mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 02:27 
Cytuj  
Demonolog ma najwiekszy zasieg, potrafi prawie kazda klase zabic zanim dojdzie do niego, ale duza role tu odgrywa mala znajomosc swojej klasy jak i przeciwnka bo sa takie klasy, ktore maja immune na rooty lub moga podciagnac "ressy" na ta szkole magii, na 80lvl napewno tak nie bedzie latwo :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 03:15 
Cytuj  
Bah a juz mialem nadzieje :roll: j/k

W kazdym razie zawsze mam HoX w zapasie jakby na lv 80 Demonolog mi sie nie podobal :] Jedyne co mi narazie w Hox nie pasuje to ze jest delikatny jak porcelana a nie ma az tak duzego dmg aby zrownowazyc cloth armor i low hp.

Demon form ma bardzo dlugi recast i nie trwa za dlugo. Jeszcze nawet trzeba stac w miejscu aby uzyc ten spell :/ Generalnie w pvp zwykle zadko kiedy uzywasz combo zwykle spamujesz tylko kierunki atakow i knockback. Combo mozna uzyc tylko jak jakis idiota stoi w miejscu :lol:

Generalnie Dobry Demonologist moze zrobic wiecej szkody przeciwnikowi niz jakakolwiek inna klasa jaka widzialem w pvp event. Dobrze zucony spell tam, ladny root tu, aoe spell w tamta grupe i konczysz mecz wygrana z top kills w grupie :]

I co najwazniejsze 90% ludzi bedzie gralo mele class co oznacza ze ja bende sobie mogl spokojnie z za murku miesa armatniego masakrowac przeciwnikow :]

Przydala by sie tylko jeszcze lepsza kontrola nad petem, np ustawianie stalej komendy zachowania, czy bindowania klawiszy na hotbar do kontroli peta etc 8)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 06:25 
Cytuj  
Mi osobiscie najbardziej podoba sie tempest of set, super do grupy, super do solowania.

Szkoda ze pod koniec z tego pvp eventu zrobil sie exploit fest.


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 07:07 
Cytuj  
Necromancer z duza iloscia minionow to tez twardy przeciwnik. Na Evencie, robila sie 3 corruptory, nasylalo na co kolwiek, wialo na bezpieczna odleglosc i poprostu psmowalo DoTy/DD..
Dzieki detekcji kolizji, miniony dosc skutecznie trzymaly przeciwnika w bezpiecznej odleglosci.
Ogólnie Demonologist i Necro, bardzo fajne klasy, dalej nie wiem ktora mialbym grac :</.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 46
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 07:55 
Cytuj  
Ja grałem głównie w ten weekend Necro ale jakoś w sumie nie przypadł mi do gustu. Ciekawiej mi się już grało HoX i Demno.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 08:39 
Cytuj  
Do ktorej dzisiaj trwa trwa ten pvp weekend?

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 08:43 
Cytuj  
ankesen napisał(a):
Do ktorej dzisiaj trwa trwa ten pvp weekend?


Jak się nie mylę to do 22.00

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 11:56 
Cytuj  
mnie sie pvp nie podobalo, oni beda potrzebowac masy czasu na zbalansowanie klas, albo zostawia to tak jak jest i bedzie drugie DDO z cookie-cutter klasami. Mnie specjalnie malo obchodzi pvp na lvl80, gdzie zaczna miec wielkie znaczenie itemy. Kazda klasa robi duzy damage, heale sa pomijalne (10hp hot ticki vs 300dmg casty, albo 80dmg machniecia mieczem). Walki 2v1 koncza sie po 3 sekundach z wiadomym wynikiem. Performance fatalny, tak jak w pve gralem w 1650x1080 w medium to w pvp musialem okienko 1440x900 z wszystkim powylaczanym/low, a to tylko walka 6v6 byla.
W ogole to instansowanie wszystkiego nie podoba mi sie, zalatuje to z jednej strony DDO, z drugiej guild wars.

opcja pvp w tej grze bedzie imo failem, zrobione jest to na doczepke, nie czuc ze jest to integralna czesc swiata.
pve z kolei (sadzac po tutorialu) moze byc niesamowicie fajne + zbieranie itemow tez moze przyniesc spora frajde (ale jak strefy instansowane beda to ble ;\)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 11:59 
Cytuj  
Sprzeczne informacje futrol.Ja tu widzialem wypowiedzi, ze to pvp based mmo z pve na odczepke.Buehe widocznie wszystko jest do dupy, a szkoda bo filmiki z pvp weekendu , az tak zle nie wygladaja.


