mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 12:01 
Cytuj  
Tak jak napisał Peccavi, mam nadzieje, że to chwilowa niedyspozycja :) Na pewno jesteście godnym przeciwnikiem i bardzo przyjemnie się z Wami walczy :)


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 12:02 
Cytuj  
no jako że mam strażników już od ponad 6 miesięcy to nie muszę się specjalnie uczyć grać tą klasą... ucze się teraz tej co mam na 50 lvlu a ten alt na 30 to tylko na wypadek jak chce z jednym kumplem pograc... miałem kilka pomysłów co zrobić z altami ale wszystko sie rozbiło o ... a nie ważne...
to co napiszę poniżej to tylko spekulacja i nie bierzcie tego na poważnie:D :

otóż jak by się nagle wszystkie gildie polskie połączły żeby udupić Advaite to i tak bysmy nie dali rady! Bo ciągłe kłótnie miedzy osobami miliony różnych pomysłów i brak odpowiednich klas by wszystko rozpierd... a jak już byśmy wznieśli się ponad to ... to... Oni kurwa mają non stop wspólne zabawy a my dopiero po nastu razach wspolnej zabawy zaczelibyśmy rozumieć o co tu naprawde chodzi i moglibyśmy z nimi WALCZYĆ a nie "walczyć". Pomijam tu tak zwane ogarnięcie niektórych osób że na rajdzie tankiem wyprzedzam je w DPSie:/


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 12:05 
Cytuj  
miła odmiana tematu...tak z szacunkiem i na poziomie...i jeśli to nie jest tak do końca ironiczne to nawet miłe^^ hehe... tak czy inaczej brak mi tu tego jadu i wszechobecnych bluzgów ... naprawdę było to dość rozrywkowe:P wieczorem albo rano jak sie to czytało to aż się humor poprawiał:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 12:08 
Cytuj  
Arturro napisał(a):
Pomijam tu tak zwane ogarnięcie niektórych osób że na rajdzie tankiem wyprzedzam je w DPSie:/


To wiele wyjaśnia :]


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 12:15 
Cytuj  
wiesz belladonna to nie tylko ludzie z QPO-WC... :) czasem bierzemy na rajd inna gildie:) ale ich obgadywać nie bede...to ich sprawa...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 14:06 
Cytuj  
Arturro napisał(a):
...jeśli to nie jest tak do końca ironiczne...

bynajmniej, to było absolutnie serio i bez podtekstów


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 15:35 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Arturro napisał(a):
...jeśli to nie jest tak do końca ironiczne...

bynajmniej, to było absolutnie serio i bez podtekstów


Kochałbym Cię :D (jakbyś był długonogą, śliczną dziewczynką z ukończonym 16 rokiem życia^^)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 19:28 
Cytuj  
Arturro napisał(a):
Peccavi napisał(a):
Arturro napisał(a):
...jeśli to nie jest tak do końca ironiczne...

bynajmniej, to było absolutnie serio i bez podtekstów


Kochałbym Cię :D (jakbyś był długonogą, śliczną dziewczynką z ukończonym 16 rokiem życia^^)

niestety, nie jestem
btw odchodze z gry, wiec jakby ktos mial ochote, to prosze bardzo tosi hox do wziecia


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 22:57 
Cytuj  
to żarcik był taki na rozluźnienie atmosfery:)
a dlaczego odchodzisz jeśli mogę spytać?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 06:12 
Cytuj  
ileż można ciągle w to samo, zrobiło sie nudno, a grać na siłę, to żadna przyjemność


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 sie 2009, 09:04 
Cytuj  
heh... no ja nie wiem co z tą grą bedzie... niby jest najlepszym mmo w jakie grałem i jedynym które mnie wciagnelo na dłużej... ale faktycznie niektore rzeczy są "mdłe" jeśli ludzie zaczną tak odchodzić to słabo będzie :(


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2009, 09:21 
Cytuj  
Impega napisał(a):
HH myśle że gildia QPOWarCry ma już dość. Dziwi mnie że mając 230 ludzi w gildi wystawili nie cały raid na oblężenie, smutna to wiadomość ponieważ widać że osoby w tej gildi odpuściły gre w AoC albo PvP.
Mam nadzieje że Polanie lepiej się trzymają.

