mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 00:49 
Cytuj  
a huj co mi tam... przejmę władzę w QPO-WC... skoro w C9 przejąłem to w kolejnej gildii też dam rade^^


Posty: 2
Dołączył(a): 22.08.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 01:20 
Cytuj  
Swoją drogą czy to nie ironia...
Gildie QPO(kupo) - WC ma forum o nazwie TOI-TOI :wtf:

buahahaha:D
chłopaki macie poczucie humoru bo honoru za grosz:)


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 02:08 
Cytuj  
Tak poczucie humoru nie jest nam,a przynajmniej mi obce więc czytając większość postów tutaj hm no...
Wielu sprawom "nie potwierdzam i nie zaprzeczam",dziwi mnie natomiast ilość jadu zawartego w wymianie zdań.
Mam nie odparte wrażenie ,że kilku zupelnie inaczej,lub w inny sposób rozumie przyjemność gry w conana.Wielu graczy na dzień dzisiejszy po prostu znudzilo się tą grą i co za tym idzie szukają czegoś innego lub czekają na zapowiadane zmiany.Sam na coś takiego czekam i wszystkim tego życzę(nowe lokacje i postacie).

p.

ps.graty za ubicie tego na L. :).


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 09:07 
Cytuj  
Liteon napisał(a):
Wielu sprawom "nie potwierdzam i nie zaprzeczam",dziwi mnie natomiast ilość jadu zawartego w wymianie zdań.
.


Od pierwszej strony tego tematu jad toczy jedna konkretna osoba. :P

Imo: QPO straciło mocno na kooperacji z WC, po pierwsze i najważniejsze wizerunek, na który mocno zapracował nie tylko w tym temacie Szonn aka Radian aka Zerq aka coś tam jeszcze. QPO mogło być bardzo solidną i szanowaną na tym serwerze marką, która działa prężnie i niezależnie od innych, stanowiąc zagrożenie tak naprawdę dla każdej gildii czy pl czy ru. Wyszło tak, że QPO związało się z WC tracąc imho na tym najwięcej, bo jeśli dobrze pamiętam to WC od początku potrzebowało i poszukiwało sojusznika, których/którego po kolei wykorzystywało do swoich własnych celów. Wygląda na to, że teraz następuje generalna próba sił w szeregach, aby znaleźć motywację do gry, co będzie niezwykle ciężkie bez progressu pve i zaniku pvp.
Mimo wszystko życzę powodzenia, lepiej mieć mocniejszego i ciekawszego wroga niż jego brak i tym samym nudzić się jak mops :P Ciekawe czy wam się uda, bo jak na razie wszelkie przewidywania i koncepcje Zerqa spaliły na panewce.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 14:16 
Cytuj  
Zerqu chyba już nie napisze żadnego posta tutaj bo dostał zakaz od oficerów :P. I całe szczęście.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 20:59 
Cytuj  
Nie dostalem zakazu, niemniej z uwagi na dobro gildi w fazie reorganizacji nie bede nic pisal bo niby o czym tu pisac... rekrutacja wznowiona zobaczymy jak to sie potoczy.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 10:50 
Cytuj  
Życzę gildii QPOWarcry jak najlepiej, jednak jakoś nie widzę waszej przyszłości w różowych barwach. Na serwerze jest niewiele nowych osób a Polanie jakoś się nie palą do wstępowania w wasze szeregi, pomimo częstych nagabywań i zachęt. Oczywiście Szon wiele zrobił w tym temacie by tak było.
Nie twierdzę, że nic w tej kwestii nigdy się nie zmieni.
Aktualnie na serwerze bardzo odczuwalny jest brak napływu "świeżej krwi".
Z polskich gildii liczy się tylko HH. Pozostałe mają problemy z zebraniem ludzi na rajdy, mniejsze lub większe. Polanie balansują na krawędzi tego limitu.
Konformiści już dawno wstąpili w szeregi HH i dzięki temu ta gildia ma się bardzo dobrze - z czego się bardzo cieszę :) w końcu to polska gildia.
Jedynym rozwiązaniem w obecnej sytuacji są fuzje, liderzy gildii, którzy do tego doprowadzą - wygrają. Inne gildie obudzą się zapewne z ręką nocniku.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 11:25 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):

Jedynym rozwiązaniem w obecnej sytuacji są fuzje, liderzy gildii, którzy do tego doprowadzą - wygrają. Inne gildie obudzą się zapewne z ręką nocniku.



Łączyć się ale z kim? Brakuje ludzi i tyle w lipcu bylo ponad 70 osob online a teraz kolo 24.
HH brali jak leci i wygrali na tym. Napewno duzym bledem bylo zamkniecie przez nas rekrutacji co odbilo sie na dzisiejszej formie.

