mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 00:41 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Ehh te dramy, w umierajacych grach, na umierajacych serwerach...


Tylko tu Kruz poznasz prawdziwe znaczenie slowa DRAMA :D


Szonn, Kruzowi ukradlem jeno druga czesc podpisu, bo wybitnie mi podszedl :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 00:55 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
@Zerq
grałem w bete i choć pomysł mi się bardzo podobał, to wykonanie pozostawiało sporo do życzenia, poprawili FE już na tyle, ze da się w to grać? No i najważniejsze (?) "..nasi tu byli" i ilu ewentualnie? :)


WarCry ma 10 osob, IX Kohorta ponad 20. Codziennie dochodza nowe osoby - rezygnujace z Aiona- u nas to stara paczka. W bete nie gralem ale slyszalem ze bylo zle- sporo bledow.

Graficznie swiat mi lezy jest surowy ale w dobrym wydaniu. Jest sporo przestrzeni. Grac sie da, levelovac tez- bez obaw.
Masa zbugowanych questow z bety naprawiona, grafika tez polepszyla sie ale obecnie jeszce ja podkreca w nowym patchu.
Od konca Bety wyszlo w sumie 11 patchy, GM i Support na wyciagniecie reki, pytasz na globalu o cos a gosc ci odpisuje i tak cala dobe, bez pisanai petycji itp.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 17:30 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
...
Co do Wspolpracy z Rosjanami malo kto pamieta ale qpa kiedys zabiegala o sojusz z Ruskami jednak nasi bracia Rosyjscy odzucili ta propozycje ...

Bardzo interesujace...?wiecie ,no już mam swoje lata i pamięć czasami szwankuje ale... jakoś nie pamiętam takiej sytuacji może to rozwiniesz.

p.

ps.co do reszty wypowiedzi tutaj... panowie i zapewne panie - więcej luzu.

ps2.do tematu Zerqa - może zabrzmieć nie obiektywnie ;)(Jestem członkiem gildii ) - Polanie - w tej chwili jest to gildia z największym potencjałem na serwie.Jest wielu graczy (jeśli chodzi o pve)którym wiele lokacji jeszcze się nie znudziło i co za tym idzie nie jest nudno :).


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 18:54 
Cytuj  
Cytuj:
Bardzo interesujace...?wiecie ,no już mam swoje lata i pamięć czasami szwankuje ale... jakoś nie pamiętam takiej sytuacji może to rozwiniesz.


Post by Zerq kilka pierwszych stron z tego co pamietam.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 19:08 
Cytuj  
Nic takiego nie bylo Blasz podpucha z mojej strony :)

Owszem sam grywalem z kilkoma Ukraincami np. Deymos super koles z Kijowa, obaj mialismy koncepcje wspolnej gildii polsko-ukrainskiej wymierzonej w Rosjan ale to na duzo przed polaczeniem z QPO.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 23:05 
Cytuj  
Raczej nie podpucha;) bo oni nam to potwierdzili sami sie do nas zglosili ze woleliby by z nami sojusz a nizeli z qpowc wiec jakies rozmowy byly napewno prowadzone Ale to dawno bylo i wtej chwili malo wazne;)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 23:31 
Cytuj  
No to chyba QPO bo ja nie gadalem nigdy z nikim z 7Legionu ( poza Vimesem-stary kompan z Oprawcow) . Z Liderem z Advaity mialem staly dobry kontakt ale mowy o sojuszu nie bylo. Czesto tez pozniej gralismy razem przeciw wam ale to byl spontan :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:15 
Cytuj  
Polanie zajęli wczoraj BK IX Legionu, bez walki. Ponieważ między innymi przez działania Mimica sojusz z IX Legionem się rozpadł zajęliśmy ich BK, zresztą w ostanim czasie nie mieliśmy prawie żadnego wsparcia z ich strony (jeden Legionista przy ostatnim ataku na HH).
Pierwszą decyzją było ustawienie godziny oblężenia na 21, żeby dostarczyć rozrywki graczom. HH zapisało się na oblężenie oczekujemy, że dzięki temu będzie można dobrze się pobawić.
Wczoraj wieczorem Polanie zrobili wypad na Keshatę, stawaliśmy naprzeciw połączonych sił m.in. Black Hundred, Omega Wariors, HH, IX Legionu. Zabawa była fajna szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę, aż do mega lagu, który wyrzucił wszystkich z gry. Po tym incydencie część Polan zniechęcona działaniem serwera nie zalogowała się do gry. Reszta przy dużej przewadze przeciwnika stawiając mężnie czoła wycofała się. (Czy to teraz Polanie powinni mieć motto: sami przeciw wszystkim?).

