mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 14:48 
Cytuj  
nie wiem o czym mówisz, w warcrafta gram od open bety czyli od grudnia 2005 do dziś.
beta była lepsza niż cały conan, a po premierze mieliśmy naprawde wszystko zrobione i wszystko działało.

potem był już tylko rozwój, zawsze miałem wrażenie że płace 50 zł a oni naprawde pracują cały miesiąc nad rozwojem.

i tyle

co do wyśmiewanego TBC, gdyby nie TBC i easy epic wiele osób by nie wytrzymało nolifowania a tak każdy robi co chce. blizzard sie dostosował i sie farmi bo klienci lubia farmic i chetnie za to płacą.
to czego chce mniejszość nie ma znaczenia choćby wiekszość była głupia - takie prawo rynku

co do aoc generalnie nie wierze że wogóle coś funcom robi z tą gra, ale wolno mieć nadzieje i płacić.


_________________
psn


Posty: 13
Dołączył(a): 7.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 14:56 
Cytuj  
Popieram Deshrooma i mam podobne doświadczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:01 
Cytuj  
aha jeszcze słowo o grafice, jak trzeba byc głupim żeby zrobić gre w której w tłoku ma sie 1FPS i jeszcze się tym chwalić.

możecie opluć mnie czy blizzard za taką opinię ale robienie lepszej grafy niz wow pod mmo w tej chwili sprawia że wiele osób poprostu albo nie może grac albo ma taką grafikę jakby nie była zajebista

ogólnie z aoc bije amatorszczyzną pod mało rozgarnięta publike

bedzie WAR kupie sprawdze, co do grafiki mam wrażenie że im gorzej słysze o grafie WAR tym lepiej się zapowiada
może MASS PVP nie bedzie 48vs48 przy 10 FPSach


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:03 
Cytuj  
wow to przereklamowany produkt który nawet nie sięga do pięt darmowym mmorpgom już nawet w city of heroes/vilans grałem dłużej :P a war to nieudany i beznadziejny klon wowa który już teraz jest bardzo krytykowany że nawet beta jest niedopracowana zupełnie; nawet w jednym procencie :)

ps - desh jakiego ty masz kompa że tak niska klatki Ci chodzą skoro ja średnio po zmianie grafiki na 8800 gts 512 nie mam spadku na mniej niż 40 fps - jak masz kompa kupowanego pod wowa to niedziwne że aoc Ci kiepsko działa :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 2 cze 2008, 15:08 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:07 
Cytuj  
PvP uprawiałem głównie kiedy byłem gankowany podczas questów przez postaci wyższe levelem , spelle to Wave of Life , Rebuke i Smite , Emanation Of Life załączało się po hicie z talentów , klawisze 1-3 jak napisałem , jakoś nie miałem problemów z dodgowaniem combosów z melee , 95% populacji i tak nadal nie potrafi grać.

@Desh dokładnie , co więcej posiadanie najnowszego sprzętu nie gwarantuje poprawnego nawet działania AoC , sad but true , AoC fan-boje mogą sie pieklić ale co tam niech sobie płacą 50 pln/mies za kupę , nie moja sprawa , ja tylko wyraziłem moje wrażenie o AoC jak tytuł topicu wskazuje.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:09 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
a war to nieudany i beznadziejny klon wowa który już teraz jest bardzo krytykowany że nawet beta jest niedopracowana zupełnie; nawet w jednym procencie :)


Zapomniałeś dodać, że nigdy, przenigdy w niego nie zagrasz by dopełnić wrażenie kolejnego bezsensownego posta w twoim wykonaniu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:16 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
dark_lord napisał(a):
a war to nieudany i beznadziejny klon wowa który już teraz jest bardzo krytykowany że nawet beta jest niedopracowana zupełnie; nawet w jednym procencie :)


Zapomniałeś dodać, że nigdy, przenigdy w niego nie zagrasz by dopełnić wrażenie kolejnego bezsensownego posta w twoim wykonaniu.