_________________
Obrazek

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:05 
Cytuj  
no ja sam gralem i wyrobilem sobie zdanie, gram tez w war'a i pvp zupelnie inaczej tam wyglada, wskakujesz do gry i od 1. lvlu uczestniczysz w pvp w mniejszym badz wiekszym stopniu. Na tych filmikach to tez ludzie laza w wiekszych grupach i prawie w ogole combo nie uzywaja. W ogole to przeczytalem mase feedbackow i kazdy sie zgadza z tym, ze pve moze byc hitem, te areny pvp to fail zupelny imo, blizz o wiele lepiej to rozwiazal, w war'ze ciekawiej to zrobione jest, ot moje zdanie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:11 
Cytuj  
Kazdy ma prawo do swojej opini, osobiscie uwazam ze pvp jest swietnie zrobione, jedyny problem jest ze przestawienie sie na nowe taktyki sprawia ze 90% ludzi pada jak trupy szybko zanim sie czegokolwiek naucza :] Pozatym nalezy pamietac ze tu lv 20 to jak lv 1 i nie nalezy oceniac klas w ten sposob. lv 1-20 to praktycznie solo przygotowujace cie do gry.

Sprawdzilem wszystkie klasy i kazda klasa mozesz byc nr1 na liscie kill jezeli wiesz co robisz, nawet healer. Wedlug mnie balans klass jest dobry. Przedewszystkim duzo ludzi nie zdaje sobie sprawy ze jak atakujesz plecy to jest zawsze 2x dmg normalny, niezaleznie od klasy. (dlatego czesto czytamy o pwn ludzi i narzekaniu jak to szybko zginieli) tu nie mozna leciec do pvp jak w wow warriorem i sobie w srodku grupy masakrowac ludzi. Trzeba sie troche wysilic aby nikt ci na plecy nie wszedl :D Dlatego tez czesto uciekanie i odwracanie sie plecami jest samobujstwem :]

A co do performance to jest bardzo dobre, ludzie maja tylko spike fps jak ustawia sobie max quality dzwiek gdy uzywaja jakies gownianej karty dzwiekowej. Reason ? Proste, jak dojdzie do walki z graczami procesor musi pomoc obliczac dzwiek przestrzenny i efekty zamiast robic inne rzeczy. Zmniejszenie jakosc dzwieku pomaga dla wielu ludzi aby uzyskac plynne fps. Ja i pare innych osob z ktorymi rozmawialem na ten temat uzywa dobrych kart dzwiekowych np X-fi i max ustawienia dzwiekowe , i maja fps staly jak skala. Naprawde jestem pod wrazeniem. Fps nonstop trzyma sie w tym samym przedziale +/- 3fps caly czas jak wejdziesz juz do jedej zony i sie wszystko zaladuje :D Zmiany lokacji tez sa niesamowicie szybkie. W Eq2 instancjowanie zajmowalo wieki, w AoC zajmuje max 2-4s :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 21 kwi 2008, 12:21 przez Khebeln, łącznie edytowano 3 razy
**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:21 
Cytuj  
aha, albo necromancer (? ten z 3 petami) sobie biega w kolko, takze na sprincie, a w imedzyczasie pety zabijaja ofiare ;]. Casterzy sa bardzo OP imo, maja stamine zarezerwowana na uciekanie, melee jak wytraci stamine na gonienie to nie uzyje juz zadnego combosa, 2.5s cast zabiera 300dmg, jest root, sprint, many starcza na kupe damagu. Wszystko moze i zabiegi kosmetyczne, zeby doprowadzic to do rownowagi, aczkolwiek wyglada to tak jakby nie mieli pomyslu jak zaprojektowac te klasy (jedynie zrobili fantastyczne odglosy i super animacje ;]).
A slyszeliscie o fajnych healach? Hot'y sa rzucane na group mates, co stoja w prostej linii, albo w stozku o jakims kacie przed healerem. Moze to fajnie by wygladalo takie manewry, ale ciezko mi to sobie wyobrazic w akcji (jedynie w zorganizowanych grupach na vencie)

Anyway instance blee, that's sooo 2002.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:26 
Cytuj  
Przyznam ze healing nie jest najlatwiejszy w AoC, ale masz rowniez dostep do aoe heals tez. Cone healing bedzie latwiej uzywac w pve niz w pvp. Choc dla chcacego nic trudnego :]

Inna bajka to ocenianie gry na podstawie postaci praktycznie na lv 1 (a fizycznie na lv 20) poniewaz wlasciwa klase postaci dostajesz dopiero na lv 20 a lv 1-20 to solo instance ktory ma cie wprowadzic w gre. Wedlug mnie i tak klasy wygladaja imponujaco na tak wczesnym lv posiadajac tak wiele ciekawych atakow i czarow :D


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:33 
Cytuj  
no oceniamy to co widzielismy, mam nadzieje ze nie bedzie to splycone do wow'a, gdzie byl grindfest do 60 i potem gankowanie w stv.

