mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 08:42 
Cytuj  
Cytuj:
Jakieś argumenty czy przechodzimy na inwektywy ?


rotfl. szczyt hipokryzji.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 08:54 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Jak narazie to tak wyglada Pozrywali wszystkie sojusze


Następny z choinki :lol: Powiedz jeszcze co to są te "wszystkie sojusze" ?

Wymienię je: w ostatnim miesiącu Polanie mieli sic! jeden papierowy sojusz z IX Legionem. Dlaczego papierowy? Znajdziesz w tym temacie - 1 człowiek pomógł w 1 siege.

Jesteś kolejnym beznadziejnym przypadkiem oderwanego od rzeczywistości kiciarsta (od kitu). Gówno wiesz a dużo prawisz howgh!

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 08:56 
Cytuj  
blasz napisał(a):
rotfl. szczyt hipokryzji.


Hipokryzja jest dokładnie tym co pisałeś w swoich postach.
Gorszy napisał(a):
Gratulujemy HH kolejnego dyplomatycznego sukcesu - wchłonięcia graczy z IX Legionu. :)


Dołączam się do gratulacji. Może w końcu chłopaki z IX pochodzą sobie na rajdy. Ciekawy czy wyzerowaliście swoje punkty DKP?


Ostatnio edytowano 10 lis 2009, 09:03 przez Belladonna, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 10:51 
Cytuj  
Cytuj:
Ciekawy czy wyzerowaliście swoje punkty DKP?

Za troskę i zainteresowanie sprawami gildii Headhunters dziękujemy.

Cytuj:
Hipokryzja jest dokładnie tym co pisałeś w swoich postach.

Uwielbiasz wręcz odbijać piłeczką ping pongową. hehehe.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 12:52 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Polanie dziś ubili poraz kolejny Chatę, tak więc jest to 2 z rzędu tydzień gdzie zabiliśmy wszystkie Bosy T1 oraz T2 - wszystkie 3 skrzydła oczyszczone.
Polityka Polan się nie zmieniła jest to gildia otwarta dla wszystkich, którzy chcą w niej grać i się bawić. Każdy może do nas dołączyć.
Gratulujemy HH kolejnego dyplomatycznego sukcesu - wchłonięcia graczy z IX Legionu. :)



Hymm nie wiedziałem że Polanom tak do głowy uderzy woda sodowa...czytając mam wrażenie że posty piszą zakomplesieni ludzie którzy w końcu coś zaczynają osiągać w AoC. Może troche Panowie dystansu do gry. Polityka się nie zmieniła? a ja mam wrażenie że się zmieniła o 180 stopni. Każdy post czy to tutaj lub na forum oficjalnym to chwalenie się na okrągło tym samym. Nie wiem jak innym ale mi się rzygać chce jak to już czytam po raz kolejny post że czyścicie całe BRC .
Zdarta płyta z waszej strony do znudzenia. Jak byście chociaż prezentowali poziom jak reszta gildi czy to na serwerze PvE i PvP to swoje osiągnięcie PvE wpisali do określionego wątku na oficjalnym forum.

Wracając po raz kolejny do polityki gildii Polanie parę miesięcy temu zabijaliście bossy T1 i wpisów nie było że to zrobiliście. Robiliście swoje na serwerze , zero wypinannia klaty itp. A teraz na okrągło czytam Polanie czyszczą BRC ....o jezu jakie osiągniecie na serwerze PvP . Jak juz idziecie w ślady HH że chcecie walczyć z całym serwerem to pokażcie na co was stać i rozwalcie jakiś keep rosyjskiej gildii. Gildia HH to potrafia robić to jak teraz jesteście pro gildią na serwerze 2E to pokażcie coś w temacie PvP a nie na okrągło PvE czytam. Bo wrażenie mam że chyba pomyłka była z waszej strony wybranie serwera PvP a nie PvE.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 12:52 
Cytuj  
poskarżyłem się znajomym z Fury, postanowili przysłać posiłki z RusCorpu dla nas, także ze starej mojej gildii MEH przyjdzie kilka osób, wszyscy oni w trosce o to, aby Polanie mieli o czym pisać i na co się żalić... :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2009, 13:48 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Każdy post czy to tutaj lub na forum oficjalnym to chwalenie się na okrągło tym samym. Nie wiem jak innym ale mi się rzygać chce jak to już czytam po raz kolejny post że czyścicie całe BRC.