Bez sensu sie przypieprzasz, bo ja wyrażam swoje zdanie, tak jak robią to fanboje wowa i mam do tego całkowite prawo i nie krytykuje niczyich wypowiedzi i nie obrażam nikogo tutaj a Ty widać kulturą nie grzeszysz...

ps - jakoś jak inni porównują bezsensu aoc do kup itp. to się nie przypieprzasz więc zejdź ze mnie człowieku bo to zrobiło się nie smaczne


_________________
no more wow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:17 
Cytuj  
Desh masz bardzo niskie wymagania co do gier, rzeklbym takie plebejskie. :-)

WoW w momencie premiery byl w wiekszej czesci gownem wlasciwie identycznym jak AoC:
- nie bylo zadnego Endgame Contentu, chyba ze UBRS.
- nie bylo zadnego systemu PvP, tylko bezmyslna napierdalanka i ganki byly IDENTYCZNE JAK W AOC.
- Nie bylo Bg, Aren, polowy instancji, masy questow - policzcie ile z z rzeczy ktore robicie levelujac postac doszlo PO PREMIERZE WOW'a.
- Byly niedokonczone i nieouestowane zony.
- nie bylo zadnej korzysci z bycia w gildii (zrezta teraz tez nie ma oprocz guild banku ktory wprowadzili po 2,5 roku).
- nie bylo ZADNEJ mozliwosci wplywania na swiat gry (zreszta dalej nie ma).

Czytalem identyczne posty o WoW'ie po jego premierze jak teraz czytam o AoC. A jak widac wady po premierze mialy bardzo podobne.
I WAR tez wady bedzie mial przypuszczalnie podobne i bedzie nastepny whine.

Oczekiwanie genialnej i dopracowanej gry MMO zaraz po premierze to idiotyzm. I idealizowany WOW wcale taki dobry po premierze nie byl.

Wiec dajcie se luzu, zwlaszcze Desh ktory pnie sie w gore na liscie trolli dobijajac do pozycji Huragana w pisaniu glupot.

Postu o grafice nie komentuje bo wystarczy miec dobrze zlozonego kompa i troszke poczytac (na oficjelnym forum jest pare "trikow" ktore na wikszosci kompow znacznie usprawniaja prace gry - nawet do 200%) i gra chodzi plynnie. A grafika taka jak w WoW rzygam i respect dla Funcomu wlasnie za to ze nie bali sie zrobic gry wymagajacej z realistyczne grafika i dosc duza dawka przemocy.
Sorry ale skakanie choinka po disneylandie juz mnie nie bawi.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:21 
Cytuj  
Kabraxis -> całkowicie popieram :)

Desh - odnośnie wymagań proszę wybaczyć za słowo prawdopodobnie kłamie albo zmienia zdanie jak kobieta bo sam w topicu o sprzęcie pisał że 8800 gt 512(a to nie jest karta z najwyższej półki )starcza spokojnie do płynnego grania , a teraz jak mu aoc nie pasuje to oczywiście musi po nim pojechać na maxa :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 2 cze 2008, 15:25 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:22 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
wow to przereklamowany produkt który nawet nie sięga do pięt darmowym mmorpgom


Grałeś chociaż w WoWa na globalu, czy niemiłe wspomnienia z "the best private wow server !!" ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
- nie bylo zadnej korzysci z bycia w gildii (zrezta teraz tez nie ma oprocz guild banku ktory wprowadzili po 2,5 roku).
- nie bylo ZADNEJ mozliwosci wplywania na swiat gry (zreszta dalej nie ma).

wiesz duzo nie napisze bo juz mam fajrant i ide do domu, ale:

1. generalnie kompletnie nie zalezy mi ani na opini znawcy ani progamera. jestem casual user i jest mi z tym dobrze. płace za to co mi sie podoba.