Co do mojej osoby i Polan- Belladonna ja nie jestem liderem gildii, mam w niej swoje zdanie i tyle, zrozum ze jak laczylismy sie Wc z QPO to jedyna rzecza jaka przeforsowalem to zdjecie sojuszu z Polanami, chodzilo mi o trzaskanie levela pvp i tyle. Gdyby kazano mi siedziec cicho bo zalezaloby ludziom na sojuszu etc to z pewnoscia tak bym postapil i tyle. Jesli Polanie sa zainteresowani wspolpraca to odsylam ich do Drizzta czy Liteona, to oni nas reprezentuja.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 11:48 
Cytuj  
Nie reprezentuję Polan, tak tylko sobie "głośno myślę" :). Na serwerze jest kilka mniejszych gildii, nie sądzę by wszyscy mieli już alty w tych większych.
No i wyobraźcie sobie te nazwy np.

"QPOWarcry Po lanie"
"Psycho QPOWarcry"
czy też
"Polanie w Szarych Płaszczach"
"Polish VII Legion Wapniaków"

Wybaczcie te żartobliwe nazwy ale nie mogę się powstrzymać :lol:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 12:00 
Cytuj  
Przykład dotyczy wszystkich gildii, bez wyjątku, ale że ten jest najbardziej charakterystyczny, więc nim sie posłużę.
Gdyby spory odsetek graczy mniej spędzał czasu na produkowaniu altów, tak jak pewien właściciel nicków, blisko związanych z pewną marka whisky, a więcej na doskonaleniu gry 1-2 postaciami, to z całą pewnością wszystkim wyszłoby to na dobre...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 12:15 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
HH brali jak leci i wygrali na tym. Napewno duzym bledem bylo zamkniecie przez nas rekrutacji co odbilo sie na dzisiejszej formie.


Myślę że dalej będą rekrutować może nie na taką skale ale pewie na wybrane klasy których im brakuje. Bo jak by nie patrzeć kurczy się liczba polskich graczy AoC. I pewnie rekrutacja będzie owocna bo jak by nie patrzeć mają najwięcej do zaoferowania z polskich gildii na serwerze 2E. I to w dwóch aspektach PvP i PvE.

Więc Szonnie działajcie szybko, aby szczury lądowe nie opuściły tonącego statku. :wink: Bo co niektórzy już są spakowani do wypłynięcia :]

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 14:12 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Przykład dotyczy wszystkich gildii, bez wyjątku, ale że ten jest najbardziej charakterystyczny, więc nim sie posłużę.
Gdyby spory odsetek graczy mniej spędzał czasu na produkowaniu altów, tak jak pewien właściciel nicków, blisko związanych z pewną marka whisky, a więcej na doskonaleniu gry 1-2 postaciami, to z całą pewnością wszystkim wyszłoby to na dobre...



Graty Peccavi za ten tekst ostro sie usmialem :D


Obawiam sie jednak ze nie jest to rozwiaznie problemu- Chivas bo o nim mowa gra faktycznie altem HoXem i ma juz level 3 pvp- zrobil go w 1,5 miesiaca.
Pomysl jest prosty bijesz jak leci wszystkich zdobywasz level pvp potem levelujesz w ten sposob masz swietnie rozpoznana klase- nie mowie zeby siedziec do 5 lev pvp do 30 levelka ale levelowac rozsadnie przy tym.


Kolejna sprawa to to co oferuje ci gra. Bez zergu na Keszacie nie poszalejesz.
Imo to jest wlasnie minus duzy tej gry i zarazem wielka jej zaleta. Minus bo nie liczy sie skill a ilosc przyklad z uciekajacym Gorenem ktorym posluzyl sie Matheus jest mysle doskonaly.
Z drugiej strony sam skill Matheusa ( nie mi to oceniac opinia zaslyszana) pozstawia wiele do zyczenia. W duelach nie jestes zwyczajnie az tak dobry .O wiele latwiej jest wiec operowac stadem i kosic wszystko na swojej drodze dostajac od 10 do 0 pkt pvp za gracza.
Plus jest taki ze masz miejsce na polityke sojusze etc. Zostaja jeszcze minigierki ale one sa na kazdym poziomie...