Nie chcesz czytać, nie czytaj nikt cię do tego nie zmusza (demokracja = wolność słowa i wypowiedzi), informacja została podana bo zarzuca się Polanom, że ubili Czatę na bugu. Jak widzisz potrafimy to zrobić z bugiem czy bez, nie ma to dla nas znaczenia. (nie nasza wina, że Funcom co aktualizacja to coś popsuje).

Impega napisał(a):
Jak juz idziecie w ślady HH że chcecie walczyć z całym serwerem to pokażcie na co was stać i rozwalcie jakiś keep rosyjskiej gildii. Gildia HH to potrafia robić .


Po pierwsze nie idziemy w ślady HH nasza filozofia gry bardzo się różni od tego co wy proponujecie. Rozumiem, że niektórzy nadal nie są w stanie pojąć co się stało, że Polanie to już nie free fragi.
Po drugie wypowiedź odnośnie waszego motto miała być żartem - no cóż nie wszyscy zrozumieli.
Napisałeś, że HH potrafiło atakować BK rosyjskich gildii - nikt tego nie neguje jednakże kluczowe słowo w tej wypowiedzi to potrafiło.
Wiesz doskonale, że do ataku trzeba się przygotować, żeby miało to sen. Dlatego cieszę się że dziś będziemy mogli z wami powalczyć.
Napewno jak zaatakujemy jakiegoś keepa to o tym napiszę.
Kilka postów wcześniej Peccavi napisał, żebym nie analizował wypowiedzi tylko napisał coś konstruktywnego co staram się czynić.
Życzę dziś wszystkim dobrej zabawy na siegu i żeby nie było crasha serwera.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 01:21 
Cytuj  
Peccavi widze ze sprzedales swoje konto- masz tak napisane w opisie - po ostatnich tekstach mniemam ze wrociles na dobre do AoCa, powiedz jaki jest twoj odbior gry teraz po Aion ? Lepszy ?



A do was drodzy uczestnicy tej parady uprzejmosci powiem ze i tak nie umywacie sie ani HH z cala swoja przeszloscia ani tym bardziej Polanie do gildii z servera FURY typu Afternoon Delight, WarCry, MEH, Sarmatia, RusCorp, Ragnarok, i wielu wielu innych.
JAk juz tak sie scigacie w PvE to nawet Twierdza na Cromie wszystko wczesniej i szybciej wyczyscila. Naprawde nie macie sie czym podniecac. Zamiast egzystowac w pokoju i myslec o trzepaniu ruskich- jakichs ciekawych ustawkach miedzy soba + samo-pomocy przy BK etc. to licytujecie sie na watpliwej jakosci argumenty.
Jeszce jak nas troche tu bylo to rozumiem jakies podchody zabawe w szpiegowanie, dreczenie Blasza ^^ itp ale teraz ? Nie siedze na serverze, nie wiem, ale z tego co czytam to straszna od was bije polskim piekielkiem :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 12:54 
Cytuj  
I już po siege, obrona BK Polanom się nie udała, HH z posiłkami z kilku gildii wygrali. Gratuluję zwycięzcą.
My już odbudowaliśmy naszego BK i liczymy dalej na dobrą zabawę na kolejnych oblężeniach.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 16:58 
Cytuj  
@Zerq
po Aionie wszystko jest lepsze :)
w AoC sie gra, lepiej lub gorzej, ale gra, Aion jak sam wiesz, to farm-camp i jeden wielki zerq (sic!) :)
Konto sprzedałem - fakt, lecze sie z nałogu mmo :) ale pewnie wrócę, chwilowo Dragon Age mnie wchłonął całkowicie
gratki Blasz za udany siege i pozdrowienia dla całego HH oraz Vimesa & Co.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2009, 19:09 
Cytuj  
Aion to grind fest ale w porownaniu do L2 to w o wiele lagodniejszym wydaniu. Mimo to nie kazdy dobrze sie czuje w tym tytule. Gry NCS maja to do siebie ze wymagaja od ciebie zwarcia zwieracza odpustnicy przez pare miesiecy zanim wstaniesz i powiesz mam wbity max lev. Jest to dla jednych zaleta dla innych wada ze wbijasz tak dlugo level. Mi sie wydaje ze AoC sie nudzi i brak nowego endcontentu zabija ten tytul.
Wiem ze wroce kiedys do AoCa zreszta nie sam ale z i innymi, ale poki co to braki tej gry sa o wiele wieksze od Aiona to raz , a dwa nie ma szans na to ze szybko beda je usuwac. Nadal jestem ciekaw end contentowych instancji i PvP po 45 lev w Aion. Jest jeszce szansa na nowe subclassy itp. wiec kto wie jak to sie potoczy. Gra wciaga- 2 miesiac powoli leci a ja nadal leveluje i bawie sie swietnym craftingiem czy gielda.

