mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 16:15 
Cytuj  
nie wiem o czym mówisz, w warcrafta gram od open bety czyli od grudnia 2005 do dziś.

Skad masz wiedziec, o czym on mowi, skoro nie wiesz nawet, o czym sam mowisz? Jak mogles grac w open bete w grudniu 2005, skoro gra (w EU) wyszla w lutym 2005? Ale pomijajac juz to, ze jebnela ci sie cyferka, to open beta dla EU rozpoczela sie po premierze US. A superowa wersja finalna ukazala sie i stala sie dostepna dla ciebie ponad 2 miesiace po wlasciwej premierze.

nawet beta jest niedopracowana zupełnie

Niedopracowana beta, hmm? Mysle, ze to jest powazny problem, nad ktorym Mythic powinien sie glebiej zastanowic, no bo jesli beta nie jest dopracowana juz w tej fazie bety, to co dopiero bedzie ze skonczonym produktem, ktory ukaze sie za kilka miesiecy?!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 16:39 
Cytuj  
@Dark Lord mam identyczny config , nawet ramy mam tej samej firmy i grając w rozdziałce 1280x1024 przy medium w Tortage mam 12-18 fps w porywach na nowo zainstalowanym systemie , najnowszych sterach na sformatowanym osobnym HD.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 16:43 
Cytuj  
przejrzalem topic i wiekszosc rzeczy zostala powiedziana, dla mnei gra jest slaba i tyle.

Pve wyglada tak:
http://www.kong-kim.dk/ftp/fun/aoc_owned01.jpg

a pvp tak:
http://img140.imageshack.us/img140/9085/gmszq7.jpg
http://img140.imageshack.us/img140/2425/gms1xv7.jpg

Nie bede wiecej pisal bo odrazu powstanie mega flame fanboiow conana ktorzy skazy w nim nie widza. :)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 17:06 
Cytuj  
endryu napisał(a):
Ten screen uwazam za zajebisty plus dla AoC lecz taka interakcja miedzy graczami dla fanow WoWa jest nie wyobrazalna i jak widac na zalaczonym obrazku, lepiej pisac do Gm-a niz zmienic district albo przejsc inna strona.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 17:12 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Cytuj:
brama AQ

ror

Najwiekszy grind-fest event w historii mmo.

Cytuj:
Kabraxis tylko weź pod uwagę, że wow wyszedł lat temu kilka a AOC raptem 3 tygodnie więc po kiego grzyba mając doświadczenie wczesniejszych mmo wypuszczają produkt tak niedopracowany? Po to by na dzień dobry zrazić ludzi.

Kasa. Koszt produkcji MMO, jest duzoooo wiekszy niz koszty produkcji single-player gier.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 2 cze 2008, 17:14 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 17:13 
Cytuj  
to dobrze czy zle?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 17:56 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
@Dark Lord mam identyczny config , nawet ramy mam tej samej firmy i grając w rozdziałce 1280x1024 przy medium w Tortage mam 12-18 fps w porywach na nowo zainstalowanym systemie , najnowszych sterach na sformatowanym osobnym HD.


sprawdzę jeszcze pod vistą jak to działa na mojej nowszej karcie i dam znać, bo mówię serio na moim wymienionym sprzęcie :

core2duo 2.4
asus geforce 8800 gts 512 mb ramu nie kręcony
4 gb ramu patriot ddr2 800
rozdzielczość 1690x1050 detale high
z wyłączonymi cieniami filtrowanie ustwione na 8 i antyaliasnig ustawiony na 4 nie mam spadku poniżej dokładnie 28-29 fps w tortuge

ps - jeszcze mam włączonego firewala Kasperski Internet Seciurity i wyłączoną ochronę proaktywną i skaner antywirusowy podczas grania, jak nie wierzysz to print screeny porobię.

ps2 - Konrador przejęzyczyłem sie sorki


_________________
no more wow...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 19:37 
Cytuj  
Motopompa napisał(a):
Ten screen uwazam za zajebisty plus dla AoC lecz taka interakcja miedzy graczami dla fanow WoWa jest nie wyobrazalna


Ten screen to tak na serio? To w AoC rzeki nie można przekroczyć inaczej niż przez most?

Ahahaha rzeczywiście zajebisty plus.

:lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 19:46 
Cytuj  
LOL mozna. Nie robcie z siebie glupszych niz jestescie.

