyka sie ludzi w mieście. To jeszcze można przeboleć bo to ma swoje wady i zalety. Czy wiadomo do ilu osób dana zona będzie ograniczona ??

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:51 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Rzezio napisał(a):
I do Soba jeszcze na koniec: Zawsze mozna zmniejszyc detale do minimum. Jak ktos ladnie kiedys powiedzial grywalnosc >>> grafika big time

Pozdrawiam


No łej.


/signed
granie w mmorpg w niskiej rozdziałce jest failem

Edit: Każda gra w low detalach wygląda tak że widząc coś takiego mamy odruchy wymiotne


Ostatnio edytowano 13 maja 2008, 15:03 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 14:58 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Czy wiadomo do ilu osób dana zona będzie ograniczona ??


Testowali podobno 200 w Tortage, a pisali tez o 300 i 500, tak samo nie wiadomo do konca jaki bedzie limit na serwerach, podobno piec tysiecy ma byc.
Co do tego czy grafika da rade w gigantycznych siege to wlasnie jest wielki ? bo Funcom twierdzil caly czas ze ich silnik uciagnie 500 ludzi, jesli w lotro mozna bylo sie meczyc w monsterplayer w ponad 100 ludzi na low detalach to sadzilem ze po roku czasu na lepszym sprzecie jest to realne.

Gdzie wy wszyscy to czytacie te info od Funcom oficjalne bo jakos nigdzie nie ma, czytam tylko forum i paplanine podobna jak my tu robimy, wklejajcie cos konkretnego bo syf sie tu robi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 15:02 
Cytuj  
No i mamy po prostu rozne podejscia Sob. Ja moglbym na te 2h czy godzine siega sie poswiecic byleby byly duze siege i jako takie zycie polityczne na serwie. Zeby server zyl a nie jedynie byl zbiorem minigierek i zbiorem graczy w nie grajacych.

Ktos, kto kiedys zrobi niszowa gre z zalozeniami a la EvE (zdobywanie terenu, budowa outpostow, wielka polityka i epickie bitwy) ale w klimacie fantasy, bedzie mial we mnie dlugoletniego klienta.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 15:11 
Cytuj  
a ktoś zadał sobie tyle trudu i napisał do Fc

Biorac pod uwage ogolne oburzenie spowodowane tym, ze wyszlo na jaw ciecie kluczowych features z gry po tym, jak bardzo duzo osob juz za nia zaplacilo i wykupilo ichni early start, FunCom moglby laskawie ruszyc dupe albo najac kogos, kto w takich momentach moglby komunikowac sie z ludzmi, dzieki ktorym maja prace.

Hmm... czytam teraz forum i wspominaja cos dosc istotnego, mialo byc do zdobycia 9 twierdz raz na tydzien, jedna gildia mogla miec jedna twiedze, teraz cos wpsominaja ze na serwerze bedzie lacznie 40 twierdz i co trzy dni mozliwosc zdobycia, dodatkow jedna gildia moze miec trzy twierdze.

Mozliwe, ze twierdz moze byc nieskonczenie wiele, bo pewnie sprawdzi sie to, o czym po cichu krakalem juz jakis czas temu. Jak wymusza ograniczenie 48/48 i po co w ogole ujawniony wczesniej pomysl wpuszczania na siege klanow z top10 minigierek, ktory spotkal sie z rownie cieplym odbiorem? Siege jest instancjonowany, nie ma zadnych border kingdoms. Jedyne PVP na serwerach PVE to mini-gierki i szklana kulka z zamkiem do przejecia/obrony.

Lufanga - jak nie ma open worldu ?? jak w na open becie był ??

Normalnie. Swiat jest podzielony na zone'y. Zone'y sa kopiowane w nieskonczonosc, gdy w pierwszej "kopii" przekroczony zostanie limit graczy. gg.

Domyslam sie, ze niewiele osob z Funcomu zna jezyk polski a jeszcze mniej zaglada na to forum wiec szkoda Twoich nerwow (...)

