mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 8.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 14:36 
Cytuj  
Całkiem możliwe, że AoC w tą stronę zmierza.


Cytuj:
Doprowadziło to do tego, że praktycznie nie da się tam dostać bez silnego polecenia. A i tak ma się ograniczony dostęp do wielu rzeczy. Ludzie grają prawie wyłacznie w constant party, gdzie wszyscy długo się znają.


AoC jest jeszcze "za młode" na takie restrykcje (moim zdaniem).


_________________
"Wojsko dobrego króla nie szczyci się zwycięstwem ani też nie żywi urazy z powodu klęski."
Kung–sun Jang


Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 16:11 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Taki mały przykład akcji dywersyjnych w MMO NCSoftu Lineage 2. Server Teon - Ally Exile vs ITT

- szpiegowanie forum, uzyskiwanie dostępu do zablokowanych części
- podrzucanie kretów do klanu, szpiegowanie ventrillo
- masowe petycje o bany dla przeciwników
- kradzieże sprzętu (zwykle są to Epic Jewels - sprzęt warty grube tysiące PLN)
- walki na hacki, czyli który klan ma lepszych programistów zdolnych do tworzenia hacków (radar, autotarget, narzędzia do spamowania potów i wiele wiele innych). Niektóre z tych programów wymagają klucza i działają tylko na danej postaci. Czyli taki klan ma dany program tylko dla siebie, jego kradzież nic nie daje.
- o botach, układach z farmerami nie wspomnę

Tam to dopiero jest walka na noże. Doprowadziło to do tego, że praktycznie nie da się tam dostać bez silnego polecenia. A i tak ma się ograniczony dostęp do wielu rzeczy. Ludzie grają prawie wyłacznie w constant party, gdzie wszyscy długo się znają.


Uh.. w silkroadzie było o wiele prostsze metody - kradzież postaci lidera gildii.. nie robiły tego osoby które na forum się wychwalały jakie one super są czy kogo oni nie zabija, ale ciche myszki z odpowiednia wiedza, do tej pory większość nie wie jak zostały im wykradzione, ja i wiele osob nie wie jak można kogoś shackowac jeśli ma się do niego kontakt tylko poprzez whispery w grze.. śmietanka międzynarodowa jest niebezpieczna. No ale AoC to AoC :) mam nadzieje że tutaj takich jaj nie będzie, ale przynajmniej jak grałem w SRO to nauczyłem się dbać o bezpieczeństwo kompa :PP

Wracając do tematu, zgadzam się z Hauva, skończmy to mazganie się.


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 16:13 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
najlepsze gildie maja takie oddzialy i kazda stara sie szpiegowac inna


...może żyję w jakimś urojonym świecie, ale zawsze myślałem, że gry służą do zabawy lub wyjątkowych przypadkach sportu. Nigdy nie przypuszczałem, że ludzie mogą się aż tak zniżyć, by zepsuć komuś zabawę...I nie, nie każda gildia stara się szpiegować innych, tylko te, które inaczej nie widzą szans na wygraną...do diabła, a nawet nie o wygraną chodzi! Zerg, to jest GRA! NIE WOJNA! Szpiegowanie!? Gdyby wewnętrznie w grze była taka opcja, to jak najbardziej, ale to do czego się posuwasz, to jest żenujące...

Zerg napisał(a):
w takim DFO oficerowie WC dostali sie na najwyzsze pozycje w kilku konkurencyjnych gildiach i zniszczyli je ekonomicznie od srodka


n/c...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 16:27 
Cytuj  
Cytuj:
Osobiście do SS to ja mam dużo... straszne dzieci i zwyczajnie ich nie lubie^^ a że w HH jest ich dużo(Was?) to zagrywki te same macie...


Zagrywki ? o czym ty bredzisz? geez. Na serwerze pve bylo grzecznie i kulturalnie, jedyny konflikt powstal z C9 z Haderachem, ktory pozniej zostal wyjasniony. Oczywiscie prowodyrem tego co sie dzialo na SS pomiedzy SS a c9 byl nie kto inny jak Radian aka Zerg aka Szonn, ktory wylecial z SS z wielkim hukiem. Pozniej przeszedl do QPO i tam z tego co sie slyszalo tez ladnie odbil sie czkawką.