Moze akurat w tym miejscu nie mozna (strome brzegi - wskoczysz ale nie wyjdziesz) i dlatego mi sie to podoba. To nie WoW ze skaczac pod odpowiednim katem wyskoczysz z wody na Mount Everest. :-) Juz nie mowiac ze w WoWie taka sytuacja jest wogole niemozliwa - bo ta gra biedna jest. :-) We wszystkim oprocz ilosci rzeczy ktore mozna farmic.


Typowy motyw fantasy/bajki - troll pilnujacy mostu... hehe. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 19:51 
Cytuj  
Ten screen pokazuje wyzszosc serwerow pvp nad pve. Na pvp by sie goscia zdjelo poprostu, na pve trzeba chodzic na okolo. :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 19:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
LOL mozna. Nie robcie z siebie glupszych niz jestescie.

Moze akurat w tym miejscu nie mozna (strome brzegi - wskoczysz ale nie wyjdziesz)


Jak się przyjrzysz uważnie to zobaczysz że po drugiej stronie za mostem nie ma stromego brzegu.

Kabraxis napisał(a):
i dlatego mi sie to podoba. To nie WoW ze skaczac pod odpowiednim katem wyskoczysz z wody na Mount Everest. :-)


Taaaak, z tego co czytałem to w AoC jest bardzo dużo miejsc do których się nijak nie dostaniesz. Grunt to zamienić coś co jest krokiem wstecz w ewolucji (możliwość eksploracji, i wejścia wszędzie) na zaletę. Tak trzymaj m8

Kabraxis napisał(a):
Juz nie mowiac ze w WoWie taka sytuacja jest wogole niemozliwa


Jeszcze trochę i uznam że AoC emituje jakieś podprogowe sygnały podczas grania, coś w stylu "hate WoW" etc, bo nawet słowem o wow'ie nie wspomniałem.

Co do detekcji kolizji to nie zaprzeczam fajna rzecz, ale nie jest to żadna nowość bo większość koreańskich grinderów (których ty sądząc po twoich postach nienawidzisz) miała coś takiego już lata temu, i zgadnij co? Dało się tam wskoczyć do wody w każdym miejscu ZOMG!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 19:58 
Cytuj  
wystarczy zmienić district żeby obejść tego blokera bo ten gośc jest widoczny dla 1/50 graczy aoc :P

mnie sie aoc podoba


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wystarczy zmienić district żeby obejść tego blokera bo ten gośc jest widoczny dla 1/50 graczy aoc :P

mnie sie aoc podoba


Mysle, ze w tym samym czasie w kazdym dystrykcie stoi gosc na mamucie, bo przeciez wiadomo, ze wszyscy w AoCu sie nudza czekajac na WotLK. ;)

Desh masz nastawionego bota na BG, ze tak sie nudzisz i ciagle siedzisz w tym dziale?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:05 
Cytuj  
Goatus --> W AoC da sie wskakiwac do wody gdzie chcesz i jak chcesz, da sie zaskakiwac z wodospadow, i da sie robic wszystkie inne rzeczy. Nie wiem czemu ci kolesie tam stoja bo na 100% da sie ta rzeke przekroczyc jesli nie w tym miejscu to 10 metrow dalej.
Moze sa glupi, moze "dla zjebu" zeby fajnego ss'a zrobic - niewiem.

Wiem jedno - rozmawiam z osoba ktora chyba nie grala w AoC. :-)


A porownuje do WoW'a bo wszyscy porownuja do WoW'a. Nic osobistego. :-)

Cytuj:
Desh masz nastawionego bota na BG, ze tak sie nudzisz i ciagle siedzisz w tym dziale?

To najwieksza zaleta WOW'a - multitasking. :-)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:10 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Goatus --> W AoC da sie wskakiwac do wody gdzie chcesz i jak chcesz, da sie zaskakiwac z wodospadow, i da sie robic wszystkie inne rzeczy.


Świetnie, jeżeli tak rzeczywiście jest to zwracam honor. Co nie zmienia faktu że niektóre twoje teksty pachną takim fanboi'em że aż się przykro robi.

Zresztą widzę że rozpoczęliście ofensywę w dziele wow'a :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:12 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Desh masz nastawionego bota na BG, ze tak sie nudzisz i ciagle siedzisz w tym dziale?
wiele razy juz pisałem że jak tu pisze to szybciej mi czas leci w pracy.
jak sprawdzisz to ustalisz że mniej niz 1% moich postów jest pisany w innych godzinach niż 9-16 :wink:

dzisiaj było w pracy tak śmiesznie że postanowiłem wpaść i wieczorem sie rozerwać, ale lece bo szkoda czasu prywatnego :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:16 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Co nie zmienia faktu że niektóre twoje teksty pachną takim fanboi'em że aż się przykro robi.


