mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 21:21 
Cytuj  
To ja już nie wiem. Powinni chyba sprawdzić czy z serwerami wszystko w porządku zanim wpuszczą ludzi... I moim zdaniem to powinni: wyłączyć serwer/serwery, naprawić błąd, wpuścić ludzi i dać dodatkowe 2/3 godzinki żeby wynagrodzić poroblemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 21:23 
Cytuj  
o znowu sie dostalem ty razem na dobre - chyba ludzie wymiekaja

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 21:25 
Cytuj  
Heh, ja też już grałem, ale na tortage. Tym razem chce wybrać, że nie chce tam grać, ale niestety chyba nie będzie mi to dane...

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 21:32 
Cytuj  
dobra dobranoc (po 5 min wywaliło do windy z błędem)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 21:53 
Cytuj  
Ja jedynie licze na to, ze ludzie z tech bety maja wieksze szanse na dostanie sie do general ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 21:55 
Cytuj  
Dziwne, podczas wyboru mam serwer do general beta. Właśnie spróbuje stworzyć tam postać. Ciekawe... :)

Do wyboru jest GeneralBeta, TechTest oraz PVP

Nie można wbić się na nic innego, oprócz tech bety (przynajmniej ja nie mogę). Loguje się bez problemów, chyba już działa

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 23:14 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
To ja już nie wiem. Powinni chyba sprawdzić czy z serwerami wszystko w porządku zanim wpuszczą ludzi... I moim zdaniem to powinni: wyłączyć serwer/serwery, naprawić błąd, wpuścić ludzi i dać dodatkowe 2/3 godzinki żeby wynagrodzić poroblemy.

wlasnie sprawdzaja czy jest ok
to jest beta techniczna
testy sa narazie juz o godzine przedluzone

jesli chodzi o PvP to jest full wyczes :) od dawna sie tak fajnie nie bawilem
system walki jest wielki

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 23:20 
Cytuj  
Ja właśnie kończę grać i muszę powiedzieć, że czekam z niecierpliwością na full AoC. Wprawdzie ta beta jest bardzo okrojona, ale chyba warto było czekać. Póki co jestem zdecydowany na kupno tej gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 23:41 
Cytuj  
General nie jest juz taka okrojona, to praktycznie dobrze juz dzialajaca gra.
Dzisiejsza tech beta nie jest taka zla, udalo mi sie wreszcie wbic i zrobilem sobie kilka postaci zeby przetestowac co potrafia w pvp grupowym.
Sama ta "mini gierka pvp" calkiem przyjemna, takie bg troszke ale na szczescie nie ma oneshotowania i nie polega to na wpakowaniu w przeciwnika co masz i wstajesz na cmentarzu jak to jest w WoW zazwyczaj.

Nie ma sie co wkurzac na tech bete bo niestety to oni robia testy i mozliwe ze chodzilo im o sprawdzenie wytrzymalosci, zreszta bylo to widac z czasem bo moze podnosili limit graczy na serwie, teraz bylo strasznie duzo ludzi oczekujacych na gre pvp, wiec moze to byl ten test ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 23:46 
Cytuj  
Ja podobnie jak kolega Armagin jestem pod sporym wrazeniem. Szczegolnie zadowolony jestem z wygladu postaci i zbroi oraz nietuzinkowej walki. Wiem, nie widzialem za wiele ale to co udalo mi sie zauwazyc jest conajmniej obiecujace. Thumb up dla panow z FunCom ( pomimo trzy godzinnej wtopy ;) ) ...

P.S. Piosenka spiewana podczas loadingow jest przezajebista ;) ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 23:48 
Cytuj  
Muzyke dodaja praktycznie codziennie, nowe glosy pod npc-ow tez, strasznie duzo rzeczy sie zmienia w grze co sprawia ze 20 maj staje sie bardzo realny.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 00:08 
Cytuj  
bez rewelacji. bardzo przypomina gw na tym etapie. walka wyzwala emocje przez pierwsze 10min, potem nuda.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 00:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bez rewelacji. bardzo przypomina gw na tym etapie. walka wyzwala emocje przez pierwsze 10min, potem nuda.


Przywracasz mi wiarę w ludzi


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 00:17 
Cytuj  
Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 02:18 
Cytuj  
To ja już nie wiem. Powinni chyba sprawdzić czy z serwerami wszystko w porządku zanim wpuszczą ludzi...

FYI: Tech test to nie testowanie gameplay'u i dawanie mozliwosci popykania ziomkom za frikasa w gierke, ktora jeszcze nie wyszla, tylko testowanie pewnych rozwiazan, wytrzymalosci serwerow, dzialania patch/login serwerow itp. W czasie tego typu krotkich testow mozesz, a nawet powinienes spodziewac sie krotkich padow, restartow, update'ow i bugow uniemozliwiajacych gre, czy nawet zalogowanie sie do niej (pomijajac, ze wiekszosci z w/w, jesli nie wszystkich powinienes sie spodziewac takze w zwyklej becie, bo po to one sa - zeby testowac niegotowy produkt). Po to miedzy innymi jest NDA, zeby osoby nierozumiejace powyzszego nie wyciagaly nieodpowiednich wnioskow i nie robily zlej famy na forach, piszac, ze gra X na rok przed premiera jest o kant dupy potluc, bo sie crashuje.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 06:18 
Cytuj  
mi sie crashowala zawsze po ~2 minutach od udanej proby zalogowania (3 razy udalo mi sie wejsc)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 07:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bez rewelacji. bardzo przypomina gw na tym etapie. walka wyzwala emocje przez pierwsze 10min, potem nuda.

WoW/EQ/Anything other fanatic imo.
Moglbys rozwinac ? A i domyslam sie ze poza nub-zone zes nie wylazl ?
No nic GW i tak jest fajne wiec ja nie pogardze :p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 07:36 
Cytuj  
embe napisał(a):
Obrazek


Widzę, że nawet krew na kubraczku jest...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 08:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mendol napisał(a):
bez rewelacji. bardzo przypomina gw na tym etapie. walka wyzwala emocje przez pierwsze 10min, potem nuda.

WoW/EQ/Anything other fanatic imo.
Moglbys rozwinac ? A i domyslam sie ze poza nub-zone zes nie wylazl ?
No nic GW i tak jest fajne wiec ja nie pogardze :p.


Jaka nub-zone? W techtescie nawet nie dochodzilo sie w sumie to nub-zony. Startowales na palzy, kasowales slaverow + piktow + malpy + jakiegos monstera i kiedy juz mialo byc fajnie ( Tortage and shit ) trafiales do PvP lobby. Bez wczesniejszej znajomosci skilli featow i generalnie mechaniki gry to sobie czlowiek nie poszalal. Bylo milo WTB beta account, anyone selling? ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 08:19 
Cytuj  
wow eq fanatic? funny.
nie wiem nic o noob zonie, tortuge skipnalem. od razu to "minigame" pvp, 6vs6.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.