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 13:53 
Cytuj  
Szonn, Rzeźnik = Gorbash jak się nie mylę :)

W sumie jestem dość pozytywnie zaskoczony, chyba faktycznie trochę ludzi wróciło do gry, bo wczoraj o godzinie 4 nad ranem (!) mieliśmy coś co można by nazwać zergiem na Khess ;) Walka 9v9 to już niczego sobie zadymka ;)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 15:16 
Cytuj  
ta juz wiem :P

ja chetnie wroce do AoCa i moi znajomi tez ale jak polacza server z Fury lub dadza mozliwosc przeniesienia sie.

Wczoraj jednen z nas sprawdzal i kolo godz 18.00 na Dolinie Conall byla 1 osoba luzem i 4 robiace questy grupowe.
Dzielnica Szlachty swecila pustkami, nie ma kogo gankowac. Trzeba by bylo levelowac do 80 a komu sie chce :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 19:41 
Cytuj  
Obawiam się, że to problem każdej gry MMO, że z czasem coraz mniej ludzi jest w lokacjach na niższe lvle niż maksymalny. W AoC leveluje się stosunkowo szybko, a i ludzi nigdy też nie było tyle co w "najpopularniejszych" MMO stąd brak graczy w zonach low lvl.

Jakbym nie patrzył to samo jest w WoWie (i od baaaardzo dawna, przynajmniej na serwerach na których grałem), sytuacja podobna w WARku, nie minie wiele czasu i taki sam będzie los Aiona.

I tak uważam za szczęśliwe zrządzenie losu, że w rok po premierze światowej mieliśmy okazję znowu pobiegać i levelować na pełnym serwerze łącznie ze wszystkimi wadami i zaletami tej sytuacji. Z tym całym "hajpem" jak startuje nowy serwer.

Odnosząc się do sytuacji na innych serwerach (bazuje na danych z "pvp rankings" z aoc.yg.com, które są może nieco nieaktualne bo po ostatnich patchach jeszcze się nie updatują) to niestety można łatwo zauważyć, że na innych serwerach wcale nie jest dużo lepiej. Mamy ponad 2,3k aktywnych graczy, na Fury ok. 5,7k , na Aquilonii pod 3k. Więc różowo nie jest nigdzie, ale...ale...coś by mogli pokombinować - czy to jeszcze jakieś łączenia, czy cross-serverowe mini gierki, czy cokolwiek innego ;p

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 20:34 
Cytuj  
Cytuj:
Zabawa była fajna


Zabawa byłaby fajna gdyby nie lagi i nie 2-3 krotne crashe. Pod znakiem zapytania stawia to sensowność oblężeń. Jeśli po raz kolejny zakończy się to crashem dla kolejnych paru osób to będzie pożegnanie z aoc do czasu naprawienia najważniejszych kwestii i funkcjonalności tej gry. W zasadzie możemy obstawiać - kiedy padnie serw podczas tego oblężenia ;/ Z tego co czytałem wszystkie ostatnie siege na aquilonii i fury kończyły się tym samym.

Co dziwne godzine wcześniej HH walczylo przeciw ok. 50-60 os. ekipie ruskich z BH i lagów nie bylo - czyli żadnych regul co do ich pojawiania sie nie ma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 08:32 
Cytuj  
blasz napisał(a):
osiągnęliśmy praktycznie wszystko w tej grze


Urzekła mnie twoja ... historia. Dopisz jeszcze do biografii swoje gildii: "a dzięki ruskim potrafimy nawet obronić swojego keepa"

blasz napisał(a):
I teraz: przestawiliśmy specjalnie na 19.00 okno podatności. Teraz jak się wytlumaczą Polanie, że nie zaatakowali? Może tym, ze w niedziele też pracują? Znajdą kolejną wymówkę?


