mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
... a co mnie interesuje ile ten koles ma lat, ile czasu gra, ktory ma level.
mam zly dzien to zabijam kolesi 20 leveli nizej bo mi sie tak podoba.
ale nie biegne z placzem jak mnie zabija koles 10 leveli wyzej jak robie questa. w sumie nie zdazylo sie zebym zabil kogos bez powodu kilka razy pod rzad. z reguly jest to juz lancuszek, ja jego, on chce mnie, itd itd.
ale w open pvp kazdy ma do tego prawo. a ty swoim podejsciem chcesz zmienic idee open pvp w pvp ala wow.


100% Agree :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:26 
Cytuj  
Kyal - naprawde idz na PVE. Ja mam na gre jakies 12 godzin /week W niedziele nie zrobilem nic bo bylem gankowany przez 1,5 h zanim sie kolesiowi znudzilo. Trudno - wybralem serwer PVP i musze sie przemeczyc


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:28 
Cytuj  
No spoko... Tylko ja np nie rozumiem takiego typa co przez 1.5h cie gankowal podejrzewam za nic. Trzeba miec naprawde problemy albo miec ciezki dzien zeby sie tak wyladowywac. Jaka w tym zabawa ?
ZERO prawdziwego PvP, ZERO.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
lol dumny?
kyal zrozum, ze mi nie sprawia frajdy (podobnie kilku innym osobom) bezmyslne klepanie wilczkow, slonikow, mamutow, czy zombie.
i tak bede mial radoche z tego co bedziesz pisal na /tell po tym jak cie przykampie przez godzine.


a w mlodosci napewno urywales skrzydelka muchom i wyrywales glowy pluszakom :-)


_________________
Maiori Cede


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 12:30 przez Razel, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:29 
Cytuj  
dobija mnie wasza prostota i brak logiki.
gramy w mmo. kurwa zawolaj sobie 3 kolegow niech przyjda i ci pomoga.
co to za problem.


Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:31 
Cytuj  
Cytuj:
kyal zrozum, ze mi nie sprawia frajdy (podobnie kilku innym osobom) bezmyslne klepanie wilczkow, slonikow, mamutow, czy zombie.


Ok, czyli sprawia ci radochę bezmyślne klepanie gościa na rez spocie w taki sposób żeby ci nie mógł oddać. Jaka to różnica, i tu i tu nie musisz się za bardzo wysilać ? Taka, że robisz autentyczną przykrość drugiemu człowiekowi ? I to Ci sprawia przyjemność ?

Co wy wiecie o prawdziwych przyjemnościach ...

Tak a pro po: Gram na serwerze RP-PVP.

[EDIT] Jasne - zawołam - tylko daj mi szanse choć zalogować się do gry i napisać cokolwiek na gchacie ...


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 12:34 przez kyal, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:32 
Cytuj  
simo napisał(a):
No spoko... Tylko ja np nie rozumiem takiego typa co przez 1.5h cie gankowal podejrzewam za nic. Trzeba miec naprawde problemy albo miec ciezki dzien zeby sie tak wyladowywac. Jaka w tym zabawa ?
ZERO prawdziwego PvP, ZERO.


Bo widzisz to jest jedyny fun z PVP w AoC.

Pobiegalem chwile na koncie brata i ogolnie rotfl.

Nie dziwie sie, ze jest tam gank-fest jak PVP nie daje nic innego. Gdyby koles za deatha zaliczal XP loss, gold loss, item loss albo cokolwiek to 10 razy by pomyslal zanim podjalby decyzje stania 1,5h na rez poincie.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:32 
Cytuj  
tacy co tak gankują przez 1.5 godziny lub więcej to nic nie warte tchórze, które w realu nie radzą sobie w życiu :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:33 
Cytuj  
Mendol kurde przestan tak rozsadnie pisac bo mi az wstyd :)

Wielu wbija na serwer pvp i gra solo, potem placz i naciski na devsow, dobijaja mnie tacy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:34 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
tacy co tak gankują przez 1.5 godziny lub więcej to nic nie warte tchórze, które w realu nie radzą sobie w życiu :)


Grajacy female charami to geje IRL, a ci z wielkimi mieczami maja kompleks malego penisa (female Herald of Xotli anyone?).

;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:35 
Cytuj  
Mogl by ktos wkleic patch notes? Nie moge wejsc na forum god knows why.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:37 
Cytuj  
kyal napisał(a):
Ok, czyli sprawia ci radochę bezmyślne klepanie gościa na rez spocie w taki sposób żeby ci nie mógł oddać. I to Ci sprawia przyjemność ?
Co wy wiecie o prawdziwych przyjemnościach ...


dokladnie, sprawia mi przyjemnosc utrudnianie rozgrywki innym, i nie, nie mam problemow in rl. Dobra praca, kobieta itp...

