mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 13:39 
Cytuj  
Igorwer napisał(a):
daj sobie spokój z tą grą. Na dłuższą metę jest to taki niewypał, że to głowa mała. Zaczekaj na coś ciekawszego (Aion, Mortal online?).

daj mi jakis cień nadziei, ze mortal bedzie lepszy od conana lub inna alternatywę dla nie pałających miłością do azjatyckich klimatów


Posty: 5
Dołączył(a): 9.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 17:47 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Igorwer napisał(a):
daj sobie spokój z tą grą. Na dłuższą metę jest to taki niewypał, że to głowa mała. Zaczekaj na coś ciekawszego (Aion, Mortal online?).

daj mi jakis cień nadziei, ze mortal bedzie lepszy od conana lub inna alternatywę dla nie pałających miłością do azjatyckich klimatów


W tej chwili zastanawiam się nad powrotem do WARa lub zaczęciem gry w coś innego(póki co sprawdziłem trial AoC, przymierzam się do sprawdzenia LoTRO). Dlatego pytałem czy warto pchać się na polski serwer AoC.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 03:34 
Cytuj  
Ja sobie reaktywowalem konto po roku i jestem zadowolony. Ale fakt, że z mmo to gra ma raczej mało spólnego imo.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 06:17 
Cytuj  
ovietz napisał(a):
Peccavi napisał(a):
Igorwer napisał(a):
daj sobie spokój z tą grą. Na dłuższą metę jest to taki niewypał, że to głowa mała. Zaczekaj na coś ciekawszego (Aion, Mortal online?).

daj mi jakis cień nadziei, ze mortal bedzie lepszy od conana lub inna alternatywę dla nie pałających miłością do azjatyckich klimatów


W tej chwili zastanawiam się nad powrotem do WARa lub zaczęciem gry w coś innego(póki co sprawdziłem trial AoC, przymierzam się do sprawdzenia LoTRO). Dlatego pytałem czy warto pchać się na polski serwer AoC.

"polski" to jest raczej z nazwy,coraz więcej ostatnio jest Rosjan

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 09:39 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Igorwer napisał(a):
daj sobie spokój z tą grą. Na dłuższą metę jest to taki niewypał, że to głowa mała. Zaczekaj na coś ciekawszego (Aion, Mortal online?).

daj mi jakis cień nadziei, ze mortal bedzie lepszy od conana lub inna alternatywę dla nie pałających miłością do azjatyckich klimatów


Oh droki "pekawi" ... AoC jest tak niedorobioną grą (chociażby brak contentu od ... roku?!) że wg mnie nie warto w niego inwestować pieniędzy. Mając 5 lvl pvp na serio nie ma co robić dla gracza pvp, a tak być nie powinno.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 09:58 
Cytuj  
nie pytałem się jaką gra jest AoC i czego w niej nie ma bo doskonale o tym wiem (trochę w nią gram jednak) tylko o alternatywę, natomiast co do moich "inwestycji", to pozwól że sam będę o nich decydował, anway wskaż mi proszę inna grę, w którą warto...

*

Posty: 117
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 10:27 
Cytuj  
Wiem że trochę grasz, bylismy w tej samej gildii :] A co innego tytułu - nie bedę się rozpisywać, bo każdy lubi co innego. Jak dla mnie wydanie kasy na AoC żeby pograć troszkę jest nie na miejscu, szkoda kasy.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 10:30 
Cytuj  
Cytuj:
Mam pytanie odnośnie polskich serwerów, czy oprócz niższego abonamentu mają jeszcze jakieś zalety? Czy może lepiej nie pchać się na polski serwer i zacząć grać, np. na Fury?


Jesli interesuje cie pvp - na Two Eagles zaczyna się robić ciekawie i oby było tak dalej. Na serwer przeniosly sie kolejne rosyjskie gildie m.in. 7th Legion - gildia z Fury, prawdopodobnie dolacza jeszcze inne. Wiecej mini gier niz dotychczas, oby wiecej oblezen. Przeciwnik ubrany w full t2 i z setami pvp z ogromnym doswiadczeniem. Pojawia sie obawa, ze serwer zostanie zdominowany juz totalnie przez Rosjan :)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 10:31 
Cytuj  
dlatego gram w AoC, nie ma nic ciekawszego chwilowo, a jakoś już sie przyzwyczaiłem do Conana i jego wszystkich niedociągnięć, póki mnie to jeszcze bawi, nie zamierzam eksperymentować z czyms nowym, tym bardziej, że są duże szanse na to, że też nie będzie to gra doskonała...