Dla uczestniczacych w siegu i znajomych gratki za wole walki i odwage. Szkoda ze mnie tam nie bylo... :)
Polanie- QPOWC robia duze postepy i to cieszy ze ten duch nie zginal w AoCu.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 00:03 
Cytuj  
bo Ncsoft, to taki chytrusek, jak juz będzie sie ludziom wydawać, ze to koniec. to bach! cos wkleją, co "zmusi" ludzi znowu albo do lvl, albo do ponownej mordęgi z craftem itp. itd. Ot, takie civiliztion o skośnych oczkach. W AoC brakuje jedynie czegoś, co na co dzień da jakąś frajde, stałe eventy pvp/pve (i nie mam tu na mysli gierek). Poza tym W Aionie przewaga grinderow, ubranych na żółto jest tak ogromna, że najlepszy "skill" ma niewielkie szanse. Dlatego uważam, że w tym aspekcie, Aion nie umywa się do Conana.
Gorszy napisał(a):
...niektórzy nadal nie są w stanie pojąć co się stało, że Polanie to już nie free fragi...

biorąc pod uwagę ostatnie oblężenia... :)
ale masz rację, to nie sa juz ci sami Polania, kiedyś zdarzało sie, że pomagali HH w oblężeniach, a i sami taką pomoc od HH otrzymywali, teraz natomiast, mamy do czynienia z "rozwydrzonymi", niezaspokojonymi farmerami BRC (pozdrowienia dla Muchy) i grupą osób, która zastanawia się gdzie właściwie wdepnęła..., ale to nie moja bajka (yet)...


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 01:28 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
W AoC brakuje jedynie czegoś, co na co dzień da jakąś frajde, stałe eventy pvp/pve ...


Niestety w AoC zaczyna brakować po prostu poprawności działania. Pomimo kilku patch-ów poprawiających stabilność (po niedopracowanym dodatku eventowym) nadal częste są różnego rodzaje crashe. Szczególnie denerwujące jeśli mają miejsce w czasie bicia bossa.
Funcom próbuje ratować sytuację prezentem w postaci epickiego potka +100% expa. Zachęca również do przedpłacania 12 miesięcy gry oferujac w zamian za darmo dodatek "Age of Conan: Rise of the Godslayer " i LOL epicki helm na 40 lvl - ten sam, który Rosjanie otrzymali za wygrany event.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 07:56 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
... Zachęca również do przedpłacania 12 miesięcy gry oferujac w zamian za darmo dodatek "Age of Conan: Rise of the Godslayer " i LOL epicki helm na 40 lvl - ten sam, który Rosjanie otrzymali za wygrany event.

rozwiązanie z abonamentem 12/dodatek wydaje mi się niezłym pomysłem, ale ten hełm... :)
Kiedyś pisałem na oficjalu w sugestiach, że mogliby coś zrobić w sprawie itemków rajdowych, na które nie ma już chętnych, np. wprowadzić możliwość ich upgrade'u. Masz 2 klatki T1, idziesz do kowala, i on ci robi z tych dwóch nową, np T1 + dodatkowy slot z jakimś % uda/nie uda, albo podnosi wybrany bonus (def, hp czy cokolwiek innego). Możliwości jest bardzo dużo i nie wymagają jakiejś wielkiej pracy dla FC. Rajdy dla full T2 dalej miałyby sens (czy potem T3). Ciągle nie mogę wyjść z "podziwu" dlaczego nie ma w grze zaimplementowanych bossów "wędrujących", nie takich jak Ka, którego od biedy można wysolować, ale takich na wzór tych z BRC, pojawiających się randomowo w różnych lokacjach. a przede wszystkim na pograniczach. Taki Yaremka, łażący sobie po Zalacie, na rozwścieczeniu byłby całkiem niezłym wyzwaniem :)). Czy nawet Champion z Kyki, chodzący z w "parze" z epicka hieną. Można na bazie tego co już jest w AoC zrobić naprawdę wiele przy niewielkich nakładach czasu i środków, warunek jest jednak jeden - trzeba chcieć to zrobić.