Cytuj:
"a o zasadach gry i wspołzawodnictwie w duchu fair-play to się może nie wypowiadaj bo też mogłbym kilka rzeczy na światło dzienne wyciągnąć jak to bardzo honorowi są gracze SS i HH (jakie ładne skróry takie podobne^^_)


Jedynym naduzyciem silnika gry byl fightclubbing, do ktorego publicznie sie przyznalismy i mielismy na tyle odwagi aby oddac sie do dyspozycji gmów. Wy robiliscie to dalej wiec nie medrkuj. Co do honoru SS nie wiem do czego pijesz, bo od powstania serwera pvp nie znam sytuacji na serwerze pve. Znajac zycie i wybująłą fantazje znow wierutne bzdury podsycane resentymentem wywalonego Zerga.


Cytuj:
Z tym że Advaita gra ostro to się zgodze ale po co się przechwalaliscie tym ze prawie ich zniszczyliscie?

nie nadinterpretuj faktów. Temat tu jest "sytuacja pl-ru na serwerze 2 eagles - 1 osoba rzucila jednym zdaniem: HH podczas ataku udalo sie zniszczyc skarbiec do 1% - ni mniej ni wiecej.

Cytuj:
Tyle że u Was ciągle te same osoby są na gierkach graja ciagle razem i wchodza na mini tylko kiedy sa w tym składzie

Bzdura. Jedyny wspolny czasami mianownik tych teamow to healerzy.

Cytuj:
też mamy kilka mocnych osob ale graja o roznych porach...są zajęci róznymi sprawami poza grą i w niej i naszym priorytetem nie jest budowanie własnego ego osłabionego przez życie w rzeczywistości:)

A coż moga mnie obchodzic wasze problemy kadrowe i zarzuty, ze my ich nie mamy? geez. Jak to mowia zlej tanecznicy rabek spodnicy :P


Cytuj:
często idziemy na gierke bez heala żeby zwyczajnie sie pobawić...

Nie kazdego bawi zbieranie batow od premadów VII Legion, Avaita, Black Hundred. Skoro wy lubicie prosze bardzo, ale nie narzucajcie waszego stylu gry nam.

Cytuj:
szczególnie gierki jesteśmy od Was słabsi, mniej zgrani w 6-osobowym skladzie co nie przeszkadza nam w byciu lepszymi na oblężeniach

Ja o niebie, ten o chlebie. Nikt nigdy nie twierdzil, ze wygralismy z wami atakujac wasz keep podczas oblezenia. Kolejny nonsensowny i bezpodstawny tekst, ktory nie wiadomo skad ci sie wzial. Sam pisales o faktach relacjonujac oblezenie : obrona zwycieska, przegrana na punkty, przewaga liczebna qpo-warcry - tyle.

Cytuj:
To u Was wszyscy mają być tacy sami i bić każdego szczególnie w plecy przy oddawaniu q.

Jedyne czego oczekujemy to nastawienie na pvp. O zabijaniu przy oddawaniu questow takze sie nie wypowiadaj bo specjalizacja QPOWC w zabijaniu przy przechodzeniu przez lokacje jest doprowadzona do perfekcji :P

Cytuj:
To Wy od poczatku serwera zachowywaliscie sie jak dzikusy ktorzy nigdy nie widzieli PvP. Bez honoru i zasad biliscie wszystkich skutecznie uniemożliwiając nawiązanie walki z Ruskimi.

Potraktuję to jako komplement. Uniemozliwilsmy setkom polskich graczy walkę w kilkanascie osob - bo tyle bylo na poczatku eventu w HH. To przez nas zadna polska gildia nie zdolala nawiazac walki - bosz, nie zalamuj mnie nawet takimi bzdurnymi argumentami. ;]

Cytuj:
"-dlaczego bijesz kiedy ludzie oddają q? -w gildii wszyscy tak robią... - no ale nie musisz byc jak wszyscy!

