mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 09:50 
Cytuj  
Np ja ;) :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 09:55 
Cytuj  
Templair napisał(a):
embe napisał(a):
Dla wszystkich co zaczynaja grac, serwer PvP od ostatniego patcha ma klopoty z logowaniem na postac, poprawili cos ale nadal nie dziala poprawnie, wiec lepiej zaczynac narazie na PvE serwerze.


PvE ma takie same problemy. Wczoraj co drugi "zoning" musialem restartowac kompa ...
Jedynie ktos bedacy niepoprawnym optymista mogl miec nadzieje na majowa premiere ...

T.

fakt czasu coraz mniej ale wszystkie inne patche byly bardzo dobre - ten piatkowy cos spieprzyl i sa problemy z polaczeniem i z patch of asura (takim HS-em) w ktorym cooldown odliczany jest w gore x)

jesli sie zepna i przycisna dadza rade

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 10:04 
Cytuj  
embe napisał(a):
No niestety, Funcom wlasnie rozeslal maile z informacja ze w zwiazku z nieudamy beta testami zmienia date premiery na 15 wrzesnia 2008.

To bylo do przewidzenia bo ostatnie patche niestety spwoodowaly wielkie zamieszanie, ilosc bugow byla nadal ogromna.

Cieszy fakt ze przynajmniej gra bedzie wydana dobrze.


zmiana premiery na wrzesien jest juz oficjalna ?

Ez.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 10:11 
Cytuj  
Raczej nie nic na oficjalnych stronach nie widzialem jeszcze.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 10:18 
Cytuj  
Ezrael napisał(a):
embe napisał(a):
No niestety, Funcom wlasnie rozeslal maile z informacja ze w zwiazku z nieudamy beta testami zmienia date premiery na 15 wrzesnia 2008.

To bylo do przewidzenia bo ostatnie patche niestety spwoodowaly wielkie zamieszanie, ilosc bugow byla nadal ogromna.

Cieszy fakt ze przynajmniej gra bedzie wydana dobrze.


zmiana premiery na wrzesien jest juz oficjalna ?

Ez.

Embe falstart zrobil x)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 10:30 
Cytuj  
e tam, faktycznie fail ale i tak zabawanie czytac te pm-y zmartwionych ludzi ze premiera we wrzesniu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 15
Dołączył(a): 31.03.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 11:03 
Cytuj  
Bardzo sie ciesze z tego powodu, nie mogę na was failowe hype kidsy. Oby ta gra okazała sie failem. Mam ochote poczytac tych wszystkich failowcow co tutaj smyraja sie po siusiakach jak z pokora spuszczają głowę i mówią "tak ta gra jest beznadziejna".


_________________
Twoja stara jest SL/SL

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 11:35 
Cytuj  
Mam doswiadczenie po vanguardzie i lotro, wiec spokojnie i nie martw sie o innych bo tym juz zajmuje sie u nas PO.

Premiera 20 maja co by nie mowic nadal jest oficjalna data i mimo ze sporo pracy maja jeszcze na becie to nie ma zmiany daty, dobrze wiedza ze przesuniecie premiery moze odbic sie negatywnie.

Z drugiej strony widzac jaki entuzjazm wywolalo przesuniecie premiery Warhammera to nie ma sie co martwic :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 11:49 
Cytuj  
Może mi posłać ktoś linka do torrenta klienta bety? Nie mogę się dostać na konto na stronie a chcę share konta z kumplem zrobić bo ja w 2 pracach codziennie :F


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 12:06 
Cytuj  
embe daj ingame nick

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 21:29 
Cytuj  
Couldn't connect to territory manager - wtf :/


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 21:51 
Cytuj  
Mam nadzieje ze ten patch naprawi wreszcie problemy z pozostajacymi w grze postaciami po wylogowaniu sie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 21:52 
Cytuj  
paczuja teraz

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 21:29 
Cytuj  
kurde i znow down... akurat jak wracam z pracy to zmiany sobie robia ;p

EDIT: oo jaki fajny patch, 6-gigowy plik leci, ciekawe ile ich bedzie :o


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Ostatnio edytowano 2 kwi 2008, 06:14 przez pooma, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 00:05 
Cytuj  
jest już jakaś lista pancerzy (najlepiej z obrazkami) dostepnych w AoC ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 07:26 
Cytuj  
sorry ale juz mam dosc paczowania, sciagania, doladowywania, czekania, downloading from internet. ta gra jest zjebana i to na maksa. nie wyobrazam sobie jak oni chca poprawic wszystkie bugi poczawszy od braku wyswietlania postaci przy tworzeniu, czy wyswietlanie korpusu bez glowy, przez efekt pamietny z wow'a po loot'owaniu bagow przez kolejne pare sekund nadal biegniemy skuleni. zonowanie niemozliwe, zero interruptow u casterow co w pve sprowadza sie do pullowania nie wiecej niz 4 mobow jednoczesnie .
moze pozniej poziom trudnosci rosnie.
nie wspominajac juz o jakims bidnym inventory, ktore nie dosc ze kiepsko wyglada to jeszcze bag, ktory nam sie przepelnia przed dojsciem do miasta.
o.
ale wiadomo miesiac sie pogra bo i tak nie ma nic innego ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 07:50 
Cytuj  
mendol, bylbys moim dobrym kumplem Ci powiem ;p jestes osoba na tym forum, ktorej posty uwielbiam czytac, sa takie malo klamliwe, doslowne, szczere, umiesz nazwac wiele rzeczy poprzez 3 slowa. <koniec zdobywania przyjaciol>

a co do aoc to zgadzam sie. rzyg za rzygiem a ludzie sie podniecaja, chociaz nie ukrywam, ze tak zbugowana gra i tak mi sie podoba ;p lepsze to niz dx8 w wowie na high end sprzecie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 08:04 
Cytuj  
węszę spisek ;-p
anyway dodajac do watku, z tego co zauwazylem to aoc chyba ma maly problem z ati.
ale coz maja jeszcze poltora miesiaca, tylko patrzac jak to wyglada w startowej zonie boje sie myslec co jest dalej ;-0

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 08:07 
Cytuj  
mendol pewnie sfrustrowany 6gb patchem hehe i mendoli jak zwykle, ja w każdym razie czekam na ciebie na serwerze pvp:)

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 08:20 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sorry ale juz mam dosc paczowania, sciagania, doladowywania, czekania, downloading from internet. ta gra jest zjebana i to na maksa. nie wyobrazam sobie jak oni chca poprawic wszystkie bugi poczawszy od braku wyswietlania postaci przy tworzeniu, czy wyswietlanie korpusu bez glowy, przez efekt pamietny z wow'a po loot'owaniu bagow przez kolejne pare sekund nadal biegniemy skuleni. zonowanie niemozliwe, zero interruptow u casterow co w pve sprowadza sie do pullowania nie wiecej niz 4 mobow jednoczesnie .
moze pozniej poziom trudnosci rosnie.
nie wspominajac juz o jakims bidnym inventory, ktore nie dosc ze kiepsko wyglada to jeszcze bag, ktory nam sie przepelnia przed dojsciem do miasta.
o.
ale wiadomo miesiac sie pogra bo i tak nie ma nic innego ;-p


True, tez tak mysle.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.