Teraz HH pora na jakąś rosyjską gildie /Advaita, BH albo Gothic/.


:) I całkowicie masz racje , HH idzie za ciosem i po rozbiciu QPOWC i przejeciu Gardaka wczoraj udało sie pokonać BH, uniemozliwiajac im postawienie BK lv 3 :)( dzielilo ich od tego wydazenia kilka godizn bodajze ). Nalezy napomnieć iż w szeregach BH na siegu bylo sporo ( cos okolo polowy ) topowych graczy z adavity. Jednak to za pomoca dobrej straterii ,zgrania i doswiadczenie juz po okolo 20 minutach walka przeniosla sie pod skarbiec :), ktory został zniszczony sporo przed czasem. Na uwage zasługuje fakt iż HH mieli jedynie BKlv1. Prawdopodobine nastepny siege bedzie z Adavita i jako jedyna posta gildii sprobujemy zniszczyc im keepa :) ( raz juz nam prawie sie to udalo :) keep mial 1 % ). Co do gildii Gothic to naradzie chyba ma dosyc stawiania wlasnego keepa po przesladowaniach ze strony adavita ( 3 razy atakowana i niszczona na poziomie bklv1 )


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 07:59 
Cytuj  
Advaice należy się tęgie lanie :) I miejmy nadzieje, że to właśnie HH da im nauczkę za to panoszenie się na serwerze :)


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 12:25 
Cytuj  
Blad napisał(a):
Advaice należy się tęgie lanie :) I miejmy nadzieje, że to właśnie HH da im nauczkę za to panoszenie się na serwerze :)


Za jakie panoszenie sie :P
Juz dawno nie widzialem wiekszel ilosci advaity, no chyab ze chodzi ci o poczatki servera


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2009, 12:30 
Cytuj  
Chodzi o to piszą i myślą inni, jak im w końcu zniszczymy bk wtedy reszta przejrzy na oczy :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 09:53 
Cytuj  
jarczew77 napisał(a):
Impega napisał(a):
HH myśle że gildia QPOWarCry ma już dość. Dziwi mnie że mając 230 ludzi w gildi wystawili nie cały raid na oblężenie, smutna to wiadomość ponieważ widać że osoby w tej gildi odpuściły gre w AoC albo PvP.
Mam nadzieje że Polanie lepiej się trzymają.

Teraz HH pora na jakąś rosyjską gildie /Advaita, BH albo Gothic/.


:) I całkowicie masz racje , HH idzie za ciosem i po rozbiciu QPOWC i przejeciu Gardaka wczoraj udało sie pokonać BH, uniemozliwiajac im postawienie BK lv 3 :)( dzielilo ich od tego wydazenia kilka godizn bodajze ). Nalezy napomnieć iż w szeregach BH na siegu bylo sporo ( cos okolo polowy ) topowych graczy z adavity. Jednak to za pomoca dobrej straterii ,zgrania i doswiadczenie juz po okolo 20 minutach walka przeniosla sie pod skarbiec :), ktory został zniszczony sporo przed czasem. Na uwage zasługuje fakt iż HH mieli jedynie BKlv1. Prawdopodobine nastepny siege bedzie z Adavita i jako jedyna posta gildii sprobujemy zniszczyc im keepa :) ( raz juz nam prawie sie to udalo :) keep mial 1 % ). Co do gildii Gothic to naradzie chyba ma dosyc stawiania wlasnego keepa po przesladowaniach ze strony adavita ( 3 razy atakowana i niszczona na poziomie bklv1 )




Kruca fux 2 tyg nieobecnosci i HH ma Gardak :P

Jarczew mysle ze zmeczenie materialem daje znac o sobie, wczoraj przeprowadzilem kilka ciekawych rozmow z ktorych wynikac moze jedno: Nalezy okreslic nowe cele lub wycofac sie z gry. Napewno braki kadrowe nie pozwalaja obecnie na wystawienie wiecej jak 1 rajdu. Blisko 80% ludzi nie gra - zrezygnowalo z gry badz ma dluzsze wakacje.
Mysle zatem ze cudow nie mozna oczekiwac po 20 osobach online. Do tego dodam ze odeszli ci najlepsi ktorzy byli z nami od poczatku, mieli najwieksze doswiadczenie etc.