Ja osobiscie czuje ze lepiej mi sie gra altem pvp w przedziale 20-50 niz 80tka, a wynika to z tego ze na 80 pole do dzialan pvp jest mocno zawezone. Juz pomijam fakt straty BK, bo podczas oblezen tylko przeciw HH mialem w miare rozsadne fps'y. Rajdy wogle mnie nie kreca. Jesli wiec chce zostac w grze to zostaje mi bicie levela pvp. I na zakonczenie pare slow odnosnie balansu, uwazam ze klasy sa najlepiej zbalansowane kolo 40 levela, jestes w stanie wygrac z kazdym kazda klasa.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 14:15 
Cytuj  
Impega napisał(a):

Więc Szonnie działajcie szybko, aby szczury lądowe nie opuściły tonącego statku. :wink: Bo co niektórzy już są spakowani do wypłynięcia :]


Wiele osob sie wacha... czy przedluzyc subskrypcje i to nie ze wzgledu na stan gildii ktora nadal ma potencjal bo jakies rajdy i pvp sa. Tylko na wypalenie- zwyczajnie na 80 robie od miesiacy ciagle tych samych rzeczy nudzi.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 14:54 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko na wypalenie- zwyczajnie na 80 robie od miesiacy ciagle tych samych rzeczy nudzi.

Retoryczne pytanie: ile polskich gildii tak naprawdę ukończyło BRC? Ile tak naprawdę cieszy się end contentem w pełni?

Obawiam się, ze poza HH obecnie żadna polska gildia na serwerze pvp niestety nie oferuje rozgrywki z end contentem i prędko jakaś nowa siła na horyzoncie się nie pojawi, nad czym niezmiernie ubolewamy, bo głów do upolowania coraz mniej.

Nie dziwię się, że QPO-Warcry ma kłopoty skoro sporo z nich altuje, a reszta nie ma z kim grać na 80tce :P i w ten sposób ani rajdów, ani pvp, ani end contentu = minimum perspektyw rozrywki.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 16:25 
Cytuj  
Tobie chodzi Blasz o endcontent PvE a mi PvP, ja gram tylko pvp ktorego jedyna uciecha byly oblezenia. Podobnie sporo osob w gildii. Naprawde nie widze nic ciekawego w zergu na keszacie, czy w slumsach.
Ciesze sie ze wyrastacie na powazna gildie takze PvE, chodz nie zanosilo sie na to.
Co do samego altowania to wiekszosc polskich gildii gra na altach bo zwyczajnie nie maja co robic.

Zapomnialbym jeszcze czy gracz od was Faith para sie jeszcze biciem takiego alta co ma 30 level i ponad 3000 zgonow :) bo w isie szybkim tempie nabija fragi- to taki maly offtop. Osobiscie sadze ze to troche slaby sposob na reperowanie statystyk no ale kazdy orze jak moze
.




Slyszalem ze maja dodac jakis ceikawy content na Krancach - content pvp. Jesli tak to wkoncu byloby po co tam chodzic


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 19:00 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Zapomnialbym jeszcze czy gracz od was Faith para sie jeszcze biciem takiego alta co ma 30 level i ponad 3000 zgonow :) bo w isie szybkim tempie nabija fragi- to taki maly offtop. Osobiscie sadze ze to troche slaby sposob na reperowanie statystyk no ale kazdy orze jak moze
.




Slyszalem ze maja dodac jakis ceikawy content na Krancach - content pvp. Jesli tak to wkoncu byloby po co tam chodzic



OMG zergu znwou pieprzysz glupoty, w moim szybkim nabijaniu fragow nie ma nic trudnego skoro mam takich przeciwnikow.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 20:24 
Cytuj  
Nie ja tylko Chivas cie widzial jak bijesz goscia na 30 lev co ma 3000 smierci na koncie.... miejsce bagna .... nie wiem cy zrobil screena, zreszta nie jest to wazne grasz b.dobrze necro jesli zas reperujesz podciagasz sobie na grupie low leveow staty zeby byc numer 1 to twoja prywatna sprawa, szkoda tylko zeby to byla prawda.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 00:35 
Cytuj  
Mimo pewnych utrudnien i inwigilacji venta przez HH udalo sie nam wyczyscic w2 BRC do Chathy.

Dzieki wam naprawde mocno sie zmobilizowalismy i w koncu cos ruszylo, ten szpieg wiele wyjasnil i skoncetrowal ludzi na wspolnym wrogu, jeszcze raz dziekujemy !!!


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 07:02 
Cytuj  
Teraz czas na postępy w PvP , bo widze że w PvE się ruszyło w gildi QPOWarCry. Pewnie Arturro złapał wszystkich za morde :P.

Szonnie Ty wszędzie widzisz szpiegów , konfidentów itp..

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 08:08 
Cytuj  
Cytuj:
Mimo pewnych utrudnien i inwigilacji venta przez HH udalo sie nam wyczyscic w2 BRC do Chathy.


Do twojego poziomu nigdy się nie znizymy wysylajac szpiegow. Twoja ubecka natura widać nie jest w stanie tego zaakceptowac, ze mozna inaczej grac niz tak jak ty.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.