W gildii nie wszyscy tak robia. Tak samo jak nie wszyscy w Twojej gildii sa jak Zerg.

Cytuj:
A w naszej gildii oficerow jest więcej niż tylko sam Zerg więc z łaski swojej nie przypisuj każdego jego słowa do całej gildii...

Znaczy się, że nie macie wpływu tak naprawdę na to co reprezentuje jeden z waszych oficerów i pozwalacie mu pluć, bluzgać, eskalować nienawiść w taki sposób na jednym z publicznych forów? Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowa?

Cytuj:
ako oficer nigogo nie wysyłam do szpiegowania jesli natomiast ktos od Was dostanie zapa i juz siedzi u Was to nie jest to nasza wina...

Wystarczy, że Zerg wysyła. Te ostatnie popisy z kilku dni na komunikatorze byly w jego stylu.

Cytuj:
nie jesteście aniołkami więc takie usprawiedliwianie się nic nie da...

Nie twierdzę, że jesteśmy aniolkami. Tak - zdarzylo nam sie wykorzystac silnik gry dla swoich korzysci. Tak - przyznalismy sie do tego. Tak - nie znizamy sie do pewnego poziomu, mimo wszystko w staromodnym stylu wierzę, ze mozna rywalizowac i pozniej z godnoscia spojrzec swojemu przeciwnikowi w grze w oczy i nie miec do nikogo o nic pretensji.

W tym momencie jak Lokken napisał te elementy walki są waszą strategia i elementami walki z nami. Ok. Szczerze mowiac, naiwnie nie spodziewalem sie tego, ze mozna do tego stopnia mylic rzeczywistosc realna z grą i zabawą. Nie zmienia to faktu, że wg mnie jest to zwyczajnie szczeniackie.


Cytuj:
i nie fochuj sie bo Ci żyłka pęknie:D

O moją żyłkę się nie martw, ma się całkiem nieźle. To nie ja się spinam za każdym razem widząc na horyzoncie tag QPO-Warcry czy tu na forum czy w grze. :P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 16:39 
Cytuj  
Alvar to ze ty tego nie rozumiesz i nie chcesz komentowac to i dobrze- bo nie masz doswiadczenia w tej dziedzinie widac.
Dla ciebie to zabawa na 10 min gdzie idziesz pofarmic sobie moby, gold, czasem zrobisz jakies PvP na tym konczy sie twoja zabawa w swiecie COnana.
Kazdy gra wedlug wlasnego scenariusza, wciela sie w jakas postac- mniej lub bardziej. Nie chcesz chyba powiedziec ze swiat Conana jest pozbawiony atakow na Conana, szpiegow obcych panstw, intryg dworskich itp.
Dla mnie to czyste RPG- odgrywam sobie jakas role ktora jest pozyteczna dla gildii. Pograsz pare lat to zobaczysz czym jest gra MMO czym jest gildia. Zaloze sie ze trafiles do Polan z przypadku i gdybys dostal super propozycje od jakiejs dobrej gildii to powaznie bys o niej pomyslal.....

Druga sprawa to fakt ze duza czesc graczy jest spaczona WoWem gdzie zadnej polityki nigdy nie bylo. Liczyl sie sprzet i jakies tam punkty. Bo i do czego komu potrzebna gildia? No zeby wyfarmic wszystko i czuc sie bezpiecznym.... to twoja bajka Alvar.
Gdybys wgryzl sie bardziej w swiat gildii swiat MMO zobaczylbys ze w prawdziwych grach opartych o PvP, gowno daje ci epic z T1, T2 T5, a licza sie inne rzeczy....

Dowodem na to co powiedzialem- ze Polanie w ktorych grasz nie sa jeszcze gildia w pelni i nie rozumiecie co wokol was sie dzieje ( przynajmniej nie wszyscy bo nie sposob odmowic takiemu Santowi czy Markonowi serca jakie wlozyli w gildie) jest chodzby fakt ze taki Tahencjusz poszedl do HH...

Poczytaj sobie watek DFO zobacz i naucz sie czym jest polityka w grach MMO, zadaj sobie wreszcie kilka pytan, np czy HH sa gildia tylko PVP ?

