mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:51 
Cytuj  
Jak dla mnie to WoWo mial jedna wade - chciales pograc PvP to ograniczalo sie to do farmy na AV na boocie albno jakiegos stalego teamu na arenie i to wsio .Wszelkie raidy PvP mijaly sie z celem a jakies tam wypady na ogri czy inne "miaateczko" tez byly lipne (przynajmniej w okresie ostatnich 2 lat jak gralem na BL).No i gra w sumie ograniczala sie do PvE dla mnie a ciagle rajdy na mh/bt czy pozniej SP byly nudne (ahh moze teraz w koncu dropnie mi moja t6 albo inny gozu drop o ile ktos z wieksza iloscia DKP mi go nie zgarnie)...Pozatym wkuriwa fakt iz te super gozxu itemsy ktorzy ludzie farmili na AV i Raidujac okaza sie green crapamia jak wyjdzie WOTLK bo powtorzy sie sytuacja z TBC.WoW mogl by gra bardziej ahrdcore ale np po ilus tam nerfach kolejnych bosow (Why Kael , Why !) nawet jakis 12 latek mogl sobie raidowac o ile mam go do lozka nie zapedzila :| .No i te booty na AV (sam wyfarmilem z 50k honoru afk i nawet 1 warna nie dostalem a oczywiscie gralem horde , takze ciagle w ciupe praktycznie dostawalismy:D)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 09:58 
Cytuj  
wszystko prawda ale.

1. są pro gildie które robią sobie premade BGsów z ventem itp

2. farm kase na gówniarzach - wierz mi że jest na czym kombinować, handel, auctioneer itp :wink:

3. lato jest nie ma co się spinać przed Wotlk - jak jest nolifowo to źle jak jest łatwo też źle :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 11:10 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
senti napisał(a):
Otwarte beta testy nie sa do usuwania bugow tylko do oceny stabilnosci serverow przy duzym obciazeniu.

Closed beta trwa juz kilkanascie miesiecy i przez ten czas usuneli wiekszosc bugow.

Co do swiata zywcem zerznietego z WOW. Tak sie dziwnie sklada ze WOW bazuje wlasnie na swiecie warhammera - ale jesli masz inne wiadomosci na ten temat to chetnie sie doucze. (Bo z tego co piszesz wnioskuje ze wiesz na czym bazuje swiat WOW-a i z czego "zerzneli i ulepszyli").

Zreszta tych 2 gier nie ma co porownywac - jedna głównie PVP druga praktycznie pure PVE.


Weź tylko pod uwagę to, że w open beta będzie brało udział więcej graczy - pojawi się masa zupełnie nowych błędów, których wcześniej nie było (bądź nie zostały poprawione lub nawet zgłoszone). I ja nie pisałem na temat LORE, tylko pomysłów typu interface, ah itp. itd.

PS.
WHO ma być PvP? Tak jak AoC?

500k ludzi zapisalo sie do bety. Toz wiecej niz pewnie gra w AoC..
Open Beta to glownie promocja i strees testy maszyn.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 11:25 
Cytuj  
Nie będę ukrywał, że nawet zainteresowałem się WHO :) Znalazłem nawet to:

http://www.direct2drive.com/6/6327/prod ... (Pre-Order)-Download

Przynajmniej żona nie będzie wiedziała ;-) No i wersja amerykańska, więc płatność w $ (no chyba, że wersja europejska też będzie miała abonament płatny w $).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 11:35 
Cytuj  
iniside napisał(a):
500k ludzi zapisalo sie do bety
ale do tej bety mozna się zapisywać od kiedy chodziłem do przedszkola :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 11:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
500k ludzi zapisalo sie do bety
ale do tej bety mozna się zapisywać od kiedy chodziłem do przedszkola :wink:

A bo to ma jakies znaczenie ? :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 11:54 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
500k ludzi zapisalo sie do bety
ale do tej bety mozna się zapisywać od kiedy chodziłem do przedszkola :wink:

A bo to ma jakies znaczenie ? :P
takie że każdy już tam się zapisał 10 razy, do tej bety mozna się było zapisywać zanim jeszcze powstała grafika 3D :P
to wpływa na ilość wpisów :wink:

http://www.joystiq.com/2007/04/27/warha ... ntil-2008/

http://www.joystiq.com/2007/05/31/warha ... a-testers/

sam sie tam zapisałem 4 razy, a nawet nie wiem jak gra wyglada bo wiem że to mnie do niczego nie zobowiązuje