Z drugiej strony czytajac niektore argumenty i "wady" przytaczane przez przeciwnikow AoC to musze odpisac. Bo duzo ludzi (ofc nie wszyscy) postuja glupoty np. ten screen.

Z fajnego miedzygraczowego eventa robia niewiadomo jaka wade gry.


_________________
Obrazek

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:25 
Cytuj  
"Ten screen uwazam za zajebisty plus dla AoC lecz taka interakcja miedzy graczami dla fanow WoWa jest nie wyobrazalna i jak widac na zalaczonym obrazku, lepiej pisac do Gm-a niz zmienic district albo przejsc inna strona."

hahaha ty tak na powaznie? bug ktory powoduje ze gruba dupa mamuta ta sie zablokowac jedyne przejscie uwazasz za "interakcje"??? rozwaliles mnie na cztery suty.

A drugi obrazek czyli pvp pokazuje jak slabe sa zasady w pvp, a wlasciwie ich brak, co tez umozliwia gracza totalne uniemozliwienie rozrywki innym.

Pozatym ja wogole nie odnosilem sie do wowa w moim poscie, a ty to zrobiles wiec chyba cos nie tak z conanem, skoro jako kontr argument do oczywistego buga podajesz wowa :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:31 
Cytuj  
endryu napisał(a):
hahaha ty tak na powaznie? bug ktory powoduje ze gruba dupa mamuta ta sie zablokowac jedyne przejscie uwazasz za "interakcje"??? rozwaliles mnie na cztery suty.


M8 jakie jakie jedyne przejscie? W AoC rzeka nie jest przeszkoda dla postaci - zadna. Chyba ze AKURAT W TYM MIEJSCU jest bug w co watpie bo w zadnej rzece nie doswiadczylem buga coby sie nie dalo jej przekroczyc. Mam to sprawdzone doswiadczalnie bo plywalem duzo, skakalem z wodospadow wlasnie po to zeby zobaczyc jakie sa ograniczenia.

Wkleiles jekiegos screena zrobionego dla jaj i myslisz ze swiecisz.
Ja ci na jutro moge takich screenow zrobic 20 - na kazdej rzece w grze.

LOL

Mi od fanboiow jada a normalnie jak sie czyta co niektorych to "rence".

A jesli tej rzeki rzeczywiscie nie da sie przekroczyc z przyczyn "naturalnych" - czyli wysokie brzegi, itp... To wlasnie to ze gruba dupa mamuta moze zablokowac most jest zajebiste i mi sie podoba.
A to ze na PvE nie mozna goscia ruszyc? Ta gra nie jest stworzona do grania na serwerze PvE. :-)

A co do gankowania - to kazdy whin o gankowaniu mnie smieszy i nie traktuje go jako jakikolwiek argument. To jest wpisane w PvP. Koniec kropka. A uczepiliscie sie tego gankowania w AoC, tak jakby w innych grach bylo inaczej.

Sam pamietam jak do wprowadzenia honoru i BG (czyli ladny kawal czasu) niektore zony byly niegrywalne solo w WoW'ie (STV, Hilsbrad). Ginelo sie 10 razy na jednym quescie. Blizard to naprawil i co? I nie ma w WoWie PvP wogole. To jest LOL.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 cze 2008, 20:37 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:33 
Cytuj  
endryu napisał(a):
"Ten screen uwazam za zajebisty plus dla AoC lecz taka interakcja miedzy graczami dla fanow WoWa jest nie wyobrazalna i jak widac na zalaczonym obrazku, lepiej pisac do Gm-a niz zmienic district albo przejsc inna strona."

hahaha ty tak na powaznie? bug ktory powoduje ze gruba dupa mamuta ta sie zablokowac jedyne przejscie uwazasz za "interakcje"??? rozwaliles mnie na cztery suty.

A drugi obrazek czyli pvp pokazuje jak slabe sa zasady w pvp, a wlasciwie ich brak, co tez umozliwia gracza totalne uniemozliwienie rozrywki innym.

Pozatym ja wogole nie odnosilem sie do wowa w moim poscie, a ty to zrobiles wiec chyba cos nie tak z conanem, skoro jako kontr argument do oczywistego buga podajesz wowa :)

lol. To mozna grac na PvE, jak juz wiele, wiele razy bylo mowione..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.