Czy nie beda od dzis klasc nacisk na PvE? Skoro Shokaku otrzymal nominacje na lidera - oficera grupy PvE ?
Czy nie beda od teraz farmic wiecej PvE i stana sie tzw gildia allegro ( od czego tak uciekal Peccavi- main farmer ubojni) ?
Czy wreszcie taki Shokaku nie podbierze kilku niezadowolonych graczy z Polan - lubiacych grac PvE ale znudzonych stagnacja.....

Jesli wzruszysz sie nat tym co napisalem zobaczysz jak wiele niewiedza potrafi kosztowac.....






P.S> BLASZ nie pisz bzdur, bylem w SS 3-4 dni, raz bylismy na Onyksie, dorzucilem 2 g do miasta T1 ktore zbudowaliscie w 30 min bo mieliscie przetransferowane postacie i potem sam odszedlem do QPO, ktore na samym poczatku zaczalem budowac ze Zbuciornem Konym itd.
To ja doprowadzilem do polaczenie Iacta Alea Est z QPO dzieki czemu wybudowalismy BK i zaczely sie regularne rajdy. To ja doprowdzilem do sukcesu polaczenie QPO i WarCry tutaj. Jestem glownym dyplomata i prowoderem wielu wydarzen, takze o charakterze ogolnoserverowym.
Polanie dzieki mnie oddali na budowe miasta WarCry komplet surowcow na T1 i czesc T2.
Ah zapomnialbym o zniszczeniu Deja Vu i przejeciu z tej gildii okolo 40% wartosciowych czlonkow.
Wiec niby jaka czkawka sie odbijam i komu? Chyba wam co najwyzej i takiemu Peccavi ktory moczy sie po nocach na sama mysl ze popadl w nielaske takeigo geniusza dyplomacji jak ja ^^
Na koniec powiem ze wkrotce niemile was zaskocze wiec przygotujcie sie na niespodzianke !!! Zamiast pisac wyssane z palca mity o mnie i mariazu z SS skup sie na swojej gildii po ktorej buszuja krety.....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 17:09 
Cytuj  
Cytuj:
wkrotce niemile was zaskocze

Ty nie jestes w stanie niczym mnie zaskoczyc. Spodziewam się każdego kloacznego zagrania. :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 17:44 
Cytuj  
Ja pamietam jak byla premiera AoC ponad rok temu to polityka byla podstawa, mielismy kilku dyplomatow, ktorzy caly czas dogadywali sie by tworzyc sojusze, pvp bylo dzieki temu bardzo ciekawe.
Takie zagrywki jak wymienia Zerg to wlasnie element rpg, swietna zabawa i naprawde warto to zrozumiec, w takich grach nie tylko sie liczy lvl i itemek, mozna wyciagnac duzo wiecej nawet jesli devsi wala klody pod nogi.

Darkfall mimo swietnej dyplomacji i uzaleznieniu wielu fundamentalnych rzeczy w grze od polityki ma jednak daleko do tego co oferuje Eve Online.

Przypuszczam ze wasz placz to woda na mlyn dla Zerga :D


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 17:53 
Cytuj  
Cytuj:
Ja pamietam jak byla premiera AoC ponad rok temu to polityka byla podstawa, mielismy kilku dyplomatow, ktorzy caly czas dogadywali sie by tworzyc sojusze, pvp bylo dzieki temu bardzo ciekawe.


Gram od premiery w aoc i zgadza sie, byla polityka, sojusze i spiski itd itp byly. Ale byl i bedzie to poziom nieosiagalny dla Zerga.
"Polityka" czy rzucanie bluzgami i blotem chyba przeinacza sie i myli tu diametralnie podstawowe definicje pojec. Jedno z drugim nie ma nic wspolnego.


