mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 08:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
rashiell napisał(a):
W skrócie to takie combo dla szlafrokowca.
i dlatego melee w pvp maja trudniej, bo melee muszą wciskać comba w walce z odskakującym szlafrokiem który wciska poledyńcze przyciski.

bez płaczu ale nie rozumiem tego, pograłem troche casterami i brak combosów czyni walkę monotonną, natomiast bardzo ułatwia pvp


Mam nadzieję, że wiesz iż comba można robić w ruchu ? Tylko ostatnia sekwencja Cię zatrzymuje w miejscu. Można rozpocząć combo cały czas będąc w ruchu. Plus comba są teraz szybciej wykonywane. Stan na dzień dzisiejszy.

Spellweaving jest testowany na becie teraz. Jest strasznie niepraktyczny ;/

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 08:42 
Cytuj  
iniside napisał(a):
gabrielangel napisał(a):

O kurwa. Powaliło mnie :O.


znaczy co cie powalilo ? koles stojojacy minute w miejscu i jakies duszki latajace obok niego ?jak dla mnie to wyglada na niezly niewypal :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 08:42 
Cytuj  
gabrielangel napisał(a):

Super efektowne. Nie widze mozliwosci uzycia tego w pvp. Mogliby zrobic jakies fajne comba dla casterow, ktore nie beda sie castowaly minute. :/


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 08:49 
Cytuj  
lukaszn napisał(a):
iniside napisał(a):
gabrielangel napisał(a):

O kurwa. Powaliło mnie :O.


znaczy co cie powalilo ? koles stojojacy minute w miejscu i jakies duszki latajace obok niego ?jak dla mnie to wyglada na niezly niewypal :-?

Jest efekciarskie i jest cool.,
To imo bedzie mialo zastosowanie w orbonie/oblezeniu keepa.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:08 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
Wiadomo czy do Polski AOC dotrze na 23 maja?(mówie o pośredniku w postaci CD projektu)... czy jedynie pozostaje czekać...


hehe Polska to nie kraj 3 świata , pragnę cię uświadomić, że CDP miał pre-order i większość z nas zaczyna grę 17 maja...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:12 
Cytuj  
nadzieja jest Matką Ziemi więc i ja mam nadzieje że pomimo że mam ea to piękne czerwone pudełko dostane na czas, a nie przeleży kolejny weekend majowy u kurierków w magazynie :)

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:23 
Cytuj  
Dae napisał(a):
KELGAR napisał(a):
Wiadomo czy do Polski AOC dotrze na 23 maja?(mówie o pośredniku w postaci CD projektu)... czy jedynie pozostaje czekać...


hehe Polska to nie kraj 3 świata , pragnę cię uświadomić, że CDP miał pre-order i większość z nas zaczyna grę 17 maja...

To gratuluję że zaczynacie 17 jak widzisz ja nie zaczynam;) stąd moje zapytanie...bo chciałbym napewno zacząć 23 :lol:


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:29 
Cytuj  
Age of Conan w wiekszosci przypadkow powinien byc w sklepach juz 21 gdyz 22 jest Boże Ciało i nikt tego nie rozwiezie (jak i wiekszosc sklepow tego dnia bedzie nieczynnych). Tam gdzie nie będzie na półce proponuje dobrze pogadać (że stały klient itp) i moze sprzedadza przed 23. Od razu ostrzegam, ze ilosci w sklepach beda baaardzo małe.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:36 
Cytuj  
Male pytanko, jak ma wygladac/wyglada marketing , w sensie bedzie auction house czy cos w tym rodzaju czy metoda 'bazarowa' czyli ludzie rozstawiaja swoje stoliczki ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:36 
Cytuj  
Ta, wiedźmina też były małe. Miało nie starczyć dla wszystkich.

Skąd ty mieszkasz?


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:48 
Cytuj  
Ja nie rozumiem zarzutow do CDP - tam zamawialem wow/dodatek zawsze bylo an czas ( a chcialem zauwazyc ze blizzard traktowal polske jak kraj 3 swiata), jedyny sklep na jakim sie zawiodlem to Ultima (tam zamawialem i nie dostalem w czas). Do tego anwet an oficjalnej stronie AoC CDP jest sklepem proponowanym przez producentow jako dystrybutor na nasz kraj, wiec pewnei dostana odpowiednai ilosc kopii + jakas nadwyzke.