Smuci fakt ze sila ludzi nie gra juz w AoCa i server pomalu sie konczy, jesli przychodza nowi gracze to tylko sa to Rosjanie lub rosyjskie gildie.
Przed nami wrzesien i okres zachlysniecia sie AIONEM, wiem to nie jest gra dla wszystkich niemniej rzesza ludzi wybierze wlasnie ta gre chodzby z uwagi na to ze ida grac tam ich koledzy.

W najblizszym czasie QpoWarCry przejdzie reorganizacje i podejmiemy wspolna decyzje co bedziemy robic dalej o czym postaram sie was poinformowac.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 11:03 
Cytuj  
Zerq myślę że gildia QPOWarCry jest za mało elastyczna, jak widzieliście że wam ludzi odchodzą z gildi trzeba było wznawiać rekrutacje na poszczególnie klasy a nie zamykać się myśląc że dawne dobre czasy wrócą. Przespaliście to co się dzieje na serwerze. No ale jak się wybrzydza ludźmi z takich gildii jak "armia krajowa" , "polanie" , "wapnaki" "szare płaszcze" itp uważając ich za noobasy a nie dając im szansy to teraz skutki są opłakane.

Liderzy gildi QPOWarCry skaczą sobie teraz do oczu….. a gildia stoi w miejscu.....i kwiczy...

Czas w Twojej gildi na duże zmiany a jak plan restrukturyzacji nie wypali to chyba pora zabrać zabawki i przenieś się na serwer PvE.
Ale w sumie było by przykro aby następna polska gildia podwinęła ogon i skomląc się rozpadła... dając rosjanom rozpychać się łokcami na serwerze..


Ostatnio edytowano 21 sie 2009, 23:31 przez Impega, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 11:10 
Cytuj  
@ Zerq
Przesadzasz, większość z tych, którzy planuja re-roll na Aiona i tak już gra w niego, a czy Rosjan będzie jeszcze więcej, to właściwie niewielka różnica, i tak na mini wejdzie ich maks 6-ciu, tak samo jak na siege 48. Szkoda natomiast, że Polacy sie wykruszają. Idealnym rozwiązaniem byłyby trzy w miarę równorzędne gildie, a tak jest, jak jest - niestety.
Gardak jest nasz, ale smutne to było oblężenie i nasza radość niewielka. Co innego walka z równym przeciwnikiem (jak bywało do tej pory), a co innego "rzeź niewiniątek" przy stosunku 2:1 dla HH. Zbierajcie więc siły, bo wbrew powszechnej opinii , wolimy silne WCQPO i frajde w Kesh czy na siege od takiego jakie jest obecnie.


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 21 sie 2009, 12:07 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 11:30 
Cytuj  
W Aiona teraz się grać nie da, chyba że w koreańskiego.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 12:50 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
@ Zerq
Przesadzasz, większość z tych, którzy planuja re-roll na Aiona i tak już gra w niego, a czy Rosjan będzie jeszcze więcej, to właściwie niewielka różnica, i tak na mini wejdzie ich maks 6-ciu, tak samo jak na siege 48. Szkoda natomiast, że Polacy sie wykruszają. Idealnym rozwiązaniem byłyby trzy w miarę równorzędne gildie, a tak jest, jak jest - niestety.
Gardak jest nasz, ale smutne to było oblężenie i nasza radość niewielka. Co innego walka z równym przeciwnikiem (jak bywało do tej pory), a co innego "rzeź niewiniątek" przy stosunku 2:1 dla HH. Zbierajcie więc siły, bo wbrew powszechnej opinii , wolimy silne WCQPO i frajde w Kesh czy na siege od takiego jakie jest obecnie.


Zobaczymy co da sie zrobic, mysle ze potencjal nadal jest duzy zwyczajnie przyszedl czas na kryzys w Mass PvP, znudzenie contentem PvE. Czesc ludzi odeszla do Aiona czesc wrocila do WoW i Lineage. Mi osobiscie szkoda ze skonczyl grac Buciorn ci ktorzy go znali moga powiedziec jedno: prawdziwy spolecznik i pasjonata mmo oraz dobrego nowojorskiego jazzu :/


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.