Posty: 3
Dołączył(a): 31.07.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 18:13 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
bylem w SS 3-4 dni, raz bylismy na Onyksie, dorzucilem 2 g do miasta T1 ktore zbudowaliscie w 30 min bo mieliscie przetransferowane postacie i potem sam odszedlem do QPO, ktore na samym poczatku zaczalem budowac ze Zbuciornem Konym itd.
To ja doprowadzilem do polaczenie Iacta Alea Est z QPO dzieki czemu wybudowalismy BK i zaczely sie regularne rajdy. To ja doprowdzilem do sukcesu polaczenie QPO i WarCry tutaj. Jestem glownym dyplomata i prowoderem wielu wydarzen, takze o charakterze ogolnoserverowym.
Polanie dzieki mnie oddali na budowe miasta WarCry komplet surowcow na T1 i czesc T2.
Ah zapomnialbym o zniszczeniu Deja Vu i przejeciu z tej gildii okolo 40% wartosciowych czlonkow.
Wiec niby jaka czkawka sie odbijam i komu? Chyba wam co najwyzej i takiemu Peccavi ktory moczy sie po nocach na sama mysl ze popadl w nielaske takeigo geniusza dyplomacji jak ja ^^


Ja, ja, ja, ja... Aż mi się w oczach zakręciło.

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić żonę Hauvy! ;)


_________________
"Fix the cigarette lighter" - Jake Blues.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 18:16 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Gram od premiery w aoc i zgadza sie, byla polityka, sojusze i spiski itd itp byly. Ale byl i bedzie to poziom nieosiagalny dla Zerga.
"Polityka" czy rzucanie bluzgami i blotem chyba przeinacza sie i myli tu diametralnie podstawowe definicje pojec. Jedno z drugim nie ma nic wspolnego.

Moze odchodzi to od tematu ale chyba dawno nie ogladales wiadomosci :)

Zerg tu przytoczyl sprawe rozwalania corpow/clanow/gildii od wenatrz, agenci zdobywajacy zaufanie by potem otwierac brame do miasta, okradajcy bank, dajacy informacje o akcjach, sabutujacy organizacje, az po "zalatwianie" bana na ts/vent to mozna spotkac w dfo, eve, namiastka tego byla w aoc, moze i bedzie w mortalu.
To naprawde jest element takich gier, ktore daja przynajmniej troszke wolnosci graczom.

Widze tu tez zazdrosc ze ktos jest lepszy, aktywniejszy, potrafiacy wykozystac to co oferuje gra, nie ma co plakac tylko trzeba robic podobnie i starac sie byc lepszym :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 18:21 
Cytuj  
Cytuj:
To naprawde jest element takich gier, ktore daja przynajmniej troszke wolnosci graczom.


Hm conajmniej dziwne pojęcie wolności: mozna bluzgac ile wlezie, nazywac kogos dziwką portową, zaklocac na prywatnym komunikatorze komunikacje i pozniej nazwac to "polityką" .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 18:25 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Cytuj:
To naprawde jest element takich gier, ktore daja przynajmniej troszke wolnosci graczom.


Hm conajmniej dziwne pojęcie wolności: mozna bluzgac ile wlezie, nazywac kogos dziwką portową, zaklocac na prywatnym komunikatorze komunikacje i pozniej nazwac to "polityką" .


Jesli cytujesz to calosc prosze, wiec....
Cytuj:
...agenci zdobywajacy zaufanie by potem otwierac brame do miasta, okradajcy bank, dajacy informacje o akcjach, sabutujacy organizacje, az po "zalatwianie" bana na ts/vent to mozna spotkac w dfo, eve, namiastka tego byla w aoc, moze i bedzie w mortalu.
To naprawde jest element takich gier, ktore daja przynajmniej troszke wolnosci graczom.


Okreslenie "dziwka portowa" to juz rp :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 1
Dołączył(a): 2.08.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 19:45 
Cytuj  
No już tam, przestańcie. Jak ktoś chce się bawić w wielkiego szpiega i dywersanta to niech to robi, może jego ego dzięki temu rozsadzi go od środka. To, że dodatkowo nie potrafi on znieść jakiejkolwiek krytyki i zamiast odnosić się do gry, cały czas rzuca pejoratywnymi określeniami to już co innego. Ale tego pewnie się nie zmieni, poznałem trochę takich ludzi i cóż, są oni całkowicie zwyczajnymi, przeciętnymi ludźmi, którzy chcą się w jakiś sposób wybić ponad swój poziom.

