mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 18:59 
Cytuj  
Cytuj:
ja zapisałem sie tylko raz przy otwarciu zapisów, i jak się spodziewacie... nic nie odpowiedizeli. Moim zdaniem to oni robią to tak: najpierw odrzycają najgorszych a potem z reszty (czy tych z lepszyi kompami) losują.

Z tego co kiedyś czytałem na ich stronie podczas jednej z fal invite'ów wiem tylko tyle, że w pierwszej kolejności wysyłali ludziom, którzy bardziej udzielają się na ich oficjalnym forum. Jak chcesz invite'a to najlepiej:
Prowadzic fansite
Miec konto na forum i często z niego korzystac
Posiadac jakąś nietypową konfiguracje sprzętową
Wydaje mi się (to jest moje zdanie, a te informacje nie są sprawdzone, bo tak naprawde tylko Funcom zna kryteria, wg. których przyjmują do bety), że spełniając te kryteria posiadasz większe szanse na przyjęcie do beta testów. A co do osobnego wątku, wątpię aby moderator popełnił drugi raz ten sam błąd (zanim wyszedł Vanguard, wszyscy naciskali aby założyc dział, który teraz stoi pusty), nie czekając na wydanie gry.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 19:13 
Cytuj  
No to co? Poczekamy aż wyjdzie i w tedy sie upomnimy.


_________________
...

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 19:20 
Cytuj  
Chyba ze okaze sie gra.... CRAP-em


To wtedy bedziemy miec kolejny pusty dzial...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 19:20 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
No to co? Poczekamy aż wyjdzie i w tedy sie upomnimy.

pewnie się nawet upominać nie będzie trzeba, jeśli będzie duże zainteresowanie grą i sensowne dyskusje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 19:33 
Cytuj  
Ja tylko wspominalem o fakcie ze fajnie by bylo by to forum bylo centrum dyskusji nie tylko WoW-a ale i tez Conana, jesli by byl wczesniej dzial Warhammer to tez by bylo popularny, a tak powstalo osobne forum, wiec proponuje przed premiera juz zalozyc dzial gdzie mozna by tworzyc osobne tematy dotyczace gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 20:17 
Cytuj  
embe ma racje, dla was to nie ma roznicy ale pomyslcie o jakims nowym uzytkowniku ktory ma do wyboru pogadac tutaj w jednym poscie z ludzmi co cos wiedza i sie znaja a pogadac na osobnym forum z ludzmi co w sumie pewnie niewiele wiedza ale duzo gadaja;) Jak ktos ma leb to wybierze konkrety a jak sie nie zna to pojdzie na jakies noobiarskie forum do ludzi co pewnie nawet bety nie widzieli.

A teraz gdyby mial do wyboru forum jakies inne a to z dzialem AoC gdzie wypowiadaja sie ludzie co graja w becie, wkleja co jakis czas screena czy tam wrzuca patch notes...


_________________
Obrazek


Posty: 29
Dołączył(a): 7.04.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 23:28 
Cytuj  
co za różnica jeden dział więcej ? jak będzie pusty to przynajmniej ludzie będą mogli szybko wyłapać że widocznie gra była crapem

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2008, 23:45 
Cytuj  
imho przy tak bardzo zamkniętej closed becie zwyczajnie nie ma zbytnio o czym dyskutować w osobnym dziale ;)
jeśli macie jakieś pomysły i sugestie nt gry, to radze wrzucać je na oficjalnym forum, a nie tutaj. do wrzucania znalezionych filmików, screenów, tekstów i powtarzających się pytań 3 topici starczają wg mnie w zupełności ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 02:33 
Cytuj  
Napewno bedzie sporo dyskutowania bo juz na sam temat klas to 12 osobnych tematow :)
Warto juz teraz miec tu dzial Conana by ludzie nie uciekli na osobne forum.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 07:34 
Cytuj  
@embe

/true

Będzie jakis lvl cap? Bo jak nie to trochę zjebanie będzie bo na PvP będzie liczył się level a nie umiejętności, i jak jakiś "hardkorowiec" wbije jakis tam super level to nikt z nim szans nie będzie miał.


_________________
...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 10:03 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
@embe

/true

Będzie jakis lvl cap? Bo jak nie to trochę zjebanie będzie bo na PvP będzie liczył się level a nie umiejętności, i jak jakiś "hardkorowiec" wbije jakis tam super level to nikt z nim szans nie będzie miał.

80, a koleś w becie wbił 81 aż GM'owie się zdziwili ;D
Obrazek Obrazek Obrazek


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 lut 2008, 10:17 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 10:06 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Helgard napisał(a):
@embe

/true

Będzie jakis lvl cap? Bo jak nie to trochę zjebanie będzie bo na PvP będzie liczył się level a nie umiejętności, i jak jakiś "hardkorowiec" wbije jakis tam super level to nikt z nim szans nie będzie miał.

80, a koleś w becie wbił 81 aż GM'owie się zdziwili ;D

cow lvl ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 10:50 
Cytuj  
80 lvl? o jesus

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 11:00 
Cytuj  
80 = grejt 8)


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:35 
Cytuj  
no 3 lata grindowania ;-/

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no 3 lata grindowania ;-/

Ja myślałem, że kupa funu przy rozwijaniu postaci. O ja naiwny :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 12:59 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Mendol napisał(a):
no 3 lata grindowania ;-/

Ja myślałem, że kupa funu przy rozwijaniu postaci. O ja naiwny :wink:


A co fajnego jest w rozwijaniu postaci?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:02 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Mendol napisał(a):
no 3 lata grindowania ;-/

Ja myślałem, że kupa funu przy rozwijaniu postaci. O ja naiwny :wink:


A co fajnego jest w rozwijaniu postaci?

za dużo WOWa! radzimy odstawić na jakiś czas ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:04 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Mendol napisał(a):
no 3 lata grindowania ;-/

Ja myślałem, że kupa funu przy rozwijaniu postaci. O ja naiwny :wink:


A co fajnego jest w rozwijaniu postaci?

To samo co w crpg singiel player. Odkrywanie swiata, lore, zdobywanie coraz lepszego ekwipunku, nowych skili. To jest zwiazane z levelowaniem. Oczywiscie to bawi maksimum 2-3 razy w danej grze i pod warunkiem, ze jest dobrze zrobione. Chyba ze nigdy nie lubiles crpg, ale wtedy pewnie nie gral bys takze w mmorpg.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:10 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Mendol napisał(a):
no 3 lata grindowania ;-/

Ja myślałem, że kupa funu przy rozwijaniu postaci. O ja naiwny :wink:


A co fajnego jest w rozwijaniu postaci?


Hmm co bawi w rozwijaniu postaci... niech pomyślę... rozwijanie postaci? zdobywanie nowych umiejętności? poznawanie umiejętności? zwiedzanie świata? zdobywanie coraz fajniejszych itemków i dążenie do ich używania? kreowanie toona? wymyślanie konfiguracji umiejętności? I tak dalej... To tak jak byś zapytał 'Co fajnego jest w życiu i dojrzewaniu? Nie lepiej odrazu mieć 99 lat?' :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.