BTW zamawial ktos w CDP pre order (placil karta/przelewem)? bo ja tak zrobilem dostalem early w ciagu 10 minut. Teraz sie tak zastanawiam czy jak by z nimi pogadac to czy nei dalo by rady otrzymac keya z podelka telefonicznie/na maila

A tak sie jeszcze zastanawiam, w usa AoC rusza ~20 w UE ~23, ale swiatowa premiera (20 maja)
Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 20 maja 2008, wiec moze nei bedzie takiego problemu

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 13:50 
Cytuj  
http://www.hybes.de/abilities.php?class ... an&lang=en

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 14:09 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
http://www.hybes.de/abilities.php?class=Guardian&lang=en


To news, czy pytanie? :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 14:32 
Cytuj  
Dae napisał(a):
naro napisał(a):
chodzi mi o sprawe techniczna dzialnia tego ustrojstwa. np. czy odpalasz sw i przez okreslony czas masz jakis + dmg bonus, czy kazde combo = "odprawianie modlow" na nowo ?


Nikt jeszcze spellweaving nie widział więc tylko pogdybać można.


Sorki ale w CB w tej chwili kazdy moze sobie spellweaving potestowac oraz Budowe miast. Jescze 2 lv i mam lv 50 i sobie potestuje Demonologist Spellweaving :D

Zastosowanie bedzie on mial z tego co Funcom mowi w Sige i Raid/Boss fights. Generalnie ciesze sie ze wasnie tak to bedzie zaimplementowane, poniewaz przy dluzszych walkach casterzy sa nudni bez combo, a dzieki temu systemowi dlugie walki robia sie naprawde ciekawe :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 16:00 
Cytuj  
Tak jak pisze Khebeln, spellweaving bedzie mial zastosowanie w siege i raidach pve, sa dwa typy, defensyfny i ofensywny, z czego podobno Demonolog i Priest of Mitra maja te ofensywne, a Tempest of Set i Necromanta defensywne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 62
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 16:18 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Ta, wiedźmina też były małe. Miało nie starczyć dla wszystkich.


Wiedzmina akurat w ~20% sklepow zabraklo (widac nie u Ciebie) dopiero nastepna wyprodukowana partia nasycila rynek (oczywiscie nie wyczerpal sie w dniu premiery a po miesiacu max dwoch). Wiele osob musialo czekac.

whiteman napisał(a):
Skąd ty mieszkasz?


Mieszkam w miescie do 200 tysiecy mieszkańców i z informacji, ktore posiadam (zaczerpniete, ze tak powiem u źródła) na moje miasto przypadnie max 50 sztuk, ktore zostana podzielone na Empik i Media Markt. Nie wiem jakie bedzie zainteresowanie ale jesli takie jak WoWem to raczej bedzie za malo... nawet na pierwszy tydzien...

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 18:29 
Cytuj  
SW - efektowne ... hmmm....
A maja zamiar wprowadzić te combos kilku magów różnych klas ?
Coś kiedys wspominali, ze priest i np. Demonolog będą mogli zrobic wspólnego combosa z czarów czy jakoś tak ?
Wycofali się z tego zupełnie czy nadal myślą nad tym ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 18:47 
Cytuj  
Oficjalnie ze spelweavingu wycofali zie w grudniu 2007, a jednak bedzie, wiec kto tam wie co i jak to wyglada.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 19:07 
Cytuj  
tak sobie czytam i jesli ktos ma dostep do spellweaving moze potwierdzic ze jest to po prostu 30minutowy buff ktory sie castuje w dwie minuty ? bo jesli tak to niezla padaka , i tylko eye-candy zrobili zeby sie ludzie podniecali , mialo byc fajnie wyszlo jak zwykle

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 20:40 
Cytuj  
eeee... ale spellweavingu mialo nie byc :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.