Ty Blasz jesteś tak zabawny, że aż śmieszny :lol: Ile ty masz lat chłopczyku, że nie potrafiłeś sprawdzić, że jesteśmy zapisani na siege w sobotę? Ah pewnie nie miałeś czasu sprawdzić bo pracujesz.

P.S. Zabierzcie we wtorek dużo VII Legionu bo będzie nas 48 x lvl 80

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 09:32 
Cytuj  
Bandytaz, Zaren, Banqa, Imen i pozostali z QPO/WC, nie jest Wam głupio że ktoś Waszymi rękoma leczy swoje długo skrywane kompleksy? Czułbym się co najmniej niezręcznie w takiej sytuacji. Ba! zaryzykuje nawet stwierdzenie, że byłoby mi wstyd. Zrozumiałbym to jeszcze, jeśli inspiratorami tego "spektaklu" bylibyście Wy - chyba, ze traktować to tylko w kategorii "zabawa". Kiepska zabawa.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 09:53 
Cytuj  
Cytuj:
P.S. Zabierzcie we wtorek dużo VII Legionu bo będzie nas 48 x lvl 80


Poprzednio wystarczyło 35 osób do spuszczenia wam tęgiego lania "chłopczyku" . Teraz też wiele więcej nie będzie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 15:19 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Poprzednio wystarczyło 35 osób do spuszczenia wam tęgiego lania "chłopczyku"


Chłopaczku chwalisz się tym jakby nas było wtedy więcej ^^, widać z liczeniem u ciebie równie kiepsko jak z myśleniem.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 19:32 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Wczoraj wieczorem Polanie zrobili wypad na Keshatę, stawaliśmy naprzeciw połączonych sił m.in. Black Hundred, Omega Wariors, HH, IX Legionu. Zabawa była fajna szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na drugą stronę, aż do mega lagu, który wyrzucił wszystkich z gry. Po tym incydencie część Polan zniechęcona działaniem serwera nie zalogowała się do gry. Reszta przy dużej przewadze przeciwnika stawiając mężnie czoła wycofała się. (Czy to teraz Polanie powinni mieć motto: sami przeciw wszystkim?).

Czyzby Polanie pozazdroscili HH zasad zmienili swoja polityke i szukaja z kazdym pretekstu do wojny? Jak narazie to tak wyglada Pozrywali wszystkie sojusze i oczerniaja kazdego na globalach albo forach z gildii przyjaznej kazdemu graczowi stali sie Tym z czym walczyli tyle czasu...Head Huntersami;) Czy zmieni sie motto tej gildii z Jedna gildia wspolny cel (jaki to cel?) na Sami przeciw wszystkim? To sie okaze w nastepnym odcinku. Odziwo za ten stan nie sa odpowiedzialni nowi graczy z bylej qpowc tylko ci starzy rdzenni Polanie...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 21:16 
Cytuj  
Cytuj:
Chłopaczku chwalisz się tym jakby nas było wtedy więcej ^^, widać z liczeniem u ciebie równie kiepsko jak z myśleniem.


Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem a nie pitolił 3 po 3 można by było z toba rozmawiac.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 lis 2009, 23:29 
Cytuj  
Polanie dziś ubili poraz kolejny Chatę, tak więc jest to 2 z rzędu tydzień gdzie zabiliśmy wszystkie Bosy T1 oraz T2 - wszystkie 3 skrzydła oczyszczone.
Polityka Polan się nie zmieniła jest to gildia otwarta dla wszystkich, którzy chcą w niej grać i się bawić. Każdy może do nas dołączyć.
Gratulujemy HH kolejnego dyplomatycznego sukcesu - wchłonięcia graczy z IX Legionu. :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 08:41 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem a nie pitolił 3 po 3 można by było z toba rozmawiac.


Jakieś argumenty czy przechodzimy na inwektywy ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.