Blasz, Hauva (chodź Tobie pewnie i tak się nie chce odpisywać już :P), Faith, Pecavvi i inni, wiecie przecież, że trolli się nie powinno karmić. Śmiejmy się z niego, ale nie wypisujmy po raz kolejny tego samego. Jeśli ktoś nie chce wierzyć w to co mówimy, nie uwierzy. Będzie co najwyżej wypisywał tak jak Zerg czy Arturro rzeczy, które były również poruszane kilkanaście razy w nadziei, że przekonają kilka osób do niechęci wobec HH.

Hmmm, no, w sumie we własnym poście się powtórzyłem kilka razy, ale tak to czasem mam.

Pierwszy i mam nadzieję ostatni post w tym temacie.

p4r4/Ikhara

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 23:08 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
... mam jednak swoje zasady. ..

heheh, najlepszy zart ostatnich tygodni. dobre.... :) nie ma to jak dystans do samoego siebie...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 23:10 
Cytuj  
Cytuj:
Widze tu tez zazdrosc ze ktos jest lepszy, aktywniejszy, potrafiacy wykozystac to co oferuje gra

UWAGA, Wielki "Wódz" Teosen sie odezwal..., jasne Dzierzynski widze sie klania, gratki z idola
zapomniales Teo napisac, ze ludzie z N/C Cie olalai i poszli do C9 bo tzw "dyplomacja" WC juz wtedy trącała o szambo i jak widac dalej w nim sie tapla

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 23:21 
Cytuj  
Widze Peccavi ze po farmie ubojni masz nocny obchod portu, ilu marynarzy dzis odwiedzilo twoj zamtuz ?

http://www.youtube.com/watch?v=Qf-KbBg7iJQ


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 2 sie 2009, 23:28 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 23:22 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Widze Peccavi ze farmie ubojni masz nocny obchod portu, ilu marynarzy dzis odwiedzilo twoj zamtuz ?

widze Zerq ze juz repertuar co sie skonczyl, czas na jakies korepetycje, albo dozgonny urlop od komputera
btw, frama ubojni czy slamsów nie przeszkodzila mi dopisania kilkunastu fragow z qpalach....
Boże, że ja na to wczesniej nie wpadłem, Zerq, ty jestes zazdrosny..., ubojnia, wille i slamsy sa nieosiagalne dla twojego "skilla", stad ten flame i drama..., spokojnie odezwij sie do mnie w grze, pomoge, az taki zly nie jestem :)))

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 01:17 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
UWAGA, Wielki "Wódz" Teosen sie odezwal..., jasne Dzierzynski widze sie klania, gratki z idola
zapomniales Teo napisac, ze ludzie z N/C Cie olalai i poszli do C9 bo tzw "dyplomacja" WC juz wtedy trącała o szambo i jak widac dalej w nim sie tapla


Haha, " juz wtedy tracala o szambo..." A coz to za flejmik z dupy?
Ogarnij sie troszku, bo zaraz sie dowiem, ze WC w ogole nigdy w AoC nie powstalo :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 02:37 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
zapomniales Teo napisac, ze ludzie z N/C Cie olalai i poszli do C9 bo tzw "dyplomacja" WC juz wtedy trącała o szambo i jak widac dalej w nim sie tapla

Jesli dobrze pamietam to C9 bylo gildia pve i nie dziwie sie ze czesc ludzi uciekala od nas bo my raczej gralismy pvp, a to jak wiesz bylo zrypane na maxa i po trzech miesiacach nadal nie funkcjonowalo tak jak mialo i powiedzielismy grze bye bye.
Co to jest N/C ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 08:32 
Cytuj  
lol dyplomacja to wkradanie sie na cudze forum?? :D jak widac ludzi grajacych w mmorpgi mozna podzielic na graczy bawiacych sie w grze i warzywa, ktore chca urosnac poprzez jakies dziwne dzialania... :D:D wesoly ten pl serwer :D:D:D.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.