2. co do cytatu. nawet nie chce mi się rozpisywać, w gildi byłem zawsze dla znajomych. a co do świata to np. brama AQ


jedz kupe !


pa, do jutra o 9.00 :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:25 
Cytuj  
Kabraxis była jedna zajebista rzecz której nie ma AoC , bitwy pod Tarren Mill/Southshore, były bo już nie ma.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
brama AQ

ror


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:31 
Cytuj  
Robo napisał(a):
dark_lord napisał(a):
wow to przereklamowany produkt który nawet nie sięga do pięt darmowym mmorpgom


Grałeś chociaż w WoWa na globalu, czy niemiłe wspomnienia z "the best private wow server !!" ?


grałem jeden miesiąc na usa serwerach i dałem mu drugą szansę też jednomiesięczną na na serwerze burning legion(chyba tak się nazywał, nie pamiętam bo bardzo dawno to było ) - zawsze mówię to co myślę i gdybym nie grał to nikt nie usłyszałby ani jednego słowa krytyki ode mnie na temat wowa. Grałem w większość mmorgów które są na rynku od kliku lat, żałuję tylko że nie miałem okazji pograć w ultime i ff jak wyszło kiedyś :)

ps - w żadną grę nie zagrałem na pirackim serwerze bo nie przepadam za piractwem tym bardziej że słyszałem że wszystkie nielegalne nie cieszą się stabilnością :) Nawet wszystkie gry i programy ma legalne :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 2 cze 2008, 15:36 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:31 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Bez sensu sie przypieprzasz, bo ja wyrażam swoje zdanie, tak jak robią to fanboje wowa i mam do tego całkowite prawo i nie krytykuje niczyich wypowiedzi i nie obrażam nikogo tutaj a Ty widać kulturą nie grzeszysz...

ps - jakoś jak inni porównują bezsensu aoc do kup itp. to się nie przypieprzasz więc zejdź ze mnie człowieku bo to zrobiło się nie smaczne


Wiesz, ja to widzę trochę inaczej. Raz, że zniżasz się do poziomu fanbojów WoW'a. Dwa, odpowiadasz na każdą najmarniejszą i najprymitywniejszą prowokację. Ja szczerze mówiąc, gdybym grał w jakiegoś zajebiście fajnego mmo, którym możliwe że AoC jest, to lałbym ciepłym moczem na to co mówią o mojej grze a na forum byłbym raz na tydzień. Skoro gra jest fajna, to po co tracisz czas na osłów którzy zazdroszczą innym, że ci mogą czerpać przyjemność z gier które im nie podpasowały?

I trzy: ośmieliłeś się negatywnie wypowiedzieć o WAR którego jestem fanbojem. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:33 
Cytuj  
Kabraxis tylko weź pod uwagę, że wow wyszedł lat temu kilka a AOC raptem 3 tygodnie więc po kiego grzyba mając doświadczenie wczesniejszych mmo wypuszczają produkt tak niedopracowany? Po to by na dzień dobry zrazić ludzi. Nie jestem jakimś tam fanboyem ale po prostu płacę kasę chce mieć radochę w AOC pograłem 2 dni dobiłem 25 level i podziekowałem byłoby to marnowanie kasy gra nie oferuje na chwile obecną NIC co by mnie przy niej trzymało. Jest o niebo bardziej dopracowany wow więc wole kasę tam lokować. Gracze to nie armia zbawienia, dają kase i chcą dostac coś za co zapłacili. Rynek pokaże czy AOC pójdzie w miliony jak WOW czy podzieli losy innych vanguardów. Z mmo jest jak z demokracją decyduje większośc a, że większosć to zazwyczaj idioci to inna kwestia.

Btw dark Lord bajki opowiadasz jak potłuczony mam identyczna karte jak ta co opisałeś i w Tortage na medium bywało do 10 fpsów z wyłączonymi bajerami... 4gb ramu vista i inne głupoty. W wowie na maxa mam do 115 więc jest delikatna róznica

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:37 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
1. generalnie kompletnie nie zalezy mi ani na opini znawcy ani progamera. jestem casual user


No a nam nie zalezy na tojej opinii. A moze inaczej - zaczynasz byc juz nudny piszac jedno i to samo.