To jest forum, gdzie mozna wyrazac swoje opinie nt. gry - takze te negatywne. W momencie, gdy na 10 dni przed premiera flagowe features gry zmieniaja sie diametralnie i maja sie nijak do tego, co zapowiadane bylo od samego poczatku do niedawna, niektorzy gracze moga sie poczuc oszukani.

jako takie zycie polityczne na serwie

Nie wydaje mi sie, zeby mozna bylo mowic o jakiejkolwiek wyszukanej polityce, biorac pod uwage, ze wszystko sprowadzone zostalo do ustalonych meczykow, aren... Szkoda.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 15:16 
Cytuj  
50v50 to tylko na początku będzie, bo będą optymalizować wszystko.
Chyba lepiej pograć najpierw na mniejszych siege'ach niż męczyć się z mega lagami 250v250. Zanim nabijemy ten max lvl dużo sie zmieni z pewnością, więc ci co piszą, że pograją z miesiąc lub dwa i spadają z conana zrobią głupote, gdyż po jakimś miechu lub dwóch ustabilizuje się wszystko.
Zwiększą limity na siege, zbalansują klasy, coś jeszcze ciekawego może wymyślą. A porównywanie siege do av z wowa jest wg. mnie bezsensowne.
AV to 20v20 bo cała reszta to leecherzy, a nawet jeśli założyć że na AV grają wszyscy, to pomysł z Siege jest o wiele fajniejszy moim zdaniem.
Btw wiecie może czy na Siege będzie friendly fire?

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 15:22 
Cytuj  
Deathendow napisał(a):
Btw wiecie może czy na Siege będzie friendly fire?


na Sieges ma nie byc friendly fire.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 15:23 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Rzezio napisał(a):
Buka, a co przeszkadza zeby Conan mial powazny charakter i powazna grupe odbiorcow? Jak patrze na podania o przyjecia w WarCry to bardzo duzo osob jest 24+. Jak dla Ciebie za malo powaznie?


Nie przeszkadza mi to, i licze na to, ze bedzie powaznie. Tylko po zabawie w bete i kilku dniach na tym forum zaczynam sie martwic o to, ze powazni ludzie beda w zdecydowanej mniejszosci. Co do Warcry to sam jestem na liscie tej gildii i ciesze sie bardzo, ze mamy taka a nie inna srednia wieku.

Lufanga - owszem czasem wstyd mi, ze jestem polakiem bo jestesmy wyjatkowo zadufanym w sobie i klotliwym narodem. Tym milym akcentem koncze to, w co niepotrzebnie dalem sie wciagnac - rozmowe z Toba.

hmm zadufanym i klotliwym narodem - jesli myslisz ze polacy tylko tacy sa to jeszcze chlopcze malo wiesz o zyciu i swiecie

tak sie sklada ze jestem oficerem Warcry na AoC (pewnie to Cie nie ucieszy Buka ;)) i powiedz mi co mamy zrobic przy obecnym stanie gildii okolo 150 wyrzucic 50-100 osob? czy moze bedziemy sie rotowac i chodzic na siege raz na 3 miesiace? a moze mamy wlasnie zrobic grupe core 50 osob a reszta bedzie zbierac surowce aby te 50 moglo sie bawic?

48v48 to nie epicki siege tylko gowniana potyczka
taktyke mozna stosowac walczac 2v2 czy 10kv10k

ogolnie FC dal dupy i organizacja gildii na etapie malych sige idzie sie walic
jak i same siege staja sie czyms smiesznym

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 15:25 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Buka, a co przeszkadza zeby Conan mial powazny charakter i powazna grupe odbiorcow? Jak patrze na podania o przyjecia w WarCry to bardzo duzo osob jest 24+. Jak dla Ciebie za malo powaznie?

Nie bardzo rozumiem skąd u niektórych bierze się przekonanie, że community AoC będzie poważne i dojrzałe. Z tego co widziałem w trakcie bety i czytałem na forach wynika, że "statystyczny" gracz AoC dużo bardziej przypomina WoW emo kid niż graczy, nazwijmy "starszej daty".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.