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 13:01 
Cytuj  
ja polecam aoc, naprawdę gra się super jedynie ostatni patch pogorszył chwilowo balans postaci, ale na dniach będzie jego poprawka :) polecam serwer Two Eagles o ile nie będzie się spamować na globalu w stylu- "rodacy mnie biją, to jest serwer pl-ros, czemu mnie bijesz .... itp. itd.", ten płacz trochę dobija ale zawsze można ten kanał wyłączyć :) pozdrawiam i zapraszam do świata Conana :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 03:01 
Cytuj  
Peccavi ma rację - do AoC można się przyzwyczaić, a nic innego ciekawego, co by mogło wciągnąć na dłużej nie ma. Tzn. może i jest, ale na grubszą metę i tak w żadnej grze nie ma tyle contentu żeby zawsze było co robić...Podkreślam - żadnej.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 03:40 
Cytuj  
zawsze jest kogo nap... - innymi słowy :P


_________________
no more wow...


Posty: 5
Dołączył(a): 9.07.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 13:14 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Cytuj:
Mam pytanie odnośnie polskich serwerów, czy oprócz niższego abonamentu mają jeszcze jakieś zalety? Czy może lepiej nie pchać się na polski serwer i zacząć grać, np. na Fury?


Jesli interesuje cie pvp - na Two Eagles zaczyna się robić ciekawie i oby było tak dalej. Na serwer przeniosly sie kolejne rosyjskie gildie m.in. 7th Legion - gildia z Fury, prawdopodobnie dolacza jeszcze inne. Wiecej mini gier niz dotychczas, oby wiecej oblezen. Przeciwnik ubrany w full t2 i z setami pvp z ogromnym doswiadczeniem. Pojawia sie obawa, ze serwer zostanie zdominowany juz totalnie przez Rosjan :)


Ta dominacja Rosjan na serwerze nie brzmi zbyt zachęcająco...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:26 
Cytuj  
Ktos sie orientuje ile trzeba miec nieaktywne konto by moc sobie je reaktywowac za free na 14dni?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 16:05 
Cytuj  
ponad miesiac czy cus takiego


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 12 lip 2009, 09:22 
Cytuj  
Cytuj:
Ta dominacja Rosjan na serwerze nie brzmi zbyt zachęcająco...


W sobote mocno okrojonym i niepelnym skladem udalo sie Headhuntersom zbic keepa Advaity do 1%. Zatem nie sa nie do pokonania :>
Imo przeciwnik mocny i wymagajacy a rozgrywka napewno zacieta i oby nabierala z kazdym dniem rumiencow. Szkoda, ze z polskich gildii nie ma za wiele chetnych do end gamowego pvp.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 09:01 
Cytuj  
Pytanko jest nastepuajce: jak wchodze do pvp zone, to wszyscy player'zy wyswietlaja mi sie na czerwono. Teraz jezeli atakuje jakiegos moba, a obok stoi jakis gracz nie z mojego party, to ten gracz tez obrywa (gram ToS-em i moje spelle sa AoE). Da sie jakos ustawic, zeby gracze nie byli domyslnie hostile, tylko np. zolci (tak jak np. straznicy w Tortage)?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 09:48 
Cytuj  
ma ktoś jakiś link bezpośredni do triala PL bo na ich stronie coś powalili i wysyła link do gifa lol i nie mogę pobrać keya itp

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 12:06 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Da sie jakos ustawic, zeby gracze nie byli domyslnie hostile, tylko np. zolci (tak jak np. straznicy w Tortage)?


Nie da się.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 13:41 
Cytuj  
No to kolejna glupota ze stronu Funcomu jak dla mnie. Szkoda.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.