mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 08:22 
Cytuj  
Poza tym wczoraj mieliśmy siega i wszyscy siedzieli na naszym komunikatorze.


Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 08:28 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Mimo pewnych utrudnien i inwigilacji venta przez HH udalo sie nam wyczyscic w2 BRC do Chathy.


Chłopie, w każdym party na raidzie mieliśmy 1 szpiega.. w tym party od tankowania akurat dwóch, zdawali nam ciągle relacje jakiego moba zabiliście i w jakim czasie a my na kalkulatorach liczyliśmy jak wasz DPS stoi i czy jesteście w stanie Levego już ubić.. do tego dochodziły raporty jakie epiki dropiły bo musimy sobie pozaznaczać których graczy teraz trzeba dłużej bić.. reszta to tajemnica. Dane operacyjne nie będą publicznie publikowane!!!

:wtf:

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 08:32 
Cytuj  
Byc moze nie potrafie tego zrozumiec, zatem wytlumacz mi jakim cudem w naszym miescie gildiowym znalazlo sie okolo 15 osob z HH, a na naszej instancji gdzie jestesmy tylko my wałęsały sie 2 party z HH ?
Cuz naprawde daleki jestem od porownan jakichkolwiek sluzb specjalnych PRL'u z sytuacjami w grze mmo ( ale traktuje to jako komplement bo dzisiejszy wiwiad do piet im nie dorasta ), zwyczajnie dziekuje wam za to ze wczoraj biegaliscie za nami po calej keszacie az do samego BRC podsluchujac nas na vencie. Dziekuje ze pratycznie w tym samym czasie- paru minut gdy padla komenda ze zbieramy sie do BRC z miasta gildii zjawiliscie sie tam.
Chcialbym tylko powiedziec ze ja rowniez mam wasze namiary na mumble ale jak wiesz bo pisalem ci wczesniej nigdy ich nie wykorzystywalem do jakiegokolwiek sabotazu, w mojej ocenie jest to niskie.
Niemniej gratuluje wam raz jeszcze widze ze postep spory i gra wam sie nie nudzi, szkoda tylko ze tak slabo wypadliscie wczoraj przeciw Advaicie...moze gdybyscie sie bardziej skoncentrowali na nich a nie na nas to Gardak nie obrucil sie w kupe gruzu wczoraj.

Pozdrawiam


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 08:51 
Cytuj  
wystarczy dodać sobie Was do znajomych i filtrując lokacje wiadomo gdzie jesteście, nie trzeba do tego szpiegów, podsłuchów, ani satelitów...

EDIT: co do obrony BK, to na chwile obecną nie widzę większych szans na obronę, ani przez nas, ani przez Rosjan, mechanika oblężeń jest taka a nie inna i przy wyrównanych siłach obrońcy nie mają większych szans. Maszyny albo są za mocne, albo mury za słabe, katapulty na wieżach poza odrzuceniem nic nie robią. W takim samym czasie zniszczyliśmy BK Black Hundred, choć walczyli też z posiłkami z Advaity i kogoś jeszcze. Mimo wszystko, gdyby wczoraj przyszła tylko Advaita, nie mieliby najmniejszych szans. W połączeniu z BH i 7th Legion są jednak silniejsi i tyle.
Na zakończenie dodam, że gdybyście byli równie aktywni na polu walki z Rosjanami co przeciwko nam, może wreszcie spuściliby z tonu. Obserwując jednak Wasze poczynania ostatnimi dniami w Kash, to wolicie walczyć u ich boku. Cóż Wasz wybór ale i Wasza strata.


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:10 
Cytuj  
Poprawka. W waszym mieście gildiowym wałęsał sie cały rajd HH i do tego żeby zobaczyć gdzie sie znajdujecie nie potrzeba szpiegów bo umożliwia to normalnie silnik gry ale widać QPO nie rozumie jeszcze działania wyszukiwarki graczy.

P.S. Zerg uważaj na sąsiada, to wynajęty przez nas detektyw który 24/7 podsłuchuje cię i nabyte informacje przesyła do nas

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:15 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
wystarczy dodać sobie Was do znajomych i filtrując lokacje wiadomo gdzie jesteście, nie trzeba do tego szpiegów, podsłuchów, ani satelitów...


Jasne wiem o tym ale sam przyznasz ze nawet dzieki temu ze jestesmy znajomymi to wymaga to szczegolnego rodzaju zaproszenia bys pojawil sie w moim miescie gildiowym.
Wiele sie ostatnio mowilo o wspolpracy srodowiska polskiego o tonowaniu pewnych nastrojow widze jednak ze dotyczy to tylko jednej strony, a szkoda, bo uwazam ze byly duze szanse na wspolprace przeciwko Rosjanom.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:22 
Cytuj  
Kochany Zergu...

Wcale nie było tak trudno Was znaleźć, wystarczyło rozesłać zwiadowców po dostępnych instancjach na bagnach i po kilku chwilach wiedzieliśmy gdzie się znajdujecie.