z innej beczki
markon napisał(a):
Fakty mówią same za siebie. Rosjanie rozgrywają grę w której wykorzystują polskie gildie do walki między sobą . Szkoda że hh dało się wplatać w taką grę.

niech pomyślę, czy to nie Polanie zaatakowali HH pierwsi, w dodatku przy pełnej świadomości, że HH po utracie ludzi z QPO/WC będzie miało spore problemy z obroną, powyższy cytat to daleko idąca obłuda???
markon napisał(a):
Prosta odpowiedź , celem Rosjan jest rozdrobnienie polskich gildii tak aby żadna nie była w stanie stawić oporu i była zależna od Rosjan. Bardzo logiczne rozwiązanie.(Divide et impera).

sami namieszaliście, więc nie miejcie pretensji, skoro dla Polan ataki na BK HH sa "tylko zabawą" to atak HH + Rosjanie na Polan jest juz tylko wynikiem podłego spisku? Opamiętajcie się ludzie. Równie dobrze możemy Polan o to samo posądzić, kiedy HH prosiło ich o pomoc na siege i odmówili, tłumacząc się rajdem.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 08:44 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
HH prosiło ich o pomoc na siege i odmówili, tłumacząc się rajdem

Tak, to fakt, mieliście bowiem zwyczaj prosić o pomoc na godzinę przed naszym planowanym rajdem.
Mieliśmy nie rajdować bo wy mieliście problem na siege? Wystarczyło tylko uprzedzić nas odpowiednio wcześniej, że będziecie potrzebować przykładowo z 2 party. Zmienilibyśmy termin rajdu i tyle.

Peccavi napisał(a):
atak HH + Rosjanie


Mnie to wcale nie dziwi, już w maju Zerg pisał:
Cytuj:
1. Wyszedl juz teraz fakt sojszu RUSSIA z HEADHUNTERS

2. Jasnym sie stalo ze HEADHUNTERS mimo szumnych zapowiedzi checi wygranej w evencie, uczestnicza w nim nie jako 3cia sila lecz jako wsparcie dla strony rosyjskiej.


Teraz Rosjanie po prostu odwdzięczają sie za pomoc jak 7 maja:

Zerg napisał(a):
HADHUNTERSI w oficjalny sposob wsparli Rosjan, byli z nimi w rajdzie

byli leczeni. Nie chce uzywac mocnych slow bo wygrala strona

przewazajaca liczebnie, daje to jednak do myslenia


Headhuntersi od początku serwera czuli miętę do ruskich. Oczywiście próbowali zaprzeczać także tu na forum hypokritēs hipokrínesthai czyli HH.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 09:24 
Cytuj  
nie pamietam co było w maju, ale z tego co wiem, Zerq też rozmawiał z Rosjanami na temat ally aby złoić skórę HH :)
Poza tym, czy nie zastanawia Cię fakt, że nikt, absolutnie nikt, nie atakował Rosjan poza nami? QPO/WC walczyło wyłącznie z nami (atak) i podobnie robicie teraz Wy, mając do tego czelność zarzucać HH współpracę z nimi. Radzę zmieńcie trochę ton wypowiedzi, bo nie chciałbym używać określeń "ksenofobia" czy "nacjonalizm".
Albo może inaczej: tak, jesteśmy na garnuszku Moskwy, KGB płaci nam w itemkach rajdowych za walkę z Polanami, braćmi bliźniakami mniejszymi, Skywalker'em i Godzillą.
Powiem więcej, gdybyście - po dołączeniu QPO/WC do Was - ogłosili "krucjatę" przeciwko Rosjanom, zamiast atakować osłabione HH (o czym doskonale wiedzieliście i skwapliwie chcieliście to wykorzystać), to zapewne HH by sie do tego przyłączyło. Sami wybraliście i ustaliliście obecnie panujący "układ" więc pretensje proszę kierować do pod własnym adresem, a nie biadolić jacy to my nie patriotyczni... n/c


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 10:10 
Cytuj  
Cytuj:
Tak, to fakt, mieliście bowiem zwyczaj prosić o pomoc na godzinę przed naszym planowanym rajdem.

Bzdura. O pomoc zawsze zwracamy sie minimum 3 dni wczesniej. I tak bylo w przypadku, o ktorym mowa. W momencie zebrania na obleg na pytanie czy ktos z Polan przyjdzie (bodajze do Rebela lub Santa), padla krotka odpowiedz, ze w wyniku glosowania Polanie wybrali rajd.