Ale jak na gre pve w zgranej grupce z ogladaniem fajnych fatality na bossach to AoC jest warte zakupu imo

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 12:48 
Cytuj  
haha... ale whine fanow wara i wow-a :)
Po pierwsze to jest 20lvl, a 80lvl chyba jest docelowy, nie bedziemy sie tu znecac nad teoretycznie twinkami.
Druga sprawa to event pokazal tylko i wylacznie mini gierki pvp, wiec narawde marginalna rzecz.
Nastepna sprawa to 99% uczestnikow nie znala swoje klasy nie wspominajac o tej z jaka walczy.
Do tego dodajmy zero zgrania, znikoma wspolna gra na vencie i stosowanie jakis taktyk, przeciez to byla zwykle ganianie sie i siekanie, nic wiecej.

Co do healingu to jes super, mam juz dosc trzy lata klikania i obserwowania modow plus od czasu do czasu przestawienie postaci w inne miejsce lub gry gdzie szybkosc klikania w potki daje wynik w pvp.

Porownywanie Conana do Wara to lekka przesada na dzien dzisiejszy, nie bede tu zaczynam tego tematu ale war narazie nie oferuje nic co by nie oferowal wow, wiec musza duzo sie napracowac jesli chca zlapac graczy nie tylko na marke.

Kolejna sprawa to instancjowanie, to juz chyba setny raz ktos myli zony z instancjami, podaj mi nazwe tej instancji jaka odwiedziles poza mini pvp.

futrol moze poprostu nie mozesz grac w dynamiczne gry i/lub jesli obrywasz to cie to boli, jest tyle gier prostych mmo ze znajdziesz cos dla siebie, moze zacznij grac w lotro ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 13:20 
Cytuj  
zejdz ze mnie, podac drabinke?
nie mam zamiaru sie klocic z nikim, jesli uwazasz ze bedzie to fajna gra to sobie w nia graj.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 13:26 
Cytuj  
jak dotychczas to AoC do lvl 80 to stricte pve,aha jest coś takiego jak harrasement na serwerze pvp, wystarczy poczytac sobie forum general bety-najpierw gm cie ostrzega, potem możesz dostać od niego wpierdol(sic!) a na końcu ban,i prosze sie o to nie kłócic szczególnie osoby ktore nie są w general i gówno wiedzą

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 14:17 
Cytuj  
Ano jest takie cos, przynajmniej na razie w becie ... goscie przez 30 min staly w wejsciu do zony i gankowaly noobow, dostali czasowego bana. Jak to bedzie w retailu, to sie okaze.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
ale war narazie nie oferuje nic co by nie oferowal wow,


Debilem jesteś.

No chyba że przypominasz sobie żebyś dostawał XP i 'pvp XP' za zabijanie ludzi w wowie. I żebyś mógł na stale przejąc kontrole nad jakimś miejscem.


_________________
kek ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2008, 14:31 
Cytuj  
futrol napisał(a):
no oceniamy to co widzielismy, mam nadzieje ze nie bedzie to splycone do wow'a, gdzie byl grindfest do 60 i potem gankowanie w stv.

Ale jak na gre pve w zgranej grupce z ogladaniem fajnych fatality na bossach to AoC jest warte zakupu imo

no stary narazie to walka w WAR wyglada jak WoW - a nawet bardziej dretwo

a jesli dyskutujesz o systemie kar i nagrod to sobie daj spokoj - to jeszcze troche za wczesnie jak i dla WAR i AoC

podyskutujemy jak obie gry wyjda

futrol napisał(a):
zejdz ze mnie, podac drabinke?
nie mam zamiaru sie klocic z nikim, jesli uwazasz ze bedzie to fajna gra to sobie w nia graj.

nie masz zamiaru sie klocic a wpadasz tu z flame na AoC i wywyzszajac pod niebiosa WARa ktory nie prezentuja narazie rzadnego poziomu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.