Poza tym mieliśmy wczoraj mały event pt. "Zrób sobie zdjęcie z Zergiem"
i wyobraź sobie, że prawie każdy chciał to zrobić :)

A tak na poważnie to bardzo prosiłbym o nie wysuwanie tak daleko idących oskarżeń. To, że goniliśmy Was wczoraj po wszystkich instancjach było tylko i wyłącznie dobrą zabawą bez jakichkolwiek prób dywersji (tak jak Ty to widzisz)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:23 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
...byly duże szanse na współprace przeciwko Rosjanom.

Zerq, na litość boską, jak widzisz współprace przeciwko Rosjanom, będąc z nimi w party, czy też w rajdzie...??
Co do naszego wtargnięcia do Waszego miasta, cóż, brama była otwarta, więc weszliśmy. FC nie daje wielu możliwości grania pvp, szukamy więc nowych, własnych rozwiązań. Sprawdziliśmy przy okazji czy Wasze dziwki w mieście różnią sie od naszych :)) <joke>


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:31 
Cytuj  
Zerq dobra rada zamykajcie drzwi od miasta :) a na wasza instancje moze dostac sie kazdy nawet HH :) , poza tym cos nie widze screenow z waszych podbojow z evp :) czyzby znow Zerq kłamał ? w sumie nie zdziwilbym sie :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:39 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Zerg napisał(a):
...byly duże szanse na współprace przeciwko Rosjanom.

Zerq, na litość boską, jak widzisz współprace przeciwko Rosjanom, będąc z nimi w party, czy też w rajdzie...??
Co do naszego wtargnięcia do Waszego miasta, cóż, brama była otwarta, więc weszliśmy. FC nie daje wielu możliwości grania pvp, szukamy więc nowych, własnych rozwiązań. Sprawdziliśmy przy okazji czy Wasze dziwki w mieście różnią sie od naszych :)) <joke>


Aha czyli z jednej strony zarzucasz nam wspolprace z rosjanami z drugiej wyraznie podkreslasz ze szukacie nowych rozwiazan powiedz jak w takich warunkach widzisz jakakolwiek wspolprace?
BK mozna obronic przy wyrownanych silach o czym przekonaliscie sie wiele razy.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:41 
Cytuj  
jarczew77 napisał(a):
Zerq dobra rada zamykajcie drzwi od miasta :) a na wasza instancje moze dostac sie kazdy nawet HH :) , poza tym cos nie widze screenow z waszych podbojow z evp :) czyzby znow Zerq kłamał ? w sumie nie zdziwilbym sie :)



Screeny zamiesci Arturo, poza tym wklejalismy itemki na global. ALe z powodu waszego flame war'a z Advaiata gdzie plakaliscie przez dobre 30 min zapewne przeoczyles :/


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 09:56 
Cytuj  
Flam była ostry na globalu po oblężeniu ale w sumie mi osobiście tez ciśnienie się podniosło jak przeczytałem w pewnym momencie jak gracz z Advaity napisał "polish go home" .
I sam przyznaj Szonnie czy Ciebie takie wypowiedzi w stosunku do Polaków nie wkurzają. Mam nadzieje że dzisiaj gildia HH zjedzie twierdze Advaity i nie to że kibicuje gildii HH ale sam fakt że przydało by się tej gildi troche nosa przytrzeć. Bo wypowiedzi z ich strony biją nie tylko w poszczególne gildie ale są skierowane do wszystkich Polaków.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:06 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
...BK mozna obronic przy wyrownanych silach o czym przekonaliscie sie wiele razy.

do pierwszego oblężenia, podczas którego zniszczyliśmy Wam skarbiec nie byliśmy w optymalnym i pełnym składzie. Podczas ww oblężenia, siły były równe co do jednej osoby i efekt był, jaki był.
Wczorajszy nasz wypad do Waszego miasta był absolutnie przypadkowy i spontaniczny, planowalismy zrobić to na miasto Rosjan w najbliższej przyszłości i jedynie sprawdziliśmy przy okazji czy to ma sens.
Tak na marginesie Zerq, z ręką na sercu, ile razy wypowiedzieliście wojnę Rosjanom i ile razy zniszczyliście im BK?
Impega napisał(a):
Flam była ostry na globalu po oblężeniu ale w sumie mi osobiście tez ciśnienie się podniosło jak przeczytałem w pewnym momencie jak gracz z Advaity napisał "polish go home" .
I sam przyznaj Szonnie czy Ciebie takie wypowiedzi w stosunku do Polaków nie wkurzają....

skoro WCQPO gra razem z Rosjanami w party w Kesh walcząc przeciwko HH, to jak mogą być obruszeni takimi wypowiedziami?
Nie wiem czy sie uda dzisiaj czy nie, ale przynajmniej się staramy. BH, które chyba ze wszystkich rosyjskich gildii nas najbardziej nie lubi straciło już dwa razy BK teraz głównie skupimy się na Advaicie.