Cytuj:
Cytat:
1. Wyszedl juz teraz fakt sojszu RUSSIA z HEADHUNTERS

2. Jasnym sie stalo ze HEADHUNTERS mimo szumnych zapowiedzi checi wygranej w evencie, uczestnicza w nim nie jako 3cia sila lecz jako wsparcie dla strony rosyjskiej.


Teraz Rosjanie po prostu odwdzięczają sie za pomoc jak 7 maja:

Zerg napisał:
HADHUNTERSI w oficjalny sposob wsparli Rosjan, byli z nimi w rajdzie

byli leczeni. Nie chce uzywac mocnych slow bo wygrala strona

przewazajaca liczebnie, daje to jednak do myslenia


Headhuntersi od początku serwera czuli miętę do ruskich. Oczywiście próbowali zaprzeczać także tu na forum hypokritēs hipokrínesthai czyli HH.


Jeśli wyrocznią tego co się działo na serwerze w maju jest dla ciebie Zerq to gratuluje. :>

Cytuj:
Headhuntersi od początku serwera czuli miętę do ruskich.

Tak, walcząc z nimi jako jedyna polska gildia zjawiająca się na keszacie. :) Zaiste specyficzna ta mięta.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:39 
Cytuj  
Galhali napisał(a):
PD pvp do 5 lvl nie jest wcale taki przerażający wiec nie przesadzaj...

źródło: http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1470517
wnioskując z podpisu ww. ma on do dyspozycji (PvP) mini gierki, oblężenia i "radosną twórczość" na pograniczach. 5 lvl to 7k + 28k + 78k + 148k + 250k (jakoś tak) = +/- pół miliona exp. Żeby miało to sens trzeba robić dziennie minimum 5k.
5k expa to 50 (wygranych) dueli z 50 różnymi graczami lub około 20 wygranych (nie ustawionych) mini. Nie twierdze, ze to niemożliwe, ale strasznie nużące :). Pomijając fakt, że support ma nas w dupie i pewnie fightclubing kwitnie w najlepsze.
Jakos nie za bardzo widzę możliwości (legalne) aby codziennie robić tyle na serwie pve. Pomijając już fakt, ze większość "uber" graczy pvp z serwera Rothat, najzwyczajniej w świecie, nie dawała sobie rady na 2E na początku, co sami zainteresowani mogą potwierdzić.


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:43 
Cytuj  
patrz nizej


Ostatnio edytowano 12 lis 2009, 12:21 przez Doodec, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2009, 11:45 
Cytuj  
♦*puka w mikrofon* Raz dwa trzy.... Tu Lakhla


blasz napisał(a):
, az ciekaw jestem czy Imen lub Lakhla uwazają, ze np oblezenie bylo uratowane przez crash a drugie to nie wiem - wypadek przy pracy?


Co do jednego - tego z Crashem to z tego co pamietam bylo bardzo ladnie bronione i nawet pomimo crasha nie sadze by czasu starczylo na zbicie BK. (jesli mowa o oblegu w ktorym bralem udzial)


Tak wogole to JPD jak to czytam to sie flaki przewracaja. Ja tam milo wspominam i czasy w WARC I QPO i HH i Polanach.

Obecnie pykam w AIONA z prostego wzgledu.

- W AOC Mini mnie nudza (idealne bylyby np cos jak mini oblegi np 12 vs 12 na wiekszej planszy, maly fort etc, idpowiednik wiekszy 24 vs 24 itd).

- Oblegi sa rzadko (na nastepnym bankowo bede - Musze Milvie i Iskariocie pare strzalow w tylek poslac ;)

- Spotkanie ludzi do bicia (poza duelami na Kesh) jest mocno hmmm *szuka slowa* ..... uciazliwe. Bez Lowcy z tropieniem to zapomnij.

Reasumujac czekam na dodatek, od czasu do czasu wbijam koncowke 3 PVP na moim alcie. Z lezka w oku pamietam jak sie na kryjce przemykalo przez lokacje tyle typa bylo, questy oddawalo sie dopiero poodpaleniu tropienia ^^ .

A wy zamiast szczekac na siebie cieszcie sie ze jest z kim grac. W koncu chyba o to tu chodzi nie? Inaczej po ch... na PVP serw sie ktos pcha ^^

Pozdrawiam i do pozniejszego zobaczenia na szlaku czy to bedziemy razem napierdzielac czy bedziecie chcieli zloic mi dupsko.

No to tymczasem.... Jak to Lowcy mowia... Borem Lasem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.