mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 23:08 
Cytuj  
Nosz kuźwa niech tu zajrzy moderator !
Wchodzę, patrzę i widze 3 pelne strony od mojego ostatniego wejścia - myślę sobie super, dowiem się czegoś nowego, a tu banda dzieci nie ma co robic tylko szturcha się siusiorkami i to w dodatku zamiast przejść w ustronne miejsce(czyt. PM) nabijają posty w temacie ...

[zajmij sie pisaniem postow, nie pouczaniem moderatorow, dziekuje za uwage - kon]

Dobra troszkę się uspokoiłem to teraz cos odnośnie tematu:
Czytajac te wasze smieci, utkwiła mi w pamięci mała informacja odnosnie impletowania na dniach do gry systemu rzucania czarów. Czy ktoś wie jak to teraz wyglada ? Czy ktos wie plus minus kiedy ma wejść ta łatka ?

Na screen-ach zauważyłem także coś w rodzaju drzewka rozwoju postaci, czy tez jej umiejetności. Jak to się ma do,aby daleko nie szukać, WoW ?
Też kazda klasa ma 3 czy 2 drzewka rozwoju?
A może tylko jedno ?
Jeśli jedno to ile przypada tych skilli na postać ?
Czy dla kazdej klasy jest taka sama ilość pozycji w drzewku?
Mam nadzieje, że nie zameczą nikogo zbytnio te pytania oraz że pomimo śmietnika i kilku śmieciarzy w tym temacie znajdzie się życzliwy beta tester i udzieki, jeśli nie na wszystkie to przynajmniej na jedno pytanie odpowiedzi.
Dziekuję i pozdrawiam - docelowo: Demonolog :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2008, 23:47 
Cytuj  
Ty sie tak nie goraczakuj bo ci zylka peknie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 00:38 
Cytuj  
Masz racje, nie walno zasmiecac forum.Totalnie Cie popieram.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 00:58 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Czytajac te wasze smieci, utkwiła mi w pamięci mała informacja odnosnie impletowania na dniach do gry systemu rzucania czarów. Czy ktoś wie jak to teraz wyglada ? Czy ktos wie plus minus kiedy ma wejść ta łatka ?

Na screen-ach zauważyłem także coś w rodzaju drzewka rozwoju postaci, czy tez jej umiejetności. Jak to się ma do,aby daleko nie szukać, WoW ?
Też kazda klasa ma 3 czy 2 drzewka rozwoju?
A może tylko jedno ?
Jeśli jedno to ile przypada tych skilli na postać ?
Czy dla kazdej klasy jest taka sama ilość pozycji w drzewku?
Mam nadzieje, że nie zameczą nikogo zbytnio te pytania oraz że pomimo śmietnika i kilku śmieciarzy w tym temacie znajdzie się życzliwy beta tester i udzieki, jeśli nie na wszystkie to przynajmniej na jedno pytanie odpowiedzi.
Dziekuję i pozdrawiam - docelowo: Demonolog :]


Co do wprowadzenia systemu dla casterow to nie mam pojecia, prace na becie sa ostro robione, mam nadzieje ze szybko to wejdzie, wiec nie napisze nic konkretnego.

Jesli chodzi o drzewka skili, kazda klasa ma trzy, jedno general i dwa pod dana specjalizacje, dodatkowo te dwa maja tez dwie drogi rozwijania skilli.
Ilosc skili i combosow jest zwiazana z danym przedzialem lvl, kupuje sie je u trenera dodatkowo i tak na dobra sprawe dopiero po 20lvl mozna sie dowiedziec wiecej, a ja wole zwiedzac niz lvlowac :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 02:26 
Cytuj  
konrador napisał(a):
N
[zajmij sie pisaniem postow, nie pouczaniem moderatorow, dziekuje za uwage - kon]


Konrador, z ciebie taki moderator jak z koziej dupy trabka.... pozwalasz na spam i jeszcze obrazasz innych uzytkownikow dyskusji... zajmij sie moze lepiej cieciowaniem na parkingu zamiast cieciowaniem na forum.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 02:41 
Cytuj  
Czyzby ktos cos mowil? Nah, to tylko martwe pixele popierduja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 06:53 
Cytuj  
Pograłem wczoraj trochę i jakoś tam się przymusiłem trochę. Ale mam wrażenie, że Tortage to najbardziej zbugowany teren jaki jest w tej grze.

Po przejściu do innej krainy, przypomniał mi się Gothic 3, nie wiem czemu... jakieś takie wrażenie miałem. Cholernie nie podobają mi się cut scenki do questow, albo oni tego nie zrobili jeszcze i jest po prostu jak jest, albo takie będą. To samo się tyczy unitframesów, gdzieś na filmach widziałem zupełnie inne, więc to chyba spowodowane jest betą.

