mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 10:00 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
dark_lord napisał(a):
miło ja na pewno kupię jeśli będę mógł grac na serwerach eu klientem Polskim, bo nie chcę od nowa postaci robić :)


Na 99% będziesz mógł, bo na pewno klientem EU będzie dało się grać na polskich serverach, tyle że nie będzie polskich napisów :)


Powinieneś pracować na giełdzie(przewidywanie wyników) albo pracować jako wróżka :) Oto oficjalna odpowiedz z cd - projekt :

"Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Osoby z Polską wersją gry Age of Conan będą mogły grać na europejskich serwerach.

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.


pozdrawiam

......
......


gram.pl Sp. z o.o.,
ul. Jagiellońska 74 - Budynek A,
03-301 Warszawa
www: http://www.gram.pl/ "


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 11:43 
Cytuj  
mam wrazenie ze wyniki sprzedazy pl wersji AoC moga byc znacznie nizsze niz zakladano. Abym sie pomylil ale obawiam sie ze CDP umoczy sporo kasy w tym projekcie.


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:19 
Cytuj  
ja na pewno kupie polska wersję, tylko nie będę grał na Polskich serwerach, bo za mało ludzi będzie grać na nich, zresztą nikt z was też nie będzie robił odnowa postaci na serwerze Polskim, bo nie będzie opłacalne granie na pustych serwerach. IMO o ile Polska wersja się może i sprawdzi to Polskie serwery upadną :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:31 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
ja na pewno kupie polska wersję, tylko nie będę grał na Polskich serwerach, bo za mało ludzi będzie grać na nich, zresztą nikt z was też nie będzie robił odnowa postaci na serwerze Polskim, bo nie będzie opłacalne granie na pustych serwerach. IMO o ile Polska wersja się może i sprawdzi to Polskie serwery upadną :)

chyba raczej ściągniesz klienta skoro masz już konto bo wątpię żeby sobie kazali płacić za polskiego klienta

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:34 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
dark_lord napisał(a):
ja na pewno kupie polska wersję, tylko nie będę grał na Polskich serwerach, bo za mało ludzi będzie grać na nich, zresztą nikt z was też nie będzie robił odnowa postaci na serwerze Polskim, bo nie będzie opłacalne granie na pustych serwerach. IMO o ile Polska wersja się może i sprawdzi to Polskie serwery upadną :)

chyba raczej ściągniesz klienta skoro masz już konto bo wątpię żeby sobie kazali płacić za polskiego klienta


oczywiście że ściągnę klienta, o ile taka możliwość będzie istniała :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:39 
Cytuj  
A ja sie boję polskiego tłumaczenia nazw przedmiotów. Choćby dlatego polskiego klienta nie kupię. Poza tym, ten kto miał kupić tą grę to w większości przypadków już ją kupił i wydawanie kolejnych PLN na polską wersję to jak dla mnie strata kasy.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:42 
Cytuj  
jeśli nie będzie możliwości ściągnięcia Polskiego klienta za darmo to kupię , dlatego że trzeba wspierać Polski rynek :)


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 12:45 
Cytuj  
to nie do konca tak, wowa dajmy na to kupilem jakies 4 miesiace po premierze i mam wrazenie ze conajmniej 60% obecnej populacji wowa gre kupilo znacznie po czasie premiery wiec takie stwierdzenie wiec przez analogie AoC moze sprzedawac sie swietnie i pol roku po premierze. Oby tak sie stalo.


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 21:24 
Cytuj  
CD Projekt już dawno poinformował, że nie będzie czegoś takiego jak patch polonizujący dla osób, które zakupiły wersję angielską gry. W zasadzie jest to dość logiczne, bo w takim przypadku kto zwróciłby kasę CD Projektowi za tłumaczenie gry? Dziś nawet za darmo nic nie można dać (vide sprawa pewnej piekarni, gdzie właściciel oddawał chleb itp. za darmo a potem wsiadła na niego skarbówka, że nie zapłacił podatku od darowizny, ot taki nieśmieszny offtop)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 07:22 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
CD Projekt już dawno poinformował, że nie będzie czegoś takiego jak patch polonizujący dla osób, które zakupiły wersję angielską gry. W zasadzie jest to dość logiczne, bo w takim przypadku kto zwróciłby kasę CD Projektowi za tłumaczenie gry? Dziś nawet za darmo nic nie można dać (vide sprawa pewnej piekarni, gdzie właściciel oddawał chleb itp. za darmo a potem wsiadła na niego skarbówka, że nie zapłacił podatku od darowizny, ot taki nieśmieszny offtop)


patche nie będzie ale jak mi kolega prześle nośniki z wersja PL to sobie będę przecież grał na PL serwerach korzystając z klienta ang. Natomiast CDP zarobił już na sprzedażny wersji ang i według mnie powinien udostępnić nawet na serwerze do zassania klienta PL dla tych którzy wcześniej nabyli grę. Jeśli chcą zarobić na abo z PL serwerów to niech dobrze pokombinują jak na nie ściągnąć także tych już grających na takim Fury.