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 12:03 
Cytuj  
TEz sie zapisalem duzo.
No ale wciaz. Ludzie w AoC nie zakładają kilku kont :P :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 12:37 
Cytuj  
Ja pierwszy sie zapisalem do projektu warhammer online w okolicach 2004 roku jak na dziwnej stronce Mythic opisywal cos na temat greenskinow i dwarfow, do konca 2007 mialem lacznie jakies 10 rejestracji i nigdy nie dostalem od nich zaproszenia, a do AoC zapisalem sie raz i dostalem :)
Do bety AoC lacznie zapisalo sie ~700 tysiecy ludzi, a sprzedali podobno do dnia dzisiejszego 800 tysiecy pudelek, mysle ze war ma wiecej fanow i ten milion lekko im zejdzie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 12:47 
Cytuj  
przyznam bez bicia że też bym chciał spróbować swoich sił w becie who, przynajmniej porównałbym ją do aoc , ale niestety nie dostałem zaproszenia do bety :(


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:22 
Cytuj  
Do wszystkich tytulow ludzie zapisuja sie kilka razy, WAR nie jest wyjatkiem. Nie ma to dlatego znaczenia i betka ta cieszy sie najwiekszym zainteresowaniem w historii mmorpg, przyjamiej wedlug informacji jakie pojawialy sie w necie. Mowie o Zachodzie, nie wiem jak bylo w Azji.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Do wszystkich tytulow ludzie zapisuja sie kilka razy, WAR nie jest wyjatkiem. Nie ma to dlatego znaczenia i betka ta cieszy sie najwiekszym zainteresowaniem w historii mmorpg, przyjamiej wedlug informacji jakie pojawialy sie w necie. Mowie o Zachodzie, nie wiem jak bylo w Azji.


z tego co wiem to podobno beta sgw cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem, chyba twórcy jakiś miesiąc temu tak mówili :) jak jest teraz to nie wiem :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:30 
Cytuj  
Podobno to widzieli Elvisa w Warszawie. :> Jakies konkrety prosze: nazwiska, liczby, adresy itd.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:49 
Cytuj  
musiałbym wygrzebać na jakimś portalu informacje sprzed miesiąca - dlatego napisałem podobno :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 13:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam i dark_lord, obaj dajcie jakies konkrety bo wiekszosc ma juz dosc bredni devsow opowiadajcych jaka to ich gra jest super i cieszy sie gigantyczna popularnoscia na becie.

War moze osiagnac sukces ale za pare miesiecy od premiery bedzie WotLK i nie wazne jakie to bedzie gowno to kupi to znowu miliony, a pustoszejace serwery wara to najgorsza rzecz jak moze byc i dlatego mysle ze wara bedzie mozna oceniac conajmniej 3-4 miesiace po premierze dodatku do wow-a.
Podobnie z aoc, ktory jesli przetrwa aktualna nedzna sytuacje i poradzi sobie z konkurencja to moze byc niezla alternatywa na 2009 rok do grania bo oczywiste jest ze beda miliony zniecheconych ponownie wow-em i beda znowu szukac gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 14:04 
Cytuj  
Wejdz na strone mythica i zobacz. Czy podciagneli wyniki? Moze tak, ale to taki sam zarzut mozna postawic wszystkim wiec co to zmienia. Wazne jest ze beta WAR to gra znacznie lepsza niz gotowy AoC. Jak warhammer z jakis przyczyn polegnie(choc watpie) mozna w przyszlym roku dac szanse dzielu Funcomu, jak niez zrobia do reszty z tej gry klonu wowa.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 14:38 
Cytuj  
co do sgw liczby mi się poj... lub to była jakaś ściema na którymś z polski portali z grami i tak stan z 15 maja 2008 roku to 100,000 zarejestrowanych użytkowników :
http://community.stargateworlds.com/news/1/974/


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 15:38 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
AoC> WoW Desh lepiej leveluj entego alta i ubieraj go w pvp set 13.


Coz za aggro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 15:53 
Cytuj  
Spiety jestem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2008, 16:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Spiety jestem.
Widać.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.