Podsumowując, na razie mam twarde wrażenia z gry, jakoś tak stąpam po gruncie w sandałach z gwoździami, być może jest to spowodowane betą. Nie podoba mi się również różnica leveli pomiędzy mną a mobami. Niektóre mają 1 level wyżej i je spokojnie można zabić, niektóre mają też 1 level wyżej a padam po zjechaniu 70% hp moba (nie mogłem znaleźć durability na sobie, ktoś ma jakieś info?). Chociaż można to brać jako + bo różnica w HP i trudności zabicia moba się kłania. Mapa też mi się nie podoba. Jest akcelerowana ale jest za mała, powinna być na cały ekran ze wszystkimi szczegółami. Questy są pokazywane dość szczegółowo, także jeżeli chodzi o nie nie mam zastrzeżeń. Trade i Sell też nie jest ciekawie zrobiony, narazie daje 4/10 ogólnej oceny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 06:59 
Cytuj  
Niema to jak troche smiechu z rana, dzieki kon
Dorawlaem kolejny insider cd projekt
Conan dla kolekcjonerow
Eidos wylozyl karty na stol i poinformowal o zawartosci kolekcjonerkiej edycji gry "Age of Conan: Hyborian Adventures". W boksie znajddzie sie mapa swiata, krazek z filmami, sciezka dzwiekowa, soundtrack i 2 gadzety


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 07:02 
Cytuj  
BTW edycji kolekcjonerskiej jak i normalnej. Patrzę sobie na gram.pl na której jest napisane, że AoC będzie wydany w całości w PL, wtf?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 08:27 
Cytuj  
Lil napisał(a):
konrador napisał(a):
N
[zajmij sie pisaniem postow, nie pouczaniem moderatorow, dziekuje za uwage - kon]


Konrador, z ciebie taki moderator jak z koziej dupy trabka.... pozwalasz na spam i jeszcze obrazasz innych uzytkownikow dyskusji... zajmij sie moze lepiej cieciowaniem na parkingu zamiast cieciowaniem na forum.

Osobiscie glosuje za drugim banem dla huragana.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:28 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Konrador, z ciebie taki moderator jak z koziej dupy trabka.... pozwalasz na spam i jeszcze obrazasz innych uzytkownikow dyskusji... zajmij sie moze lepiej cieciowaniem na parkingu zamiast cieciowaniem na forum.



Prawda niepokój wszczyna ;)

Walka na mountach
http://www.gametrailers.com/player/31004.html

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2008, 15:58 
Cytuj  
'Tard circle jerk? Proponowalbym od tej pory trzymac sie tematu AOC, bo za chwile postow z narzekaniem na spam i niedobrego konradora bedzie wiecej, niz samych postow, ktore daloby sie w jakis dziwaczny sposob zaklasyfikowac jako spam.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 09:41 
Cytuj  
Koń jest super animowany. Zrobili motion capture dla konia chyba. Jeden moment jest nierealistyczny jak z prędkości nagle się zatrzymuje w miejscu.
Tylko czemu npc'e są jakieś takie bezmózgie? Co to za AI? Kolesie szarżują mountami a ci stoją jak kołki... Chyba tak to nie zostanie?


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 09:42 
Cytuj  
Czys ty kiedys widzial AI w MMO ? Ja tam widzialem osobiscie tylko skrypty i to do tego malo skomplikowane :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 10:01 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Koń jest super animowany. Zrobili motion capture dla konia chyba. Jeden moment jest nierealistyczny jak z prędkości nagle się zatrzymuje w miejscu.
Tylko czemu npc'e są jakieś takie bezmózgie? Co to za AI? Kolesie szarżują mountami a ci stoją jak kołki... Chyba tak to nie zostanie?


No przeciez mowia ze kolesie stoja tak bo ich poustawiali specjalnie dla filmu...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 10:04 
Cytuj  
Bo tak było. Mobki były spawnięte specjalnie na potrzeby prezentacji. Gdzieś pisali, że filmik była robiony na ich aktualnym servie z internal buildem, nad którym pracowali nawet w czasie robienia prezentacji.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 10:19 
Cytuj  
Bez dźwięku oglądałem :P


_________________
O.o

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 11:15 
Cytuj  
a ja się zawsze zastanawiałem jak byłem mały no i w sumie teraz też:-) czemu conanowi nie było zimno w tych ciuchach:-)


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 11:36 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
a ja się zawsze zastanawiałem jak byłem mały no i w sumie teraz też:-) czemu conanowi nie było zimno w tych ciuchach:-)

Bo sie nacieral psim smalcem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2008, 11:47 
Cytuj  
aaaa thx kurcze na to bym nie wpadł


_________________
Wish I Could RAPE the Day

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.