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 09:36 
Cytuj  
Razel napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
CD Projekt już dawno poinformował, że nie będzie czegoś takiego jak patch polonizujący dla osób, które zakupiły wersję angielską gry. W zasadzie jest to dość logiczne, bo w takim przypadku kto zwróciłby kasę CD Projektowi za tłumaczenie gry? Dziś nawet za darmo nic nie można dać (vide sprawa pewnej piekarni, gdzie właściciel oddawał chleb itp. za darmo a potem wsiadła na niego skarbówka, że nie zapłacił podatku od darowizny, ot taki nieśmieszny offtop)


patche nie będzie ale jak mi kolega prześle nośniki z wersja PL to sobie będę przecież grał na PL serwerach korzystając z klienta ang. Natomiast CDP zarobił już na sprzedażny wersji ang i według mnie powinien udostępnić nawet na serwerze do zassania klienta PL dla tych którzy wcześniej nabyli grę. Jeśli chcą zarobić na abo z PL serwerów to niech dobrze pokombinują jak na nie ściągnąć także tych już grających na takim Fury.


Znając życie nie będzie pasował nr seryjny tak jak teraz nr z wersji EU nie pasuje do US i odwrotnie, nie wspominając o innych wariacjach językowych. Ale trzeba przyznać, że masz dobrego kolegę, bo ja wydając 115 zł na pewno gry nie pożyczyłbym koledze za free :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2008, 10:42 
Cytuj  
a do czego mi klucz z PL klienta? Juz dawno CDP zapowiedział, ze osoby mające konta z wersji ANG będą mogły migrować na PL serwery, na nich normalnie grac i płacić niższy abonament. Nie można przenieść swojego animka z serwer ANG na PL ale samo konto jak najbardziej więc żaden klucz nie będzie mi potrzebny by sobie zacząć levelowac nowego chara na jakimś rodzimym serwerze. DvD z wersją PL jedynie potrzeba, kumpel w tym celu może choćby skorzystać z dożywotniej gwarancji i dostać drugi komplet płyt - dla mnie :D


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 135
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2008, 14:09 
Cytuj  
a nie myslicie że to będzie jak z GW? Przeciez jak ktoś miał ang Guild wars to potem poprostu był ten patch i normalnie <bez kupowania nowego GW> można było zmienic język na polski.


_________________
" Rób co chcesz niczego nie żałuj chciałes wybrałeś ej w dup* mnie pocałuj wiesz? "

PFK

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2008, 14:12 
Cytuj  
Ja na miejscu CDP wycofałbym się z tego projektu póki za dużo kasy w to nie wtopili...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lip 2008, 14:15 
Cytuj  
nie wycofają się skoro już castingi są do polskiej edycji :) mogliby chociaż kinową wersje zostawić :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 21:21 
Cytuj  
mroczny_lo(r)dzie, masz błąd w sigu...


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2008, 22:05 
Cytuj  
Sprzedac moga duzo - spokojnie moge zalozyc, ze AoC by kupilo ze 2 razy wiecej ludzi niz faktycznie kupilo, tylko zwyczajnie tej gry zabraklo w sklepach.

Wiec jak zaczna w tym powiedzmy wrzesniu sprzedawac polska wersje gry, ktora juz bedzie miala rece i nogi, no to jest szansa, ze ludziom sie spodoba.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 13:32 
Cytuj  
Zakładając że teraz kupie AoC w wersji EU i będę płacił 50zł na miesiąc to czy po polskiej premierze będę mógł grać na zagranicznych serwerach za polską stawkę abonamentową? Czy w ogóle do się grać za polską stawkę na serwerach EU?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 15:23 
Cytuj  
Tylko gra na polskim serwerze bedzie mozliwa z tanszym abonamentem, mozliwe tez ze bedzie wymagany polski klient lub patch pl ale tego nikt nie wie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 15:29 
Cytuj  
na pewno będzie można grać na serwerach eu Polskim klientem - oficjalna odpowiedz od cd - projekt, na maila wysłanego w tej sprawie.


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.