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 25 sie 2009, 10:11 przez Peccavi, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:11 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Flam była ostry na globalu po oblężeniu ale w sumie mi osobiście tez ciśnienie się podniosło jak przeczytałem w pewnym momencie jak gracz z Advaity napisał "polish go home" .
I sam przyznaj Szonnie czy Ciebie takie wypowiedzi w stosunku do Polaków nie wkurzają. Mam nadzieje że dzisiaj gildia HH zjedzie twierdze Advaity i nie to że kibicuje gildii HH ale sam fakt że przydało by się tej gildi troche nosa przytrzeć. Bo wypowiedzi z ich strony biją nie tylko w poszczególne gildie ale są skierowane do wszystkich Polaków.


Janse ze tak i pierwszy wtedy napisalem ze jestesmy w domu. Tak naprawde mimo wczorajszej akcji ktora nam zrobili to zycze im jak najlepiej. Widac zwyczajnie jednak ze odkad zdobyli Gardak nosza glowe w chmurach i wydaje im sie ze sa niepokonani, niestety prawda jest troche inna.
Kazda gildia moze miec slabszy dzien, oby to co wydarzylo sie wczoraj nie przelozylo sie na kryzys ktory dopada najlepsze gildie, z ktorego my powoli zaczelismy wychodzic.

Moze to was dziwi ale te przeprosiny z Pecavim i jego wypowiedzi staly sie impulsem do tego by uwiezyc w mozliwosc porozumienia przeciw Rosjanom, czy to na Kesz czy na oblegi, nie ja jestem jednak dyplomata i nie mi o tym decydowac. Samo HH nie dostarcza tez powodow zeby zmienic kurs naszej gildii wobec nich.


"Tak na marginesie Zerq, z ręką na sercu, ile razy wypowiedzieliście wojnę Rosjanom i ile razy zniszczyliście im BK?"


Zdziwisz sie jeszcze przyjacielu i nie mowmy teraz o przeszlosci bo gildia obecnie przechodzi diametralna zmiane. Jesli sklad dopisze to juz wkrotce zagoscimy przed BK pewnej gildii.



"skoro WCQPO gra razem z Rosjanami w party w Kesh walcząc przeciwko HH, to jak mogą być obruszeni takimi wypowiedziami? "

To sie nazywa czarny PR, teraz dokladnie widze ze woli do wspolpracy nie ma i nie bedzie. Myslalem ze widzisz roznice w chodzeniu w party przeciwko komus kto notorycznie utrudnai duele i zabija rajdem 2-3 osoby od wspierania na sigach etc.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 25 sie 2009, 10:21 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 10:19 
Cytuj  
Zerq, nie widze powodów, aby dalej sie nie bić w Kesh z Wami, ale tez nie widzę powodów, aby nieustannie deptać sobie po odciskach. Zapewne przy odrobinie dobrej woli z obydwu stron można wypracować jakiś consensus. którego na pewno nie osiągniemy na tym forum . Macie jakiś pomysł; wiecie kto u nas dowodzi...

OD DUELI JEST EPIC KESH, zwyczaj przyjęty na większości serwerów - caps celowy


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:21 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Zdziwisz sie jeszcze przyjacielu i nie mowmy teraz o przeszlosci bo gildia obecnie przechodzi diametralna zmiane. Jesli sklad dopisze to juz wkrotce zagoscimy przed BK pewnej gildii.


niech zgadne not to guild ?

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:29 
Cytuj  
Ale ty ciekawski jestes gdybym teraz powiedzial to nie byloby niespodzianki :P


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 12:38 
Cytuj  
mały off
co sądzicie o moim pomyśle?
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1413730
post #121


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 18:37 
Cytuj  
ciekawy pomysl, ale wolalbym jednak wiecej bonosow za lev pvp i wiecej samych levelkow. Wiecej samych setow ale np craftowanych plus gemy do craftu za pvp. Wiecej minigierek jakies battlegroundsy, wiecej miejsc do tluki na 80. Gemami niby ozywiamy ekonomie ale to tylko powierzchowne latanie dziury.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 21:57 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
mały off
co sądzicie o moim pomyśle?
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1413730
post #121



Fajny pomysł. Idea jest podobna do mojej sugestii z przed 3 tygodni -

http://forums-eu.ageofconan.com/showpos ... stcount=44

Mój pomysł był taki aby zlikwidować sprzęt pvp a zamiast tego dodać bonusy do epiców, które byłyby aktywowane wraz z lvl pvp. Jako rekompensata likwidacji seta pvp można by dodać kolejne sety różniące się od dotychczasowych - np. większy dps kosztem hp itd. Ogólnie zamysł jest ten sam - połączyć PvE i PvP w jeden gear i nadać sens obu typom rozgrywki. Twój pomysł z gemami daje dodatkowo większy wybór (o ile nie będzie ograniczenia koloru gemów jak jest obecnie)/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.