Poprostu w mmo mnie bawi killowanie,grief trashtalk itp i naszczescie mam paru zanajomych ktorym odpowiada dokladnie to samo.
Zamiast robic instacje i klepac poraz nt jakiegos bossa wolimy pk.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:38 
Cytuj  
ale racja jest że jak ktoś już gra na pvp to kablować nie powinien bo za to ja bym go zgnoił, zasady są po to aby je łamać albo trzymać, ale kablowanie to najgorsza rzecz i nie nawidzę tego bo od rozwiązywania problemów mamy głowy, i jakby ktoś mnie tak gankował to zawsze moge zagrać altem :)a kolesiowi znudzi czekanie na mnie :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:38 
Cytuj  
embe czasami trzeba obalac mity ;-p

wez kyal moze my w inna gre gramy? bo jakos gchat zawsze mi dziala.
mamy ts'a.
nie potraficie sie zorganizowac, porozumiewac to grajcie w bierki.
mnie tez probowali gankowac. problem w tym ze gram rangerem i zanim pajac mnie targetnal to juz byl hide, trap, baj baj.
poza tym zawsze masz kilka respawn pointow do wyboru.
dobra faktycznie eot bo to jak grochem o sciane.

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
dark_lord napisał(a):
tacy co tak gankują przez 1.5 godziny lub więcej to nic nie warte tchórze, które w realu nie radzą sobie w życiu :)


Grajacy female charami to geje IRL, a ci z wielkimi mieczami maja kompleks malego penisa (female Herald of Xotli anyone?).

;/


fuck, moj char jest female i biega z wielka bulawa czy inna pala...
:o

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:43 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
dark_lord napisał(a):
tacy co tak gankują przez 1.5 godziny lub więcej to nic nie warte tchórze, które w realu nie radzą sobie w życiu :)


Grajacy female charami to geje IRL, a ci z wielkimi mieczami maja kompleks malego penisa (female Herald of Xotli anyone?).

;/


napisałem to ze złośliwości bo irytuje mnie męczenie tematu pk jakiegoś kolesia jakby sie prze to świat zawalił :) zaraz wejdę na serwer pvp i wszystkim marudzącym wpi.... spuszczę to się opamiętają :)ludzie marudzący ile wy macie latek żeby płakać rzez głupie pk :)to jest tylko kolejna głupia gra - fakt bardzo fajna ale niech nie robi wam wody z mózgu :)


_________________
no more wow...


Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:43 
Cytuj  
Aenima:

co jest fajniejsze - napaść z kilkoma kumplami na grupę graczy, wyrżnąć w pień i pobiec dalej rozwalając każdego kto się nawinie

czy

zabijcie jednego czy dwóch gości, którzy właśnie się zrezowali i zabijanie ich tak długo aż się wylogują z gry.

Bo może ja nie rozumiem na czym polega open pvp ? Albo niewyraźnie pisze. Kruca, naprawdę trudno mi zrozumieć, że stanie w miejscu i zabijanie ciągle jednego gracza jest fajniejsze niż wymordowanie całej populacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:45 
Cytuj  
kyal ano fajniejsze jest zabijanie jednego kolesia 10 razy z rzedu.
bo niestety wiemy ze jestesmy zajebisci i zabijanie kilku graczy, czy 'mordowanie calej populacji' to nie jest wyzwanie dla nas.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:46 
Cytuj  
i to i to, wiesz jak by byl jakis loot to nie bylo by rez killi, bo po co?
Zabijasz lootujesz lecisz dalej.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 12:46 
Cytuj  
Update Notes - 27th of May

--------------------------------------------------------------------------------

General

* Grouped players that are apprenticed will now get their kill XP capped to the correct level.
* Characters should now always get zoned back from a PvP game
* Characters should now be able to move away from their spot, without the server thinking that they are hacking
* Using a lower rank ability should not lock up your character anymore


Quests

* Players should no longer lose destiny quests if their quest log is full
* Corrected some typos in various quest texts
* Updated directions in the quest "A Dangerous Challenge"
* The flame on the Torch of Eiglophian will now die after a while in Fields of the Dead.


Playfields

* Fix a lot of graphics lag issues caused by particles in Tarantia Noble, Field of the Dead and Eiglophian Mountains which should result in much lesser lag in those playfields



Player Characters

Necromancer
* Necromancer - you no longer lose the Cannibalism spell when investing the second feat

Guardian
* Guardian - Fixed a problem where the third rank in Counterstrike Stance was not giving you the damage shield while in defensive stance.

Bear Shaman
* Bear Shaman should now correctly recieve Blood Flow (Rank 3), Claws of Stone (Rank 2), and Spirit of the Bear (Rank 2) at level 40. (Note: If you are past level 40, you will gain these spells at level 45, 50, or 55 instead.)

Dark Templar
*Feat - the Dread Shadow pet will successfully spawn again.


NPCs

* Ragall the food and drink merchant has received a fresh stock of merchandise.
* Ranger archetype NPCs will no longer cause issues with the player's HP displayed incorrectly.


Crafting

* Bow/Crossbow now require wood
* More than 50 alchemy items have been added to vendors


City Building

* Requirement checks and consumption of resources when building PVE city buildings should be fixed.


GUI

* Changed the chat colors to be more like what players are used from other games.
* The guild chat text is now green
* Removed the DirectX 10 option from the option panel.
* Removed the 'Remove from Spellbook' functionality
* OOC chat channel should no longer be inactive after teleports.


A note about traders and banks

--------------------------------------------------------------------------------

We are fixing the traders and the banks but some exploits would still be possible with the version we have now. We know how important it is to have traders and banks back in the game but the system must work absolutely correct before we put them live again. The possible exploits that would result when this is not ensured would lead to much bigger issues for all players.

Thank you for your understanding.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.