Deshroom napisał(a):
2. co do cytatu. nawet nie chce mi się rozpisywać, w gildi byłem zawsze dla znajomych. a co do świata to np. brama AQ


1. Ze znajomymi to rownie dobrze moge pogadac na vencie bez gry. Slowo "gildia" od zawsze kojarzylo sie z czyms wiecej niz ztagiem nad glowa.
2. Brama AQ to ten zajebisty event polegajacy na farmieniu tony rzeczy? A potem na ogladaniu komunikatu "World Server Is Down" ? Pozatym to w zaden sposob nie wplywalo na swita gry bo i tak instancja by sie otworzyla bez eventu. Swoja droga Blizard robi gorsze eventy (a wlasciwie ich nie robi) niz w koreanskich HnS a jak juz cos zrobia to poprostu to jest genialne inaczej (np. zajebisty event z otwarciem bram do Outlands).

Naprawde moge najezdzac na WoW'a dlugo - na oczojebna grafike, na totalny brak klimatu od dodatku, na nudne niczym nie rozniace sie instancje, na postacie swiecace jak choinki, na montrualnie rozrosniety idiotyczny system reputacji, na brak Outdoor PvP, na zly system rewardow za PvP, za odejscie calkowicie od lore Warcrafta i ogolnie za zrobienie z tej gry crapu.

Tylko po co? Kto ma to wiedziec to wie. To moj ostatni post na tem temat.

A AoC dobra gra jest i basta !


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 15:42 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
...
Btw dark Lord bajki opowiadasz jak potłuczony mam identyczna karte jak ta co opisałeś i w Tortage na medium bywało do 10 fpsów z wyłączonymi bajerami... 4gb ramu vista i inne głupoty. W wowie na maxa mam do 115 więc jest delikatna róznica


dziwne ja mam :
core2duo 2.4
4 gb ramu partioty ddr2 800
i 8800 gts 512 i nigdy w tortage nie zeszło mi poniżej 30 fps, standardowo w tortage mam 40, a nie możliwe żeby aż taka różnica była pomiędzy naszymi kartami i gram w rozdzielczości 1680x1050 detale high, nawet jak grałem na mojej poprzedniej grafice 8800 gts 320 to tak mało fps nigdy nie miałem.

ps - a w rankingach 8800 gt 512 jest dużo szybszy od 8800 gts 320


_________________
no more wow...


Posty: 12
Dołączył(a): 24.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 16:01 
Cytuj  
Tak samo mozna powiedziec Kabarix to Pedal i Basta! ;]

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 16:12 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
dark_lord napisał(a):
Bez sensu sie przypieprzasz, bo ja wyrażam swoje zdanie, tak jak robią to fanboje wowa i mam do tego całkowite prawo i nie krytykuje niczyich wypowiedzi i nie obrażam nikogo tutaj a Ty widać kulturą nie grzeszysz...

ps - jakoś jak inni porównują bezsensu aoc do kup itp. to się nie przypieprzasz więc zejdź ze mnie człowieku bo to zrobiło się nie smaczne


Wiesz, ja to widzę trochę inaczej. Raz, że zniżasz się do poziomu fanbojów WoW'a. Dwa, odpowiadasz na każdą najmarniejszą i najprymitywniejszą prowokację. Ja szczerze mówiąc, gdybym grał w jakiegoś zajebiście fajnego mmo, którym możliwe że AoC jest, to lałbym ciepłym moczem na to co mówią o mojej grze a na forum byłbym raz na tydzień. Skoro gra jest fajna, to po co tracisz czas na osłów którzy zazdroszczą innym, że ci mogą czerpać przyjemność z gier które im nie podpasowały?

I trzy: ośmieliłeś się negatywnie wypowiedzieć o WAR którego jestem fanbojem. ;)


przepraszam zachowałem się jak gówniarz to się więcej nie powtórzy lol :P

ps - muszę na coś tracić czas w pracy jak nie mam nic do roboty :)


_________________
no more wow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.